Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

cześć Agital, dziękuję ! Także gratulacje !!🌻 jakie \"wrażenia\" ? bo Ty to naprawdę \"świeża\" jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Agital:) gratulacje świezynko najświeższa z nas:) Martaanna spokojnie jak sie spotkamy to MY z Kiedys bedziemy gadac i gadać..................ja dzisiaj faktycznie luzniej! podstawa to zeby sie nie przemęczac:) całuski......wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
Tak strasznie świeża jestem ha ha i aż się tu głupio czuje :D Wy wszystkie "weteranki" i to z tego co mi się rzuciło słuchacie już muzyki z niemowlakami :) ja bym też już chciała! niestety jeszcze chwile muszę poczekać, bo ważne sprawy są do załatwienia. Dziękuję za życzenia :) Musze przyznać, ze ta nowa rola bardzo mi pasuje chociaż trochę się takiej zmiany obawiałam a mąż to strasznie mnie rozpieszcza ha ha :) Ja mieszkam w Żywcu a czy ktoś tutaj może mieszka w tych okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
To jak przyjmiecie mnie tu? ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital, u nas średnio roczek mija powoli, ale zaręczam - rok mija jak jeden dzień:D:D z Żywca samego nie, ale jest urodzaj akurat na południową Polskę;) jesteś nasza, jak tylko masz chęć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital z Zywca do Krakowa w sumie nie daleko:) moze jakies fotki ?? My też powysyłamy-prawda dziewczynki?? Ja dopiero w sierpniu roczek:)a mąz niech rozpieszcza!!!bo ma co! Napisz cos o sobie:) troszkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania108
Hej 🖐️ , jestem po ślubie 8 miesięcy i chętnie do Was dołączę jeśli można :) Uwielbiampogaduchy w babskim gronie ;) A teraz tak się składa że mam sporo czasu bo zajmuje się dzieckiem.Mam 22 lata i jestem z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
Hmmmm cóż mam 25 lat (w listopadzie skończę 26) Wiem, ze do Krakowa blisko, bo robiłam tam studia podyplomowe :) Chodzi Wam o fotki ślubne? owszem mogę przesłać. Szczerze to Kafeterię odwiedziłam, bo szukałam stron gdzie mogę zamieścić ogłoszenie o sprzedaży sukni ślubnej, a Wy swoje suknie macie czy sprzedałyście? Może mi podsuniecie jakiś pomysł na sprzedaż? Odnośnie fotek to mam ich sporo ok 100 szt. wszystkie mam wysłać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu:) zapraszamy ! a Lublin to jest to, uwielbiam to miasto:) gatuluję Dzieciątka🌻 akurat większość z nas to mamy in spe:):D temat dzieci lada chwila będzie tu u nas gorący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
Martaanna a Żywca to nie lubisz? ;. No tak teraz to piwka pić nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, Lublin to moje studia, wspaniały czas...:)morze wspomnień........ no a Żywiec ? ......dobrze napisałaś :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super cieszę się że niedługo dzieciaczki się porodzą.Wymienimy doświadczenia:):) Dzięki za miłe przyjecie mnie do topicku martaanna Lublin jest rzeczywiście ładny ale trochę biedny ;)W końcu to już wschód Polski.Ale ja się przywiązałam i bardszo pasuje mi ta okolica :) A Ty skąd pochodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekamy na fotki, mój mail w stopce:) moja suknia ciągle w domu, chyba mi ciężko się z nią rozstać hihi:P tymczasem uciekam złapać jakąś inspirację obiadową, tudzież zakupy zrobić:) na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital no cóż taka prwda... z Żywca ja też najbardziej lubię piwko ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
Ok to przygotuj się na masę zdjęć bo wybierać nie będe ha ha Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Agital i Aniu - witajcie 🌼 Ale sie cieszę, że już jestem na zwolnieniu, nawet sobie nie wyobrażacie :) Błoooogieee lenistwo do kwadratu!!! Tylko muszę sie jeszcze zmobilizować do napisania kilku stron pracy i pełen luzik :) Marto - nie forsuj się, nie warto! Ja też miewam napady powera, nawet zapominam, że Zosia tam w środku sobie pływa, zapędzam się... a potem :( Mam wyrzuty, że nie myślę o tej Kruszynce małej, na której moje zmęczenie najbardziej się odbija. A prawda jest taka, że dopiero teraz zaczynam powoli zwlaniać, relaksować się i zdawać sobie sprawę z wyjątkowości tego stanu. Dziewczynki, miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
Masz rację Aniu :) nie ma jak Żywiec ha ha. Ja w Lublinie byłam tylko raz w zeszłym roku na weselu, ale wrażenia mam pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
Masz rację Aniu :D Nie ma jak Żywiec :) ja w Lublinie byłam tylko raz w zeszłym roku na weselu ale mam pozytywne wrażanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
Witaj mikimaus :) Oczywiście wyslę fotki za momencik, ale jest ich sporo i troche to trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aniu:) i wiesz co Żywiec jest najlepszy:) mojego maila tez w stopce znajdziecie Agital moga byc wszystkie 100:) a moja sukienke sprzedałam bardzo szybko oddałam do komisu Madonny tam gdzie kupowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
Validos27 fotki pomału wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
tak o ślubnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka dziekuje za fotki są sliczne!:) wspaniała z Was para:) wysłałam swoje ale nie slubne tylko bardziej na czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
Validos ale to dopiero poczatek fotek ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też strasznie chciałabym zobaczyć :D Jeżeli nie będzie kłopotu to poproszę na maila ania108@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×