Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

I znowu nową stronę zaczęłam:p Aż mi się śmiać chce!!! Ale to dlatego, że tak dużo dziewczynek na raz pisze!!! Jak fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje się obiema rękami od tym, co napisała Marta; \" człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi\"... Różnie może być :) My sobie trochę musielismy postrzelać :) :) :) Według naszych pierwotnych planów dzidzia miałaby już 5 miesięcy, a tymczasem jescze sobie pluska w brzuchu :) I tak też jest dobrze :) Nawet bardzo :) Hmmmm....wakacje....:) zazdroszczę Wam tych wszystkich wyjazdów w ciepłe kraje, u nas chyba w tym roku szczytem egzotyki będą Węgry na jakiś przedłużony weekend i baseny termalne.... A_guu, kurczę, coś przegapiłam! Trzymam kciuki za twoje i Maluszka zdrowie 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos, kochana, stan zapalny, to na szczęście nic jakoś poważnego nie jest. Pewnie dostałaś już leki i się wyleczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos - głowa do góry! za mną się też jakieś cholerstwo ciągnie, a że w obecnym stanie cała \"gospodarka\" jest zaburzona, ciężko mi przez to przebrnąć, grrrrr..... Tmm 🖐️ sniło mi się dzisiaj, że zwierzyłaś nam się, że pracujesz w ministerstwie finansow :) I nie wiem, co mnie bardziej rozbawiło, treść snu czy to, że śnią mi sie osoby z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki nasze zdrowie jest w formie no może moje mięśnie trochę nie za bardzo ale to prawdopodobnie brak magnezu i wtaminy B6 (do całej listy tabletek muszę teraz jeszcze to brać). Brzuszek boli już coraz żadziej ale tak sobie myślę czy nie mówić lekarzowi na każdej wizycie o jakiś podejżeniach żeby robił usg częściej ;) Ale nie będę przeginać cieszę się, że wszystko jest w normie i żadnych niepokojących sytuacji nie zaważam. Teraz tylko czekam na wizytę na usg 3D aby popatrzeć na mojego szkrabcia no i się upewnić czy wszystko jest oki tak na 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki zdrowie to podstawa!!!! Mam nadzieję, ze wszystkim pewne dolegliwości miną (ja mam niestety powracajace problemy z pęcherzem) a co do wakacji to tak sobie pisze, a może się okazac, ze mój maż nie dostanie urlopu i bedzie lipa :( prosze Was trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka nas namówiła na Malezję - ponoć jest tam super. No to sprawdzimy :-) Miki - nie pracuję w ministerstwie finansów, no coś Ty - tam za mało płacą ;-) No i jest się zależnym od aktualnej władzy. Ale pracuję z finansami, więc trochę trafiłaś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam pewnie dziś już nie zdołam wejść na forum bo mam jeszcze trochę roboty a fryzjerka przychodzi o 14:30. Muszę trochę poprawić swój wygląd ;) Niby i tak wszyscy mówią, że wyglądam świetnie w ciąży i z brzuszyskiem mi do twarzy no ale włosy muszą nabrać jakiegoś koloru bo natura obdarzyła mnie \"mysim\" kolorem ;) Tak więc do napisania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiecie co...? Strasznie się rozleniwiłam tymi pogaduszkami z Wami i już czuję smak weekendu.... Myślami już jestem przy obiadku z mężem a potem miłym wieczorku :D a nie w pracy :( gdzie straszne dzisiaj nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ha ha a_guu ja zawsze to samo mowilam o swoim kolorze włosów :) To miłego odnawiania kolorytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a macie jakies sprawdzone miejsce pobytu????????fajne miejsca na świecie:) AHA maz dzwonił ze jutro pracuje ale dzisiaj przyjedzie bo wie ze by mnie to dobiło ze go nie ma a ja sienastawiłam!:) na moje przypadłości dostałam jednorazowa masc (jedyne 39zł) mam nadzieje ze pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka masz moze racje wiesz jakto jest jak sie meza nie widzi tydzien !!:) staram sie nim nacieszyc i sie skonczyło własnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj Validos głowa do góry!!!! Nadejdą lepsze dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital-u mnie tez nudy:( Gdy kota nie ma w domu-to myszy harcują:D Prezes od wczoraj na urlopie-i panuje totalny luz-blues:-) Ludzie sobie wychodzą jakieś sprawy załatwiać-zakupy, urząd, co niektórzy to pewnie jadą nawet obiad ugotować-hihi! A ja sobie popijam zieloną herbatkę (\"8 skarbów Shaolin\"-gorąco polecam!!!) i piszę z Wami!!! No to kto chętny na \"przedstawienie się\"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka cos wiem o tym kocie i myszach:) moj szef wyjechał a w przyszłym tyg jest na urlopie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedstawienie????? Cóż Joanna lat 27 od prawie roku szczesliwa mężatka (mąż w delegacji) Kraków, córka(a raczej siostra na wychowaniu lat 16) ............haha wiecej grzechów nie pamietam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Netka to musimy sie przestawiać? :D ja jestem przedostatnia świeżynka :)świezsza jest ode mnie tylko Alice, ale ona od dzisiaj sie byczy na urlopie bo jada albo już pojechali do Tunezji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, wiem Validos-ja powiem szczerze, że bardzo podziwiam wytrwałość, bo ja jakoś sobie nie wyobrażam, aby nie było mojego mężusia ze mna na co dzień!!! Czasem mnie wkurza-fakt, za nami już nawet \"ciche dni\"-ale to wynika z tego, że oboje jesteśmy bardzo uparci (2 uparte osiołki z nas-nie wiem-kto bardziej??); ale i tak spokojniej zasypiałam jak On był obok, nawet jak się nie odzywał... Przykro mi jak o tym pomyślę-ale tak było! No ale z drugiej strony-wiem jak teraz jest-delegacje, wyjazdy, praca poza miejscem zamieszkania, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ha ha ale netka ja nie mam twojego maila :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babki!!! Zimno i padaaaa!!! Tez mi wakacje, nawet na basen nie mogę pójść:( Jezeli chodzi o moje wakacje to wrzesień odpada, bo czas do szkołyyyy:D ( i nowe dziewczynki myslą, a ta Emsy to jeszcze do szkoły chodzi???:P) Może na kilka dni nad morze a reszte w nowym domkuuuu ( trochę tam jeszcze roboty zostanie ) - no cóż trochę inne te wakacje - ALE JESTEM PRZESZCZĘŚLIWA:) Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy no przyznaj się ile razy przepadłaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja sprawdzałam wczesniej i nie było (albo mnie zaslepilo i wydawało mi się, ze nie ma?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do moich dzieciaczków:D - jako nauczycialka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy domyśliłam się :) Netka_22 masz już cos na mailu ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital-nie martw się, nie zaśpiło Ciebie-bo nie miałam maila w preferencjach:-) Dzieki-juz sprawdzam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę dziewczynki, obiecuje, że \"najświeższym swieżynkom\" dzisiaj podrzucę jakies fotki :) Ale póki co, to dopiero się rozkręcam do życia. Zaraz wypiję kawę i wrzucę jakiś fil na dvd, bo pogoda dobija :( Validos - polecam Turcję (mogę też polecić konkretne biuro podróży), którą darzę szczególnym sentymentem ❤️ bo samotne wczasy wywaliły moje życie do góry nogami :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem świeżo
upieczonym kurczaczkiem zjedz mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×