Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Witajcie.Moge sie dolaczyc? Jestem pol roku po slubie cywilnym i nie duzo ponad rok przed slubem koscielnym. Jestesmy ze soba 2,5 roku i nie wyobrazam sobie zycia bez mojego Miska. Uklada nam sie wspaniale. 2 miesiace temu dostalismy nowe miszkanko - wieksze, bo planujemy w przyszlym roku baby. Mieszkamy w Niemczech, ale pochodzimy obydwoje ze Slaska. Zycze milego wieczorku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona witamy:):) moze jakies zdjecia dla nas poślesz:):) a My odwzajemnimy :):) Ja lekko niewyspana bo bawiłam sie do 2 a o 6 pobudka:(:( wiec bez kawy nie przezyje:) dobrze ze juz piatek:) Kiedysiu miłego weekendu i wierze ze wszystko u Ciebie i maluszka jest dobrze innej wersji nie ma:) Miłego 13 w piątek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Zaręczona:) Witamy serdecznie i zapraszamy do pogawędek:) Validosku, baluje się baluje:) hihi. Bardzo dobrze, słyszałam kiedyś powiedzonko, że nie ma lepszej sprawy jak dobrze nie przespana noc!! Dziękuję Ci bardzo za dobre życzenia, to naprawdę dobrze działa na psychikę:) Dziś popoludniu robimy wypad do teściowej, która co bardzo miłe już się cieszy i coś piecze;), wracamy w niedzielę i będę zwarta i gotowa do spotkania:) Validosku, wszystkiego dobrego, ja za Ciebie ciągle trzymam kciuki, ale zawsze jest jeszcze jakaś rezerwa, jak będzie szczególna okazja to zintegrujemy z dziewczynami siły:)🌻 Dziewczynki kochane wszystkie bardzo serdecznie pozdrawiam i miłego poranka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Ale pogoda - spać!!! Kiedyś a co mamy za równy miesiąc?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mężatki!!! Kiedysiu-dziękuję za zdjęcia:-) Śliczna Para Młoda i Praga też widzę cudowna:-D Ja jeszcze nigdy tam nie byłam-więc zdjęcia tym bardziej zachęcające;-) Zawsze słyszałam, że to piękne miasto, ale niestety nie złożyło się, aby je odwiedzić:-( U nas dzisiaj pochmurno, chociaz nie pada (odpukać!!!)-więc też spać się chce... Na szczęście jest kawka:p Pozdrowionka przed weekendzikiem!!! Podobno ma być słoneczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) piątek 13. ale mam nadzieję, że bedzie dobry dla wszystkich;):) u mnie zwykle jest fajnym dniem, ale nie chcę ...zapeszać:D:P weekend zapowiada się obiecująco, co planujecie ? udanego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagdale dostałam urlop, więc wyjeżdżam w niedzielę. Dzisiaj sobie idę kupić bilet i mnie nie ma w stolicy przez tydzień :-D Cześć Wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy-dostałam Twoje zdjęcia z majowego weekendziku:-) Dziękuję!!! :-D Na weekendzik nie mam niestety żadnych planów-chcieliśmy jechać do rodziców, ale chyba nie pojedziemy:-( Więc czeka mnie pranie, sprzątanie, gotowanie czegoś dobrego-i temu podobne \"weekendowe szaleństwa\":-) Niby to 2 dni, a zawsze tak szybko mijają, że nie zdążę się nigdy pozbierać-hihi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei tym razem porzucam codzienne żonowe obowiązki - na weekend zabieram Męża i moich Starszych do wiejskiego \"rancza\" Teściów. Mam nadzieję, że będzie fajnie:) bosssko Tmmku, że się udało !!!!!!!!!!!!!!!!! :)czyli jednak Malezja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tmm- wiec czekamy na zdjecia:) z wakacji:):) gratuluje! Kiedysiu słyszałam duzo o Twoim lekarzu:) i chyba sie do niego wybiore bo wiesz jakos u mnie trzeba wszystko doprowadzic do normy po tych tabletkach:) bo luteina na wywołanie !@ jest jednorazowym wyjsciem i nie o to chodzi chyba! wiec cos musze podziałać i badania porobic:) jak mozesz wyslim mi numer tel sms-em albo napisz jak wolisz:) dziekuje za zainteresowanie:) całuski dla Was dwójki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie Malezja - to we wrześniu. A teraz jedziemy w inne ciepłe miejsce, nad morze do Francji :-) Więc ja się już żegnam, i wracam do pracy, potem pakowania, i śmigam :-D Nie bierzemy aparatu, tylko kamerę, więc zdjęć nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie wszystkie!!! witaj Zaręczona! kiedysiu wszystko jest ok z dzieciatkiem :) Tmm zazdroszczę wyprawy.... Validos ładnie zabalowałaś kurde a ja zapracowana że az mówić nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, Martuś, jaka ładna poliglotka z Ciebie :-D Ślicznie mi powiedziałaś, ale ja niestety (wioska) nie umiem Ci odpowiedzieć w tym języku ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Tmm, fr. to nie sztuka, gorzej z Malezją bedzie :D:P ( chyba że dorwę i wypytam sąsiada, który był tam ambasadorem w Kuala Lumpur ). O Malezji nic nie wiem prawie, taki to totalnie egzotyczny kraj, zazdroszczę tych pięknych podróży i czekam na relację;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. szkoda, że Cię nie będzie na spotkanku:O powiałoby wielkim światem w tym naszym Krakówku....;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, byłaś już na glukozie ?? jak to jest ?? cholewcia, potwornie się boję przed takimi badaniami, cały czas gra się toczy przecież o zdrowie dziecka. Teraz ponowiłam grupę krwi (oczywiście ją znam), żeby mieć na nią konieczny \"papier\", a mam jakieś schizy, że nagle grupa okaże się całkiem inna niż myślę:O echhh co do płci to naprawdę zachowuję ostrożność, ile to już było historii pt. znana płeć, wszyscy święci powiadomieni, ubranka w określonym kolorku pokupowane, do brzuszka mówienie po imieniu, a potem szok na sali porodowej, że to jednak On/jednak Ona:P;) bądź tu mądry....;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CEŚĆ:) Netka, dzięki, zarumieniłam się:):):):) Agital, chyba OK, tzn nic nie wskazuje na nie OK. Odebrałam dziś wyniki. Pani kardio zresztą tak jak podejrzewałam chyba nie ma na mnie pomysłu. Twierdziła, że wg niej magnez i potas będą zatrważająco niskie i że napewno to brak potasu, a wszystko jest w normie. Zobaczę.... Do gina idę w poniedziałek, pogadam z nim jeszcze. W ogóle z badań jestem odpukać zadowolona, jedynie mam podwyższone WBC, ale z tego co wyczytałam to norma w ciąży (jeśli mogę to proszę o potwierdzenie:):):):) TMM bardzo serdecznie gratuluję urlopu!!! Mój mąż też zawsze musi walczyć o urlop, więc wiem co to za sukces!!!! baw się dobrze (ja niestety też francuskiego nie znam:( ) Validosku, zaraz wyślę Ci tel. do mojego gina. NIe idzie w najbliższym czasie na urlop ( w ogóle zastanawiam się, czy on bywa kiedykolwiek na urlopie), tak, że spoko:) Wydaje się taki żartujący, ale nie zrażaj się jakby co, bo pzrynajmniej jak do tej pory przekonałam się, że zdrowie traktuje poważnie (i oby tak dalej:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Ja dochodzę do siebie małymi kroczkami (i kuchnię też doprowadzam do ładu) po wczorajszym pobojowisku z wiśniami ;) Mama to ze mnie wczoraj nie mogła była i zdumiona i zadowolona. Walczyłam z 10 kilogramami a tak na dobrą sprawę to ja tego nawet dobrze udźwignąć nie mogłam ;) tak czy inaczej wydrylowałam wszystkie a z tego wyszło mi 14 słoików wiśni w cukrze i ok 10 słoiczków dżemu. Ale wierzcie albo nie godz 21 a ja leżałam w łużku bo juz byłam nie do życia. Teraz tylko rąk nie potrafię doprowadzić do ładu choć pomału przypominają moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guu podziwiam:) ja póki co przetwory id tesciowej i babci przywożę:) Kiedysiu dziekuje:) i do zobaczenia w tygodniu:) a dzisiaj rybka na obiadek:) mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, weź Ty mnie nie strasz, ponoć w Malezji to wszyscy po angielsku tokuja ;-) Ci nasi znajomi to mówili :-) A we Francji też się jakoś będzie trzeba dogadać - byłam tam kiedyś, i nie było z tym problemu, bo niechętnie, ale mówią po angielsku w hotelach i restauracjach. Wiecie jak ja się ciesze na ten urlop ?? Od tygodnia non stop tak mi się chce spać, i jestem zmęczona, ze już się nie mogę doczekac tego dłuuuugiego wyspania się. Bo teraz wypicie Red Bulla, i kilku kaw to mnie tylko usypia zamiast postawić na nogi 😠 A o jakim spotkaniu Wy mówicie ??? Ja też chcę !!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no jasne, Tmm nie wiem skąd te językowe obiekcje, ang. powinien wystarczyć:);) spotkanie w K-wie, na razie są Validos, Miki, Kiedyś i ja, no i Dzieciarnia oczywiście;) A-guu, no podziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
boże dzięki, ze już prawie koniec pracy!!!! Ludzie dają popalić :) Dziewczynki fajnie Wam z tym spotkaniem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy macie to spotkanie :) w uroczym miejscu zwanym Krakowem :) I czemu tak daleko 😭 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tmm, wygląda na to że druga połowa przyszłego tygodnia ( środa-czwartek) wcale nie tak znów daleko, Francja i Malezja duuużo dalej;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Przyznaje sie bez bicia, ze z braku czasu przeczytalam tylko dwie strony w stecz. Dobre i to.... Ah jak Wam zazdroszcze urlopiku...Nasz urlop zamienia sie w mebelki do domu. Sa na razie pierwsze na liscie no i zbieranie na weselisko. Plany na najblizszy rok juz sa. Zobaczymy jak to sie dalej potoczy. Tak z innej beczki. Ktoras z Was wspominala, ze musi \' dojsc do ladu\' po tabletkach. Nie wiem czy dobrze zrozumialam. Mialas na mysli tybletki anty? Pytam sie, bo odsawilam dwa tygodnie temu tabletki, bo chce oczyscic organizm. Problem polega na tym, ze zaczelam dzisiaj plamic w polowie cyklu. Sorki, ze poruszam takie tematy, ale mam nadzieje, ze sie nie gniewacie. Troche sie tym zaniepokoilam i sama nie wiem co robic. Czekac,, czy isc do lekarza... Lece dalej robic nalesniki z serem...udanego weekendu. My planujemy wielkiego grilla z cala rodzina mojego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×