Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Ja też zaglądam :) Dziewczynki stawiam wirtualnego szampana urodzinowego :) :) :) Wypijcie moje zdrowie, dzisaj skok w kolejny życia rok :) Sobie, Marcie, Kiedysiowi i A_guu oczywiscie bezalkoholowego, reszcie jak najbardziej procentowego :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikuś - wszystkiego naj!!! zdjęcia nie doszły:( Całuski 👄 Coś się przeziębiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
miki i ja sie dołanczam :) 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) Szkatułko! Najlepszy prezent dla mnie to sam fakt, że się u nas pojawiłaś :) :) :) :) Nie naciągam Cię na pisanie, może kiedyś sama będziesz chciała zaglądać do nas częściej, pamiętaj, że wszystkie tu o Tobie pamiętamy i czekamy :) Super, że się pojawiłaś 🌼🌼🌼 dla Was :) i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, wszelkiego dobra od Boga i ludzi, szczęścia, miłości, radości macierzyństwa🌻❤️wychylam bezalkoholowego za Twoje zdrowie !;) Pozdrowienia dla Szkatułki i Bartusia:) Uściski dla wszystkich Dużych i Malutkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikuś witaj!!!!!!!! Wszystkiego najlepszegu urodzinowego!!!! Życzę Ci wszystkiego dobrego, radości, szczęścia, wszelkiego powodzenia, a na teraz to przede wszystkim zdrowej cudownej Zosieńki i porodu bez komplikacji. Będę Sciskać kciuki za Ciebie (za Was obie) 5 września🌻. Ja tak teraz na szybko. Wróciliśmy wczoraj w nocy do domu, odespaliśmy, a teraz muszę się jakoś pozbierać:) Buziaki dla wszystkich kochanych dziewczynek:) No i .... Twoje zdrowie Miki:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikimaus Życzenia już Ci na pewno składali twarz twoja była uśmiechnięta ale jest jeszcze jedna osoba, która o Tobie pamięta Ona właśnie Tobie życzy wiele szczęścia i słodyczy wiele wspomnień, miłych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie żoneczki! Dawno mnie tu nie było-pamiętacie mnie jeszcze?......ale postaram sie nadrobić zaległości. Pracuje jestem szczęśliwą mężatką ale mam małe kłopoty ze zdrówkiem hormonki mi szaleja ,ale pomalutku staramy sie o dzidziusia. Rodzinka i znajomi goraco nas dopinguja :))) no zobaczymy co z tego wyniknie. Swoja droga juz chyba dojrzałam do bycia mamusia,wszystkie koleżanki dodokoła w ciąży wiec i na mnie chyba czas:))) Pozdrawiam wszystkie mężatki i czekam na zdjęcia waszych skarbów jeśli jest taka możliwość na diani@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys tu bywałam ale teraz czesciej na przygotowaniach w toku bo slub w tym roku...chyba z przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIKUŚ JESZCZE JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście wszystkiego czego jesteś tylko w stanie zamarzyć!!!! No i obowiązkowo lekkiego porodu i dużo radości ze swojej pociechy :D Nie mogłam wcześniej bo mąż od piątku nie dopuszcza mnie do kompa :o Mieliśmy małe problemy. Pewnie jakiś wirus ale nie mogliśmy tego sprawdzić bo każde skanowanie dysku kończyło się wyłączeniem kompa. Jedno co wypatrzyłam to to że wyłączał się na ATI tak więc już coś wiedzieliśmy. Na dzień dzisiejszy komp chodi bez problemow a moje duże dziecko może teraz spokojnie grać ;) :p Miłego wypoczynku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki dzielnie próbuje nadrobic straty !:) miki -zacznę od Ciebie a wiec samych słonecznych dni w Waszej rodzince-miłośći, zdrówka, szybkiego pojawienia sie na świecie Zosieńki:) zdrowej i radosnej jak mama:) a 5 wrzesnia kciuki trzymam najmocniej jak umiem Madusia-jak idzie żucenie palenia?? ja pale ale bardzo sporadycznie-chociaz powinnam rzucic to całkiem:) Kiedysiu gratuluje +2kg:) nastepnym razem zobaczymy pewnie fajny brzuszek:) dianusia-cóz hormonki u mnie tez szaleja, wiec miejmy nadzieje ze jakos sie uspokoja:) i zawita u nas juz niedługo bocian( widziałam 2 jak wracałam-jeden dla mnie drugi dla Ciebie:) zagladaj do nas:) czesciej wiesz jak tu miło:) a_guu -coz wim o duzym dziecku:) dobrze ze masz z nami kontakt:) dziewczynki coz nie był to urlop moich marzen i chyba wróciłam lekko zmeczona az mi zoładek tam z nerwów wysiadł i pók srody spedziłam nad ubikacja:( wiem ze sie z tym nic nie da zrobic za duzo tego i bez checi z ojca strony jest to nie mozliwe-zastanawiamy sie jak mozna bylo wziasc tyle kredytów i co on z tym zrobił:( :( szkoda mi mamy która przez bezgraniczne zaufanie do meza została bez niczego -zostawil jej długi na całe zycie!!!!!! oj kochane dziekuje za słowa wsparcia -jestescie wielki mnie jeutro czeka ciezki dzien w pracy i musze jeszcze w tym tygodniu odwiedzic radce prawnego- bo nie wiem co ze mna przy tych dlugach i jak sie uchronic od tego ! coz zostaje rozdzielnosc majatkowa w razie problemów:(:) oj porobiło sie !!!!!!! ne mecze Was wiecej bo duzo by opisywac a niezbyt jest to mile wiec jeszcze raz dziekuje za pamiec Miłej nocki i do jutra!!:) wysle fotki bo udało mi sie jeden dzien urlopu spedzic nad woda:):)ale to jutro......ok Szkatułko i Bartusiu-witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos27 tule cie mocno.U nas wszystko w porzadku w sobote bylismy u naszej swiadkowej bylo milutko.Potem zaliczylam fryzjera tylko zle wytlumaczylam co chce i w efekcie ma krociutkie wloski,ale w sumie mi sie podobaja,a przy okazji zostaly sciete zniszczone wlosy po pasemkach przedslubnych. Wczoraj maz byl w pracy ja sobie poleniuchowalam potem poszlysmy na dlugi spacer z kolezankami i ich dziecmi bylo bardzo fajnie.Dzis kolejny dzien pracy.Zycze milego dnia i spokojnego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia - na proszę jaki ranny ptaszek... Ja też już w pracy ale ciężko mi się pracuje bo od rana walczę z żołądkiem. A weekend - no cóż - nie był mocno udany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) Validos - tylko spokjnie 🌻 Martuś - -dzieki za fotki, juz je dostalam a moge Cię prosic o przeslanie fotek Amelki? Całuski dla Was!!! Szkatułko - Witaj!!! Co u Was? Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cos te moje fotki wredne nie chca dojsc.Teraz mam zdecydowanie mniej wlosow na glowie.Rozmawiamy z Validoskiem na gg i bardzo Wam slodzimy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ostatnio taką fazę na słodkości, że hej:D dziś już zjadłam kawałek szarlotki...:P zaraz wychodzę ją spalić - na zakupy i spacerek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×