Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Tmm niestety @ wredna mnie nawiedziła! alice a jak Twoje odstawienie?? tabletek jak sie czujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie odstawiłam.... :( Po pierwsze trochę się boję. Po drugie - musimy jeszcze poczekać z decyzją o dzidziusiu - i jakoś mi z tego powodu smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice nie ma czego sie bac:) ja przezyłam juz 3 tykl bez i kazdy z nich jest lepszy i juz mam nadzieje niedługo sie wszystko unormuje ale jedno wiedz ze daj sobie jakies 6 miesiaecy przed dzieckiem na regulację organizmy-a moze jednak przyleca do nas bociany w zimie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ujmę temat dosadnie, okres mnie do seksu nie zniechęca. Po prostu wtedy używam rąk i ust. Oczywiście wtedy raczej przyjemności więcej ma facet - ale mi też się podoba :D Chyba przesadziłam z dosadnością - więcej już nie będę gadać, i co poniektórym apetytu robić. Bo się Miki i Martuś zdenerwują :D :D :D Dziewczynki, zyczę radosnego weekendu z Waszymi drugimi połówkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tmm- znam te sposoby:):) miłego wekendu ja zaraz uciekam do domku na szczescie:) całsuki i do zgadania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane ja juz niestety na nogach totalnie niewyspana,ale dziecko mi zaraz przyprowadza,bo tatus olal synka w tym tygodniu wiec ja musze z nim dzis siedziec.Z jednej strony dobrze bo zarobie sobie ,a z drugiej lekka kicha ,bo mamy dzis u mojej mamy grila weselnego(z tymi ktorzy na slubie byc nie mogli) a do mamy od nas jest godzina drogi.Szczerze mowiac nie chce mi sie isc bo mial byc gril dla 7 osob a juz sie 10 zrobilo.Jeszcze tescie beda a wcale nie mielismy ochoty zeby byli,bo trzeba sie trzymac na bacznosc przy nich.Nawet Arek sie wkurzyl , ze moja mama zaprosila jego rodzicow, bo chcial sobie na luzie wypic piwko a tu sie nie da,bo ma matke zandarma.Sorki ,ze tak od rana marudze,ale ciezko mi na serduchu, bo jeszcze mnie maz niezle wkurzyl wczoraj wieczorem wiec sie wszystko do kupy pozbieralo te blache sprawy i te wazne ,ktore sie sypia i jest mi zle. A Wam zycze milego weekandu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Madusia! Dobrze, że humorek się poprawił:-D Ale fakt-co fakt-jak się wszystko wali-to już zupełnie wszystko! Ale namieszałam;-) Dla wszystkich innych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Swiezynki.Mam dzis wolne a od rana na nogach jade do Szczecina zmienic kierunek studiow ,bo po rozmowie z pewna madra osoba doszlam do wniosku ,ze pedagogika opiekuncza z resocjalizacja bedzie lepsza.Od samego poczatku sie wachalam mam nadzieje,ze da sie jeszcze wszystko zalatwic.Oczywiscie na cmentarz musze isc pewnie przyjade padnieta,bo na cmentarzu zawsze sporo roboty jest,ale ktos musi dbac o grob mojej babci ,dziadka i Michalka(leza w jednym grobie). Zycze milego ,spokojnego dnia i tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Madusiu :) i wszystkie dziewczynki oczywiście 🌼 I znowu poniedziałek :( weekend był bardzo miły ale niestety za szybko minął :( a jak u Was???? Żyjecie? Co ja pisze?! Czyt Wasi mężowie żyją? :D Nie zamęczyłyście ich? :P A śpiochy wstają raz, dwa...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! dlaczego te weekndy takie krótkie:(:( ale mezusia mam od dzisiaj przy sobie i to jest optymistyczne !! http://www.archon.pl/index.php?act=32&sid=m3f01995119c4c a to nasz domek:):) projekt wybrany oj czeka nas nie lada wyzwanie W pracy dzisiaj Casting na nowa osoba do marketingu:( szefostwo bedzie -bleeee moze jakos przezyje a jak weekendy u Was??? POBUDKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jak zawsze nie doczekam do konca @ wiec juz jak było koniec widac poniosło mnie i niedziela było stosunkowo udana:):):) mąż lekko zmeczony:) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie śpię - tylko \"ciężko\" pracuję :) całe weekend mieliśmy gości więc nie odpoczęliśmy za bardzo. a od wczoraj złapałam doła bo stanęłam na wagę i spróbowałam wbić się w spodnie :( przez dwa tygodnie 2, 5 kilo przy normalnym trybie odżywiania. I zastanawiam się czy coś nie tak z hormonami? I czy by nie odstawić tabletek (właśnie skończyłam opakowanie)... i jest mi tak jakoś smutno i źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku - śliczny projekt. Domek będzie na pewno bardzo ładny i ani się nie obejrzycie a już będziecie urządzać swoje gniazdko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validos ładny domek :) My tez mamy kilka typów ale jeszcze nie wybraliśmy ostatecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alice no może top jest myśl z tym odstawieniem tabletek? Opakowanie sie skończyło a dzidziuś niebawem w planie, wiec...? :) Najlepiej tak z rozpędu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sorki pierwszy link się xle otwiera chodzi o dom o nazwie \"Zorza - 2\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te projekty też mają coś w sobie - masz przed sobą trudne wybory. a ja miałam przejść na jakąś radykalną dietę, ale przed planowaniem ciąży to chyba niezbyt mądre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice ja po odstawieniu przytyłam 3 kg przez 2 miesiace:( tez mnie korci aby przejas na diete ale boje sie ze mi sie szystko jeszcze bardziej rozchula niz teraz:( a co do projekut to kazdy z nich jest wspaniały i ciezko sie zdecydowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim🌻 Validos-piękny domek:-) Zresztą-teraz są takie fajne projekty i tyle ich jest, że wybór tego JEDYNEGO-to musi być straszna sprawa;-) Alice-a jak długo bierzesz już tabletki? Może faktycznie trzeba zrobić jakąś przerwę? No i jeszcze dzidziuś w planie-więc tym bardziej:-) A wagą się nie przejmuj skoro już teraz chcecie bobaska-schudniesz po ciąży:-) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki biorę od 3 lat - to nie jest strasznie długo. Kiedyś przychodzi czas na dzidziusia - szczególnie, że skończyłam już 27 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt-to nie jest strasznie długo! Ja brałam w sumie też tyle-no z małą przerwą;-) Mój lekarz zawsze powtarzał, że bezpiecznie można brać 5 lat-dłużej nie poleca! A z wiekiem-nie przesadzaj-masz tylko roczek więcej ode mnie:-P W tych czasach-trudno określić-który wiek jest odpowiedni na dzidziusia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już trochę stara :) Pracuję z dziewczyną w moim wieku, która ma 6 -letnia córkę i 3 letniego syna - i czasami czuję sie jak niedoświadczona smarkula ;) może czas faktycznie na odstawienie tabsów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam prawie 10 lat:( ale musiałam bo mi sie cysty robiły -a teraz chocia z tym sie usoikoiło ale mam wszystko rozlegulowane z czym ostro walcze i czekam! pod kontrola lekarza az sie wszystko unormuje! alice- radze odstawic jak dzidzius ma byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że ma być - ale za jeszcze troszkę. Więc odstawienie i unormowanie cyklu będzie bardzo wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Widzę, ze temat tabletek na topie - dla mnie już historia, hihihi. Co do domków, to jestem bardziej \"na czasie\" i służę radą :). Validos - projekt b. ładny! U mnie powoli wielkie odliczanie.... W piątek przyjechały mebelki Zosi - śliczniutkie :) A w sobotę mega-zakupy, nie wiedziałam, że aż tyle tego wszystkiego potrzeba! No ale tak to jest, jak się wszystko na ostatnią chwilę odkłada.... Kwestie finansowe przemilczę, ale moja rada: kupujcie wcześniej i stopniowo, oszczędzicie sobie wstrząsu :classic_cool: W każdym razie brakuje mi tylko podkładów poporodowych, gruszki do nosa i kremu na odparzenia, więc chyba i tak nie jest źle! Ten tydzień przeznaczam na lenistow i relaks, chociaż pewnie będzie ciężko - ciągle mi coś wpada w ręce do zrobienia, np. za chwilę wielkie prasowanie :) A w następny weekend ostatbnie szlify w pokoju Zosi - wieszanie firanek, ubieranie poscieli, itd. No a potem to już trzymajcie kciuki i czekajcie na - pomyślnen mam nadzieję - wieści :) Nie wiem, co się dzieje, zamiast wykorzystywać ostatnie chwile błogiego spokoju i relaksować się na maxa - latam jak szalona i jestem jakaś nakręcona, najlepiej, gdybym mogła robić kilka rzeczy naraz....Tymczasem forma już nie ta no i chyba zaczynają się tzw. \"skurcze przepowiadające\"... Miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×