Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Przepraszam, a co to za \"molestowanie\" ?? O co chodzi ?? Pozdrowienia z chmurnej Warszawy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo? Ładne tematy - molestowanie, szkrabiątka... ach-tylko pozazdrościć. A w okolicach Wawy całkiem przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tmm, jak to o jakie molestowanie??? Seksualne, rzecz jasna! :classic_cool: Niektórzy po prostu bardzo by chcieli, a niestety nie za bardzo mogą :( Za to Ci, co mogą, niech tymczasem nadrabiają za całą resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P. S. pozdrowienia z piekła!!!! nie patrzę nawet na termometr, żeby się nie dobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tematów tu mnóstwo:) a ja sie głodna robie a tu siedze sama i nawet do sklepu nie wyjde:) chyba kisiel mi zostanie do jedzenia:( ale temat molestowani mi sie najbardziej podoba:) cóz bociany odlatuja od nas-ale \\mam nadzieje ze tu sie jakis pojawi nawet w zimie:) razem z mikołajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tmm, no wiesz...ci co nie mogą zamieniają się - chwilowo !!!! - w gawędziarzy erotycznych hihihi;):P w Krk też upalnie i megapogodnie tak, jakby ta cała nocna masakra nie miała miejsca. Miki,thx:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiu ciesze sie ze Twoje szczescie takie duze i zdrowe:) hahah i ja sobie pogawedze bo mam @ wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę w teren, po drodze sobie powspominam jak to było fajnie móc..... 😭 :D;) ps.z gawędziarstwem to taki żart był, bez urazy !;) pa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moge już iść do domu??? Weekend już tuż tuż a ja już nie mogę tu wytrzymać i jak jest dusznoooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ty chociaż masz wiatrak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane - nie chcę Was dołować, ale u mnie wiaterek przyjemniutki i jakoś tak fajnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj Alice jesteś okrutna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tere fere :P Jejku z tego ciepła jakoś mi słabo i mdło :( w pewnym momencie to mi się zaczęło robić ciemno przed oczami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, seksualne :DDD To, to jedyne słuszne i najlepsze :DD To najlepszy \"poprawiacz humoru\", jak sie rano nie chce wstać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No może tyci (w pracy miałam tylko jogurt naturalny (ale duży i w domu zjadłam małe śniadanko) ale w ogóle to chce do domu i dlatego tez mnie słabi :D Mąż się mnie pyta czy idziemy na zakupy bo ostatnio mówiłam ze sobie muszę coś kupić i wiecie, ze nawet na to ochoty nie mam (ja chyba jestem chora bo mimo, że nie mam manii zakupów to czasami jakiś drobiazg mi potrafi poprawić skutecznie nastrój)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no właśnie Alice za chwilę będzie to topik tylko dla dorosłych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to niebywała strata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam dla dorosłych - w końcu dorosłe jesteśmy, \"bawimy\" sie jak dorosłe, więc czasem coś tez możemy na ten temat rzecz, no nie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Validos sie leczysz, że \"nie możesz\", czy masz okres - wybacz bezpośredniość, ale skoro już gadamy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cóż Validos każdej przychodzą takie dni \"postu\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×