Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

witajcie kochane:) Mam duzo roboty i malarza jeszcze, wiec nie mam czasu na neta ale mysle o Was i oczywisciee o 5. 09:) Zosienko, to juz niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to mi głupio - tyle komplementów - aż sie rumienię ! Kochane jesteście - dziękuje za piękne słowa. Kiedysiu, to zdjęcie co do dziewczyn wysłałam, to ono jakieś super aktualne nie jest - z października 2006. Ale zaraz Ci wysyłam i Tobie Martus też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice, daj spokój, co masz do swojej figury ?? Każda ma coś w sobie, i każda ma jakieś tam niedoskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajowo, mam was Wszystkie w garści - tzn. Wasze numery! Zaraz powklepuję w komórkę, tylko kurczę Agital - poproszę jeszcze raz, bo mi się Twój numer unicestwił jakoś :( Tmm - jasne, że seksbomba co najmniej 👄 I do tego sympatyczna 🌼 Martuś - Ty nie szalej! Wiem, że ławtiej powiedzieć, a trudniej wykonać, ale przynajmniej poleż sobie trochę \"do góry Maleństwem\" :) Dziewczyny, czy może wiecie coś na temat pieniędzy, jakie się utrzymuje po urodzeniu dziecka z ubezpieczenia? Nie chodzi mi o becikowe, tyko o inne właśnie, tylko, że sama nie wiem o jakie? Coś mi się obiło o uszy....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki - jest coś takiego, nie bezikowe, ale właśnie coś z ubezpieczenia. Chyba to zakład pracy zgłasza gdzies tam, i dostajesz kasę. Moja koleżanka dostała z \"tego\" ubezpieczenia 5 tys. - to już ładna kwota na początek, w porównaniu z becikowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, ha, no i wyszło, że dostajecie beZikowe :-) :-D Od bezy :-D :-D Głodna jestem chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikuś pewnie chodzi Tobie o ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, indywidualne lub grupowe. Jeżeli takie posiadasz i opłacasz od ostatnich 10 misięcy - bo taka jest karencja, to masz wtedy prawo do odebrania pieniędzy z tytułu narodzin dziecka. Kwota jest uzależniona od wysokości ubezpieczenia i palcówki w której jesteś ubezpieczona. My niestety takich pieniędzy nie dostaniemy bo mąż się ociągał z decyzją aż w końcu zaszłam w ciążę ;) Tmm ja również poproszę o fotkę (jak do wszystkich to do wszystkich :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kurczę nie wiem już nic. W zeszłym roku pracowłąm do końca maja, potem przerwa, od pażdziernika do grudnia na zasiłku byłam no i od grudnia znowu pracuję. Więc pewnie nic nie wydrę, jeśli już to becikowe z MOPS-u i beZikowe z cukierni......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko zależy od tego czy była ciągłość w opłacaniu składki. Jeżeli tak to dostaniesz jeżeli nie to radzę się dowiedzieć w ubezpieczalni czy ci przyznają pieniądze. A mąż nie jest ubezpieczony??????? Bo może od niego byście chociaż wyciągnęli tak samo jemu się należą te pieniądze jak i Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mąż jest. Ja miałam przerwę ze względu na zmianę miejsca zamieszkania, potem pracy. Musze się dokładnie dowiedzieć, racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to znaczenia pytanie czy opłaca składki na ubezpieczenie indywidualnie (od nieszczęśliwych wypadków) bo to jest ważne. Jeżeli nie to nie dostanie pieniądzy bo z kąd(??) Oczywiście mówimu o dodatkowym ubezpieczeniu np. w PZU czy innej ubezpieczalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guu zdjęcie wysłane. Jakoś mi się spać strasznie chce, a dzisiaj mam jeszcze depilację - brrr...... nIenawidze tego 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tmm ach jak ja bym chciała mieć taką figurkę ;) Seksbomba z Ciebie w 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam :D Nie wiem dlaczego, ale wyobrazalam sobie Ciebie w krótkich włosach?:) A gdzie Ty pracujesz, ze takie macie szalone wyjazdy??? Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się relaksuję i robię wirtualny przegląd kolekcji jesienno-zimowych ubraniowych i obuwniczych :) Kiedy i ja znowu będę seksbombą, to sobie coś sprawie ładnego na poprawinie humorku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tmm dzięki za foteczki! Dziewczyny mają race 100% sexbomba :) Ja po wizycie u ginekologa (niestety cytologii mi nie pobrano, bo jakis mam mały stan zapalny i minimalna nadżerkę i będę się leczyć a na cytologię się umówiłam na 31 października :( ale dobrze, ze wychodzi to zanim zaszłam w ciążę :)) Kiedysiu też myślę, ze kwas foliowy można brać dłużej niż miesiąc przed poczęciem ale miałam na uwadze, ze chciała bym minimum miesiąc :) Niedawno dopiero wróciłam i zrobiłam sobie jakies papu (bo mnie z głodu skręcało) a teraz będę się relaksować z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Miki dostałaś sms\'a ode mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już relak wychodzi bokiem :o Tak się cieszyłam, że wreszcie posiedzę trochę z męzem a tu kicha jak nie praca to coś wymyśli a żona niech się kisi w domu :o Najpierw od rana jeździł ze znajomymi bo go prosili potem zjadł obiad i poleciał do garażu i tyle go widzialam :o Właśnie dzwonił, że jeszcze jedzie gdzieś tam i w tym momencie szlag mnie trafił i założę się, że jak wróci to pierwsze co będzie to gra bo wczoraj nie grał :o Ach ci faceci a oni na nas marudzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj to faktycznie podpadziuche ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, Tmm, faktycznie sam wdzięk i sex appeal ! :):) piękne foto, dzięki🌻 dziękuję kochane za troskę😘 o dziwo akurat dziś nic specjalnego nie robię ( jakieś pranie, zakupy, goście...) a czuję się dupowato:P właśnie wstałam po drzemce byle do jutra;) ściskam gorąco, przyjemnego wieczorku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja dopiero weszłam :( notariusz zalatwiony miejmy nadzieje ze geodeta sie wyrobi do konca wrzesnia:( potem cwiczonka -od razu lepiej i jem obiad a raczej kolacje.........:( mezus dzielnie rysuje projekty a ja odpoczywam i za chwile trzeba bedzie isc spac i rano znowu..............:( do pracy aha rano wreszcie wysle fotki z wakacji:) juz zgralam sobie na gwizdek:) z pracy wysle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×