Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Hej padnieta jestem bo o 12 wrocilismy cala noc w pociagu spotkanko bylo super a fotki mam tylko 2 swoje bo jakos wczoraj marnie wygladalam:(reszty nie znacie bo sa ta dziewczyny z innego topiku.Swietnie sie dogadujemy bylo sporo smiechu.Ide troszke do lokza buziaki.A Martus gratulacje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy nie tylko Ty mnie nie poznajesz. Oststnio byłam w sklepie gdzie pracuję i kierowniczka też mnie nie poznała, stałą i potrzyła się na mnnie i dopuki nie pomachałam to nie reagowała ;) Ech 20 kilo robi swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A_guu dzieki za fotki ślicznie wyglądasz :) Mikus cieszymy sie Twoim macierzyństwem! Validos ciekawe która pierwsza zacznie? :D Martusiu nie milcz tak długo :( Ja się ogólnie dzisiaj źle czuję i chce już do domu!!! Mogę??? 🌼 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Babeczki ! :):):):) pamięta mnie tu jeszcze kto ??????????;) ( ja o Was tak, w tych dniach także ! ) uf:) będę pisać \"w odcinkach\", jesteśmy w domq od trzeciej dopiero. ❤️Syn Lesław Stanisław❤️ waga: 2775 g, wzrost: 51 cm, ur. 10.09.2007, o godz. 0.28., siłami natury przy asyście szczęśliwego Taty:):):) Mama zakochana w Synu:D:D:):):) Bardzo serdecznie sciskam każdą z Was, będę odrabiać zaległości w czytaniu sukcesywnie. Ufam, że miewacie się jak najlepiej:):) a zatem nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję, z całego serca gratuluję!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Uściski dla szczęśliwych rodziców:-) I dla małego Lesia❤️ Następna mamusia-hip, hip, hurra!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu gratulujemy❤️ MY tu ze strachu umierałysmy!!!!!!!!! HURAAAAAAAAA nasz mały książę ❤️ kurcze ale sie tu fajnie robi:):) Martusiu czekamy na fotki!!! dobrze ze malenstwo jest juz z Wami:):) ja juz po obiadku ide do wanny jutro wywiadówka po pracy wiec ciezki dzien przedemna:( ale dam rade !! Kochaniutkie ale sie ciesze Miki I Martusia juz szczesliwe mamusie!!! Kiedysiu wiesz ze to szczesliwy topik i tu nic nie dzieje ze złego:) wiec nie amsz sie o co bac malenstwo jest zdrowe i takie sie urodzi!!!!!!!! bo nasze \"wiedzmowate\" kciuki zawsze działaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś - 🌻 🌻 🌻 - a stawiałam na córkę ( koleżankę dla Zosi ) no ale Lesiu będzie kolegą:) Pisz co i jak????? Jej ale się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matusiu - gratuluję z całego serce małego dziedzica :) Życzę zdrówka Lesiowi i Mamie. 👄 dla Was I dla wszystkich 👄 o kurczę - to ja też zaczynam się starać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Martusiu szalenie się ciesze!! 😘 przyznam ze po cichu myślałam, ze to będzie jednak synek i miałam rację!!! To mała Zosieńka ma kolegę i czeka ją jeszcze co najmniej dwóch :) (a to podobno dziewczynek się więcej rodzi ha ha zobaczymy co wyjdzie w kolejnym rzucie dzidziusiowym za roczek??) Ściskam i całuję gorąco! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam tak padnieta ,ze zasnelam i nawet nie slyszalam jak mlody do domu przyszedl kochane dziecko mnie nie obudzilo.Pranko juz schnie jestem czysta i pachnaca teraz dziecko sie moczy bo sie dorwal do bitej smietany i najpierw sobie ja z reki wylizywal a potem caly sie nia ufajdal ten to ma pomysly:):) Aniu ciesze sie ,ze z Michalkiem wszystko w porzadku i ,ze masz lepszy nastroj.Caluje was wszystkie goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dysponując wyjątkowo nadwyżkami czasu spowodowanymi wzmożoną aktywnością bakteryjną w moim ciele (khe, khe - )pozwoliłam sobie zajrzeć, bo coś u Was też wzmożona aktywność dzisiaj;) Martaanna - pamiętam Cię w okazjonalnych wizyt na \"przygotowaniach\" :) Serdeczne gratulacje! 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 Urodził się kumpel dla \"naszego\" Kasinego Kubusia! :) Uciekam, żeby nie pozarażać - pozdrawiam znane, i nie-znane Twarze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) moi dwaj faceci jeszcze w łóżeczku ( spanie było dziś rodzinne;):) ) a ja pomału Was czytam:) tymczasem dziękuję za dobre myśli i słowa:) Zabu, dzięki i pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
martaanno to musiało Ci się słodko spac :) Witam wszystkie ranne ptaszki! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) autko na przegladzie już:) mam nadzieje ze nie powiedza mi ze na złom sie nadaje!:( Martusiu czekamy na Fotki:) Miłego dzionka! ja juz po kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus!!! Wielkie gratulacje dla Was. I caluski dla Lesia. Cuekam na fotki. Ale rzeczewiscie milo jest tutaj u nas.Z Waszymi dziedziaczkami. A ja juz drugi dzien na urlopie z mezem w domku. Wczoraj nie udalo mi sie dorwac do kompa, bo mezus go opanowal a ja z okazji urlopu robilam rzeczy, na ktore normalnie nie mam czasu. Wczoraj akurat szylam zaslonki na maszynie. Nie lada wyczyn. A dzisiaj zabieramy sie za dokanczanie remontu. Ale mi sie nie chce. Juz mam serdecznie dosc. Len we mnie wstapil i to nieziemski. Pogoda nie dopisuje i nawt spacer nie jest przyjemnoscia. A dla Was milego dzionka!!! A dla wszystkich mam spokojnego i udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Martuś nareszcie w domciu :DJeszcze raz serdecznie gratuluję 🌻😘 Ja dziś nie mam ochoty na nic :o Ogarnia mnie jakieś lenictwo, chandra i ogólne złe samopoczucie :( Byłam dzis u lekarza na wizycie i nic ciekawego też nie powiedział ograniczył się tylko do słów \"jest dobrze\" i na tyle z nim roozmawiałam ;) Chyba złe samopoczucie udziela się tu wszystkim pokolei. No ale nie ma się co dziwić bo pogoda okropna duszno (albo mi się tak zdaje) no i pada raz na jakiś czas. Dziś zdecydowanie preferuję pogodę typowo barową tak więc bardzo proszę o konkretny deszcz a nie jakieś tam pokropywania ;) Dobra dziewczynki idę się położyć bo nie ma tu ze nie żadnego pożytku dzisiaj ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mam pytanko czy któraś postanowiłą zafundować swojemu maleństwu śpiworek zamiast kołderki?????? Bo nie iwem czy do pościeli nie dokupić śpiworka i też nie bardzo wiem jaką wielkość jak już. Za odpowiedzi z góry dziękuję kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autko sprawne:) huraaaaaaa przeglad ustawienie wszystkiego i wymiana olejów 690 zł ale silnik, zawieszenie i reszta sprawne i długo pojezdzi:):) wiec nasze autko to dobry zakup! całsuki aby do czwartku! w piatem udezam na wschód rejestrowac samochodzik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czwartku to chodziło mi o prace nie o Was:) u nas cisza padły telefony i nie ma co robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba świra w pracy dostanę.... Mąż pojechał do domku - bo chyba go jakaś grypa jelitowa łapie :( Na zwenątrz ślicznie i cieplutka a tu zimno i nudno !!!! Do domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się dowiedziałam, że moja kochana psiapsiólka ma ślub 3.11 a 20.04.2008 przyjdzie na świat maleństwo. Zryczałam sie ze szczęścia jak wariatka. A po przeprowadzce będziemy miały siebie bliżej :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś 🌼🌼🌼 OGROMNE GRATULACJE DLA CIEBIE, MALUSZKA I DZIELNEGO MAŁŻONKA!!!! Odpoczywaj dużo, a jak trchę ochłoniesz, to pisz, pisz, pisz - wszystko opisuj! Jak było! I na fotki czekamy niecierpliwie!!!!! Moz buziaków dla całej Waszej trójeczki :) 👄 od cioci Miki, wujka J. i Zosi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:):) Lesinek przesyła całuski wszystkim Świeżynkom, pamięta Was dobrze jeszcze z czasów Tamtej Strony Brzucha;) trochę jest speszony, bo jest jedynym na razie facetem w tym kobiecym gronie:D;) no ale czeka na pojawienie się po Tej Stronie Brzucha Boryska i Piotrusia. Szczególne pozdrowionka śle Zosi i Jej Rodzicom:) odezwiemy się jutro, spokojnej nocy wszystkim, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×