Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

i dziękuję za wszystkie ciepłe słowa w czasie mojej \"doliny\":) jesteście kochane ! widzę że o udziale w weselu myślicie tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale super widze sie w nastepna sobote z validoskiem bedziemy z dzieciakami , ale puscimy ich w miasto niech maja,ale jestem szczesliwa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki bede juz znała 3 dziewczyne z topiku_ w sobote spotkanie w katowicach z Madusia:) nio i naszymi dziecmi!! oj bedzie sie działo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roznisiemy Katowice jak nic my 2 stukniete mamuski jak mowi o nas Mati ,a oni tez nie lepsi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to te dzieci dobrze pilnujecie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gital bedziemy pilnowac juz ustalilysmy ,ze aska spi z mloda a ja z mlodym oni nie maja w tej kwesti nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah madusi jakie gumki:):) hahah my to jestesmy wariatki:( aha maz napisze prace do konca wrzesnia ale chyba nie zdazy z obrona! dobrze jak ja napisze i odda a na obrone poczeka wtedy to juz tylko kwesia kiedy mu termin dadza ! moze do 2 miesiecy! uda sie wszystko załatwic!! ale wiecie co i tak dobrze ze ja odda napisana:):):):) zaraz do domku pomkne moja bryka:) całsuki i moze wieczorem sie dokope do kompa bo nadze (moje i madusi) dzieci nam nie daja takiej mozliwości!! a zdjecia napewno wyslemy:) ze spotkania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego weekendu Babeczki:):):):) Madusia z Validos: miłego spotkania ( na pewno takie będzie:D to już jutro czy za tydzień ? ) ciekawe kiedy Miki wraca do domku...chyba zaesemesuję do Niej;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak urodziła Kubusia dzisiaj !!! :):):):) właśnie się dowiedziałam. Wielkie gratulacje Kasiaku !!!:D:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, ode mnie też gratulacje dla Kasiaka, to chyba idealnie w terminie, z tego co wiem??:) Super🌻 Martusiu, uważaj bardzo na siebie, nie szarżuj, a Maleństwo napewno poczeka jeszcze na ciut bardziej odpowiedni moment:) Ludzie jak ten czas leci:) Jak Szkatułka rodziła Bartusia🌻 to nawet nie wiedziałam, że juz jestem w ciąży, no a później myslałam sobie, no to jestem czwarta w kolejce. Teraz Miki już po... Martusia wielkimi krokami sie zbliża, a później A_guuu i ja.... Ludzie szok:)!!! Martuś nic sie nie martw, później my będziemy balować, a Validosek, Agital, Alice itd itd... hihi nie:) Validosku, czyli z pracą męża nie najgorzej, to dobrze. Wy też dobrze się bawcie z Madusia. To jutro?? czy za tydzień?? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! spotkanie z Madiusą za tydzien!:) kurcze faktycznie duzo tych dziecie u nas sie rodzi:) ale to dobrze:):) niech sie rodza!:) zmykam do meza!:) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiu, Kasiak ściśle się trzymała terminu:)co do mnie to spoczko:) \"od zawsze\" wiem, że to wrzesień będzie; moja Mama rodziła zawsze (trójkę) na 3-2 tyg.przed terminem i bardzo sprawnie;):) też tak chcę, tj. szybciutko:P ale to podobno dziecko daje impuls do akcji, więc cóż ja mam do gadania ?:D strasznie szybko zlatuje ta ciąża, a to taki miły czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz miałam iść lulu a tu sms od Miki, pisze że z każdym dniem jest coraz lepiej, wracają w niedzielę:) co ważne: prosi nas nadal o kciuki i modlitwę:) nasze słynne kciuki...:);) dobranoc😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam wszystkich! Martaanno oczywiście nadal trzymamy kciuki za Miki i jej Zosieńkę :) w Żywcu pogotowie powodziowe i sa nawet ofiary śmiertelne w okolicach ale na szczęście przestało dzisiaj padać (chociaż nadal szaro i pochmurno) tez proszę o kciuki!!! Jutro jedziemy za Kraków na chrzciny i szkoda, ze nie mogę się z Wami spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to ściskam i całuje ciepło na ten weekend 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Martusiu, tak mi sie właśnie wydawało, że Kasiak idealnie w terminie. Dawno nie zaglądałam na \"przygotowania...\", ale ten termin zapamiętałam:) Ciekawa jestem jak u mnie będzie i czy faktycznie tendencje do rodzenia w terminie, bądź nie można \"odziedziczyć\"???. Jeśli tak, to u mnie powinno być idealnie. Moja mama urodziła moją siostrę rano, dzień po terminie, ale byłoby idealnie, gdyby nie fakt, że rodziła bardzo długo, bo siostra była źle ułożona i skończyło się cesarką, natomiast ja urodziłam się dzień przed terminem:) Poczekamy, zobaczymy. Za Twoje maleństwo ściskam kciuki, podobnie jak za Miki i jej Zosię:)🌻 Agital, miłej imprezki zyczę:):):), napewno kiedyś się zobaczymy:):):) A ja teraz pędzę do czytania, za mnie też kawałek kciuka poproszę:) Pozdrowienia dla Wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:):):) ja tam w sumie nie mam jakiegoś ( nomen omen) parcia by urodzić dokładnie w dacie i wiem, że tak się nie stanie:) do terminu dolicza się wszak \"puste\" 2 tyg. ( od daty om ) kiedy się w ciąży de facto nie było. Niektórzy uważają za ciążę donoszoną już nawet 36-37 tydz., tak rodziła np. moja przyjaciółka - ma zdrową i śliczną Karolcię:):) A więc nie ma reguły, ważne że na tym etapie dziecko jest już bezpieczne i może sobie poradzić poza ciałem mamy;) no ale nie mnie decydować kiedy to nastąpi:D i to też jest w tym wszystkim fajne;) Kiedysiek, z tą \"dziedzicznością\" to kto wie jak jest, przydałyby się jakieś badania, bo to ciekawe. Mój Mamut jest dziwnie pewny, że ze mną będzie podobnie, a intuicję to Ona ma;) no, zobaczymy.... Oczywiście trzymamy za Miki i Zosię i czekamy na pierwsze relacje:):):) Agitalku, miłej imprezy !🌻 napisz conieco jak było. Ja mam dzisiaj lenia od rana, zresztą B nie pozwala mi na zbytnią aktywność, no ale nie mogę i nie chcę Go zostawić samego ze wszystkim: praniem, gotowaniem, sprzątaniem i prasowaniem, a i jeszcze zakupami:P pozdrawiam i miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatajcie Kochane!!! Jesteśmy po imprezce, więc z dzisiejszego dnia nici, bo senna jestem:( Projektuje właśnie kuchnie i usypiam... Szkatułko 🌻 Miki z Zosieńką ❤️ Reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania porobiła!!! wiec kciuki prosze aby było wszystko dobrze:) u mnie:) Miki i zosienko zawsze o Was pamiętam i czekam zniecierplowiona na fotki:) Martusiu moze sie jeszcze zobaczymy zanim maleństwo sie urodzi??co Ty na to? ja byłam po badanich w szpitalu zostac kolezance z 2 dzieci- obydwoje maja straszna alergie:( na jedzenie, pyłki i kurz oj strasznie mi ich szkoda!! Kidysiu całsuki wielkie:) i co myslisz o spotkaniu?? agital dobrze ze Wam sie nic nie stało!:) ja zmykam robic obiadek na jutro :) całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, jeden Bóg wie co teraz się zdarzy, to już taki zaawansowany etap, że nie mogę nic niestety obiecać:) Dziś od 3 rano bóle/skurcze. Po pięciu godzinach takiego stanu, po ósmej, postanawiamy jechać do Ujastka.Właśnie wróciliśmy upewnieni, że to jeszcze nie akcja , a z Dzidzią wszystko OK. No ale z bólami zmagam się nadal... Pierwsza próba \"jazdy\" za nami:D:D spokojnej niedzieli😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki szczęsliwie wróciła, przesyła wszystkim buziaki i pewnie niebawem się odezwie gdy znajdzie czas:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×