Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość validos23
a_guu nie mozliwe ze to słodkie malenstwo płacze!!! jest uroczy a zdjecie z tatusiem wzruszajace!! i cudne mam nadzieje ze kolki szybko mina!! dziewczynki zycze udanego Mikołaja! JA BYŁAM GRZECZNA JAKBY COS!! JAKBY SIE WAS PYTAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Validos23 = Validos27, a Mandziaa co tu dawniej przelotem była to Dziubassek ze \"staranek\", nie ? jestem padnięta na dziś ale cosik mi spanie nie wychodzi....:( może Mikołaja zobaczę przy okazji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Zabulinko, myślę o Tobie, kciuki ściskam i oby się udało ! zdolne dziecko jesteś, to się musi udać:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ahaa a z tym tramwajem to mi się skojarzyło jakoś, że koło AE ( teraz UE ) obecnie mieszkasz i to stąd:) uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A_guu co to za przystojniak? kolejny super mężczyzna dołączył do naszego grona i chce Lesiowi konkurencję robić :D Zdjęcia fantastyczne a co do kolek to mam nadzieję, że szybko miną żeby się mały biedaczek nie męczył 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mnie już Mikołaj odwiedził mój szef wpadł rano do biura i mnie zaczął zagadywać, stanął za mną pokręcił się i zwiał a teraz patrzę na parapecie jakaś przesyłka od Mikołaja... czekoladka, lizak :D... bałwanek... jest z niego aparat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Kurczę, wczoraj się naprodukowałam, napisałam mega-długiego posta i ... diabli wcięli! Więc pokrótce powiem Wam, że u nas wszystko w porządku. Maleńka wczoraj skończyła trzy miesiące i jest przesłodkim, przekochanym dzieciaczkiem! Śmieje się na okrągło, jest grzeczniutka i zaczęła przesypiać całe noce! Śpi przeważnie od 22-giej do 7 rano! Podwoiła już swoją wagę urodzeniową, co jest moim osobistym sukcesem (a co!), bo od poczatku karmię ją wyłącznie piersią. Jutro mamy kontrolę u kardiologa - trzymajcie kciukasy! A_guu - przesłodki ten Twój Borysek :) Tak sobie myślę, że Zosia jako jedyna panienka będzie miała wybór! W tym męskim towarzystwie! No, chyba, że pojawi się konkurencja u Agital lub kolejnych planujących :) :) :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nasza Zosienka bedzie miała w kim przebierac:) Kiedysiu jak malenstwo jeszcze w brzuszku??? pamietaj napisz sms-a jak by cio:):) u mnie cóz:) mikołaj bedzie w weekend:) ale grzeczna byłam:) wiec.................... musi przyjsc aha mąż mój awansował z kierownika robót na kierownika budowy:) bardzo sie ciesze ale boje sie ze jeszcze mniej bedzie w domu:) dobrze ze piatek:) bo juz nie moge wysiedziec w pracy!! całsuki dla malenst, mam, zaciążonej Agital i Kiedysia i starajacych sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Coś się okropnego dzieje osattnio z kafe. Podobnie jak Miki, mam problemy z \"wcinanymi\" postami. Poprostu napiszę, a jak chcę wysłać to okazuje się, że strona się restartuje... wrrr. Validosku, bardzo serdecznie gratuluję:):):)sukcesu męża i mam nadzieję, że nie będzie się to wiązać z tym, że będzie miał jeszcze mniej czasu... No i życzę super udanego Mikołaja:)hihi. Co do mnie (lub do nas) to Maleńki jeszcze mieszka u mnie:). W środę byliśmy na usg. Maluszek został uznany za donoszonego, a szacunkowa waga określona na jakieś 3000g - 3200g. Z pomiarów wyszło 3031 g, ciekawe jaki będzie jak się urodzi:) W środę też miałam wizytę, KTG ze skurczami i lekarz nadal podtrzymuje, że Maleńki prawdopodobnie przyjdzie na świat nieco wcześniej. Trzymajcie jednak kciuki, żeby się aż tak strasznie nie spieszył, bo muszę zaleczyć infekcję, która przytrafiła mi się po antybiotykoterapii:( Aha, Validosku, jak coś się będzie dziać, to napewno dam znać smsem:). Mikusiu, bardzo gratuluję takiej słodkiej córeczki i mam nadzieję, że z serduszkiem Zosieńki wszystko w porządku. Super, że Malutka tak się dobrze rozwija:):):):) A_guuu, Twój syneczek wygląda naprawdę jak aniołek. Jest śliczny i wygląda na bardzo spokojnego. Biedny, że tak cierpi z powodu kolek. Trzymam za Was bardzo mocno kciuki🌻. Buziaki i pozdrawiam wszystkich:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiu - juz dzis dla Ciebie ( bo jutro mnie nie ma ) - wszystkiego naj, naj. Zdrówka, szczęśliwego rozwiązania, słoneczka :D Buziaki dla Was Laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dzisiaj dla KIEDYSIA - Marii ( piękne imię ) moc życzeń imieninowych: szczęśliwego rozwiązania, radosnego macierzyństwa, rodzinnego szczęścia, powodzenia w sprawach naukowych i wszelkich ważnych🌻😘 dla Strzelca - EMSY życzenia z okazji urodzinek: ustrzelenia tego, czego teraz najbardziej pragniesz(......) sama wiesz najlepiej czego:)😘 wszystkim pozostałym udanego weekendziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu \"Kieydia\" i w dniu \"Zabulinki\" wszelkiej pomyślności życzę 🌼 Sepłnenia tych najskrytszych marzeń, zdrówka, miłości, radości macierzyńskiej (może dla Zabu tez niebawem) po prostu wszystkiego co same nazwiecie SZCZĘŚCIEM!!!! P.s. Emsy to Ty masz teraz urodzinki?????? to życzę tego co i Martaanna :) i trzymam za to mocno kciuki!!! Ja dzisiaj mam wizytę u gina a wyniki wyszły mi wręcz książkowe :) Wczoraj byłam na spotkaniu ze znajomymi ze studiów to mnie dziewczynki pochwaliły, że kwitnąco wyglądam :) jakoś tak się stało że tylko ja byłam w tym gronie zaciążona (chociaż są i inne z naszego roku w ciąży) i w ogóle mężatka (chyba pozostałe mężatki były zamknięte przez mężów w domu :) Validosku wielkie gratulacje dla męża! 🌼 i nie matrw się na pewno będzie miał czas dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziewczynki, jesteście przekochane!!!!! Emsy kochana, bardzo Ci dziękuję za wspaniałe życzenia:)🌻. Ja również pragnę złożyć Ci najlepsze życzenia i również przyłączam się do Martusi w sprawie \"ustrzelenia\" wszystkiego o czym teraz marzysz:) (przynajmniej jedno z tych marzeń znam i kibicuję z całych sił🌻)... Martusiu, dzięki wielkie (dziękuję i za życzenia i za komplement). Wydaje mi się, że faktycznie ujęłaś chyba wszystkie aspekty ważne obecnie dla mnie. Teraz rzecz jasna przysłania mi cały świat kwestia zdrowego i szczęśliwego przyjścia na świat mojego dziecka. Mam wielką nadzieję, że z Waszymi kciukami i Bożą Opatrznością będzie dobrze. Bardzo dziękuję Ci za życzenia:):):)🌻 Agitalku, Tobie również bardzo serdecznie dziękuję. Bardzo się cieszę, że tak dobrze się czujesz i tego Ci życzę na stałe:). A co do dzisiejszej wizyty, to mocno trzymam kciuki i jeśli zechcesz to napisz o swoich przeżyciach. Z tego co pamiętam to te pierwsze wrażenia (późniejsze rzecz jasna nie są gorsze) są naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne:) Zabu, imienniczko wrześniowa - serdeczne pozdrowionka;):):):) Buziaki dla wszystkich kobietek i bawcie się dobrze w weeend!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio tak dzisiaj dzien Kiedysia i Zabulinki:) Kiedysiu wszystkiego naj naj:) szybkiego porodu:) bez bólu i komplikacji!:) pieknego zdrowego synka :) i samych przespanych nocy Zabulinko -spełnienia najskrytszych marzen:) samych pieknych i słonecznych dni Emsy:) Ty pewnie masz urodzinki:) wiec przyłaczam sie do zyczen :) i wszelkiej pomyslnosci:) agitalku super ze wyniki dobrze! czekam na wiadomosc z wizyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, życzeń imieninowych nigdy za dużo, choćby i zimą;) ja zresztą łaknę imienin jak kania dżdżu, a to z tego powodu: urodziłam się 26 sierpnia, zatem moi (oszczędni :P ) rodzice uznali, że nie muszę mieć osobnych imienin, i mialam urodzino - imieniny, czego nie znosiłam i czułam się zawsze poszkodowana - bo jak to, wszyscy mają \"swoje\" 2 dni, a ja tylko jeden? Ale mój M uznał, że co zabali mi rodzice, on odda;) i ustanowił mi imieniny na 8.09 ;) więc ja teraz zbieram życzenia imieninowe za okres 22 lat;) Kiedyś - swoją drogą, mogłybyśmy obchodzić imieniny ze 2 razy w kazdym miesiącu, prawda? Strasznie dużo nas w kalendarzu, choć bardzo mało wśród rówieśników. Dziękuję bardzo ❤️ Kiedyś - życzę Ci, abyście stawali się coraz wspanialszą Rodziną - czy to we dwoje, czy - wrotce - troje, czy kiedś.... kiedyś... ile Bóg da;) życzę Ci dużo Miłości, wspaniałych ludzi wokoło i.. dużych pokładów cierpliwości na najbliższy czas;) Emsy - także i dla Ciebie moc urodzinkowych życzeń:) Chyba pozostaje mi życzyć Ci tego, czego sama sobie życzysz, bo nie zdążyłam Cię jeszcze dobrze poznać;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu, zapamiętałam że obchodzisz w innym terminie, ale skoro przyjmujesz i teraz - nie zamierzam czekać z życzeniami aż do września;):D:D życzę Ci zatem wielu twórczych inspiracji w dotychczasowych dziedzinach, a może odkrycia dla siebie kolejnych pól aktywności ? zdobycia ciekawej i satysfakcjonującej pracy, wielu podróży - dotarcia tam, gdzie pragniesz dotrzeć, nieustannego szczęścia małżeńskiego z Twoim M. - a zatem po prostu: \" kochaj i czyń co chcesz ! \":):):)😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z Krakowa - czy byłyście już na stoisku oo.Cystersów, z klasztornym jedzonkiem? Kupiliśmy tam trochę różnych apetycznych słoiczków na prezenty i gratis dostaliśmy jabłko :P takie zwykłe, nie za duże, nie za małe, zielono - czerwone... No i po obiedzie postanowiłam je sobie zjeść, ugryzlam i... normalnie aż jęknęłam... matko, co oni wyhodowali za jabłka!!!! Tak wspaniałych, soczystych, cudownie smakujących w życiu nie jadłam, a jestem znanym powszechnie jabłkożercą i jabłkoneserem ;) jutro chyba popędzę tam kupić parę kilo, ciekawe, jak bardzo będą drogie... ale mówię Wam - coś niesamowitego... takie niepozorne.. zwykłe jabłko.. a taki smak... żałuję tylko, że nie wiem, co to za odmiana, bo w ulotce pisze, że mają 4 odmiany - ale może na gratisy idzie jakaś konkretna;) Tyle chcialam, bo wiem, że tu dużo krakowianek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu! 👄 🌼 dziękuję, przyjmuję życzenia wkażdej ilości, bom zachłanna, i to bardzo, bardzo, BAAARDZO, jak to było w jednym kawale;) Oj, ale kolejnych pól aktywności już mi lepiej nie życz, ledwo radzę sobie z dotychczasowymi;) a czy Ty obchodzisz imieniny w lecie, jak moja siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie pomyślałam, że od przybytku głowa nie boli, a znając Twoją kreatywność myślę sobie - niech ma jak najwięcej ujść:D:D:D tak, mam w lipcu:) Mogiłę uwielbiam, mam specjalne, niesamowite wspomnienie, związane z tym miejscem.... a co znajduje się w tych słoiczkach, co oni tam sprzedają, bo nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to razem z moją Martusią:) Martusiu - oni się ulokowali na Jarmarku Świątecznym, i sprzedają tam takie spacyjały, jak smalczyki, pasztety, różne autorskie przysmaki, a nawet szynki, boczki, orzechy, jabłka (!!!!!) itp :) smalczyki i tym podobne po 7zł/słoiczek. Smalczyków nie oceniam, bo nie jadam;) ale jabłka..... aaahh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"specyjały\" miało być;) ale ja tyle literówek sadzę na tym laptopie, że chyba aż nie wypada przepraszać za jedną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim domu rodzinnym też jest sporo jabłonek w ogrodzie, ale te jabłka były przekleństwem mojego dzieciństwa - małe i kwaśne, nie znosiłam jabłek przez połowę swojego życia i nie rozumiałam, jak można je lubić, bo my jadaliśmy tylko takie :P odmieniło mi się, gdy zaczęłam sama kupować różne rzeczy;) ach, gdybyśmy mieli takie jabłka, nie zciągnęliby mnie z tej jabłonki nawet na noc.. a tak, to chętnych do rwania brak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no byłam przelotem na rynku wczoraj wieczorem, chyba dość pobieżnie bo Cystersów nie pamiętam;):P ale może w Mogile też cosik sprzedają, hmmmm ? ale lepiej może żebym nie sprawdzała, bo porodzie wzrósł bowiem mój apetyt nie tylko na życie;):) idę na \"Jak oni śpiewają\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem i zyje. Zycze Zabulince i Kiedysiowi spelnienia marzen, tych z dna serducha. I wielkiej milosci i samych przyjemnosci. Dla A_guu buzilki i dla malego Skrzacika. Przepraszam, ze tak pozno i krotko, ale po powrocie z Polski dorwala mnie grypa z goraczka, ktorej nigdy nie miewam i na dodatek pracuje jak szalona 11 godzin dziennie. Padam na nos. Jak odzyje to naklikam cos wiecej. Lece sie kurowac do lozka. I czekac znowu na @, bo znowu nie przyszla. :-) Obiecuje sobie, ze testu nie kupie, ale za tydzien to moge zmienic zdanie. Objawy na @ sa, ale jej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona fajnie, że się odezwałaś, myślałam jak Ci \"tam\" w Polsce, ale nie chciałam się narzucać z pytaniami, długo Cię nie było i nawet myślałam że może już po prostu nie masz ochoty pisać. Zdrowiej !!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Rodzicielstwo należy do doświadczeń najintensywniej odmieniających nasze życie. Przyjście na świat dziecka jest wydarzeniem nieporównanie donioślejszym od zawarcia małżeństwa, zmiany miejsca pracy, a nawet śmierci ukochanej osoby.\" hmmmmmm..... :) (to cytat z \"Języka niemowląt\" Tracy Hogg i Melindy Blau)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dziewczynki, dołączam się do wszystkich życzeń dla naszych solenizntek! wszystkiego naj, naj, naj 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niezmiernie przepraszam, że wczoraj nie napisałam, ale już dziś poprawiam się. Spóźnione ale najszczersze życzenia: Kochane solenizantki i jubilatki życzę Wam spełnienia tych najskrytszych marzeń i abyście w życiu nie zaznały żadnych smuteczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×