Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Kiedysiu i A_guu, koniecznie dawajcie cynk co u Was i kiedy mamy - my, Reszta;) - \"rodzić z Wami\":);) Życzę, by udało się pięknie donosić Chłopaków:) Lesin już się raduje oczekując swoich Świeżo Upieczonych Kolegów:D Poszłam na te ciuchowe zakupy dla Małego do sklepu dla dzidów, nastawiona pozytywnie i kasowo przygotowana. Nic kompletnie mi się nie podobało...:O jakieś szkaradki normalnie, bezguście. Teraz już wpadam prosto do second handu po niedzieli i założę się, że dopiero tam upoluję coś extra i do tego za fajną cenę:) Nasz B. pojechał nas reprezentować na rodzinną imprezę, a ja się nawet cieszę, że nie musiałam :P( Mały za mały, tam sporo luda ma być, On przed szczepieniami, no i w ogóle ...). Siedzimy sobie w chatce z Kruszynem. Zaraz się biorę za porządki;) pa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. muszę coś wyznać, ale się wstydzę:P;)...otóż zdarza mi się śledzić losy niejakiej - nazwisko nic Wam nie powie, bo Wy poważne Kobiety jesteście - Jolanty Rutowicz. Ona genialna po prostu jest:D:D:D to \"coś\" w sobie ma:D;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczynki 🌼 Kiedysiu będzie dobrze :) A_guu oby Borysek urodził się szybko i bezboleśnie :) Validos Ty powsinogo pozdrów osobiście Kiedysia ode mnie jak ją odwiedzisz :) :D Alice, Validos, Emsy... A my kiedy będziemy odliczały dni do porodu???? :) Pozdrawiam i całuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldsjlkjfljZ
dskzjflkzjdflk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) I weekend mija!!! U nas coraz bardziej po domowemu:) Z dnia na dziej coraz więcej mebelków i tak przytulnie, dzisiaj rozpaliliśmy w kominku i tak jakoś rodzinniej się zrobiło, przyjechali rodzice i było super:D A_guu - 🌻 Tydzień mam teraz ciężki, ale byle do piątku:)))) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) I weekend mija!!! U nas coraz bardziej po domowemu:) Z dnia na dziej coraz więcej mebelków i tak przytulnie, dzisiaj rozpaliliśmy w kominku i tak jakoś rodzinniej się zrobiło, przyjechali rodzice i było super:D A_guu - 🌻 Tydzień mam teraz ciężki, ale byle do piątku:)))) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm:( Wcięło mi gdzieś wszystko co napisałam... U nas ok, coraz przytulniej w domku. Rodzice byli w odwiedzinach i było super:) A_guu-🌻 Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, ale bosko:) no i ten kominek...:) Czy Wy też macie niedosyt po niedzielnej mszy ? Idzie człowiek wiarę ożywić, ducha nabrać, coś dla duszy \"wysłuskać\" dobrego, co go podbuduje na nowy tydzień, a słyszy przydługie, sztampowe kazanie, myśli jakie słyszał ze 25 razy...:O Pomijam , że przekaz jest koniec końców ten sam od ponad 2000 lat i tak ma być, ale nie o to biega przecież. Skoro Bóg jest fascynujący czemuż kazania są nudne ? Marzą mi się prawdziwi dusz-pasterze, którzy potrafią swoim życiem i kazaniami ożywić serce i/lub/ umysł, kazanie może trwać 5-7 minut, ale coś ważnego zostawi w człowieku, da do myślenia, poruszy, zainspiruje... Idę na \"Taniec..\", ciekawe kto wygra, bo poziom wysoki i bardzo równy...:) miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest śpiochy?????????? Mnnie obudził telefon o 3:30 i niestety już kiepsko spałam :o Następnym razem zabiję włąsnymi rękami jak zadzwoni o tej godzinie - wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!! Jeszcze nie urodziłam ;) wczoraj i przedwczoraj byliśmy na kontrolnym ktg i nic z tego ;) skurczów brak no jakieś tam są ale takie to ja mam od 35 tc ;) :p We wtorek wywoływać będą u koleżanki z sali bo w środę miną juz 2 tygodnie po terminie tak sobie myślę czy nie dołączę do niej bo ponoć babki chodzą zawsze parami ;) Tak szczerze mówiąc tęskniłam żeby posiedzieć w domu ale pożałowałam tego. Mama sieje panikę i nie zostawia mnie nawet na 10 min samej :o Mażyło mi się posiedzieć z mężem i pogadać o byle czym ale nie dało się. Nawet poranne niedzielne \"pierzenie się\" przepadło. Do tego jakaś drażliwa bo chyba przed @@@ Ech te matki ;) Dobrze, że będę w szpitalu jak zacznę rodzić bo przynajmniej nie będzie moja matula tak panikować no a przynajmniej ja nie będę tego widziała i niepotrzebnie nie będzie mnie denerwować ;) Kiedyś wiesz moja koleżanka też miała taki przypadek jak ty i donisiła ze spokojem ;) Fakt, że musisz teraz bardzo się oszczędzać ale to nie znaczy od razu, że urodzisz wcześniej. Lekarze mówili jej, że jest \"na ostatnich nogach\" i lada dzień przywita syna a tu nic. Mały był tak nisko, że nie mogła nogi do góry podnieść a o kopaniu po żebrach mogła tylko pomarzyć. Tak więc uszka do góry i oszczędzaj się jak tylko możesz a zobaczysz, że jeszcze się okaże, że mały nie będzie chciał wyjść bo mu będzie tak dobrze ;) Znajomi już się mnie pytają czy aby nie jest to dziewczyna bo chłopcy pchają się zazwyczaj szybciej na świat. Ja na to, że najppierw faszerują lekami aby podtrzymać ciążę a potam faszerują żeby urodzić ;) I taka jest polityka medycyny ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dziewczynki, wszystkie śpią - no cóż, trudno ;) Ja uciekam bo jeszcze mam coś do załatwienia a ok 12 muszę być u lekarza po skierowanie do szpitala. Jak by co to dam znać sms-em miki albo mąż z martą znów pogada ;) Tak czy inaczej na pewno sie dowiecie a fotki prześlę oczywiście jak wrócę ze szpitala. Pozdrawiam Was brardzo serdecznie i trzymajcie za nas kciuki. Oj zaczynam trząść portkami ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A_guu trzymaj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 Ja sie czuję jakbym już za Ciebie zaczynała rodzić ha ha :D Zrozum mamę martwi się a jest bezradna (ja nie cierpię bezradności) :) Czekamy na dobre wieści 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu rodzimy z Toba:):) pamietaj! aha agital ma jutro urodziny! i nic wiecej nie powiem:) ja w domu mam woje pokolen!:( i powiem Wam ze czasem mam dosyc:( aha jutro jade do Kiedysia i przesle fotki:) obiecuje jej zrobic:) u mnie prócz wojny domowej bz. czasem wydaje mi sie ze pieluchy sa łatwiejsze niz okres dojrzewania:( w sobote mam wesele ale sie wyszaleje:):) całuski słonka:) a_guu myslami jestem z Wami:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuku niespodzianka ;) :p Byłam u lekarza i powiedział, że jak ktg było prawidłowe i skurczów nie ma to moge siedzieć w domci do porodu ale nie dłużej jak do czwartku ;) Tak więc jak nie zacznę rodzić do czwartku na 100% wyląduję na oddziale (bo to już będzie wtedy tydzień po terminie). Tak więc jestem jak narazie z Wami ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane babeczki - padam. Mam już cholernie dosyć remontów, malowania, sprzątania i innych tego typy głupot. Wpadłam do Was bo już mi zabrakło zapału do pracy. Zostało juz niewiele ale jakoś mam wrażenie, że końca nie widać. Ale dość użalania się. A- guu ja jak każda z dziewczyn wspieram Cie duchowo i oferuję pomoc we wspólnym porodzie. A tak zupełnie z innej beczki - dziś dziadkowie mojego męża a i przy okazji moi dziadkowie :) obchodzą dziś 70 (słownie: SIEDEMDZIESIĄTĄ ) rocznicę ślubu. czego i ja Wam moje kochane serdecznie życzę. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam babeczki!!! Widzę, że tu dzisiaj pusto, ale nie mogę już wytrzymać i muszę się pochwalić!!! @ spaźniał mi się ponad tydzień, więc postanowiłam sobie zrobić prezent urodzinowy i zrobiłam dzisiaj rano test i .......................................................................................................................................................................... zobaczyłam najpiękniejsze 2 kreski w świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem, ze na razie powinnam ochłonąć i dopiero to u gina potwierdzić, ale jestem już w skowronkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyżbym miała zapoczątkować nowy wysyć ciężarówek?????????? Według wszelkich moich obliczeń to już początek 4 tc :) 🌼 Czyż to nie wymarzony prezent urodzinowy? Pozdrawiam i całuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego mam Ci życzyć na urodzinki ? jedno z najpiękniejszych marzeń oto Ci się spełnia:) ściskam Cię wzruszona i życzę wiele szczęścia !!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Martaanno dziękuję! 🌼 Faktycznie lepszego prezentu nie można sobie chyba wymarzyć w sytuacji kiedy się planuje dziecko :) Całuski 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Martaanno dziękuję! 🌼 Faktycznie lepszego prezentu nie można sobie chyba wymarzyć w sytuacji kiedy się planuje dziecko :) Całuski 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku kochany! Nie wiem co napisać. Po pierwsze wszystkiego co naj a po drugie gratuluję z całego serducha. STO LAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital!!!!! MEGA-GRATULACJE!!!!!!! Dbaj o siebie :) O Was :) No i najlepsze życzenia urodzinowe, niech się spełnią też pozostałe Twoje marzenia :) 100 lat 🌼🌼🌼 A my z Zosią wczasujemy u moich rodziców od czwartku. Muszę się pochwalić, że Maleńka super zniosła podróż (600 km). Całą drogę słodko przespała, miałyśmy tylko dwie przerwy na \"szybkigo cyca\" :) Teraz odpoczywamy, a dziadkowie i prababcia nas rozpieszczają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiedziałam o agitalku o 6 rano:) robiłam z nia test:) i bedziemy ciociami:) kolejny piekny poczatek rozpoczety:) która nastepna??? hahaha mam nadzieje ze znowu pójdzie pieknie co miesiac:) a nawet 2 w miesiacu moze byc:) agitalku świetuj soczkiem :) całsuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku mi tez brak slow. Tez wzruszona i usmiechnieta od ucha do ucha zycze Ci z calego serducha wszystkiego najwspanialszego. Jeju no normalnie nie wiem co napisac. No i gratulacje dla meza - przyszlego tatusia. Agitalku czekamy na wiesci co u Was.....Ps. Mam pytanko dosc osobiste.Czy dlugo sie staraliscie? My nadal szalejemy na punkcie baby. Data rozpoczecia staran najpierw z czerwca, potem na marzec przesunela sie juz na grudzien. Moj maz jest szalony, ale ja troszke myslaca bede ostro trzymala sie czerwcowej daty poniewaz w sierpniu nasze weselisko. I nie chodzi mi tu o sukienke czy cos. Po prostu robic 1000 km w ciazy to niezbyt odpowiedzialne. Poza tym kazda kobieta znosi ciaze inaczej. Poznalam dziewczyne w pracy, ktora jest w drugim miesiacu ciazy i biedaczka spedza go nad ubikacja. Wspolczuje jej. A ja jak na razie dotrzymuje swojej wtorkowej obietnicy i chodze na silownie i saune....a potem solariu. Cos dla ciala i dla ducha. Dzisiaj nawet zazyczylam sobie u mojej kolezanki fryzjerki, zeby mi zrobila loczki. Az sie umiechnelam na swoj widok w lustrze. jakies 5 lat mniej. A maz to az zawarczal w pozytywnym slowa znaczeniu jak mnie zobaczyl. Hi Humor na najwyzszym poziomie. Poza tym za tydzien o tej porze bede juz w Polsce na buchtach z jagodami u mamy. Pozdrawiam i udanego wieczoru Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital 100 lat no i teraz to tylko życzyć zdrowia dla WAS!!!!!! Dziś byłam zrobić sobie ktg i....................................... skurczów brak :( Koleżanka z pokoju miała dziś wywoływany i nic a jest już 2 tygodnie po terminie i jak tak dalej pójdzie to bedzie miała cesarkę w czwatrek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Witajcie kobietki:) Agitalku, niesamowicie się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet nie wiesz co poczułam teraz wchodząc i widząc Twój wpis. Naprawdę niesamowicie się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szczerze mówiąc, wiedzałam, że mamy tu starające się pary i przyznam, że marzyło mi się, żeby była szczęśliwa \"kontynuacja\" nim Malutki A_guu i mój przyjdą na świat i jest!!!! Wielkie, przeogromne gratulacje🌻. Agitalku, bardzo dbaj o siebie. Ach, no i oczywiście życzę Ci wszystkiego fantastycznego z okazji urodzin🌻!! Validosku, jak tam ząbek męża, mam nadzieję, że wszystko dobrze będzie, a my zobaczymy się w następnym tygodniu:) Martsiu🌻, Miki 🌻. Przyznam, że podziwiam malutką Zosieńkę, że tak dzielnie znosi tak dalekie podróże, przyznam, że my nie planujemy w początkowym okresie jeździć z Maleńkim. Zaczniemy może w okolicach lata, a co. Do tej pory my wszystkich odwiedzaliśmy, będzie w końcu czas na rewanż:) Zaręczona, super, że masz hart ducha i mobilizację do ćwiczeń, podziwiam:) A_guuu, jestem z Tobą cały czas myślami i kibicuję Tobie i Boryskowi ze wszystkich sił. Będzie dobrze!!!!!🌻 Kobietki kochane, strasznie cieszę się dzisiejszą wiadomością od Agitalka, ale za wszystkie starające się bardzo trzymam kciuki:) Czekam na kolejny \"wysyp\":) Szkatułko🌻 A co do mnie, to trzymam się dzielnie i przyznam, że odliczam kolejne dni do donoszenia Maleńkiego:), zastrzyki nie są najfajniejsze, ale da się wytrzymać;) Dziś mam dzień optymistyczny, do tego ta wiadomość:):):) Super;) Buziaki dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5-ty dzień po terminie. Aa pomyśleć, że lekarz powiedział mi w 37 tygodniu, że w każdym momencie teraz mogę urodzić ;) Maluch ma tyle siły, że mi brzuch chce rozsadzić ;) Dziś nawet przejechałam się z mężem do Poznania bo juz mam dość siedzenia w domu (bo ciężko mi już wyjść z domu a jeszcze gorzej wejść spowrotem). Pewnie jutro już się nie odezwę bo do szpitala idę na rano tak więc trzymajcie za mnie kciuki a raczej za małego aby był zdrowiuśki bo przypominam, że jest ryzyko, że może być chory. Tak więc oczywiście standardowo wykorzystam Miki i jak by co to dam jej znać ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guu trzymaj sie :) Czekam na wieści i nie myśl o żdnym ryzyku, Borysek musi być zdrowiutki, a grunt to pozytywne nastawienie i wiara :) Ściskam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu pamietaj ze masz nas:) pomoc nadejdzie jak trzeba!:) ja paznokcie mam juz piekne:) a w sobote zabawa:) porobie jakies zdjecia i powysyłam! agitalku ale sie ciesze:) ciekawe która nastepna:) bo jak juz sie zaczeło.................. to niech leci :) Kiedysiu:) we wtorek jestem:) musze tylko cos ładnego znalesc dla Twojego synka:) a sklepy dzieciece uwielbiam:) milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki dziękuję za gratulacje i życzenia urodzinowe jesteście kochane 😘 🌼 Jutro idę do gina aby potwierdzić wynik testu, ale już odczuwam na własnym ciele pewne zmiany, więc myślę że test miał [prawidłowy wynik :) Alice dziękuję za śliczną kartkę :) 😘 Zareczona nie staramy się długo, tzn. uznaliśmy, ze od grudnia zaczniemy się poważnie starać a teraz nie będziemy po prostu za bardzo uważać i stało się haha... Przyznam Wam się kochane, że miałam poważne obawy czy będe mogła bez problemu zajść w ciaże i w ogóle mieć dzieci - nie wiem dlaczego ale miewałam takie koszmary :( no ale chyba niepotrzebnie :) Całuski!! P.S. Validos, Alice i Emsy czekam teraz na Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam :) Agital - jak fajnie się czyta, jak ktoś tak się cieszy ! :) 🌼 życzę Ci, żebyś była dobrą i mądrą Mamą :) Kiedyś - musi być Ci ciężko. Figurujesz na mojej liście \"szturmującej\" Niebiosa, tyle tylko mogę zrobić trzymając za Was Obydwoje kciuki. Marta - piszesz o tym \"kazaniowym niedosycie\".. najlepszy sposób na jego pokonanie to znaleźć sobie kościół z księżmi z powolania:) ja mam szczęscie do takich miejsc, zawsze mam do nich blisko;) zauważyłam, że latwiej o taką charyzmę z kościołach prowadzonych przez zakonników. W Katrowicach uwielbiałam chodzić do Oblatów, zwłaszcza na Msze dla dzieci - ale tam się starali! :) Pamiętam, jak zaczął się Wielki Post - w porze kazania trzech młodych zakonników wyszło przed ołtarz z krzesłami i usiedli na nich, a czwarty miał na sobie fartuszek i różowa kokardę na głowie, a w dłoni dzierżył maszynkę do strzyżenia. I wśród wielkich śmiechów odegrali całą scenkę u fryzjera - wszyscy ogolili się na łyso (fikcyjnie oczywiście). Po co ? Żeby przybliżyć dzieciom ideę dawnego sposobu umartwiania się, polegającego m.in. na goleiu głowy;) Dla dorosłych mieli równie fajne kazania. Kiedy była Ewnagelia o tym, jak uczniowie spierali się, który z nich jest najwazniejszy, podczas kazania zakonnik zaczął z ambony mówić tak: - zastanawiacie się pewnie, kto w tym kościele jest najważniejszy. To oczywiste - ja,. Jestem najmądrzejszy, skończyłem studia w pierwszej piątce, napisałem wybitną pracę doktprską.. tu wpada z zakrystii drugi zakonnik i wrzeszczy: - taaa, napisałeś! Na zasadzie \"kopiuj/wklej\"! To jasne, że to ja jestem najważniejszy! Jestem tu najmłodszy i w dodatku kiedyś byłem na misjach.. itd. W końcu kłóciło się ich tam ze 4, łącznie z leciwym proboszczem;) Takie scenki zawsze służyły im jako wstęp do świetnych, \"normalnych\" kazań. Teraz, w Krakowie, pewnie będę znowu chodzić do Dominikanów:) Uwielbiam o.Kłoczowskiego, miałam zawsze u niego same piątki na kursach dodatkowych, które prowadził w Refektarzu ;) A_guu, Kochana, jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×