Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Częstuję truskawkami:) U mnie dziś za oknem kuka kukułka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja chętnie się skusze na truskawki!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre, Agitalku, prawda? ;) jeszcze nie słodziutkie, bo nie ma słoneczka, ale już takie.. truskawkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po strajku też chętnie pojem truskawki:) A niedługo odwdzięczę się czereśniami, bo już się czerwienią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj Zabu smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjmą, przyjmą Agitalku, no ale wiesz...chłopakom to jedno głowie :D:P a mój to lovelas niepospolity ;):D:D cóż moge poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamy i Przyszłe Mamy - przyjmijcie spóźnione ale najszczersze życzenia z okazji Waszego święta. Ja wczoraj byłam bardzo zaganiana - najpierw mamy, później urodziny mojego chrześniaka i oczywiście wizyta u lekarza. Komentarz lekarza po przeczytaniu wyników - \" do bani\" - pocieszający. Dostałam cały zestaw leków i mam się leczyć. Ważne, że z fasolką wszystko ok. A teraz czekam niecierpliwie na pierwsze ruchy. Pozdrawiam Was gorąco. p.s. pytałam o maliny - powiedział, że pierwsze słyszy taka bzdurę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice ciesze sie ze bedzie wszytsko dobrze:) to czekamy na ruchy:):):) a ja dzis uslyszłam od kolegi w pracy ze sie zniekształcam:) hmmmmm miało byc rośniesz:):) brzucha nigdy ine miałam a teraz jak bym sie moco najadła:) ale to fajnie sobie Go tak pogłaskac:) martuś hmmm Twój synek moze bedzie miał panne do wydania w grudniu:) zobaczymy :) moze bedzie kolega do podrywania:) ja po pracy ide spac:) jak zawsze popołudniowa drzemka:) miłego popołudnia:)kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, a już powiedziałaś, czy nie..? Domyślają się..? Alice - no, już sama sie dokształciłam, że to o liście malin chodzi :classic_cool: Jak tak rozmawiacie o płci - powiem Wam, że choć ja pewnie dzieci mieć nie będę, jestem w stanie WYOBRAZIĆ sobie siebie z dziewczynką - pewnie przez to, że tyle się opiekowałam moją najmłodszą siostrzyczką. Natomiast nie potrafię za Chiny Ludowe wyobrazić sobie siebie z chłopcem - próbowałam :P Normalnie mam jakiś problem chyba, ale dosłownie nie trawię takiej myśli. Hehe, pewnie byłabym koszmarną matką ;) trza mieć trochę samoświadomości co do predyspozycji tudzież ich braku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was i cieszę się z dobrych wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pierwszy zakup dzidziusiowy dokonany i od razu z grubej rury a mianowicie wózek kupiony :) Teraz już będzie z górki :D Łóżeczko upatrzone, więc pozostają ciuszki, butelki, smoczki i inne \"drobiazgi\" ale to myślę w przyszłym tygodniu już załatwić :) Alice lecz się lecz i czekaj na ruchy gorąco polecam bo to fantastyczne uczucie :) Validosku mili ci koledzy nie ma co :) Zabu nie sądzę żebyś była wyrodną matką, zdecydowanie odnalazła byś się i w tej roli spokojnie :) Martuś no cóż takie te \"chłopy\" są ale zobaczymy czy będziemy swatkami czy tylko mamusiami kumpli od \"butelki\" :D Idę się czymś zająć, bo zauważyłam że jak przychodzę do domu zmęczona i się położę np. przed TV to opadam całkiem z sił a jak coś sobie robię to czuję się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Wpadam się przywitać, pomachać łapką i przesłać buziaki. Myślami jestem z wami, ale mam tak mało czasu, że ledwo na minutkę mogę odpalić komputer! Moja córcia rośnie jak na drożdżach, ma już dwa ząbki i sama siedzi. Gada po swojemu, czasem nawet zaczyna mi pyskować, jak coś nie idzie po jej myśli :classic_cool: Trzymajcie się ciepło, zwłaszcza przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! No Borys to narazie w głowie ma Nataszkę ;) I inne go nie interesują jak narazie, może dlatego, że nie spotkał innej na swojej drodze :p A kolegę z miłą chęcią przyjmie, przynajmniej będzie miał kogo ciągnąć za włoski ;) (specyficzne okazywanie sympatii :p) Zaręczona pytasz się o ciuszki. Ja miałam kilka ubranek w rozmiarze 62 i dopiero w praniu wyszło, że potrzebne było kilka body w rozmiarzy 58 i szczerze mówiąc przydały się dość długo bo rosły razem z małym. A i nie kupowałam za wiele bo każdy kto przychodził zobaczyć małego przynosił ciuszek tak więc z kilku rzeczy zrobiła się cała szafka ;) ilościowo to miałam tak: rozmiar 62 pajacyki 2 sztuki śpiochy ok 5 sztyk kaftaniki ok 5 sztuk koszulek 5 sztuk (bo to zima była) kurteczk 1 sztuka (użyta zaledwie kilka razy bo było zimno a mały był duzy i szybko wyrósł) Nie wiem jak inne dziewczyny ale ja małego nie ubierałam za bardzo na samym początku. Miał zawsze coś na górzeczyli koszulka i kaftanik lub body. Nie było sensu ubierać małego bardziej bo był tak często przewijany, że tylko umordowałabym małego. Zreszta tak poradziła mi mama i chwalę sobie to. Bo nie wyobrażałm sobie ubierania co chwila takiego maleństwa. Zresztą i tak przez cały czas leżał w rożku. I tak przeleżał chyba z miesiąc. Ach kiedy to było . Ach ale się rozpisałam u mnie też już truskaweczki zagościły tak więc częstuję rownież. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od lekarza. Nasza KSIEZNICZKA wazy 540 gram i fika sobie w najlepsze i kopie mamusie po zeberkach. Buziaczki dziewczynki. Ale jestem happy, ze wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto tu bardzo - pewnie przez śliczną letnią pogodę... Zaręczona cieszę się, że z małą dobrze... Ale jaka ona już duża.. :) Buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zareczona ciesze się że Księżniczka duża i zdrowa :) Ja ostatnio zastanawiam się jak to będzie niebawem z naszą dzidzią i tak jak na początku oboje z mężem byliśmy przekonani, że będzie córa, tak teraz jest odwrotnie :) Mąż już nawet mówi do brzuszka po imieniu chociaż płci nie sprawdzaliśmy :D A tutaj co tak pusto?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! zaręczona - dla Twojej Księżniczki - 🌼 :) Dla chłopca byłby problem, bo nie ma ikonki samochodziku;) Krakowianki, macie jakąś sprawdzoną fryzjerkę (najlepiej ie za kosmiczne pieniądze, bo znowu mnie najdą myśli, że najlepiej jednak samemu :P ) ;) U mnie - duuużo pracy, której efektami w swoim czasie na pewno się podzielę, nie zważając na opór;) bo jestem ciekawa Waszego zdania:) Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Jestem Wam winna wyjaśnienia. Minowicie jakiś czas temu prosiłam o kciuki i nie powiedziałam o co chodzi........ Bałam się zapeszyć. Niestety ostrożność nie pomogła. Chodziło o przetarg. Dpstaliśmy cynk, że jeden dom został wystawiony za grosze. poruszyliśmy niebo i ziemię aby dowiedzieć się przez jaki urząd został wystawiony i kiedy się odbędzie. Niestety mino wielu pytań u znajomych i urzędach nikt nie się nie dowiedział. Po pewnym czasie dowiedzieliśmy się, że zostaliśmy \"ofiarami\" wrednego kawału lub jak kto woli ochydnej plotki . Już mi to wszystko jedno, już przyzwyczaiłam się do myśli, że to mażenie raczej się tak szybko nie spełni. Ale jest coś co poprawiło nam nieco humor. Black Red White - się śmiałam do takie kolory miały nasze auta. Nieatety i stety nasz biały mercedesik zaminiliśmy na granatową Lagunę II kombi. Był problem bo białego nikt nie chciał choć moim zdaniem wygląda przeuroczo ale udało się i teraz znow będę miała problem z parkowaniem ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu - znowu się szykuje zmiana fryzurki??? Mnie też ostatnio baaardzo kusi ścięcie włosów (co najmniej do ramion) - skończyło sie na razie na położeniu koloru a to wszystko dlatego, że ostatnio jakoś trudno mi podejmować decyzje.... :( A - i szykuj ikonkę samochodu - bo coś mi sie zdaje, że przewaga panów będzie :P A-guu przykro mi, że się nie udało z domem - ale nowe autko to też jakieś pocieszenie :) Agitalku - my już dawno do brzuszka zwracamy się po imieniu - a co niech się już oswaja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Alice, tylko potrzebuję mieć kogoś, gdy trzeba będzie włosy podciąć, bo chcę tą fryzurę utrzymać:) No i muszę mieć gdzie podesłać M :P On zawsze chodzi do fryzjera jak za karę, więc jakby jeszcze sam miał sobie znaleźć, to prędzej zgoliłby się na 2 mm :P Aguu - przykra sprawa. Dobrze,że autko jest na pocieszenie:) Próbuję ikonkę samochodzika ..i co, działa...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być... jeśli chodzi o moje (ponoć dziwne) zamiłowania to proponuje ikonkę np. koparko-spycharki lub betoniarki. :D Tę pierwszą zawsze chciałam dostać i w tym roku mój mąż spełnił to marzenie - a teraz moja przyszła bratowa chce mnie zpisać na kurs operatora :P ale mnie naszczułaś tym fryzjerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, nie chciałam naszczuć... [kaja się] Jak to - spycharko - koparka? :D Dostałaś taką w skali 1:1? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie. Był to dodatek do toaletki. Ponoć naszukał się tego bardzo... ale czego się nie robi aby spełnić marzenie żony... (zresztą córki budowlańca:P ) Teraz mam nowe marzenie - przejechać się taką 1:1 i \"pokopać\" trochę... (wzdycha rozmarzona...) A z tym fryzjerem to trzeba będzie coś zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładny zestaw :D Toaletka + koparko - spycharka :classic_cool: Dogadasz się z synkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką nadzieję... ;) Mąż zaczyna szykować szablony do malowania na ścianach niebieskiego pokoju żółtych koparek :D No chyba, że maluch jeszcze okaże się dziewczynką... (ale pokój może się jej tez spodobać jeśli odziedziczy upodobania po mamusi :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Po wejściu do takiego pokoju "kopara może opaść" ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Buziaki dziewczyny! Alice no my płci nie znamy to ciężko tak strzelać imionami :) Trudno uwierzyć ale już w poniedziałek mamy 1 rocznice ślubu!!!! Kupiłam dzisiaj \"bat na męża\" w prezencie - juz mam coś zabawnego i jeszcze mi zostanie kupić jakiś powazniejszy prezent chociaż mamy to obgadać moze na kolacji się skończy - w końcu pamięć jest najważniejsza chyba :) Alice Wy też już niebawem w sierpniu chyba prawda? jakoś ten sierpień u Ciebie obfity w uroczystości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku - my czerwiec. I faktycznie obfity bardzo. Też muszę się zastanowić nad prezentem.... Buziaki dla wszystkich PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×