Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

To fakt - sny masz w fazie REM, która pojawia się dość szybko po zaśnięciu. Jak spałaś "ciągiem", więcej czasu spędzałaś w fazie snu głębokiego, kiedy się nie śni. Widzisz, sama się zdiagnozowałaś 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) mam najazd tescowej:) i juz wiem ze głodze dziecko i ma za zimno:) hahaha dobrzez e jest do jutra moze nie zwariuje do tego czasu:) za tydzien kolejny zjazd czaronic:) meza babcia:) oj ja to mam z tymi odwiedzinami:) Zabulinko musze podejsc zobaczyc co za ksiazki kupiłas bo lekko sie uwsteczniam:) musze zaczac sie edukowac:) Agitalku jak zdrówko:) ja juz lepiej i miejmy nadzieje ze tak zostanie;) MIŁEGO WEEKENDU: LASECZKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Validosku - współczuję, ale pociesz się, że ja mam to na co dzień :P Emsy - już luty a więc na Was pora. Jak samopoczucie? Przypominam o fotkach. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin na 19, ale coś czuję, że mała wykluje się szybciej. Ciąża donoszona w czw. 5-go, wczoraj złapały mnie 2 bolące skurcze i to wcale nie jest przyjemne. Trzymajcie za nas kciuki, w czw. mamy ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki właśnie się wysyłają :) wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy....ale sliczny brzusio i slicznie Ci pasuje. Piekny szpiczasty jak na dziewczynke.Hehe. Takie super fotki wywoluja u mnie mile wspomnienia. Powodzenia i bedziemy juz powoli zaciskac kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy!! Śliczne zdjęcia! Warto było poczekać:D Bardzo podoba mi się to, na którym Mąż Cię tak obejmuje:) Oby Malutka przyszła na wiat w najlepszej dla siebie (i Ciebie) porze 🌼 Validsoku, zapraszam, ale te książki z rodzaju bardzo nudnych są;) \"Psychologia menedżerska\".. i tym podobne;) jak tam najazd - w trakcie, czy już PO? :) Maks cięższy o 5 kg po wizycie Babuni? ;) jak zobaczyłam jego nowe zdjęcie na NK, mało z krzesła nie spadłam:) niesamowite, jak urósł!!! Alice ❤️ Zaręczona - a u Was jak tam..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo... Dzieki Zabu,ze pytasz. U nas niewesoło...:-( Maja ma zapalenie oskrzeli. Zaczęło się w czw. w zeszłym tygodniu tylko kaszlem (dostała od lekarza syrop) i było coraz gorzej. W ndz w nocy już wymiotowała i dostała biegunki (była aż zielona i słaniała się na rekach) i co najgorsze nie tknęła nic do jedzenie ani do picia. Ja aż się popłakałam, bo miałam wizje szpitala. W pn. dostała antybiotyk i wraca do sil w szybkim tępie. Zaraz po pierwszej dawce po paru godzinach odzyskała apetyt ze zdwojona silą. :-) No i dzisiaj na kontroli już nic w oskrzelach nie świszczało.Ufff. Oby szybko z tego wyszła. No i nowe wynalazki Mai podczas choroby. Nauczyla sie przewracac z brzuszka na plecy i znalazla swoje stopki i sie nimi bawi. Poza tym wszystkim zmarl tata mojej przyjaciolki (wlasciwie moj drugi tata-tak na niego mowilysmy). Mial 56 lat,zmarl na zawal. Moja przyjaciolka jest teraz w ciazy i cos takiego ja spotkalo. Zycie jest niesprawiedliwe. Przykro mi bylo,ze nie moglam byc na pogrzebie w Polsce.Ale moj tata byl w moim imieniu. Ogolnie jakos leci. Majeczka daje mi tyle radosci kazdego dnia, ze nie moge tego opisac. Buziaki dla wszystkich. Ps. Validosku....ja po wizycie moich tesciow to wyszlam z siebie i stanelam obok.Tez sie dowiedzialam,. ze glodze dziecko i kiedy wreszcie podam Mai mleko modyfikowane i uwaga...budyn zaklepywany na mace.Buhhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona.. przytulam Cię mocno 🌼 Naprawdę masz teraz niewesoło... dobrze, że Majeczka zdrowieje, pomijając wszystko inne - chore dziecko to najsmutniejszy widok świata... Gratulujemy Pani Mai odnalezienia własnych stóp :classic_cool: 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, ze ciąża donoszona:) Termin za 2tyg. Dzisiaj byłam na ktg, jeszcze nie rodzę:D Validosku - nie mogę znaleźć Ciebie na NK. Majeczko - zdrowiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka mowi,ze juz jej lepiej. :-) Tez chce Validoska na NK. Emsy to co...? Zapowiada sie po terminie porod? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) po wizycie zyje:) ale dobrze ze mamusia tak dlaeko mieszka:) dziecko moje biedne głodzone :) i wyziebione:) kapiemy go za szybko:) ja zle sie odzywiam:) oj długa lista...........hahah a w ten weekend tesciu i maza babcia:) wscibska baba na potege:) mam nadzieje ze nie wypchne ich przez okno bo tu 10 pietro:) wiec moga sie poturbowac:) Majeczko duzo zdrówka !!:):):)i całuski od Maksia:) a wczoraj miałam babski wieczór w kinie:) Idealny facet dla mojej dziewczyny:) polecam :) film super!!!!!!! mazus poradził sobie z synkiem:) a ja wypoczełam:) dziewczynki wysyłam Wam na maila namiary na NK:) aha dzis weszłam z małym do ciucholandu i kupiłam sobie spodnie z MEXX nowe:) idealne na teraz:) i to za 20 zł:) miłego popołudnia a ja jutro znowu porzadki przed wizytacja!! oj zwariuje!! z nimi :) albo oni albo ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin na 19-go, ale 2 tyg. wcześniej ciąża jest już oficjalnie donoszona i dziecko nie jest wcześniakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy - to czekamy na Maleńką z niecierpliwością. :) Zaręczona -uściskaj Majęczkę koniecznie jak już Jej lepiej 👄 buziaki dla Ciebie A ja mam już Validoska na NK :P:P Zabuś - a kiedy Ministerstwo? - bo wiesz jakby co to ja te kciuki wyciągam z szafki i zaciskam . Także czekam na \"znak- sygnał\". My wczoraj byliśmy na szczepieniu. Żuczek waży już 6,2 i ma 61cm i awansował na miano dużego Żuka (patrz gnojarka :P ) co pozwala mamie rozwijać mięśnie ramion... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku kochany, to ja wolę, żeby jednak \"oni\", a nie Ty :D Oj, znam ja te wizytacje :classic_cool: a lot z 10 piętra teścia i męża babci... hmm. jakbyś się szykowała, daj znać, to mogłyby być bardzo ciekawe zdjęcia :classic_cool: Alice, ja te Twoje kciuki czułam, nawet jeśli tylko planowałaś je zaciskać;0 bo ja już PO, stolyca zdobyta :classic_cool: sprawozdanie napisane, już poszło do redakcji, ale zdaje się, że obcięli najbardziej soczystą (wredną..) część pozostawiając suchą relację, więc nie warto będzie czytać 😭 ja was autentycznie podziwiam z noszeniem 6kg żuczków :) gołoty jedne;) Emsy - czekamy na SMSka! ktoś ma Twój numer..? Bo wiesz, jak dasz zna na początku akcji, to rozpętamy tu mobilizację kciukowo - modlitewną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko wieczorem wysle Ci fotke jak maksio trzyma kciuki:) ja tez bardzo mocno trzymam:) co do wizytacji to odwołana:) huraaaaaaaaaa wiec ciekawych fotek nie bedzie;) ale wiesz zawsze jak przyjdziesz mozemy cos fajnego wymyslec:) dzis juz zrobiłam pranie, porzadki, zupke pomidorowa;) mloda mam potrafi sie zorganizowac:) nawet bardzo! Emsy napisałam Ci maila:) oj za chwile na spacerek:) ide sie malnac póki mój kasiaze spi:) jakos trzeba wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, wybacz! :D Ale ze mnie sklerotyk:D [pada na kolana i błagalnie ciągnie Emsy za poły spódnicy] wiesz, jak Cie sprytnie wklupałam do telefonu, że nie znalazłam od razu..? Swiezyna Emsy :P Validsoku, to trzymasz na zapas, bo ja już zadebiutowałam :classic_cool: nie widziałaś tych wielkich tytułów w gazetach i tej ekskluzywnej relacji w Faktach i Wiadomościach\" :D ;) pogoda robi się coraz fajniejsza! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pełnia - też słyszałyście, że wtedy rodzi się duzo dzieci:P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy tez słyszałam :) o pełni;) hahahahha to co dzis:) mnie boli ucho :( i polała mi sie ropa z nosa! chyba od zatok:( masakra mam nadzieje ze w nic powazniejszego sie to nie zamieni bo na weekend planujemy jechac do tesciów! Zabulinko artykuł super:) zyczymy z Maksiem i mezem samych skucesów zawodowych bo z taki talentem oj wróżymy Ci wielką karierę:) a mały dzis od rana dał popalic mamusi !ale teraz spi jak aniołek kto by pomysał ze mam idealne i grzeczne dziecko:) Martis co u Ciebie:) Kiedysiu:) kiedy wpadniesz do Maksia:) z synkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy ja słyszałam o tym i podobno się sprawdza :) Można się zdenerwować kilka razy jak do was pisałam (w różne dni) mi albo stronę zawieszało albo rozłączało :( Emsy śliczne fotki, Zabu gratuluję polotu :) Validosku do mnie żaden mail nie doszedł [no no no macha palcem ku przestrodze] Czas bardzo strasznie leci Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
miało być "bardzo szybko" :D piszę jak analfabeta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, jesteś kokietka, wiesz? :D Od dawna już jesteś \"modlona\", więc ródź, kiedy tylko zechcesz, pełnia też może być ;) 🌼 :classic_cool: Validosku - artykulik nudny jak flaki z olejem, nic w nim fajnego nie zostało poza ważnymi informacjami, ale bardzo dziękuję za komplement, choćby niezasłużony ;) 🌼 :D Kochana jesteś, ja to wiem, u kogo mieszkać ;) Ropa=bakterie=antybiotyk. Lekarza wołać! Zwłaszcza, jakby miało przejść na zapalenie ucha - wiem, co mówię, jestem wśród Was rekordzistką tej przypadłości :( Agital, zanim wyślesz jakiegokolwiek posta, zwłaszcza długiego, zaznacz go sobie i daj \"kopiuj\", nawet nie musisz wklejać, byle był w pamięci kompa, bo serwery Kafe to.. (edit). A miło byłoby się dowiedzieć, co tam u \"analfabety\", nawet jeśli czas mu \"bardzo strasznie\" leci ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak jest Zabulinkoanalfabeta dostosuje się do Twoich zaleceń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj Emsy już niebawem. czekamy na radosną wiadomość :) Piotruś tak protestuje wobec mojej nieobecności w domu, że popołudniu i w nocy co godzinkę chce jeść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk, Emsy...? Agital, a nie możesz sobie "doczepić" i włożyć Piotrusiowi do łóżeczka? ;) :classic_cool: byłoby łatwiej, Biedaku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku, w poprzednim poście miało być oczywiście * sobie "odczepić" ;) Moja Mama narzekała na brak takiej opcji przy moim bracie, który strasznie na niej "wisiał" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×