Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

fajne książki

Polecane posty

Gość polapola30
polecam "Pola" Magdalena Zimny Louis super ksiazka albo Przedzial dla Pan Nair Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela55
Z fajnych książek polecić mogę powieść "Tajemnica Niny " to debiutancka pozycja Moniki Siudy, trzymająca przez cały czas w napięciu. Opowiadająca o tajemnicy pewnego domu.Zaczyna się jak zwykła przygodowa książka, następnie jednak wprowadza nas coraz głębiej w całą tajemnicza historie. Dbałość autorki o szczegóły sprawia że szybko przenosimy się do świata książki i przeżywamy wszystko z bohaterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demertis23
To ja dowiedziałam że moża otrzymywac powiadomienia o tych najciekawszych ksiażkach.Wystarczy się zapisać na http://www.coczytac.pl/ , serwis jest bezpłatny a my przynajmniej nie musimy latać po forach i pytać innych o fajne ksiazki do poczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że ta książka może umilić Ci letnie wieczory " Złapać króliczka " bardzo ciekawaksiążkao tematyce lekko erotycznej i psychologicznej lekko podchodząca pod dramat :D ciekawe fajne sceny :D ! esex07.wix.com/colubimyczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folianna
Fajne książki to dla mnie przyjemne lekturki na jesienny lub zimowy wieczór :) Lubię różnego rodzaju romanse kostiumowe, ale nie mówię tutaj o harlequinach, żeby nie było. Czytam i klasyki i te współczesne pozycje - tych nowszych szukam np. http://xiegarnia.pl/ - czytam recenzje, a potem szukam w księgarniach stacjonarnych lub internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo fajnych książek miałam okazję ostatnimi czasy przeczytać. Teraz jestem w trakcie czytania Mrocznego zakątku. Bardzo ciekawa i wciągająca, a to w książkach jest dla mnie najważniejsze, żeby mnie wciągnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne książki można znaleźć na stronie bookmaster.pl polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delerium99
Sapkowski, Lem, a oprócz tego to, co polecą na Reportalu. Bardzo fajna stronka, na której znajdziemy dużo recenzji książek, artykułów etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czytam dużo. Lubię być na bieżąco, jeśli chodzi o nowości. Teraz jestem świeżo po lekturze House of cards, świetna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylowoikulturalnie
Każdy ma inny gust więc ciężko czasem coś polecić. Bo niekoniecznie to co nam się podoba spodoba się również innym. Jednak chciałam polecić "Miasto ślepców" oraz serię Numery. Jeśli chcecie przeczytać coś więcej o tych książkach zapraszam na mojego bloga stylowoikulturalnie.blogspot Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tylko jedna ale seria książek o Harrym Potterze : ) zaczyna się to wszystko już od Kamienia Filozoficznego. ; ) Te ksążki właśnie pożyczałam od mojej siostry i jest naprawdę bardzo okej ; ) No ale co jak co ostatnia 7 część była dla mnie wyjątkowo niespotykana i najciekawsza a wy to już czytaliście Harrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ostatnio wpadła w ręce książka Charlesa Bukowsiego "Hollywood" - muszę przyznać, że jest niesamowicie wciągająca. Poluję teraz na kolejne egzemplarze jego autorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno spodoba się Wam "Następczyni" Kiera Cass w Matrasie za 27zl http://www.matras.pl/nastepczyni,p,226414 Dobra ksiązka dla młodych dziewczyn lub takich które jeszcze żyją romansami i sercowymi uniesieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam : Poczwarka Ona pierwsza Ono Alibi na szczęście Kochałam psychopate Wszystkie części gry o tron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ten słynny kostium. Mnie się ta książka bardzo podobała, można w niej znaleźć kilka ciekawych wątków, dzięki temu się nie nudzi i czyta się ją jednym tchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia Nowak
Ja ostatnio zaczęłam czytać "Dzień po dniu z muzyką Seweryna Krajewskiego". Nie spodziewałam się, że aż tak mnie wciągnie. Bardzo ciekawa pozycja, nie tylko dla fanów Krajewskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ciekawych i wciągających to na pewno książka Znikasz. Na mnie zrobiła bardzo duże wrażenie, nie mogę przestać o niej myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czytałam połączenie thrillera psychologicznego i horroru Dariusza Pawłowskiego "Czarna samica kruka" i muszę szczerze przyznać, że autor spisał się na medal. Rewelacyjna książka, wciąga tak, że przeczytałam ją w ciągu jednego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio skusiłam się na połączenie thrillera psychologicznego i horroru "Czarna samica kruka" Dariusza Pawłowskiego. Rewelacyjna książka z motywami seryjnego zabójcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, Zaproponuję Wam małą alternatywę :) niedawno wpadła mi w ręce książka "Czego uczę się od zwierząt?" E. Wolańczyk. w skrócie - to zbiór opowiadań, prawdziwych historii związanych z naszymi pupilami psami i kotami, w perspektywie naszego życia :) Książka napisana przez wspaniałą babeczkę zajmującą się coachingiem, rozwojem personalnym i wielką miłośniczkę kotów. Połączyła przyjemne z pożytecznym :) Każde opowiadanie, zabawne czy to bardziej refleksyjne kończy się pytaniami, które mają zmusić nas do zatrzymania się i zastanowienia, analizy, przemyślenia swojego życia. Czytałam, więc wiem co piszę :) Np. "Jaka jest Twoja pierwsza myśl po przebudzeniu? Z czego się cieszysz? Jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś witała (witał)z entuzjazmem każdy dzień?" Ciekawe? :) Polecam serdecznie! Poniżej wklejam link: http://virtualo.pl/cze_go_ucze_sie_od_zwie_rzat/i163767/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertyy
Super historię opowiedział Robert Gong w swojej powieści ,,W pogoni za miłością ". Życiowa, mądra, dobrze napisana jeśli chodzi o kwestie typowo warsztatowe. Dialogi, prowadzenie fabuły, wszystko tu jest dopieszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam najnowszą książkę Mastertona Szkarlatna wdowa - to powieść łącząca w sobie elementy horroru, kryminału oraz powieści detektywistycznej i historycznej, w której w rolę detektywa wciela się Beatrice – młoda kobieta, będąca żoną pastora i córką aptekarza z XVIII-wiecznego Londynu. Jak mówi sam autor Szkarłatna Wdowa to XVIII-wieczne CSI – Crime Scene Investigation. W odmalowanym przez Mastertona w iście dickensowskim stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×