Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

fajne książki

Polecane posty

Gość m.t.gabryel
Zapraszam: www.witajwmoimsnie.blog.pl Blog jak to blog, zaczynamy czytać od końca. Na razie opublikowałem pierwsze trzy rozdziały pochodzące z pierwszego tomu powieści pt. "Bork - Klątwa" (całość jeszcze w tym roku w dobrych księgarniach). Historia oparta na legendach i wierzeniach mazurskich. Magia, demony, wodniki i upiory, walka dobra ze złem, miłość (czasem i seks) z wątkami historycznymi w tle. Miłej lektury!! M.T. Gabryel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anthony "Xanth. Zaklęcie dla Cameleon". Słyszałąm już o tej książce, ale jakoś nie miałam dotąd przyjemności. Żałuję, że tak późno mi wpadła w ręce, bo to prawdziwe, czyste fantasy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelowka
Nji, ja natomiast znam poprzednie wydanie Xanthu i mogę tylko mieć nadzieję, że Pawłowi Krukowi udało się lepiej przełożyć żart słowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekondowa zofija
polecam thrillery medyczne Tess Gerritsen powiesci sensacyjne Lisy Gardner, trzymaja w napieciu do ostatniej kartki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebus
Doczekałem się na wznowienie Dziewiątego maga A. R. Reystone. To bardzo przyzwoite fantasy. Nie jakieś odkrywcze, ale bardzo przyzwoite. Ariel, lekarka weterynarz z "naszego" świata, zostaje namówiona na ratowanie smoków w świecie równoległym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelówko- moim zdaniem temu przekładowi Xanthu, z którym miałam do czynienia, niczego nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_0
"Nałogowa miłość"- Eugenia Herzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolturalni24
Zachęcam do odwiedzin nowego portalu Coolturalni24 http://coolturalni24.pl/ o kulturze z klasą :) także nowości książkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Śniadanie z Sokratesem" R. R. Smith. To cudowna, wciągająca w świat filozofii książka. Smith jest pasjonatem- i to udziela się czytelnikowi. Super-mądra lektura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcia
Też mnie ucieszyło wznowienie Dziewiątego maga Reystone. kilka lat temu się na kontynuację nie doczekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelowka
Nji... Może Milczarka Czy możliwe jest życie przed śmiercią? cię zainteresuje? Książka ciężka, trudna, ale pełna mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowała, dziękuję. Dziś miałam odrobinę zmienione horyzonty czytania ;). Z siostrzenicą czytałam "Maciupek i Maleńtas. Niezwykłe przygody w Brzuchu Mamy" Anny Janko. Polecam wszystkim dorosłym, którzy mają problem z wytłumaczeniem dzieciom, skąd się biorą dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytał ktoś "miłość to wszystko, czego potrzebujesz" Parsona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam ciąg dalszy "Śniadania z Sokratesem"- czyli "Podróże z Platonem". Ta książka zawładnęła moim umysłem- chyba Smith zmienia podejście do życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poznam sympatycznego Boga" Erica Weinera. Bawię się przednio, choć ta książka przy okazji rozwija duchowo ;). I umysłowo :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cien wiatru" dostalam na urodziny i byl to prezent w 100% trafiony! ksiazka wciagnela mnie od 1szych stron i mimo ponad 500stron przeczytalam ja w 2dni. im blizej bylam konca tym bardziej pochlonieta czytaniem z jednej strony jak najszybciej chcialam sprawdzic jak potocza sie dalsze losy z drugiej wiedzialam ze niestety za chwile dotre do konca powiesci ksiazka zrobila na mnie ogromne wrazenie i moge stwierdzic ze byla jedna z najlepszych jakie czytalam szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktorą książkę Chmielewskiej polecacie?? Kiedyś czytałam jakąś, pamietam moja mama miała w domu, ale nie podobała mi się zbytnio i aż dziwne, ale nie pamiętam tytułu. Ost bardzo dużo słyszałam opinii, że to świetna pisarka, więc chcę coś przeczytać. Które polecacie, jakie są najlepsze no i najśmieszniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKIJA1
polecam: Joanna Chmielewska - Całe zdanie nieboszczyka - Lesio - Dzikie białko - Wszystko czerwone - Wielki diament - Najstarsza prawnuczka - Harpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyta- polecam "Lesio" i "Większy kawałek swiata" Chmielewskiej :). Sama zaś czytam w weekend urocze opowiadanie o rodzinie jakich wiele, w której źle się dzieje... I ultimatum na problemy stanowi... mały kotek. Polecam "Kleo i ja" Helen Brown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina96
Ja właśnie skończyłam czytać Dworek pod Lipami A. Szepielak. Właściwie to mama sobie kupiła, ale siedzę w domu z ospą ( czy ktoś miał ospe w wieku 16 lat jak ja?) i przeczytałam z nudów. Zaczyna się średnio, ale potem jak się wciągnęłam to super. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raymundaaaa
"Beata Pawlikowska \"W dżungli życia\", baardzo mądra i szczera, poniekąd autobiograficzna, książka." Mi się akurat nie podoba styl pisania Pawlikowskiej. Uważam, że jest nieszczery i z lekka napuszony, a podział na tchórzy i wojowników - jest - moim zdaniem, delikatnie mówiąc niepełny, czarno-biały i naiwny. Za to w ostatnim czasie przeczytałam "Płacz niemymi łzami" Joego Petersa. Ta książka wywarła na mnie ogromne wrażenie. Trzeba być potworem, żeby coś takiego zrobić swojemu dziecku.Świetny dramat psychologiczny, który wciąga. Najbardziej mi się podobały opisy autora z jego punktu widzenia, kiedy był dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcia
Nji, a czy te Podróże z Platonem są takie same jak Śniadanie z Sokratesem? Czego dotyczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrupcia, tak :). To kontynuacja procesu uczenia się kochać myslenie. W Śniadaniu z Sokratesem" myśleliśmy podczas najbłahszych sytuacji w ciągu dnia, w "Podróżach z Platonem" analizujemy życie. Od narodzin, po śmierć, a nawet troszkę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×