Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

fajne książki

Polecane posty

Gość galicjakix78
A czytał ktoś już Siedem lat poźniej E. Giffin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desireno
Ze swojej strony moge polecić "Dżozefa" Jakuba Małeckiego. Zreszta już było tutaj pisane na temat tej ksiązki co mi pokazało tylko że jest to coś co warto sobie przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Engel21
Dwie książki autorstwa Alice Sebold: ,,Nostalgia anioła'' (nagrany jest film na podstawie tej książki i uważam że jest także bardzo dobry) oraz ,,Szczęściara''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książka Cory Doctorowa "Mały Brat". To naprawdę rewolucyjne dzieło literackie. Książka ma bardzo fajne filmiki promocyjne: http://www.youtube.com/watch?v=06-1EAraIgQ. Okładka książki jest świetna. Zaprojektowała ją stajnia Tomka Bagińskiego. Książka jest jednym z najlepszych komentarzy dla współczesności ogarniętej przez syndrom strachu przed atakami terrorystycznymi oraz oraz widmem coraz bardziej zatracanej prywatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otwarta i zamknięta
Przeczytałam i polecam - rewelacyjna książka Trinny S. dla każdej kobiety http://tnijurl.com/d8b193aeff6f/ Pani Jolanta K. stale na nią się powołuje w TVN Style, bardzo dużo porad na każdą okazję............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elefa
o maj gad!!! Nie żadna Trinny S.!! tylko Trinny & Susannah ! Dwa imiona dwóch kobiet. A ksiązka wcale nie taka ciekawa. Nic nowego i praktyczngo z niej nie wyczytałam, wielkie halo o wielkie nic. Porady raczej dla ludzi z wyzszych sfer (z tym że oni raczej to wszystko już wiedzą) - typu jak usadzic gości przy stole. Do mnie jak wpadają znajomi siadają gdzie im wygodnie, nie wyjmuję od razu porcelenowej zastawy i karteczek kto ma gdzie siedzieć. A wracając do tematu polecem: Wszystkie ksiązki Wojciecha Cejrowskiego - uwielbiam jego ksiązki a jego samego kocham wielką, acz platoniczną miłością ;) Intruz - Stefhani Meyer - niedawno skończyłam, super ksiązka o człowieczeństwie i miłości - wciąga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valka875
Ja tez lubie książki Giffin, ta ostatnia jej ksiażka Siedem lat później jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peeepeerrronii
Własnie skończyłam czytać,więc polecam:Pat Conroy-Na południe od Broad".On tez napisał Księcia przypływów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakajakakjajaK
A ja przeczytałam Jillian Westfield wyszła za mąż. Książka taka jak lubie, kobieca, zabawana a przy tym nieprzewidwalna i pozwala sie zastanowić co by było gdyby... :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wiem to nie moje forum ale jutro urodziny mojej przyjaciółki proszę o jakiś tytuł wiem ze podobala jej sie dlaczego mezczyzni kochaja zolzy oraz wojna męsko żeńska( czy jakos tak:P) lubiła tez Coelho ale te ostatnie cos ja zawiodły blagam o pomoc dziękuje i wszystkiego naj w pierwszy dzien wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wiem to nie moje forum ale jutro urodziny mojej przyjaciółki proszę o jakiś tytuł wiem ze podobala jej sie dlaczego mezczyzni kochaja zolzy oraz wojna męsko żeńska( czy jakos tak:P) lubiła tez Coelho ale te ostatnie cos ja zawiodły blagam o pomoc dziękuje i wszystkiego naj w pierwszy dzien wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dodaję "Oskara i Panią Różę" oraz "Małego Księcia". A dla zwolenników czegoś bardziej rozrywkowego - ostatnie pozycje od Dana Browna. Natomiast dla osób, które lubią książki elektroniczne i coś z goneta.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze - wstyd się przyznać ale Ptaśka nie miałam jeszcze okazji przeczytać ... Ale jest na mojej liście zaległości do nadrobienia w wakacje. Czytałam za to już kilka książek z gonety i najbardziej leżą mi chyba poradniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ksiazka
polecam " JEZDZIEC MIEDZIANY" super ksiazka.jest jej ogolnie 3 czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swapperka
Stephen King "Christine" - S.King jak zwykle wciągający i tajemniczy, szczególnie fani samochodów powinni zagłębic się w lekturę. www.swap-blog.pl - wymieniaj, nie wyrzucaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam teraz kolejną książkę Kat5arzyny Michalak- "Sklepik z niespodzianką". Świetna książka na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia książka jaką czytałam to była ksiązka pod tytułem 'SEX. JAK UPRAWIAMY SEKS' z wydawnictwa Historie prawdziwe. Fajnie i ciekawie opisane różne sytuacje dotyczące seksu, na prawdę ciekawie się to czytało. Można sporo ciekawych rzeczy dowiedzieć się na temat ludzkiej seksualności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna Wawerska-Kus Dzieciństwo bez dzieciństwa Autorka to polska Janet Woititz w dziedzinie literatury dla DDA "Książka to próba odpowiedzi skąd się bierze tzw. Syndrom Dorosłego Dziecka Alkoholika, jak się objawia i co można zrobić, aby życie nie było przez te objawy zdominowane. Jeśli sam jesteś DDA, chcę Ci dać nadzieję, że po pierwsze: nie jesteś jedyny, nie musisz cierpieć w samotności i ciągle się wstydzić, że pochodzisz z takiej, a nie innej rodziny. Po drugie: możesz cierpieć mniej lub wcale. Po trzecie: nie musisz nikomu udowadniać, że jesteś coś wart i że zasługujesz na szacunek." Księgarnia Psychologiczna Przemiana Literatura uzależnień DDA Współuzależnienie Alkoholizm Hazard Przemoc w rodzinie Asertywność Psychoterapia Wychowanie Zdrowie i rozwój dziecka www.przemiana.otwarte24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrym poradnikiem jest książka "Jego Zdrada". Można ją kupić na alehistorie.pl Na pewno zainteresuje ona każdego, kto z takim problemem miał do czynienia. Można się z niej dowiedzieć jakie motywy kierują mężczyzn którzy zdradzają oraz to w jaki sposób radzić sobie w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię prawie każdy rodzaj książek no może nie bardzo mogę się przekonać do tego, żeby czytać fantastykę, a najczęściej wybieram jakieś lekkie pozycje, bo czytanie dla mnie jest doskonałym sposobem na relaks. A jakiś czas temu przekonałam się do e-booków i teraz przymierzam się do czytania "pejzażu zza okna" z wydawnictwa goneta.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×