Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

fajne książki

Polecane posty

Gość ceniontko
Z tych fajnych, które ostatnio przeczytałam mogę polecić Tajemnice Wraku.Teoria Domina. Bardzo na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Książka opowiada historię przegranych wyborów prezydenckich przez Bronka Komóra oraz walki na salonach Europy Poznajemy Donatana Turseka z Brukseli. poznajemy różnych bohaterów i ich pasje, m.in. Ewę Koparę – premiera i Jarosława Kaczkoduka – prezesa. Nie braknie nowych twarzy, jak Paweł Kuki czy Zbigniew Stonga, czy też starych Leszek Meller, Lolek Wartęsa." http://allegro.pl/prowincja-idzie-na-wybory-seks-satyra-polityczna-i6006374073.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłam na świetną stronkę - http://bookownia.com i czytam sobie książki, które tam polecają. Ostatnio szczególnie do gustu przypadła mi książka Szczęście w kolorze burgunda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiniontka
No ta Tajemnica Wraku pomimo swej kontrowersji bardzo wciągająca faktycznie dobrze się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokttka
Mi się podoba Żywa Woda Jana Parandyka. Warto przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balooona
Ja mogę polecić przeczytaną przeze mnie w ostatnim czasie Tajemnicę Wraku. Teorię Domina. Bardzo intrygująca lektura, zwłaszcza w kontekście ostatnich wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomm
Tajemnica Wraku rzeczywiście dość kontrowersyjna jak cały ten temat, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne dla mnie są biografie. Dzięki nim mogę bliżej poznać znanych ludzi. Teraz mam nadzieję, że po lekturze książki Marka Rybarczyka Elżbieta II O czym nie mówi królowa dowiem się więcej na temat królowej Anglii, że będę mogła ją poznać z innej takiej ludzkiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię reportaże oraz kryminały. Ostatnio natomiast czasami sięgam po "powieści dokumentalne" - po szczegóły zapraszam na mojego bloga: http://maleadhd.pl/ gdzie opisuje dokładniej przeczytane książki i nie tylko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irtikk
Dobrze mi się czytało książkę Miłość i pieniądze. Napisana przyjemnym językiem, w zasadzie wzięłam ją na jednym tchu. Dawno żadna książka mnie tak nie wciągnęła. Jestem w trakcie wprowadzania zmian w swoim życiu, jakie proponuje pani Agnieszka, czyli autorka i z tygodnia na tydzień pojawiają się kolejne efekty. Nie jest to kolejny poradnik w stylu – zostań bogaty w tydzień, tylko coś dużo głębszego, książka bazuje na ludzkim doświadczeniu, a nie na teoriach, których nikt nigdy nie przetestował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś dla osób poszukujących poważnej lektury - temat niełatwy. Książka "Kolonia Marusia", tematyka wołyńska. Autorka Sylwia Zientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abeia
Oj nie wiem, czy jestem w stanie wymienić kilka tytułów swoich ulubionych książek. Na pewno mogę powiedzieć, że jedną z tych książek, które ostatnio zrobiły na mnie największe wrażenie jest "Księga Luster", od pierwszych stron wiedziałam, że to książka dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z fajnych pozycji, ostatnio czytanych - na pewno "Rodzinna wendeta" ( znakomity thriller ), "Podpalę wasze serca!" - trudno zakwalifikować, taka surrealistyczna mieszanka różności ale bardzo fajna, oczywiście cała seria "Igrzysk śmierci" - to tak na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ktoś słyszał o świetniej książce "Moje pragnienie wolności" - niesamowicie wciąga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega książką, którą ostatnio miałem okazje czytać jest Elegia o ziemi - polecam każdemu, kto lubi konkretną literaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przeczytanie książki "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem" - dotyczy tej samej historii, która jest poruszana w filmie "Gold"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mojej półce króluje książka - "Dianetyka: współczesna nauka o zdrowiu umysłowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietka888
O ponadczasowych wartościach moim zdaniem dobrze pisze Jolanta Cywińska. Pierwszy raz płakałam przy lekturze „Trzy kroki od miłości dwa kroki od śmierci”. Na pierwszy rzut oka romans wojenny, ale książka ma w sobie dużo, dużo więcej. Dopiero po lekturze człowiek zaczyna rozumieć, czym jest wojna dla zwykłego człowieka. Jak ktoś fascynuje się okresem II Wojny Światowej z perspektywy normalnego człowieka to chyba lepszej książki nie ma. Przynajmniej takiej nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się spodobała ostatnio książka Pawła Skiby – Tajlandia, dwa spełnione marzenia. Warto w księgarniach poszukać, ewentualnie na blogu Pawła i Ani - www.inowswiat.pl . Już pomijam zapiski z ich wypraw po Tajlandii, ale sama ich decyzja o wyjeździe i to w jaki sposób wszystko zorganizowali jest naprawdę ciekawa. Dla mnie ich przykład to tylko dowód na to, że jeśli ktoś chce odbyć prawdziwą wyprawę życia, to nie robi się tego na spontanie, ale wszystko trzeba zaplanować, obmyślić, zgromadzić odpowiednią kasę i dopiero wtedy można jechać na koniec świata albo i dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najciekawsze książki ja widziałam na inbook.pl tam jest bardzo duzy wybór i w miarę dobre ceny! moja ulubiona sprawdzona księgarnia internetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam książke Gre o Tron, serial ma już 7 sezonów i własnie startuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często patrze na nowości na stronie http://www.psychoskok.pl/ksiazki/ ostatnio polecam trzecia część serii "Osobliwość ciszy" http://www.psychoskok.pl/produkt/osobliwosc-ciszy/ „Osobliwość ciszy” jest ostatnią częścią z entuzjazmem przyjętej przez czytelników „Trylogii ciszy”. Autorce po raz kolejny udało się zaskoczyć czytelników w taki sposób, aby do ostatnich kart nie ujawnić jak finalnie potoczą się losy głównych bohaterów. W tej odsłonie Masłowska-Burnos dzieli czas fabularny na dwie części, na przeszłość i teraźniejszość, co zdecydowanie buduje napięcie, a fabuła wciąż zachowuje swój logiczny przebieg i spójność narracji, dzięki czemu Czytelnik wciąż nie gubi się w ciekawie zaplątanej treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam -" Łzy Życia"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość MagdalenaBal
Moje ostatnie zainteresowania to Niepowszedni. Księga 3. Obława, autorki Justyny Drzewickiej. To piękna opowieść o Niepowszednich. Niepowszedni to dzieci obdarzone szczególnymi darami. Rodzą się bardzo rzadko, więc stanowią cenny łup dla handlarzy ludźmi. Kupiłam książkę w taniej księgarni internetowej https://aros.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×