Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

fajne książki

Polecane posty

...a tak w ogóle mam ochotę teraz \"odkurzyć\" coś z filozofii lub teologii, coś cholernie ciężkiego, jakąś taką cegłę, z którą trzeba się zmierzyć;):):) Poszperam w swoich zbiorach, ale za jakiś czas, bo mam teraz do nich kawałek. Coś polecicie może ?? dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierścionek
"Dom sióstr" - Charlotte Link, równiez gorąco polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) polecam książki autorów: Josepha Murphy\'ego Anthony de Mello :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ! De Mello i Murphy \"przerobieni\", Augustyn po części też dawno. Ale, jak kania dżdżu, : może warto wrócić ? :) nic już w każdym razie nie pamiętam...;) dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
Ja ostatnio czytałam "Harry Potter i Insygnia Śmierci".Naprawde fajna książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx panna nikt
Secret-Rhonda Byrne Jedz,modl sie,kochaj-Elizabeth Gilbert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia57
Ja powrócę do "Cienia Wiatru", to świetna książka, którą czyta sie jednym tchem. Wygląda na 'cegłę', ale czyta się ją bardzo szybko. Mi przeczytanie zajęło 3 dni, bo miałam akurat wtedy ferie zimowe. Jeśli chodzi o inne książki to polecam:"Smażone Zielone Pomidory"F.Flagg, "Katedra w Barcelonie"I.Falcones, "Targowisko Próżności-W.M.Thackreya, "Duma i Uprzedzenie"-J.Austen, "Dziwne Losy Jane Eyre"Ch.Bronte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje typy
"Bóg pali cygara" M. Bojarskiej, "Gra o miłość" J. Szymańska, "Pestka" A.Kowalska to książki, do których ja najchętniej wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja ajaja
ja polecam klasykę; "Głód" Hamsuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej.. nie było mnie tu wieki:). Wszystko sie zmienia, ale czytam dalej nałogowo :D. Plecam z ostatnio przeczytanych : Miłość w czasach zarazy- GG.Marquez -Wszystko jest możliwe- M.Papuzińska ( opowieść o świecie widzianym oczami dziecka autystycznego, jak pamietam) -Aniołek-B.Pawlak -Rozmowy w tańcu-A.OSiecka -Ominąć PAryż- M.Warda -Chciałbym,żeby ktoś gdzieś na mnie czekał- Gavalda -Nie wszystko o moim zyciu-Z.Chadzyńska, autobiografia, lekko, przyjemnie z nutką refleksji... PISZCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalallala
czesc wszytkim ja polecam ksiazke szelmostwa niegrzecznej dziewczynki Vargosa llosy. cos z ksiazek Samozy cien waiatru obowiazkowo- niesamowita ksiazka . za kazdym razem gdy sie ja czyta odkryc mozna cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) z ostatnio 'pochłoniętych' Sputnik Sweetheart - H.Murakami Kochałem ją- A.Gavalda POlecam :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meeentys
Hej ;). A czytaliscie moze ksiazke "Zycie raz jeszcze" ? Troszke fantastyczna ale naprawde polecam...Nie przepadam za ksiazkami tego typu ale ta mi sie bardzo spodobala ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio wyłowione gratki: przyjaciele- MArta Madera Ślimaki z ogródka-Marta MAdera Romans prowincjonalny-Kornel Filipowicz Historia miłości- Nicole Krauss (czolowkabestsellerow):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umpaumpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwe
"Gra o miłość"J.Szymańska - książka pozornie lekka i babska, ale jak się wczytać to w świetny sposób przedstawiająca nasze społeczeństwo gdzie najważniejsze to mieć męża, dzieci i żyć pod linijkę. "Homo faber" i "Powiedzmy Gantenbein" M. Frisch - doskonałe tytuły dla ludzi którzy lubią książki z psychologicznym klimatem, A. Christie "Autobiografia" - bardzo wciągająca i pełna "złotych myśli" autobiografia królowej kryminału, wciągająca i fascynująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibsu
jedynom fajnom książkom jakom przeczytałem był Janko muzykant i mały ksiaże...Uzasadnienie.....krótkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibsu
z fajnych ksiazek znam nie znam ale chetnie poznam jakom lightowom ksiazke...nie czytam wiele ale moze kto podzruć mi pomysł co warto przeczytać może jak siadzie to zmienie troche nastawienie do ksiazek .moze:) tak czy inaczej jak kto ma jakieś ciekawe tytuły do zaproponowania ok czekam na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkeczk
to jest lucy wspaniała książka bardzo mi sie podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeentys
'Tam gdzie anioły spadają z nieba' to jest książka naprawde godna polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiśniewski Janusz Leon bo tak pięknie opowiada o uczuciach z męskiego punktu widzenia, wplatając w to naukowe uzasadnienie: obowiązkowo "Samotność w sieci"; "Los powtórzony" czy też takie jak: "188 dni i nocy", "czy mężczyźni są światu potrzebni" lub jego autobiografia "Arytmia uczuć". Po prostu uwielbiam i pochłaniam wszystko co napisał, no oprócz naukowych rozpraw... :) Monika Szwaja bo nastraja pozytywnie do życia, mam wszystko co wydała!! Klub mało używanych dziewic, oraz druga część: Dziewice do boju Romans na Receptę, Stateczna i postrzelona, Jestem nudziarą i wiele innych jest to typowo kobieca proza, ale jakże lekka i sympatyczna :) Mario Vargas Llosa "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki" już sie pojawił we wcześniejszych wpisach, ale naprawdę polecam, ciekawie opowiedziana historia miłosna, i tu znów przez mężczyznę (jak u Wiśniewskiego)... :) Co do Cień Wiatru dziś chcę kupić i od razu przy kawie w kawiarni zacząć czytać, bardzo dużo dobrego słyszałam na jej temat... tak śledzę wpisy, i podejrzewam, że oprócz wspomnianego Cień wiatru, jeszcze coś wpadnie w moje łapki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginii
Ja mam prawie wszystkie ksiazki z serii żadnych chłopaków,wstęp tylko dla czarownic-Thomasa Breziny.Bardzo polecam,sa super.Mowie wam warto przeczytac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekielna
Ja obecnie czytam serie opowieści Stephanie Meyer (Zmierzch, Księżyc w nowiu.. itd) Jak dla mnie arcydzieło *.* Przystojny niebezpieczny główny bohater... ahhh.... cudo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×