Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

fajne książki

Polecane posty

Opiweść ojca może i jest wzruszająca, ale przede wszytskim jest bardzo prawdziwa, momentami prawdziwa aż do bolu. podziwiam rodziców którzy mają tyle siły i odwagi co Ci przedstwaieni w książce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobiesam
Ja się dołączam do polecenia tej książki. Ale także filmu pod tym samym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wArsaaa
Świetna książka to "Niewidzialny" Mari Jungstedt! Rewelacyjny kryminał trzymający w napięciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka 007
Szukam jakichs fajnych książek dla dzieci i młodzieży polskich autorów. Nie chodzi mi o ksiązki a la Małgorzta Musierowicz, bo to ksiązki mojego dzieciństwa ale do dzisiejszych nastolatków nie przemawiają. Czy Polscy autorzy śledzą w ogóle światowe trendy? Coś o wampirach i nadprzyrodzonych mocach w polskich realiach? Ja ze swojej strony moge polecić polskie ksiązki po które sięgną chętnie nastolatki: Trylogia "Wilk" Bereniki Miszczuk "Ja diablica" jw "Kiedy zegar wybije dzisiątą" i "Czarna operacja" Agnieszki Błotnickiej dla około 10-latków a z zagranicznych bardzo ciekawa książka "Dolina szkieletów" - żeby poznać historię trzeba w niektórych momentach logować się na stronę www ksiązki i oglądac filmiki a la blair witch project, dzieciaki to uwielbiają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkaaa
Wiewiórko, jeśli chodzi o dobro własnych dzieci, niejednego rodzica stać by było na takie poświęcenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
podzielę się z Wami nową opinią! przeczytałam ostatnio "Profil mordercy" i powiem Wam tylko, że warto przeczytać! super fabuła, akcja, a najlepsze jest pokazanie kulis pracy takiego profilera. Nie spodziewałabym się, że dla mnie oczywiste szczegóły mogą być skarbnicą wiedzy o mordercy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula, brzmi całkiem ok :) A ja poluję na książkę "Hiszpański smyczek" podobno porównywana do książki "Cień wiatru"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liljjjanka
Ja dostałam ostatnio od koleżanki książkę "Ala Makota" i powiem wam że bardzo się wciągnęłam. Książka jest pisana w formie pamiętnika i opisuje losy i problemy szalonej nastolatki Ali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millciia
Lilljanka tez lubię ksiazki o Ali Makocie. A czytałaś juz ostatnią książkę z serii. Maksymalnie Ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iAlesanka
Cześć dziewczyny ! Polecam Wam książki : "Biały Oleander" autorstwa Janet Fitch oraz "Buszujący w Zbożu" J.D.Salinger Świetne książki. Oglądałam 3 razy film Biały Oleander, potem przeczytałam książkę i znów wróciłam do filmu. Coś pięknego. Jednak w książce jest więcej, niż w filmie. Ale szczerze polecam! Teraz chcę przeczytać "Wirtualną płeć". Znacie? Jeśli tak, proszę o wasze wrażenia. Pozdrawiam Was wszystkie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książki moja pasja
Zapraszamy na forum dla pasjonatów książek www.ksiazkimojapasja.fora.pl Dyskusje o książkach i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
Szach, czytałaś już tego Hiszpańskiego smyczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie dopiero zaczynam, ale cała otoczka, klimat hiszpańskiego dworu, w połączeniu z czasami wojny zapowiadaja się nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missssia96
@ Milcia, ja czytałam Ala Makota - Maksymlanie ja:) Jeśli czytałaś już jakieś książki o Ali Makocie to ta też napewno ci się sposoba. Książka tak jak poprzednie części opisuje losy nastolatki ALi i opowiada o jej przygodach problemach, rozterkach. Bardzo fajnie się czyta. Polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia1234
Też czytam "Niewidzialnego" - póki co przeczytałam 100 stron, ale bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję do końca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona_ona
Ja za to mam na tapecie książkę, która dostała w ubiegłym roku Pulitzera pt."okruchy codzienności" Elisabeth Strout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrick
mona ona, czytałam opis tej książki, wydaje się całkiem interesujący. Mówisz, że warto przeczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaliza75
witam. mam małą prośbę. jestem fanką "Anity Blacke" L. Hamilton. czy ktoś mógłby mi doradzić jakieś książki o tej tematyce i klimacie? proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio znalazłam na stronie goneta.net świetną książkę Ryszarda Katarzyńskiego "Goły", jest to dość oryginalna powieść, ale pełna świetnego poczucia humoru, ogólnie moim zdaniem, Katarzyński pisze świetne książki...oby więcej takich pisarzy na polskim rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
dziewczyny ja właśnie przeczytałam "Szeptem", książkę zbliżoną tematyką do "Zmierzchu", ale dla mnie jest o wiele lepsza. Ciekawa i wciągająca fabuła, przedstawienie głębokich uczuć - nie raz bardzo trudnych. Nie ma tu wampirów, za to są "upadli" - mowa o upadłych aniołach. Świetna książka, czytałam "Zmierzch" i myślę, że "Szeptem" jest dojrzalsze i dla mnie lepsze. Już nie mogę się doczekać drugiej części, podobno premiera "Crescendo" ma być w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbura
Ja jestem pod wrażeniem drugiej części Cukierni pod amorem - Cieślakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ev-o-ny
Ksiązka Wirus autorstwa twórcy Labiryntu fauna. Trochę krwawa więc tylko dla wielbicieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam cykl "Tułacze" Mariny i Siergieja Diaczenków. Emocje aż buzują, miłość po grób, albo i dalej, tajemnice z przeszłości i niespodzianki w przyszłości. Najbardziej niefantastyczna fantastyka, jaką czytałam:)) Właśnie wyszedł czwarty tom "Awanturnik". Wcześniejsze to "Odźwierny", "Szrama" i "Następca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×