Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

fajne książki

Polecane posty

Ja czytam właśnie "Życie rodzinne Świstaka" Anny Arendt. Ciekawa książka, poruszająca temat tabu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
Szczury i Wilki, Grzegorza Gortata. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham wszystkie książki Nory Roberts. Fajną też czytałam Elizabeth Kostova "Historyk", bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
Ja uwielbiam książki Lisy See, Camus, Murakamiego, Balzaka, obecnie zaczytuję się Łysiakiem, niedawno skończyłam "Szatę" Douglasa oraz "Dom" Katarzyńskiego i "Oczekiwanie" Mioduszewskiej. Polecam serdecznie tych twórców i ich dzieła. Zapewniają silne wrażenia podczas lektury;) Nie ma problemu, aby znaleźć ich w księgarniach. jedynie Katarzyńskiego i Miduszewskiej nie szukałam w tradycyjnych, bo mam ich utwory w formie elektronicznej na komputerze z goneta.net. Tam można je dostać szybko i bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ar
Chyba pomydliłam nazwisko wyżej.. Zamiast Miduszewska powinno być Mioduszewska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam "Chlopca z latawcem" zupelnie inna niz do tej pory czytalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUMCIA21
WIZJE ŚMIERCI-NORA ROBERTS PODARUNEK-KIRK DOUGLAS CZARNA LINIA-Jean Christophe Grangé GWIAZDA ARANU-McKinney Meagan WRZOSY- Jude Deveraux Anioł Johnny- Danielle Steel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumcia21
SZCZEGOLNIE POLECAM CZARNA LINIE KSIAZKA JEST MOMENTAMI PRZERAŻAJĄCA I OKRUTNA.Mnie wciągneła na maxa,autor musi miec niezlła wyobrażnie zeby takie coś napisać.Naprawde warto przeczytać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnna
ZAOPIEKUJ SIE MNA... ta dopiero zapada w pamięć. Zgadzam się z opinią zamieszczonej na tylniej okładce: płakałam i śmiałam się od pierwszej strony. Poooolecam!! po tej książce zrozumiałam wiele rzeczy. Ciesze się kazdym dniem i dumnie mogę powiedzieć ile mam lat, gdyż trzeba się chwalić tym, że tak długo udało nam się żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N i n a
"Kryształowy anioł" Grocholi - czytał ktoś co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna z najlepszych książek ostatnich miesięcy - Posłaniec - Markusa Zusaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erate
Zusaka kojarzę ze Złodziejką książek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam książkę "Diablica w klubie kobiet" najlepsza książka jaka czytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablica e klubie kobiet" Najlepsza książka jaką czytałam.. :) Potrosze romans kryminał i komedia ;) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie czytam Smak miodu i jest całkiem całkiem:) Zamówiłam sobie w one step. Swoją drogą fajna sprawa te zakupy przez sms:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja z troszkę innej półki"Ann aKarenina",dzienniki anny dostojewskiej a w zasadzie biografia jej męża-to o miłości.albo autobiografia Gandhiego:),Ojciec Goriot-Balzaca,Sto lat samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PheobeH3
"Klub miłośniczek czekolady" - o przyjaciółkach które mają wspólną miłość - czekoladę - i ich przygodach, naprawdę niezła! "Diabeł ubiera się u Prady" - chyba każdy słyszał, młoda dziewczyna zatrudnia się u kobiety z piekła rodem!!! "po nie swoich stronach łóżka" - małżeństwo zamienia się rolami, ona wynajmuje sprzęt budowlany, on sprzedaje biżuterię:). Kiedy kończy się czas na jaki się zamienili on nie chce wrócić do swojego życia! Też b. fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
Jak kto już wyżej wspomniał - zdecydowanie stawiam na Posłańca, autorstwa Markusa Zusaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam "Notatki z wystawy" Patricka Galea. Wzrusza i daje nadzieje, piękna, empatyczna. Każdej kobiecie się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×