Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

fajne książki

Polecane posty

Gość monisia P
Jayne Ann Krentz : długa noc, dom luster, mężczyzna ze snu, szepczące źródła, wielka namiętność. Jana Frey "w ciemności"- polecam, super!, wszystko wyd. Osolineum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madx
Hm .. Ciekawy, lecz bardzo rozległy temat .. Mnie osobiście.. "Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafón, "Jedenaście minut", "Alchemik", "Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam", "Weronika postanawia umrzeć" - Paulo Coelho, "Zmierzch" (wszystkie 4 tomy) - Meyer Stephenie, "Spalona żywcem" - Souad. Jeśli jeszcze coś przyjdzie mi na myśl to dopiszę .. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnikk
jak mozna czytac tego pseudopisarza coelho czy jak mu tam?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaajgyhfrherewfdfdfd
"Zmierzch"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aknofaz
"Cień wiatru" i "Spalona żywcem" również polecam, ale oprócz tych lektur uważam za godne polecenia "Mam łóżko z racuchów" (przyjemna powieść, napisana z humorem, polecam!!!) "Dziewczyna komendanta" i "Złodziejka książek" (literatura wojenna, ale powieści, naprawdę wspaniałe) "Klauzura" (powieść) "Kwiat śniegu i sekretny wachlarz" (realia chińskie, kobiety, krępowanie stóp - ta tematyka) oraz "To, co ukryte" (kryminał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy_rum
Czytam właśnie Dom na Sekwanie i jakoś nie mogę polubić tej książki. JAkoś nie przypadła mi do gustu mimo polecania przez innych. Przyjemnej lektury. p.s. Dobranoc słonko(?, coś z wyd. Ossolineum!), w ciemności- polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy_rum
Dzisiaj kupiłam "W objęciach chłodu" Lynn Erickson. Jestem dopiero przy 4 rozdziałe, ale zapowiada się świetnie- thriller romantyczny xD miłej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawau
madx Hm .. Ciekawy, lecz bardzo rozległy temat .. Mnie osobiście.. "Cień wiatru" - Carlos Ruiz Zafón, "Jedenaście minut", "Alchemik", "Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam", "Weronika postanawia umrzeć" - Paulo Coelho, "Zmierzch" (wszystkie 4 tomy) - Meyer Stephenie, "Spalona żywcem" - Souad. Jeśli jeszcze coś przyjdzie mi na myśl to dopiszę .. ; ) To moze juz sobie nie przypominaj .... :( Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sszpila
MĘSKIE SPYTKI To nie są wymyślone kawały o facetach ! To nie są kawały o blondasach ! To są REALNE TEKSTY męskiej części świata ! xDDD ..dla BRECHTU !!! i ku przestrodze... http://www.sendspace.pl/file/4gu50dCa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mRtyka
ja każdemu polecam ''Zwierzenia Britt -Marii '' fajna książka przyjemnie sie czyta polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaSS
wszystkie książki Paulo Coelho wręcz uwielbiam, ale ostatnio wpadła mi w ręce jeszcze jedna ciekawa lektura, choć na pierwszy rzut oka wydaje się być nudnym biznesowym poradnikiem... Nic bardziej mylnego! Książka o której wspominam to biografia Geralda Ratnera - "Zrobić Ratnera!" - o jego imperium jubilerskim - sukcesie i upadku oraz o życiu prywatnym biznesmana. Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynotowałam sobie pozycje które polecacie i napewno cos dzisiaj kupię. Nie potrafie życ bez czytania ksiażek. Lubie i te lekkie, przyjemne i te które każą pomyslec. Uważam że nalezy sobie urozmaicać czytanie nie trzymac sie jednego. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadne
Moją osobistą perełką czytelniczą są utwory Balzaka, ale bardzo dawno ich nie czytałam. Ostatnio chyba przez wakacje... Niedawno skończyłam "Kubusia fatalistę i jego pana" Denisa Diderota. Wiele słyszałam o tej książce w szkole, może dlatego nie sięgnęłam do niej wcześiej. Muszę jednak stwerdzić, że jest rewelacyjna:) Czytanie jej, to prawdziwa przyjemnośc;) Obecnie jestem w trakcie lektury "Szaty" L. Doglasa i mogę ją polecić każdemu, kto lubi podejść do książki refleksyjnie:) Bardzo dobre wrażenie niedawno wywarł na mnie tomik "Jasność" i "W kadrze iluzji". Te dwie pozycje znalazłam na goneta.net. Wydaje mi się, że również warte są odnotowania i przeczytania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd wytrzasnęłaś tę całą gonetę, ale mnie to rozwaliło na łopatki!! Oni sprzedają książki w mp3. Nie wpadłabym na to. Może sama im coś podrzucę:P Fajnie by było wiedzieć, że ktoś np poszedł pobiegać albo na spacer i słucha na ajpodzie Twoich wypocin:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a tak BTW to ostatnio jeszcze CYRK RODZINNY Danilo Kisa (jeśli ktos lubi nostalgiczno-wojenno-absurdalne tematy) i MOŻLIWOŚĆ WYSPY Houellebecqa. Ta druga trochę kontrowersyjna ale ogólnie dobra, pobudza wyobraźnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauuuuura
ksiązki które ja polecam 1) Jeździec miedziny - Paulina Simons 2) Tatiana i Aleksander - Paulina Simons 3) Podróż zimowa - Diane Armstrong 4) Ptaki ciernistych krzewów - Colleen McCullough 5) Macocha - Natasza Socha 6) Lista Shindlera - Thomas Keneally film też jest dobry 7) Pianista - Władysław Szpillman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka majewska
Wybaczcie, ale Zafona zabieram dopiero ze sobą na plażę, bo podobno faktycznie warto to przeczytać, a już wszyscy chyba przeczytali?? Za to ja wam co innego jeszcze polecę, bo ostatnio fajny zbiór felietonów wydał Igor Zalewski - "Ogólna teoria wszystkiego" - i na pewno jest to miła lektura, bo autor ma nieprzeciętne poczucie humoru i cięty jest niesłychanie na naszą polską rzeczywistość. Ja się przy jego tekstach zawsze śmieję i naprawdę podziwiam za celne puenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję książkę Grażyny Plebanek \" dziewczyny z portofino\" :) bardzo wciągajaca i ciekawa ksiązka aczkolwiek nie wszystkim moze odpowiadac ten styl POLECAM :) i oczywiscie \"11 minut\" Coelho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia zmc 21
Marek Miller "Sekta made in Poland"- bardzo fajna książka polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwakwak
nie wiem czy do końca poruszające i skłaniające do głębokich zestawień swojego życia, ale za to bardzo przyjemne: "Demony dobrego Dextera"; "Dekalog dobrego Dextera" śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młp
Jak dla mnie fajną to mało powiedziane fantastyczna książką jest "samotność w sieci " pomimo tego ze mam 19 lat przeczytałam ją ponieważ moja kuzynka mówiła ze czyta ją więc ja również postanowiłam ją przeczytać ta książka jest po prostu rewelacyja pierwszy raz sie spotkałam z taką ksiązką aby facet tak pisał o kobiecie nie w tami zwykły sposób ja robią to 99 % facet .Tą książkę powinien przeczytać każdy facet i powinien zasanowić sie czy jego kobieta czasem nie pisze z tami Jakubem I CZY NIE ZASTANAWIA SIE NAD ODEJSCIEM OD NIEGO a jeśli by si etak okazało to niech jak najszybciej zmieni swoje zachoanie i niech traktuje jąjak księżniczkę. Pisze to ponieważ każda kobieta powinna czuc sie wyjątkowa pisze to a w tlle leci piosenka Michael Jackson You Are Not Alone uwielbiam ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerka89
Ja ostatnio czytałam "Oświadczyny księcia" Georgette Heyer, dla mnie super, jeśli ktoś tylko lubi takie książki, w stylu "Dumy i uprzedzenia". I napisana o wiele lżejszym językiem niż "Duma". Z takich romansideł jeszcze znośna dość Jane Austen "Opactwo Northanger". A tak poza tym to polecam "Lśnienie" Stephen King, niezbyt "lekka" ale warto, naprawdę warto to przeczytać. A jeśli chcecie się odprężyć, to śmiało mogę polecić całą Sagę o Ludziach Lodu i całą Sagę: Raija ze śnieżnej krainy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×