Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pomidorowa z ryżem

jakie łóżeczko dla niemowlaka polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Długo zastanawiałam się jak rozwiązać kwestię łóżek w pokoju moich dzieci. Maluszek podrósł i wyrósł z swojego łóżeczka. Wybraliśmy łóżko piętrowe firmy www.lanomeble.pl I to było najlepsze rozwiązanie. Wybraliśmy model Viki, łóżko 3-osobowe, z którego i ja korzystam kiedy dzieciaki są chore. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna77

Rewelacyjne łóżeczka dla dzieci w formie domku sprzedaje Edinos przez swój sklep online – http://edinos.pl/lozka-domek. Kupowaliśmy z mężem naszej córeczce niedawno model Miles 12x i mega fajnie się to sprawdza. Komfortowe, bezpieczne, super estetyczne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanda

Patrzecie - empik.com/milly-mally-kolyska-sweet-melody-brown-milly-mally,p1145123636,dziecko-p

Boczne otwieranie, opcja bujania, jest też niewielka karuzela. Nasze dziecko spało w kołysce przez dłuższy czas i wszystko było w porządku. Po pół roku odpuściliśmy - syn był już zbyt duży, ale przez te 6 miesięcy nie mieliśmy żadnych problemów.

Wszystko przebiegało zgodnie z planem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemeloveme

ja mam klasyczne drewniane łózeczko, z szuflad a na dole na posciel. Ważniejszy jest odpowiedni dobór materaca, my specjalny taki kupowalismy żeby miał sciagany pokrowiec do prania. I znalażłam w Fiki Miki materac Sensitive- tez dla alergików http://materacyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My zdecydowaliśmy na łóżeczko dostawne - chcieliśmy aby mały był blisko nas a jednocześnie nie z nami w jednym łóżku. Wybraliśmy Chicco Next 2 Me Magic bo można dopasować wysokość do łóżka, ma łatwo opuszczany bok dzięki czemu dziecko jest na wyciągnięcie ręki 🙂. Łóżeczko mocuje się pasami do łóżka więc nie ma obawy, że odjedzie - te pasy są naprawdę długie, u nas starczyły przy rozmiarze łóżka 1,8 m x 2 m. No i jeszcze jedna fajna sprawa - po urodzeniu, przy wypisie ze szpitala dostaliśmy zalecenie aby synek spał pod kątem, tak jak w tych łóżeczkach-mydelniczkach szpitalnych i w naszym łóżeczku bez problemu można to zrobić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja kupiłam synowi łóżeczko w tym sklepie  bejbi.eu/111-lozeczka-140x70-cm-tapczany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

U mnie łóżeczko mąż zrobił sam, takiego mam zdolnego faceta 🙂 Do tego zamówiliśmy antyalergiczny materac z sensillo ze zdejmowanym pokrowcem i gotowe 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois

Wszystko kupilam w Ikea. Lozeczko jest solidne, z drewna bukowego, 2stopnie regulacji. Materacyk sprezynowy. Do tego zalapalam sie na promocje i zwrocili mi ponad 50zl na Ikea Family, wiec jak dla mnie interes zycia zrobilam heh

Uwaga na materace z gryka- robaki sie w nich legna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois

Wszystko kupilam w Ikea. Lozeczko jest solidne, z drewna bukowego, 2stopnie regulacji. Materacyk sprezynowy. Do tego zalapalam sie na promocje i zwrocili mi ponad 50zl na Ikea Family, wiec jak dla mnie interes zycia zrobilam heh

Uwaga na materace z gryka- robaki sie w nich legna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois

Wszystko kupilam w Ikea. Lozeczko jest solidne, z drewna bukowego, 2stopnie regulacji. Materacyk sprezynowy. Do tego zalapalam sie na promocje i zwrocili mi ponad 50zl na Ikea Family, wiec jak dla mnie interes zycia zrobilam heh

Uwaga na materace z gryka- robaki sie w nich legna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam na stronie Hubibo. Cena bardzo ok, a łóżeczka są przepiękne. Łóżeczko dotarło do mnie błyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×