Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomidorowa z ryżem

jakie łóżeczko dla niemowlaka polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Długo zastanawiałam się jak rozwiązać kwestię łóżek w pokoju moich dzieci. Maluszek podrósł i wyrósł z swojego łóżeczka. Wybraliśmy łóżko piętrowe firmy www.lanomeble.pl I to było najlepsze rozwiązanie. Wybraliśmy model Viki, łóżko 3-osobowe, z którego i ja korzystam kiedy dzieciaki są chore. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna77

Rewelacyjne łóżeczka dla dzieci w formie domku sprzedaje Edinos przez swój sklep online – http://edinos.pl/lozka-domek. Kupowaliśmy z mężem naszej córeczce niedawno model Miles 12x i mega fajnie się to sprawdza. Komfortowe, bezpieczne, super estetyczne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanda

Patrzecie - empik.com/milly-mally-kolyska-sweet-melody-brown-milly-mally,p1145123636,dziecko-p

Boczne otwieranie, opcja bujania, jest też niewielka karuzela. Nasze dziecko spało w kołysce przez dłuższy czas i wszystko było w porządku. Po pół roku odpuściliśmy - syn był już zbyt duży, ale przez te 6 miesięcy nie mieliśmy żadnych problemów.

Wszystko przebiegało zgodnie z planem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemeloveme

ja mam klasyczne drewniane łózeczko, z szuflad a na dole na posciel. Ważniejszy jest odpowiedni dobór materaca, my specjalny taki kupowalismy żeby miał sciagany pokrowiec do prania. I znalażłam w Fiki Miki materac Sensitive- tez dla alergików http://materacyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My zdecydowaliśmy na łóżeczko dostawne - chcieliśmy aby mały był blisko nas a jednocześnie nie z nami w jednym łóżku. Wybraliśmy Chicco Next 2 Me Magic bo można dopasować wysokość do łóżka, ma łatwo opuszczany bok dzięki czemu dziecko jest na wyciągnięcie ręki 🙂. Łóżeczko mocuje się pasami do łóżka więc nie ma obawy, że odjedzie - te pasy są naprawdę długie, u nas starczyły przy rozmiarze łóżka 1,8 m x 2 m. No i jeszcze jedna fajna sprawa - po urodzeniu, przy wypisie ze szpitala dostaliśmy zalecenie aby synek spał pod kątem, tak jak w tych łóżeczkach-mydelniczkach szpitalnych i w naszym łóżeczku bez problemu można to zrobić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja kupiłam synowi łóżeczko w tym sklepie  bejbi.eu/111-lozeczka-140x70-cm-tapczany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

U mnie łóżeczko mąż zrobił sam, takiego mam zdolnego faceta 🙂 Do tego zamówiliśmy antyalergiczny materac z sensillo ze zdejmowanym pokrowcem i gotowe 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois

Wszystko kupilam w Ikea. Lozeczko jest solidne, z drewna bukowego, 2stopnie regulacji. Materacyk sprezynowy. Do tego zalapalam sie na promocje i zwrocili mi ponad 50zl na Ikea Family, wiec jak dla mnie interes zycia zrobilam heh

Uwaga na materace z gryka- robaki sie w nich legna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois

Wszystko kupilam w Ikea. Lozeczko jest solidne, z drewna bukowego, 2stopnie regulacji. Materacyk sprezynowy. Do tego zalapalam sie na promocje i zwrocili mi ponad 50zl na Ikea Family, wiec jak dla mnie interes zycia zrobilam heh

Uwaga na materace z gryka- robaki sie w nich legna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois

Wszystko kupilam w Ikea. Lozeczko jest solidne, z drewna bukowego, 2stopnie regulacji. Materacyk sprezynowy. Do tego zalapalam sie na promocje i zwrocili mi ponad 50zl na Ikea Family, wiec jak dla mnie interes zycia zrobilam heh

Uwaga na materace z gryka- robaki sie w nich legna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam na stronie Hubibo. Cena bardzo ok, a łóżeczka są przepiękne. Łóżeczko dotarło do mnie błyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×