Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xashax007

Cwiczenia na smukle nogi, oraz kilka innych porad. Sprawdzone przeze mnie!

Polecane posty

Kazde cwiczenie nalezy powtarzac 100 razy(lub 50 na poczatku, jesli ktos nie moze wytrzymac bolu) bez przerw. Wtym caly sek...Jesli bedziecie odpoczywac po minucie to szkoda na nie czasu... Cwiczenie Nr 1- Stoimy w przysiadzie z rekoma na kolanach. Nogi zlaczone caly czas(!) i robimy przysiady ale tak aby nasze kolana byly caly czas w jednym miejscu. w tej samej pozycji , co przed cwiczeniem...nie tak jak przy przysiadach, kiedy kolana ida raz w gore raz w dol. Powtarzamy to cwiczenie 100 razy , a poterem CWICZENIA ROZCIAGAJACE ٭ 5 MINUT! Cwiczenie Nr 2- Nogi w gorze. Musza byc proste. Piety poziomo. Cwiczenie wykonyjemy poruszajac pietami , pionowo i poziomo na przemian. 100 razy. To jest cwiczenie na smukle kostki. Dziala u mnie przynajmniej. kostki sa wezsze i moge je zlapac reka. przedtem nie mialam kostek:P.Potem znowu cwiczenia rozciagajace przez 5 minut. Cwiczenie Nr 3- Podpieramy rece na sazfie albo krzesle. Robimy przysiad w lekkim rozkroku i wyskakujemy w gore. Tobimy to 100 razy.i znowu cwiczenie rozciagajace. Cwiczenie Nr 4- Nogi zlaczone, ale piety rozcchylone pod katem 45 stopni albo wiecej , jak kto potrafi. Robimy 100 pol-przysiadow. tak jak baletnice. I znowu rozciaganie, jakby ktos czasem zapomnial o nich :P CWICZENIA ROZCIAGJECE: 1-stoimy z nogami zlaczonymi i staramy sie dotknac palcami podloge. 2- siadamy na podlodze i rozchylamy nogi pod katem 80 stopni. lapiemy najwiekszy palec u nogi rekoma i staramy sie dotknac nosem podlogi. Ciezkie ale dobre cwiczenie. 3- opieramy cale ramiona na krawedzi lozka.Stopy rozstawione pod katem 45 stopni i i staramy sie napinac miesnie calych nog. pamietajmy aby cale nogi byly proste. To cholerstwo jest ciezkie do opisania. Mam nadzieje ze zrozumiecie. Caly zestaw cwiczen podanych przeze mnie zajmnie wam okolo poltorej godziny. Warto to robic codziennie. Powodzenie. Warto prowadzic tez diete, jednak ja nie stosowalam zadnej diety. Nie mam sily na diete.Zreszta nie bylam gruba tylko ialam strasznie masywne nogi. Stosuje tez Vichy -krem anycellulitowy. Jak dla mnie dziala. Skorzystalam tez z rady jednej z kolezanek tutaj i stosuje peeling znzaparzonych fusow kawy zmieszanych z olejkiem na cialo lub kremem nivea. Jezeli czujecie , ze podczas cwiczen nie meczycie sie za bardzo to cos jest nie tak, bo ja bylam zawsze zlana potem i to o chodzilo. Wtedy wiedzialam , ze trace kalorie. Cwiczenia dala mi kolezanka, ktora miala swojego wlasnego trenera. Jezeli macie wielki apetyt , tak jak ja. Potrafie za jednym zamachem zjesc cale pudelko ciastek(z nikim sie ni3 dzialac:P)nie martwcie sie. Jezeli chcecie sie pozbyc to, czego sie najadkyscie to ugotujcie sobie szklanke warzyw(mrozonki, ale mieszanina warzyw) i wypijcie to po posilku. Po jakiejs pol godziny wszystko wam sie przeczysci i zrobicie ladna kupke::P:P Lepsze to nic tabletki przeczyszczajace albo herbata Linia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak... Szkoda tylko że niewiele osób ma półtorej godziny czasu dziennie na ćwiczenia... No ale jesli ma to jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzijanaka
no dobra,a efekty??? ile schudłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzijanaka
czy z górnej części ciała Ci nie zleciało masy??? teraz masz czupłe nogi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzijanaka
i jeszcze jedno pytanie ;) ten peeling robisz tylko z fusów i olejku??? nie dodajesz imbiru,cynamonu itp. ?? ile razy w tygodniu robisz ten peeling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peeling robie tylko z fusow i olejku. nie uzywam cynamonu. Schudlam okolo 5 kilogramow. wazylam 57 teraz 52. Ale nie chodzilo mi i utrate wagi az tak bardzo tylko o to aby miec smukle nogi. przedtem mialam tluszcz na kostkach i na lydkach oraz grube uda. I to wszystko zeszlo po tych cwiczeniach. Na gorze nie chcialam schudnac bo nie mam z czego. moim problemem byly nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auauaua
a ile czasu zajęło ci zrzucenie nadmiaru tłuszczu na nogach ja mam ten sam problem, tzn. zbyt grube uda jak mam czas, to trochę macham nogami, tzn. robię rowerki (leżę na plecach, nogi w górze), rozciągam je na boki (w tej samej pozycji) ale przy ćwiczeniach obciążających kolana mam problem, bo mnie bolą, chyba jest z nimi coś nie tak; poza tym skaczę trochę na skakance, tylko się boję, że inne partie ciała przy skakaniu też mi się odchudzą a nie chcę, chcę tylko zrzucić uda, bo są koszmarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpisz**
napisz w jakim okresie czasu schudlas? naprawde jadlas wtedy ciastka i slodycze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylam na zadnej diecie i jadlam wszystko na co mialam ochote. oczywiscie z dieta by wam to zajelo znacznie krocej ale mi zajelo okolo2,5 miesiaca. cwiczenia robilam zawsze okolo 9 wieczorem bo wtedy wiedxialam ze nic nie zjwm potem tylko pojde szybko do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę robić te ćwiczenia i zobaczę jakie będę efekty, bo problem mam ten sam. Zaczynam dzisiaj wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpisz**
a moglabys wyjasnic cw,1, bo nie wiem jak mam stac, czy moze kucac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem cholernie ciezko je wytlumaczyc. No wiec w cwiczeniu numer 1 chodzi o to, aby robic przysiady, ale rece musimy miec caly czas na kolachach, gdy wykonujemy te przysiady. W ten sposob nie obciazamy za bardzo ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpisz**
a czy trzeba robic w cw.1 glebokie te przysiady czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, bo nie wiedziałam jak mam robić te przysiady. Chodzę na aerobic i tam nie robimy przysiadów \"do końca\", gdyż to bardzo obciąża kolana. A jak jest tu Xashax007 ???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinka
jakoś nie umiem sobie wyobrazić tego pierwszego ćwiczenia...nie wiem, czy dobrze je robię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fresryujtru5
a czy mozesz napisac ile cm spadlo Ci z nog?chodzi mi glownie o uda bo moja wewn.strona jest tragiczna i nic na nia nie dziala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diunka
Xashax brzmi obiecująco! Dołączam się do pytania o obwody - ile spadło cm, tyle że mnie bardziej interesują łydki:) Widziałam w innym poście Twoją odpowiedź że 2 miesiące zabiera wyszczuplenie łydek. Moich niecierpię, bo mimo że jestem w miarę szczupła (64kg i 175cm) to w łydce 40cm, wygląda to nieproporcjonalnie... Kostki i kolana też mam grube. A tak marzę by założyć spódniczkę i kozaki - żadnych nie mogę dopiąć. Jak sądzisz, pomogłyby mi te Twoje ćwiczenia? Ważyłam 2 lata temu 55 kg - niedowagę miałam, a łydki wciąż miałam tęgie. Wiem, że to taka moja budowa, ale skoro Tobie się udało, to może mi też... Dołączam się do akcji odchudzania łydek przez zimę, żeby wiosną je pokazać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diunka ja mam ten sam problem co Ty. W łydce mam teraz 37-38 cm. Ale jest niższa od Ciebie, bo mam tylko 155 cm. I też chciałabym kupić sobie wysokie kozaki, ale niestety nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi o ćwiczenie nr 4: czy czasami nie trzeba rozchylić palców od stóp tylko pięty. Trochę to dziwne. Baletnice stojąc prosto mają złączone pięty, a rozchylone palce od stóp właśnie pod trakim kątem. Nie da się za bardzo wykonywać tego ćwiczenia ze złączonymi palcami a rozchylonymi piętami, bo kolana schodzą się do środka i nie da się zrobić przecież przesiadu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsola
No wreszcie cos na schudniecie z nóg ale czy pomoże? Bardzo chciałabym stracic w łydkach.. mam 37 -38cm i wygladaja katastroficznie.. o kozakach moge tylko pomarzyć.. grube łydki mam rodzinne .. mama, siostra, ja [ale moja najstarsza siostra szczesciara uniknęła grubych łydek..] ! zaczynam dzis chyba cwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale Cię rozumiem ajsola. Ja też mam ten sam problem, a wymiary łydek identyczne jak Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond-rose
taaa...moje łydy takie same jak i wasze dziewczyny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helga noga
Ewka - i jak ci idzie ?? :) ja też próbowałam - i istotnie chyba autorka sie pomyliła - jak rozchylić pięty i robić przysiady jak baletnica :/ ? Prędzej pięty złączone a palce stóp na zwenątrz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też bym była za tym. Idzie mi średnio jakoś nie mogę się zmobilizować do tych ćwiczeń. Łydki schudły mi 1 cm. Zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helga noga
Wow !! mimo wszystko jest efekt :D fajnie - a wykonujesz w tak dużej ilosci jak autorka?? ja próbowałam samo 2ćw. i padłam po kilku sekundach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do helga noga: Ja nie za bardzo wykonuję te ćwiczenia. przede wszystkim chodzę na aerobic, chodzę na nogach do i z pracy 3 km w jedną stronę) i jeźdźę na rowerze. Wydaje mi się, że najlepsze efekty daje rower. Nogi mi wyszczuplały a pośladki są jędrniejsze. SUPER ! Szkoda że robi się zimno, bo będę musiała zrezygnować z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdkjhsldkjsdhsdkjdhs
swietne cwizczenia wiec podnosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×