Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xashax007

Cwiczenia na smukle nogi, oraz kilka innych porad. Sprawdzone przeze mnie!

Polecane posty

Gość słodki_grejpfrut
Jakbyś mi mogła też wysłać te rysunki byłabym bardzo wdzięczna. Od zawsze miałam problemy z nogami. Brzuch mam bardzo szczupły i płaski, ale nogi... to coś zupełnie odwrotnego:P:P. I gratuluje osiągnięcia sukcesu, musiałaś być naprawdę wytrwała, żeby tak codziennie ćwiczyć;) Mój e-mail- kinia-1992@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) poczytałam i zaczynam dzisiaj wieczorem:) ale do ćwiczeń dołączyć chcę jeszcze pół godziny dziennie na steperze ( na serialach) na najmniejszym obciążeniu. w sumie moje nogi nie są takie złe - 49 w udzie i 33 w łydce - ale ogólnie jestem drobnej postury...od pasa w górę, więc dół tak czy owak wygląda nieproporcjonalnie przy moim niecałym 160 cm wzrostu. tak więc wskakuje w dres i idę ćwiczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)natrafilam na tą stronkę już trochę zniechęcona do niedających nic ćwiczeń!Ale entuzjazm jaki w Was jest dał mi motywacje żeby znów zacząć ćwiczyć :)moje wymiary talia:66 udo:57 łydka:36 kostka-nie mierzyłam ale daleko żebym mogła ją objąć dłonią;p;p Tak wiec widzicie że ech-zero proporcji u mnie:) że już niewspomnę że mam 162cm:D Chce sie pzbyc wreszcie tego tluszczyku na nogach bo juz niemoge na siebie patrzec;/;/ to jak laseczki -zakladamy tutaj maly klubik?:):)bedziemy sie nawzajem dopingowac wtych cwiczeniach:)pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tę bardzo proszę o rysunki: dorotka1984@gmail.com Robiłam już te ćwiczenia, są super, mimo że wszystko mnie bolało- ale tak ma być!! Za maila z rysunkami z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wraz z iloscia cwiczonych dni miesnie beda mnie mniej bolec?:) zrobilam wlsanie caly zestaw i ojej-wszystko mnie boli:)_:)aco dopiero ze potem mam zwiekszac liczbe:)imam oyt -na jakie czesci nog dzialaja poszczegolne cwiczenia? robiac to zwyskokiem wgore nieczulam zbytnio ud-czy cos robie zle?czy przy wyskoku odrywam palce od ziemi? iktore cw mam zwiekszac ilosc jesli zalezy mi glownie na udach?:)pozdr i wogole dzieki ze tu napisalas te cwiczenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xashax007 - dzięki za rysunki. Bardzo fajne wogóle są :) Póki co zdążyłam poćwiczyć aż raz... ale udzielam się tez rowerowo :P Muszę jakoś wiecej czasu sobie wyskrobać na te cw, bo fajne są i jak czuć po nich mięśnie- ulalaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te rysunki sa troche dziwne ale najwazniejsze ze widac cos na nich:) Jutro zmierze wlasna lydke i powiem wam ile mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj boli mnie wszystko:) tak to jest, jak się przez cały rok siedzi na tyłku:) ale...przynajmniej czuję,że działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj działa:)ledwo moge uiasc tak mnie wszytsko boli:)to dopiero pokazalo moj stan fizyczny i kondycyjny:)jak myslicie jakie sporty poprawia wyglad nog?pozdr i powodz dla reszty::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde... jakoś ciągle brak mi czasu by się wziąć porządnie za te ćw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka_ja - wydaje mi się,że najlepsze jest bieganie. ja troszkę biegałam itroszkę to dało.ale ostatnio nie mam za bardzo gdzie biegać, więc tylko robię te ćwiczonka i chodze na steperze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzę w najszerszym miejscu uda! Kaffka dzięki!:) mam obok siebie park to mozna pobiegać sobie:)ichyba tak zrobię:)tylko muszę znaleźć kompana jakiegoś żeby były mi raźniej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od jutra
dziękuje za rysunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli bede miec chyhba wiecej,niz ostatnio podałam:)kuurcze:p no nic, zmierze sie wieczorem. hehe,dzisiaj kupiłam sobie hula-hop,bo o reszcie ciała też nie mozna zapomniec:) a poza tym to do biegania w parku ja tez zawsze brałam jeszcze kogos,albo chociaz psa, bo sama bym się bała:) pozdrawiam wszystkie grubsze udka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj pies niestety przy swoim obchodzonym niedawno 18roku zycia nienadaje sie na bieganie dlugodystansowe:)ja wlasnie mam wplanach kupno rowerka treningowego alnbo steppera-trzeba dopomagac cwiczenia:) talia:66 udo:56,3 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jg
prosze o porade i wsparcie.tez mam problem z nogami, tylko ze ja ten problem mam odkad pamietam i nigdy tak naprawde nie moglam sie cieszyc krotka spodniczka, strojem kapielowym itd. w udzie mam 55 cm, w lydce 33. waze okolo 46 do 48 kg, wzrost 160.moje nogi sa grube w porownaniu z reszta ciala, ktora jest wrecz "zabidzona". kilka lat temu ( mam 27 teraz) duzo jezdzilam na rowerze stacjonarnym( ponad godzine dziennie) i robilam codziennie masaz. po roku byl efekt 7 cm w najgrubszym miejscu. jednak potem jakos przestalam cwiczyc, bo zaczely miesnie sie rozrastac. teraz nogi mam zdecydowanie grubsze niz te 5 lat temu. od kilku dni powrocilam do jazdy na rowerze. do masazu. dolaczylam jeszcze rowerek powietrzny i cwiczenie, gdzie leze na plecach nogie mam zgiete w kolanach brzuch i tylek (ktory tez nie jest maly) wypinam do gory. przy tym cwiczeniu czuje, jak pracuja miesnie nie tylko lydek, ud, ale tez posladki i brzuch.co moge jeszcze zrobic? jak czytam wasze posty u was efekty widoczne sa po kilku tygodniach, u mnie nawet te kilka lat temu widac bylo poprawe dopiero po paru ladnych miesiacach. moze znacie jakies cwiczenia inne na ujedrnienie lydek i uda i przede wszystkim na wyszczuplenie gorne parti nog i posladkow. bede bardzo wdzieczna! przed 40stka chcialabym choc jedne wakacje spedzic z przekonaniem, ze moge jednak pokazac sie w stroju kapielowym.. dziekuje za porady. jesli ktos mialby ochote do mnie tak w ogole napisac, to bedzie bardzo milo. chcialam zapytac, gdzie sa zdjecia tych cwiczen, ktore opisane sa wyzej, pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej \"JA\":) Tutaj wszytskie mamy ten sam problem! Od zawsze marzyłam żeby nałożyć krótką spódniczkę nie wstydząc się i nie czując jak chłopczyca jedynie w spodniach-choć teraz nawet w jeansach wyglądam źle;/Trzeba się wziąśc do roboty:):) Właśnie tego się bałam najbardziej-że zamiast szczupłych nóg będą mi przybywać mieśnie;/ stosuje te ćwiczenia od4 dni iheh-nie są łatwe iwwszytsko po nich boli-ale czuć że działają:) jabyś chciała pogadać czy coś to moje gg5666149:) ijak podasz maila swojego to na pewno ktoraś znas Ci wysle te forki:) pozdrawiam:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. chce sie dolaczyc.. ale dopiero od poniedzialku zaczne cwiczyc... moje wymiary sa na dole,a LYDKA-40cm...!!!!!!!!!!!!!! nogi to katorga,, ktoras tu wspomniala ze kupuje spodnie,i zanosi do krawcowej-bo w pasie luzne.. ja mam ten sam problem.. 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie techniczne, jak zrobić przysiad nie poruszając kolanami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×