Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xashax007

Cwiczenia na smukle nogi, oraz kilka innych porad. Sprawdzone przeze mnie!

Polecane posty

No, przeczytałam z zainteresowaniem. Podobnie jak Wy mam problem. Kiedy patrzę na moje uda zbiera mi się na płacz. Przez nie muszę kupować spodnie rozmiar 42-44 i potem zanosić do krawcowej, żeby zwęziła talię. Podczas gdy na górę bez problemu wkładam 36-38. Wkurza mnie ten rozrzut wymiarów. Czy muszę jeszcze dodawać, że mam mikroskopijny biust? Typowa grucha ze mnie 😭 Od dziś 27. maja 2007 zaczynam to zmieniać. Która się przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie moich
nóg! ja się chętnie ptzyłączę:) Napisz ile masz cm w udzie w najszerszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam bardzo grube uda
59cm w najszerszym miejscu,dupcia tak samo-szeroka,a reszta ok.Dol rozmiar 42-44 a gora 40 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeee
dolaczam! noga w kostce 24cm! lydka - 36 udo - 54 moim marzeniem jest wygladac jak czlowiek w krotkiej spodniczce ktora dwa lata temu nosilam. Oprocz tych cwiczen bede co dwa dni jezdzic duzo na rowerze i dieta nielaczenia. Dla mnie jabardziej zachecajace sa cwiczenia na kostki nog, ja nigdy nie bylam w stanie obiac kostki reka, jesli mi zejdzie chociaz 2 cm to bede bardzo szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny! W pracy nie mam niestety centymetra, ale jak wrócę do domu to zmierzę i podam jutro wymiary. Trzymam kciuki za nas wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denira
a gdzie podziała sie autorka topicu? Xashax007 ?? mam pytanie : Ile tygodni robiłąs te cwiczenia? ile miałas w udzie, i ile masz po tych cwiczeniach ?? prosze o odpowiedz! HALO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie że tak
hej hej ja kiedyś przez przypadek znalazłam te ćwiczenia. Są rewelacyjne! Kiedyś miałam 58 cm w udzie a teraz 52:D jeszcze z 4 j będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denira
no pewnie że tak -> no to musza byc super te cwiczenia :d już sie ciesze :d a ile robiłas tygodni te cwiczenia ? miałas jakąs diete przy tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denira
czy ktos by mi mógł wkoncu odpwoeidziec!? bardzo mi zalezy!niedługo wakacje! co ja zrobie ? z wymiarem 50 ud?!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie widzę u Was problemu ;) Uwaga! Ja mam: 60 CM W UDZIE!!!, 40 cm w łydce i 24 cm w kostce. A poza tym 75 cm w talii i 101 cm w biodrach, 169 cm wzrost i 64 kg masy ciała. Aaa, i wciąż zamierzam to zmienić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeee
solidago bierzemy sie za siebie, mamy podobne dosc wymiary!:) ja najczesniej robie te na kostki bo jesli schudna choc troche to bede w wielkim szoku. Uda zawsze mozna jakos zakamuflowac, nie nosic krotkich spodniczek itd ale kostki latem widac zawsze:( zachecona wypowiedziami ide cwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale latem na plaży ud nie widać dopiero w wodzie po pas...niestety... Co tam, jeszcze wierzę, że jak się zaprę to jeśli nie schudnę z ud przynajmniej je wyrzeźbię i nie będą się tak trzęsły. W weekend mój mężczyzna obserwował rozchodzenie się fali wzdłuż moich nóg ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem do konca cwiczenia nr 2... Jak te ruchy maja wygladac... Tak jak nozyce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeee
DO ZINGZU - wedlug mnie ma to wygladac w ten sposob, przynajmniej ja to tak robie, a chyba dziala bo kostki i lydki bola jak diabli i albo mam urojenia albo po 3 dniach mam 0,5cm mniej:) kladziesz sie na plecach, nogi podnosisz pionowo w gore i ruszasz samymi stopami, tak zeby piety sie ruszaly w gore i w dol mniej wiecej, ja tez ruszam na boki. Jesli poczujesz po kilkunastu ruchach to chyba chodzi o to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeee
Solidago, dla mnie moj mezczyzna to najlepsza mobilizacja:) co prawda wedlug niego jestem najpiekniejsza ale jak sie rozbieram i widze te zwaly tluszczu to od razu mam mocne postanowienie. Juz jestem po cwiczeniach, glownie skupiam sie na cwiczeniach na kostki i tych przysiadach, bo z ego co czuje to rowniez fajnie dziala na posladki (bola):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felka 22
Dziewczyny zainspirowalyscie mnie.Ale pytanko czy robicie rozgrzewke? I czy Wam zajmuje to poltorej godziny?? Autorko odezwij sie please!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeee
ja rozgrzewki nie robie, zaczynam od przysiadow. Cwicze od kilku dni, miescie posladkow nie daja mi zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak7
Do SOLIDAGO W końcu znalazłam kogoś o identycznych wymiarach. Ja jeszcze mam do tego tzw BRYCZESY, czyli poduszeczki tłuszczyku poniżej bioder po zewn str ud. Czy te ćw, pomogą?!!! Po ciązy zostało mi 9 kg. Chcę się tego pozbyć!!! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjj
dzięki ,super ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny? jak wam ida te cwiczenia ktore podlalam? ja juz nie mam pronlemu z lydkami:) a jakie u was wyniki? mam nadzieiej ze pomoglam niektorym osobom. Wiem jak to jest miec grybe lydki. Przepraszam ze nie pisalam tak dlugo ale bylam trosze zajeta. dajej wykonuje te cwiczenia, ale w mniejszych ilosciach.Jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tych cwiczeniach chodzi o to aby czuc bol. Jesli nie czujesz bolu to znaczy ze nie dziaialaja. Trzeba co jakis czas zwiekszac ilosc wykonywanych cwiczen. Kiedy juz bedzie efekt zadowalajacy mozna zmienijszac ich liczbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na koniec juz nie mierzylam ile mi zeszlo. jedno wiem. Juz nie mam tluszczu i moje lydki podobaja mi sie. A o to chyba chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa x
najskuteczniejsze cwiczenie na wewnetrzna czesc ud: marsz lub bieg tyłem zanim tego nie wyprobowalam nie czułam wogole tych mięśni, które poczułam po tym ćwiczeniu tylko trzeba miec odpowiednie miejsce...ja mieszkam przy plazy...:) moge sobie bezpiecznie biegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfssfs
podnosze. Podoba mi sie ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnvnbnnb
lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssssia
hej! mam problem jak każda z nas chodzi o to ze mam bardzo grube nogi i pupe wielką jak szafa , odchudzam sie ponad 3 miesiące schudłam prawie 20 kilogramow z 93 na 74 i mam straszny problem dotyczacy dolnych partii ciała;/ moiwm zdaniem prawie nc nie schudłam i chciałam zaczac cwiczyc bo do tej pory tylko biegałam od czasu do czasu a teraz chcialam zwiekszyc swoja aktywnosc fizyczna, czy znacie jakies proste nie zbyt skomplikowane ćwiczenia na schudnięcie w dolnych partiach ciała? jesli tak to prosze pomożcie. pzdr;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo aby schudnac i zwalczyc tluszczyk tam gdzie nie idzie za pomoca normalnej diety, musisz wykonywac cwiczenia na te partie ciala. te cwiczenia ci pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddadsada
te cwiczenia dają cos na UDA ?? schodzi tłuszcz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×