Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xashax007

Cwiczenia na smukle nogi, oraz kilka innych porad. Sprawdzone przeze mnie!

Polecane posty

glownie na lydki ale jesli chcesz aby uda zeszly to rob wiecej tych wyskokow w powietrzu... ciezkie sa ale dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ćwiczonka, zaraz sie biore do roboty tylko sie rozgrzeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga 57 kg ;/ wzrst 166 cm łydka 37 cm udo 54 cm MINIEJSZYM OGŁASZAM ROZPOCZĘCIE WALKI Z ZADUŻYMI OBWODAMI!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muuusiaaczek
Witam wszystkich, Autorko ja mam pare pytan do CIebie Zainteresował mnie twój topik i odrazu wyprubowalam te cwiczenia MAm dosc duze uda, i chodzi mi głównie o te wyskoki w powoetrze,/bo czytalam posta niżej,gdzie pisalas,ze trzeba zwiekszyc ilosc wyskokow aby dzialalo na uda? To jesli chodzi o ten przysiad z wyskokiem, to nalezy ukucnac do ziemi i sie wybić do góry? TaK? jESLI mozesz to opisz to dokladniej ,bardzo prosze Z Góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Nalezy kuznac i oprzec rece na krzesle czy szafce i potem wyskoczyc do gory. Potem znowu przysiad i wyskok. I tak nalezy powtarzac jakies 50 razy z przerwami. Dziennie minimum 200. Potem zwiekszaj liczbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rózyczka068
Mam 16,lat czy te cwiczenia beda odpowienia dla mnie? Ileśc powtórzeń może byc mniejsza? Nazekam na uda, mam obecnie 54 cm, chcialabym mioec tak 49,Czy te cwiczenia spowoduja utrate tluszczu z ud? Dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile czasu zajmują wam ćwiczenia? bo mi na pewno nie 1,5 godz tak jak autorce topiku... tak ok 40 min i średnio sie męcze, nie jestem nawet spocona, czuje tylko ból w nogach (w tym niestety w stawach ;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczko, Powinny ci pomoc. Ja zeszlam z rozmiaru 10 na 6(ale angielskiego, bo mieszkam w Anglii.Nie wiem jakie u nas sa rozmiary ubran:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rózyczka068
Dziekuje za odpowiedz. A powiedz mi jedno Czy cwiczac spadły ci uda? Czy pozostały bez zmian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadly mi uda. wszystko spadlo proporcjonalnie. Cwiczenia nr 2. Nogi w gorze. stopy raz do gory raz w dol. nie wiem jak ci r=to wytlumaczyc. daj mi emaila to ci narysuje wszystkie cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Autorko czy tobie na początku ćwiczeń nie zdawało sie,ze nogi jak by sa wieksze, lub miesnie puchna coś tkaiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Xashax007
to mi też narysuj proszę :) kociczka78@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nogi puchna po kazdym zestawie cwiczen. to znaczy ze dzialaja. rozciagajcie miesnie czesto, to bedzie wszystko ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczaca niecodziennie
dziewczyny apel! Cwiczy sie nie czesciej niz co drugi,trzeci dzien!! Na silownie czy na zerobik nikt nie chodzi codziennie,bo to nie mialoby sensu.Miesnie musza odpoczywac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara z Cisia
Autorko po jakim czasie widac efekty i co ile dni cwiczylas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
hmmm no może się skuszę dziś wieczorem i wypróbuję te ćwiczenia...uda mam nieproporcjonalnie za duże do łydek czy do górnej części ciała. Cwiczenia już sobie wydrukowałam- mam nadzieje,że w trakcie cwiczeń nie pojawią się problemy natury techincznej "a jak ja mam to właściwie zrobić" ;) dzięki Xashax007 i dopinguj nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cwicze codziennie i nic mi nie jest. czuje sie swiezo i rzesko. Kiedy nie cwicze, czuje jakby mi czegos brakowalo. Dziewczyny jak chcecie moge zalozyc liste osob cwiczacych i kazdy moze mi podac swoje wyniki po tygodniu, po 2 tygodniach i tak dalej. Moze to was zdopinguje. Bede drukowac wyniki co tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
Xashax - no mnie pewnie by to zmobilizowało :) Więc się przyłącze jak dziś dobiore się do tych ćw i się w nich połapię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga 55,5 udo 53 łydka 37 nie ćwiczyłam codziennie ale pedałowałam na rowerku i przeszłam na diete south beach (dzień 6):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie gadanie ...
... oczywiscie nie watpie w te cwiczenia, sama chce je zaczac robic, dodatkowao dzis kupilam hula hop, no i od wczoraj zaczelam robic 8 minute ABS Ale autorka od samego poczatku topiku jakby unikala tematu jej wymiarow. Prawie co druga dziewczyna pyta sie Ciebie o ile zmalaly Ci uda, ile mialas przez cwiczeniami, podobnie jest z lydkami a ty milczysz jak zakleta .... Nie powiedzialas ile wazysz, ile wazylas itp. To jest bardzo motywujace a poza tym bardziej realistyczne niz takie miganie sie podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to ja od dziś też dołączam. kostka- 20cm łydka-32cm udo- 53cm :P moja zmora Xashax007 - to na te uda mam się skupić na wyskokach i rozciaganiu, tak??? Oprócz Twoich ćwiczeń śmigam na rowerku :D ale to już od jakis 3 m-cy. Póki co straciłam po 1cm z łydki i uda, no i celulit jakby ciut mniejszy- ale to jakby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggie
To jak w końcu z tym ćwiczeniem 4....rozchylic pięty czy palce u stóp?????????????? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też spróbuje
dziewczyny autorka ćwiczeń podawała w jakim czasie i ile schudły jej nogi na pierwszej stronie, czytajcie uważniej a przecież nie ma znowu aż tego tak dużo. Spisałam sobie ćwiczenia i też spróbuje. Podajcie jeszcze sprawdzone ćwiczenia na tzw bryczesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam jeszcze pytanie odnośnie drugiego ćwiczenia. Jeżeli mam leżeć z wyprostowanymi do góry nogami, to nie potrafię tak ruszać stopami, aby mi pięty opadały i się podnosiły. Mogę opuszczać i podnosić palce, ale piety są cały czas na tej samej wysokości. Chyba, ze czegoś nie rozumiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×