Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość napiszcie plisss

naturalne sposoby na hemoroidy?

Polecane posty

Gość biedna:(((
ja już wypróbowalam wszystkiego i nic mi tak do końca nie pomogło:( od 8 miesiecy męczą mnie straszne hemoroidy(wewnętrzne i zewnętrzne) . wcześniej pomagała mi na kilka dni maść Posterisan H a teraz nawet to nie pomaga. każda wizyta w łazience jest jak sala tortur i jestem zdesperowana bo już nie moge wytrzymać z bólu:(( wybieram sie do chirurga po poradę i ustalenie jakiegoś zabiegu ale strasznie sie boje tego badania no i później zabiegu... ale jeśli to pomoże to jakoś to wytrzymam tylko co ja zrobie jeśli "ONE" już sie odemnie nie odczepią??/ a znacie jakieś skuteczne zabiegi chirurgiczne na pozbycie sie tego cholerstwa? są bardzo bolesne? i czy długo leży sie po nich w szpitalu? pytam bo mam małe dziecko w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najpierw idz do proktologa
A swoją drogą to musisz zachowywać dietę, kefir, zsiadłe mleko, otręby , śliwki jeśli masz zaparcia...Jak u Ciebie z trawieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najpierw idz do proktologa
A swoją drogą to musisz zachowywać dietę, kefir, zsiadłe mleko, otręby , śliwki jeśli masz zaparcia...Jak u Ciebie z trawieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idz do dr
A swoją drogą to musisz zachowywać dietę, kefir, zsiadłe mleko, otręby , śliwki jeśli masz zaparcia...Jak u Ciebie z trawieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maru
Idz do dr....a swoją droga jak u Ciebie z trawieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siri
Idz do dr....a swoją droga jak u Ciebie z trawieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgfhgfhgf
żyworódka pierzasta... poguglaj sobie o właściwościach tej rośliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall_anonim
Witam- również mam podobny problem, tylko że wewnętrzny:/ Tzn, pojawia się na zewnątrz tylko przy parciu, później wraca do środka:/ Właściwie nie boli, śluz i pieczenie pojawiają się bardzo rzadko, ale męczą mnie wzdęcia, zaparcia i przede wszystkim uczucie niepełnego wypróżnienia:/ Coś tak jakby naciskało, ciągle wydaje mi się, że muszę do toalety:/ Z powodu dwóch pierwszych objawów spróbowałam lewatywy - nie mogłam zrozumieć dlaczego po takim zabiegu nadal do końca nie mogę się wypróżnić, postanowiłam użyć lusterka i dowiedziałam się, dlaczego nie mogę wydalić tego, co tam zalega- bo był to właśnie czerwony guzek, który potem za pomocą obrazków z google zdiagnozowałam jako ową przypadłość:/ I tu moje pytanie: znacie jakieś sposoby, żeby to się nie rozwinęło(nie uzewnętrzniło), najlepiej zniknęło i przede wszystkim, żeby pozbyć się tego uczucia niewypróżnienia i zaparć? Z góry dziękuję wszystkim, którzy spróbują pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, ja z całego serca polecam kurację naturalnymi preparatami firmy Vision. Moja znajoma pozbyła się hemoroidów na zawsze. Na początku stosowała różne maście, tabletki i to nic nie pomagało. Dopiero kuracja naturalnymi preparatami jej pomogła. Więcej informacji: naszwspolnysukces@wp.pl. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dziwną, acz skuteczną metodę - stringi! Kiedy zaczyna mi się problem z pieczeniem i swędzeniem (nie jest zaawansowany, ale od czasu do czasu nawraca, takie jedno powiększone naczynko na zewnątrz z kontynuacją w środku), odstawiam normalne figi i po 2-3 dniach już jest dużo lepiej, nawet bez maści. Chyba działa separacja pośladków i obniżenie temperatury, stringi oczywiście nie mogą mieć ostrych koronek, czy gumek, jestem też szczupłej budowy. Wypróbowałam kilkakrotnie, może ktoś też spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że dobrego proktologa znajdziecie w gabinecie www.chirurgiakrakow.com.pl Też miałam kiedyś problem z hemoroidami i wiem,jakie to uciążliwe. Na szczęście trafiłam do dobrego lekarza i leczenie się udało. Zawsze warto zwrócić się do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać większy problem stanowi samo rozpoznanie hemoroidów, dopiero potem przychodzi pytanie o leczenie. Bez odpowiedniego rozpoznania nie można przystępować do leczenia! Jak możemy się leczyć nie wiedząc, co nam dolega?! Dla osób, które czują że coś może być na rzeczy, polecam zajrzeć do bardzo fajnego artykułu: http://faar.pl/hemoroidy-objawy-leczenie-i-przyczyny-powstawania. Są tu bardzo dokładnie opisane objawy towarzyszące hemoroidom i sposoby leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz informacji na temat hemoroidów to znalazłem taką stronę http://hemoroidy.info/ możesz zerknąć bo masz tu opisy i zdjęcia, oraz sposoby leczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że najważniejsze jest to by znaleźć skuteczne metody na hemoroidy, mnie naturalne w ogóle nie pomogły, udało mi się wyleczyć z hemoroidów dopiero w poleconej mi klinice na Śląsku http://www.euro-klinika.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prozdrowotna
A Procto Vitale próbowaliście? Tutaj możecie poczytać o tym środku: http://supple.pl/a/procto-vitale-naturalny-sposob-na-hemoroidy W moim przypadku naprawdę pomógł. Naturalny, ziołowy suplement diety będący mieszanką czterech ziół do przygotowywania naparu. Prędzej stosowałam różne maści i czopki, pomagały jedynie na krótko. Hemoroidy ustąpiły całkowicie, jak zmieniłam dietę (jem więcej błonnika) i stosowałam ten właśnie preparat. Mam teraz już spokój od jakichś ośmiu miesięcy, także z ręką na sercu polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam hemorend i pomógl mi bardzo szybko, również jest na bazie ziół, wiec nie niszczy wątroby., Wiem, ze hemorend pomaga też na śledzionę, niektórzy uważają, że hemoroidy biorą się od chorej śledziony. Może i tak, lepiej wziać hemorend, na wszelki wypadek zadziała na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem po pierwszej wizycie na Podłęskiej w Vitanea ( www.vitanea.eu ). Koleżanka mi ich mocno doradzała, więc się umówiłam na wizytę. Badanie dr Vollą było bardzo dokładne, już teraz dokładnie jest widać skąd moje problemy choćby ze spowolnionym metabolizmem i bólami reumatycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniówa8888
Do lekarza trzeba się wybrać. Lepsze to, niż leczenie się na własną rękę, bo takie będzie trwało dłużej i może być mniej skuteczne. tutaj można sobie jeszcze poczytać o urządzeniu, które może pomóc uśmierzyć ból http://biobidet.pl/bio-bidet-dla-kobiet-w-ciazy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzymon
są różne maści i czopki w aptekach ale prawda jest taka, że powinno się iść z tym problemem do specjalisty, a nie działać na własną rękę... Tutaj jest spory opis dotyczący hemoroidów http://www.proctomed.pl/leczenie-hemoroidow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Pragnę podzielić się własnym doświadczeniem w walce z hemoroidami. Od lat miewam te przykre dolegliwości, na które lekarze NIGDY nie znaleźli rozwiązania. Znalazłem je z Bożą pomocą! Mimo że dwa razy zostałem zakwalifikowany do zabiegu, dwa razy odstąpiono, nawet raz w ostatniej chwili, kiedy byłem ogolony i przygotowany do wywiezienia na salę operacyjną! Na moje szczęście! Lata leczenia i zapobiegania, poszukiwania skutecznych form walki z chorobą zmusiły mnie do wielu zmian w zachowaniu, diecie i higienie. Farmakologia jest i była jedynie chwilowo, doraźnie, aczkolwiek Hemorol zawsze polecam. Kluczem jest wiara i modlitwa o zdrowie, ale własne wysiłki również mają wartość. Apogeum nastąpiło, gdy pojawił się wielki guz zewnętrzny. Tutaj leki były nieskuteczne, także żadne okłady z cebuli i ziemniaków. Stosowałem wszystko, co mogłem naraz – odpowiednią dietę, zwiększyłem ilość płynów, jeszcze bardziej zadbałem o higienę osobistą, nasiadówki ziołowe. Tutaj przedstawię główne czynniki w pozbyciu się guza zewnętrznego, jak i ogólnej poprawie zdrowia tej okolicy: przyjęcie pozycji kucznej w trakcie wypróżniania (np. podłożyć zydelek bądź miskę pod nogi), okłady z lodu – 2-3 minuty raz, dwa razy dziennie oraz picie ziół o konkretnym składzie. Szukając pomocy odkryłem pewien dość drogi zagraniczny specyfik, lecz za ponad 10 zł skomponowałem sobie taką samą herbatkę. Oto składniki: skrzyp, szałwia, korzeń prawoślazu i rdest ptasi. Dwa tygodnie picia, tydzień, dwa przerwy i znów. Dodatkowo cennym wsparciem okazała się flora bakteryjna, ta o najbogatszym składzie – po 9-10 gatunków bakterii oraz polski specyfik tego typu ProctoLact M, jak i ostropest mielony. Dużo wnoszą kosmetyki do przemywania o***tu. Osobiście używam minimalną ilość najdelikatniejszych płynów przeznaczonych dla niemowląt (o najuboższym składzie). Są najlepsze. Mam nadzieję, że i Wam pomoże mój tekst. Życzę zdrowia i radości z życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem czy skutecznie można to wyleczyć natueralnymi sposobami? Wydaje mi się, że jedynie na chwilę... Ja z takim problemem udałam się do http://www.euro-klinika.pl/ i tam specjaliści podeszli do schorzenia bardzo profesjonalnie. Jestem po zabiegu i wszystko jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×