Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość Ona_ja
ich sie nie rozplatuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joszpila
Dzięki za pomoc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa123454321
zapewne masz kolczyk z tą nieszczęsną kuleczką na końcu:/ ja też mam z kuleczką i wyciąganie sprawia mi wiele trudności i bólu,nie mówiąc o wkładaniu. Dlatego go nie wyjmuje:) mam o tyle dobrze że mi nie zachodzi ropą a mam go od wakacji:) jest luz., A rada dla Ciebie to chyba t6ylko taka,żeby kupić sobie koczyk na wkrętkę albo cały prosty(to jest raczej kolczyk wybrakowany z wadą fabryczną) ja taki miałam,nie wypadał mi był dobrze dopasowany i byłam z niego zadowolona,ale mnie naszło na innny wzorek i sie dałam złapać w kulke:/ i utkwiła na cacy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Niedawno mi koleżanka zrobila znowu kolczyk w nosie... i jest dobrze lepiej niz ostatnio nie babra sie i z łatwościa sie go wyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joszpila
Nom mam kolczyk z kuleczka... wiec powinnam kupic inny zebym mogla go normalnie bez problemu zmieniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duska132
NAJLEPIEJ KUPIC KOLCZYK Z HACZYKIEM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
ja tez mam kolczyka z kuleczka i jaks normalnie go wyciagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joszpila
Jak dobrze kojarze to taki zakrecony prawie jak kolko tak ? hehe ok dzieki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Tak tak :) heh taki zakręcony :P tylko nie do koca mozna powedzec zepołksieżyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Albo nie dorobione koło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa17
mam pewien problem :( kolczyk w nosie mam już 3 misiące, po tydz zrobił mi sie obok taki jakby pryszcz i nie chciał zniknąć... potem przekształcił w taką narośl. mam ją do tej pory :( już prawie 3 miechy :( okropnie to wygląda, czesto przewyam, przestrzegam higieny, przekłuwany miałam w studiu piercingu. wie moze ktoś co zrobić zeby zeszło? narazie musze to maskować pudrem bo jest czerwone i wygląda jak gigantyczny pryszcz :( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joszpila
hahaha ok bede szukala tego niedorobionego kola ;D hehe dzieki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
a tak tylko palnełam ''niedorobione koło'' :P bo nie wiem jak to inaczej nazwac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
PANTERAAA17 a probowałas to cos przebić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewussia
Mam 14 lat i bardzo chciałabym mić kolczyk w nosie . Bardzo mi się to podoba. I zrobiłabym to gdyby nie.... rodzice. Moja mama ledwo co pozwoliała mi zrobić sobie 3 dziurkę w uchu!! Co mam robić?? Może ktos z was mił taki problem jak ja??!! Piszcie!! PROSZE P.S Ile kosztuje przebicie noska?? Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
moja mama tez sie nie zgodzila na kolczyk w nosie dlatego zrobilam go bez jej wiedzy dopiero sie dowiedzila jak bylo po :)) A przebicie nosa kosztuje okolo 100 zl d dol to zalezy gdzie pojdziesz :):) moja siostra placiła 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa123454321
100 zł to dużo. Myśle że ok 60 zł spokojnie. Ja płaciłam niecałe 5 zł:P bo robiłam go sama,ale nie chcę polecać,bo to,że mi sie udało go przebić bez powikłań,komplikacji,wszystko sie fajnie zagoiło to nie znaczy że każdy będzie tak miał:D pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
No ja tez sobie sama robilam ierwszy ra mi sie paprało strasznie a terz juz jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa17
przebijałam i nic :( ciągle się odnawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Ale masz cały czas ten kolczyk w nosie wlozony czy wyjełaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa123454321
wydaje mi sie że masz uczulenie na metal lub- nie możesz mieć akurat kolczyka w nosq... Niestety ale bywa:( Albo coś jest nie tak. Może spróbuj wyciągnąć kolczyka,poczekać az zejdzie ta dziwna narośl a potem znowu przebić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xAsienkax
nie wiem czy takie pytanie pojawilo się już w temacie, ale mimo wszystko zapytam...bo już nie mam siły szukać w necie odp:/ a mianowicie...czy jeśli po jakimś czasie lub kilku latach wyjmę kolczyka z nosa to czy dziurka zarośnie? pewnie ślad pozostanie, ale czy bedzie to bardzo widoczne i czy nie zostanie normalna dziura w nosku...bo pewnie nie wygladaloby to zbyt ladnie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andi14
Tak dziurka zarośnie no slad bedzie ale nie bęzie on bardzo widoczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xAsienkax
dzieki bardzo za odpowiedz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Nie ma za co :) :) jak bedziesz jescz potrzebowała odpowiedzi na jkiaes pytanie to napisz to postaram sie odpowiedzeć lub ktos inny heh :):) PoZdRwIaM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zarośnie
ja nosilam 3 lata kolczyk teraz 4 już nie nosze i nie zarasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
no to chyba tylko tobie nie zaroslo ale przeciesz musi to zarosnac ja milam kolczyk w nosie i jka mi sie zgubil to mi zaroslo po paru dniach i musialm sobie jescz era przebić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasia
Mam 13 lat i chciałabym sobie kolczyka w nosie zrobić .. tylko nie za bardzo się w tym orjętuję. no wiecie koszty, pielęgniacja, coś w tym stylu. Poza tym rodzice mi nie pozwalają wiec nie wiem czy moglabym od razu kolczyyka z nosa wyjąć .. powiedzmy po godiznie po przekuciu. no i czy dziurkę mocno widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaa21
cześc dziewczyny, mam kolczyka w nosie po lewej stronie od 4 lat, przebijałam sobe sama-troszkę bólu było, bardzo szybko sie zagoił. od dwóch lat noszę taki zakończony mała kuleczką. ale nie moglam poradzić sobie z jego wyjęciem. gorzej jest z tym kolczykiem w pępku-wygląda cudownie ale goi się i goi tak już z 5 miesięcy, przepraszam że odbieglam do tematu. kolczyk w nosie polecam wszystkim,które lub którzy chcą go mieć, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaa21
dziurkę po kolczyku troszkę widać, zastanów się czy robic kolczyka skoro wiesz jak na niego zareagują twoi rodzice, bo poniesiesz zbedne koszta a później bedziesz zła że wyjęłaś kolczyka a później nie możesz go włożyć, wydaje mi sie że wyjąć mozna dopiero jak się zagoi, i zejdzie opuchlizna (w moi przypadku nic mi nie ropiało, ani nie leciala krew tylko ta strona nosa była lekko opuchnięta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×