Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Witam:) no ja tez chce sobie zrobic ponownie dziurke w nosie juz mialam raz kosmetyczka mi przebijala pistoletem, pochodzilam z miesiac pozniej wyciaglam kolczyk na doslownie 1 dzien i juz nie umialam ponownie go wsadzic;/ nie wiem czy to mozliwe zeby dziurka tak szybko zarosla;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencia
ej jak wygląda dokładnie przekłucie nosa??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencia
odpisycie pliskaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolajn
heh no normalnie wygląda.. zależy czym Ci przebijają dziurke.. mi kosmetyczka zrobiła to pistoletem choć wiem że to nie bardzo polecane. I wyglądało to tak, że przyszłam..:P usiadłam, zaczełyśmy gadać o pierdołach ona coś tam szykowała, pokazała mi jaki kolczyk (przebitke bede mieć) i czy sie na taki kolor zgadzam.. Potem zdecydować musiałam w której dziurce chce kolczyka, 'przyłożyła' mi ten pistolet do nosa tak, zże część jest w dziurce i powiedziała "teraz troche zaboli" trzask.. i po wszystkim:) jeszcze musiałam wydmuchać plastikową końcówke która była w nosku i po kłopocie:P Szczerze to pamietam że nastawiałąm się na wiekszy ból..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolajn
Moja kuzynka zrobiła sobie teraz niedawno ale poszła do faceta który ma salon w domu.. Wszystko elegancja francja i robił jej tak jak powinno być igłą..:) to z tego co mówiła to przebił jej tą dziurke tą igłą i zostawił ją w nosie na chwile bo musiał kolczyk spiłować czy jakoś tak.. BRRR jak mi to powiedziała to mnie aż ciarki po ciele przeszły.. No ale jak kto lubi:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
a co ze smarkaniem? nie przeszkadza wam dziewczęta kolczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencia
dzięki za info!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencia
ej,laski a trzeba mieć swojego kolczyka czy nie trzeba mieć?????? odpiszcie mi bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencia
to jak to jest z tym bólem gdzie więcej boli u kosmetyczki czy jak się samemu robi??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolajn
nie przeszkadza bo (przynajmniej u mnie) kolczyk mam zakonczony kuleczka i nie odstaje ona 'od srodka' tak zebym miala jakis dyskomfort.. Poprostu. Niby go masz ale nie czujesz ze jest:) U kosmetyczki dostajesz go(wliczony w koszta) - on jest juz wlozony orygnalnie w pistolet, a w takim salonie jak moja kuzynka byla.. heh nie wiem ale nawet jesli trzeba miec swoj to taki kolczyk kosztuje od 3 do gora 5-6 zl.. Jest naprawde bardzo tani ale myśle ze dostaniesz go tam gdzie bedziesz robila bez problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmi
Ja sama zrobiłam sobie kolczyk i goi się znakomicie:) czy boli? tak a i owszem bo w końcu dziurawisz się, ale tylko w czasie przekłucia. Zadbana ranka szybko się goi i nie ma z nią problemu. Zdecydowanie bardziej polecam kolczyki w nosie niż w języku czy brwi bo problemy praktycznie nie występują. A wyglądają bardzo sexy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ludzie, ja mam kolczyka w nosie od paru lat, chzba od 4 :) i musze powiedziec ze nie czulam az tak wielkiego bolu podczas przekuwania :) nosa przekuwala mi mama mojej kolezanki ( jest pieleginiarka ) i tylko poleciala mi lza :) ale potem jaka zadowolona bylam ze mi sie cos swieci pod nosem :D ale teraz mysle ze mi sie juz znudzil i chce go wzjac ale tak sobie mysle iz jak zrobilam go to niech sobie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniuska1990
hej :) ja przekulam nos jakies 2min. temu i prawde mowiac troche boli. przekuwala mi przyjaciolka igla 0,9 alenajlepiej kupic 1,0 taka igla kosztuje 10gr. a kolczyk od 5zl do 10zl. ogolnie to troche boli. na poczatku jak sie wbija igle to automatycznie leca łzy z oka po ktorej robisz kolczyk a potem to juz z platka. tylko TRZEBA DOKLADNIE PRZEBIC DZIORKE NA WYLOT !! bo mi sie nie za bardzo to udalo i sie meczylam sporo :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guia
Ja mam kolczyk w nosie od jakiś 3 tygodni... Przekłuwała mi kosmetyczka - pistoletem - w zakładzie kosmetycznym...;) Nic nie bolało, więc nie ma się czego bać... ;) Faktycznie poleciała łza ;P ale ja już po 5 min w ogóle nie czułam, że mam kolczyk... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo bede miała help
za kilka dni ide przekłuć nos PROSZE O POMOC KOGOś KTO ROBIł KOLCZYK U KOSMETYCHKI PROSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOJE GG:7207991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelin
Hej:)Ja przebijałam sobie kolczyka dwa tygodnie temu u kosmetyczki...bałam się,że będzie boleĆ.Sama kosmetyczka mi powiedziała,że łza w moich oczach na pewno się pojawi a u mnie nic!! :P Mnie to nie bolało...czuĆ mniej więcej to tak jakbyś sama sobie przebijała kolczyka w uchu:)Jednak osobiście nie radzę Ci żebyś przekłuwała sobie sama w nosie;)Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret Ann
Witam :) ja właśnie rozważam przekłucie nosa. Ale trochę się tego boję. Znacie jakieś studia tatuażu i percingu w Warszawie gdzie zrobią mi to szybko, w miarę tanio i bezboleśnie? :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilne
ja chce sobie zrobic kolczyk....ale....mam pytanie...CZY TO BOLI???=-/ i jaki kolczyk najlepiej sobie zrobic??...bo mi chodzi o taki który jest malutki ale można go zdjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniala111
szczerz ja chcialam se teraz zrobić ...ale sie teraz boje ... ile to bedzie kosztowało ?? czym sie to robi ?? powiedzcie to ważne !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kooociaczek
Ja przekuwałam nos w domku... w sumie yto nie sama.... więć przyszła do mnie koleżanka spiłowała mi kolczyka żeby był ostry... odkaziła go w spirytusie salicylowym i przebiła mi nosek.... dzień po tym wymieniłam sobie kolczyka na takiego który jest zakończony kuleczką..... nic nie bolałao..... i wcale nie ropiało.... tylko miałam dylemat po której stronie przebić... i zdecydowałam się na prawą stone noska.... bo jakoś mi się lepirj podobało.... UWAŻAM ŻEV WSZYTKIE DZIEWCZYNKI KTÓRE MAJĄ KOLCZYKI W NOSKU WYGLĄDAJĄ BARDZO SEXY.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simple_plan
mam pytanko,jak przebijała mi kosmetycznka nos to rysowała mi na początku krope na nosie i pytała sie czy tu moze byc czy wyzej,nizej w prawo,lewo...a pozniej wg mojego uznania przebijała mi nos...czy wy tez tak miałyscie? bo skoro wysepuja czułe nerwy to czy powinna sie pytac o takie rzeczy?w sumie moze gdybym chciała za nisko czy za wysoko to powiedziała by ze tu akurat nie mozna bo są tu nerwy..chociaz raczej w to watpie..wam tez rysowała kropki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość progressiv
Mnie przebijała nos kosmetyczka jakieś 5 miesięcy temu. Nos przekłuwany miałam igłą z wenflonem. Przed przekłuciem kosmetyczka wszystko dokładnie mi wyjaśniła co i jak, jak mam przemywać i w ogóle, kazała mi wybrać stronę po której chcę mieć kolczyk i zrobiła mi kropkę specjalnym pisakiem. Do nosa wsadziła mi Labreta [taki kolczyk który jest od zewnątrz przykręcany] i powiedziała, że po 2 tygodniach mogę zmienić. Już po niecałym tygodniu zmieniłam kolczyk na Nostril Screw [kolczyk w kształcie litery "L" taki zakręcony. ;p] i wszystko jest w porządku. Nie leciałam mi krew, nie ropiało, nie bolało. Samo przekłucie nie jest przyjemne, trochę bolesne, ale da się przeżyć. [;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiiia
z ktorej strony m iradzicie zrobic kolczyka w nosie bo ja nie mam pojecia ... pomozcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przebilam kiedys przyjaciolce.. troszke sie darla, bo jest z natury histeryczka! ale ma juz go chyba z 4 lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiiia
M_I_S_I_A z ktorej strony twoja przyjaciolka robila tego kolczyka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaa1991
hejka..!!! Ja swojego kolczyka przebilam 2 lipca...:DDD po dlugich wojnach z rodzicami (tzn najpierw namawialam ich na jezyk) zgodzili sie..:DD wygladalo to tak... kupilam kolczyka na pierwszy raz musi byc tzw..."na zagiecie" i poslzma do studia ..(we wroclawiu w podziemiach na pkp). czekalam 20 minut na sterylizacje kolczyka.... pozniej usiadlam na fotelu hehe czulam sie jak u dentysty.. milutki pan zrobil mi kropeczke na nosie (z prawej strony) i kazal mi zobaczyc czy tak bedzie mi pasowac....:)) oczywiscie trafil bez zarzutu... przebicie nie bolalo prawie nic... poczulam tylko uklucie... pozniej poleciala mi troche krew... tzn troche duzo poniewaz ja mam slaba krzepliwosc krwi...:(( Ale zaraz przestalo..:DD Zaopatrzylam sie w sol fizjologiczna i tribiotyk masc(ok 2zl)... w domu praiwe nie bolalo mamusi spodobal sie kolczyk.... noc przespalam bez problemow... po tygodniu zmienilam kolczyka.. ale ile sie przy tym nacierpilam to moje... nie moglam wyciagnac tego zagietego.. a jak go juz wyciagnelam to okazalo sie ze kupilam dwa kolczyki i obydwa krotkie...:(( jakos sie trzyma w nosie.. ale musze sie zaopatrzyc w dluzszego.... Nie zaluje ze go zrobilam..:DD AjC zapomnialabym nie dajcie sobie zrobic kolczyka pistoletem.... :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisiennka
NIGDY NIE RÓBCIE KOLCZYKÓW U KOSMETYCZEK ! polecam prawą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiia
dzieki wam wszystkim za odpowiedzi ide jutro robic kolczyczka w nosku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiia
jak zrobie to opisze wszystko z najdrobniejszymi szczegolami ;)) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaa1991
jesli chodzi o te kropki na nosie to mnie sie tez pytal facet w studiu wiec chyba to tak ma byc,, nieiwme.... nie zastanawialam sie nad tym nigdy.... pzdr..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×