Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość mydulce
JA włąsnie tez rozważam czy zrobic sobie kolczyk wnosie. Czy warto robic kolczyk u kosmetyczki za 25zł czy to troszke za tanio? Kosmetyczka mówiła mi dzisiaj ze w nosie jest skóra i na końcu jakaś błonka pomiam juz jakies tam nerwy o ktorych piszecie. i pani mowiła mi ze np. kolczyk powinno sie wymienic po ok. 3 tygodniach choć wg mnie lepiej poczekac troszke dłuzej bo nie wiadomo do koncza czy dziurka sie zagoiła. a jak by sie chciało go sciagnac wczesniej to nawet na 30 min sie nie powinno bo ponoc ta błonka bardzo szybko zarasta i potem jest problem z włozeniem kolczyka. Ja tez chciałam sobie zrobic jakos w tym miesiacu ale wole poczekac ze 2,5 miesiaca bo wiecie wf i czeba kolczyk sciagac. ale troszke mnie nastraszyliscie z tymi nerwami az mnie głowa zaczeła cholernie bolec. czy mozecie mi napisac czy mieliscie własnie problemy z czesciowym paraliżem twarzy, jak to bardzo bolało itp. bo trooche a nawet bardzo sie boje nie sadziłąm ze to az taki trud z tym przemywniem. prosze piszcie na mydulce@amorki.pl bo na gg jestem zadko. bardzo prosze o odpowiedz P.S. dziewczyny na prawde nie radze przebijac wam nosa na własna reke bo to grozi wieloma problemami itp. ja bym sobie sama igła nie przebiła nawet jakby to mniej niz pistoletem robili. aha i mozecie mi napisac jak to przebicie pistoletem wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydulce
mozecie napisac czy lepiej robic sobie kolczyk w nosie pistoletem czy jakos inaczej- nie wiem ak ten drugi sposob sie nazywa i wygłada ale jakbyscie mogły to prosze zebyscie odpisały. po prostu chce wiedziec jak mniej boli i ile trwa zrobienie kolczyka tym drugim sposobem ~mydulce@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydulce
Mozecie mi powiedziec czemu nie polecacie kosmetyczek? dlatego ze nie maja w tym temacie praktyk, itp? aha a to trzeba jakos z ta dziurka tak zeby w te nerwy nie trafic czy jak? ~~mydulce@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha82
to co lepie z tym kolczykiem udać się do salonu tatuażu i kolczykowania niż do zwykłej kosmetyczki?. bo z tymi uszkodzonymi nerwami to mnie przeraziłyście. lepiej z ytm kolczykiem się jeszcze wstrzymam bo i tak na kolczyk muszę czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha82
to co lepie z tym kolczykiem udać się do salonu tatuażu i kolczykowania niż do zwykłej kosmetyczki?. bo z tymi uszkodzonymi nerwami to mnie przeraziłyście. lepiej z ytm kolczykiem się jeszcze wstrzymam bo i tak na kolczyk muszę czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha82
to co lepie z tym kolczykiem udać się do salonu tatuażu i kolczykowania niż do zwykłej kosmetyczki?. bo z tymi uszkodzonymi nerwami to mnie przeraziłyście. lepiej z ytm kolczykiem się jeszcze wstrzymam bo i tak na kolczyk muszę czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydulce
lepiej is c do studia tatuazu bo kosmetyczka jest niedoswaidczona w tych sprawach , a w studio tatuazu to wiecza gdzie maja ci zrobic dziurke. ja tez sie przerazłam jak przeczytałam o tych nerwach wiec zrezygnowałam z kosmetyczki i za jakis czas wybiore sie do studa tatuazu i percinku. dzisiaj ide sie własnie zorientowac bo kolo mnie własnie jest takie studio. wiem ze na 100% robia tatuaze ale ide spytac o percing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsieKK
no więc właśnie się zastanawiam nad przekuciem noska...tylko czy znacie dobre studia piercingu w Krakowie? I Zeby był dość tani bo kasy nie mam dużo :P. Pozdrawiaaam. piszcie prosze waas na 4579292

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiuuuuulekXC
Słuchajcie, mam kolczyk w nosie 3 miesiace! na poczatku była bańka, potem obrzęk, teraz jest mega wielki narost, na około pół centymetra ;/;/;/ nie chce to zejść!!! co poardzic ale ten narost zeszedł, to wygląda jak ogromna brodawka :(:(: nie chcę wyjmowac kolczyka z tego powodu, jest on z bioplastu!! bioplast podobno jest leczniczy.. ale nc na to nie wskazuje ... :(:( pozdrawiam! Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
KasiuuuuulekXC:Smaruj nos tribiotykiem kupisz go w aptece za ok 2 zł powinien pomoc a jeśli nie to idz do kolesia ktory robil ci kolczyka on napewno Ci cos na to poradzi...Mam tylko nadzieje ze specjalista a nie kosmetyczka robil Ci kolczyka... =/ Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiuuuuulekXC
właśnie kosmetyczka mi przebijała... :/ w mojej miejscowosci nie ma jakiegos porzadnego studia percinhu... to nie miala wyjścia. byłam u niej to ona powiedziała głupia baba że nic nie widzi!! rodzice się czepiają że mi narost zostanie!!!! bo to naprawde ogromnie widać, a "kosmetyczka" stwierdziła że spirytus salicylowy powinien mi pomóc i że ona nie widzi żadnej brodawki... :/ ona zwyczajnie nie wiedziała co am mi powiedzieć, to sie bezczelnie odwracała w dodatku.. :/ spirytus mi nie pomaga, sól fizjologiczna także! Kiedys używałam tribiotiku, również nie pomaga... :/ czasem dalej przesmaruję ale nic nie pomaga....... jejku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Ojej...beznadzieja faktycznie...Mowilam i wciaz to powtarzam nie chodzcie do kosmetyczek bo one nic na temat piercingu nie wiedza! :/ Eh... :( Sprobuj jeszcze uzyc srodek o nazwie "oscenisept" w aptece go nabędziesz a do tego mydelko Protex...Jesli nawet to Ci nie pomorze po pewnym czasie stosowania i nic sie nie zmieni to z przykroscia musze Ci powiedziec zebys wyciagnela kolczyka bo bedzie coraz gorzej mozesz miec uczulenie na metal z którego jest zrobiony Twoj kolczyk... :/ Albo Cie kosmetyczka wyrolowala i Twoj kolczyk wcale musi nie byc z tego materiału tylko z jakiegos sztucznego badziewia...:/ Podroby tez istnieja pamietaj...A kosmetyczce zalezy nie na Twoim dobru ale na kasie i mogla ci kita wcisnac ze on jest z bioplastu...Roznie to bywa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile kosztuje takie przebicie ??? mi sie tez bardzo podoba kolczyk w nosie juz chciałam dawno zrobic ale poznałam chlopaka i on jest temu przeciwny ale chyba mimo wszytsko sie skusze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile kosztuje takie przebicie ??? mi sie tez bardzo podoba kolczyk w nosie juz chciałam dawno zrobic ale poznałam chlopaka i on jest temu przeciwny ale chyba mimo wszytsko sie skusze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiuuuuulekXC
Dzisiaj 2 razy zdrapałam z tego taką zaschnięta skóre, ale nie jest o wiele mniejsze... teraz mam tak jakby bańkę.... w której coś jest, bo kiedy nacisnę na tę bańkę np. czymś ostrym, to jest taka mięciutka jak świeża skórka, którą można zdrapać, ale ja zauważam że to zaczyna mi się ukrwawiać, zauważyłam tam malutkie naczyńka!! kupię ten octenisept i to mydełko.... :( bo ta wielkość tego mnie przeraża, jest coraz większa....! :/ dziękuje za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Nie ma za co mam nadzieje ze sie tego pozbędziesz...powodzenia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxmotylexXx
hejka.....zrobilam sobie wczoraj kolczyka,tzn nie ja tylko moja kolezanka....bolalo okropnie ale jakos przezylam...lezka poszla... przebijalam agrafka(rozgielam ja i oczyscilam perfumami)... ciagle mi leci ropa z krwia i mam troche spuchniety nosek.... mojej mamie tez tak ropialo....czy zalezy kiedy sie robilo,np.w jakiek porze roku??...przebijalam 3 RAZY...za dwoma nie chcial mi przejsc kolczyk ale za trzecim razem jakos poszlo.... nos mnie boli...a nie mam jak kupic Tribiotyku bo jestem w edinburghu =/a tutaj jeszcze nie widzialam w rzadnej aptece tego leku.....=// co mam robic?? wiem ze to doiero drugi dzien ale mnie boli nisek!!=// pils odpiszcie!moje gg-10598093

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xXxmotylexXx rozumiem że to żart- bo w taką głupotę trudno uwierzyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxmotylexXx
to nie rzart...nistety nie...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Po prostu paranoja!Pozostawie bez komentarza co to zrobiłaś...I powiem tylko jedno...Nie dziw się że Cię boli teraz nos i ropieje z krwią. :( =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxmotylexXx
moja kolezanka tz robila agrafka i wszystko jej sie ladnie zagoilo.... druga robila sobie zwykla igla i tez jest ok....na poczatku jak jej sie goilo to tez jej ropialao tak jak mi teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxmotylexXx
krew mi leciala wczoraj po zrobieniu... dzisiaj juz mi leci sama ropa...taka troche gesta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Kup sobie sól fizjologiczną i przemywaj nią nos...A to ze im sie udało z tej głupoty wyjsc zwyciezko nie znaczy ze Tobie sie uda... =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydulce
jak myslicie czy powinnam zrobic sobie kolczyk u kosmetyczki (pani ok40 lat) ktora przebija nos igła i pistoletem za 40zł? zgodzic sie? bo je nie mam zbyt wiele kasy a nie wiem czy gdzies blisko mnie est jakies studio tatuazu i percinku a szukac mi sie nie chce. a i tak mam zaiar zrobic sobie w wakacje. plis napiszcie czy wy byscie sie zgodziły za 4 dychy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka_Night
Widze ze nie tylko ja mam problem z obrzekiem zw. z kolczykiem w nosie ehhhh ;/;/;/.;/// mam kolczyk kilka miesiecy i jest taka wielka bańka wokól, przemywam, czyszcze wszystkim czym jest mozliwe, nawet octeniseptem.. nic nie pomaga, kolczyk z bioplastu :/ wiec juz naprawde nie wiem.... a kolczyk robilam w studiu w Warszawie a jestem ze slaska... i u mnie nei ma takich mozliwosci skontaktowania sie ze specjalista. z gory dzieki za wszytskie odpowiedzi jak sie tego mozna pozbyc ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ClaudiaDidix
Sabinko tez mam ten problem ;/;/;/ bania na centymetr ;/;/;/ i tez nie zamierzam wyjmowac kolczyka, tez mam z bioplastu i nie wiem co jest przyczyna obrzeku....:/ nic mi nie pomaga a to nie chce zejść, spirytus wysusza, ale na bierzaco sie obrzek odnawia wiec to nie ma sensu ;/ wszyscy sie po mnie drzą ze mam wyjmować, ale nawet jesli wyjme to bania bedzie jak nic ;/;/ wyglada to obrzydliwie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydulce
a moze to te kolczyki z bioplastu? moze ktos wam kit wcisna ze sa z tego materiału a tak na prawde sa z jakiegos syfu wykonane? To tez zalezy gdzie je kupowałyscie, albo niektorzy nie mogo miec kolczykow z bioplastu bo sa na niektore takie materiały uczolone. A wy jestescie jednymi z takich osób. dokładnie nie wiem bo sie na tym nie znam, ale to tez moze byc któryś z powodów które podałam. ja na aszym miejscu tez bym nie chciała wyciagac kolczyka- bo dziurka by mi zarosła,ale na razie kolczyka nie mam a bede miec za jakis czas. Albo mozecie isc do dermatologa (ja bym nie chcieła ale skoro nie miałabym innego wyscia). trzymacie sie dziewczyny!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_deville
bioplast nie uczula!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×