Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość gadatliwa142
andzia ja tez mam w pepku :) ale chcialam w nosie i jezyku i nie wiem co wybrac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadatliwa142 idź do piercera a nie kosmetyczki , ja swoje kolce robiłam sama ale nie polecam jeśli nie znasz się na tym :)) lepiej daj fachowcowi Pozdrawiam :)) polecam nosek - wygląda super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Popieram Joannay...Pojscie do kosmetyczki czy tez robienie sobie samemu kolczyka nie znajac sie na tym jest zbyt ryzykowne...Idz do piercera on najlepiej Ci to zrobi.Pozdrawiam :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu mam problem kolejny raz zrobila mi sie banka kolo dziurki dlaczego? moze ktos mi pomorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julineczka
ej jak przekonałyście swoich rodziców? ja mam 13 lat i bardzo bym chciała mieć kolczyk w nosie (w pępku też ale to nie ten temat)pomóżcie mi ich przekonać. oni mówią że może się wdać zakażenie...itp Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Julineczka : nie wiem jak ci pomoc ... trudno jest przekonac rodzicow :/ chociaz niektorym sie poszczesci ... trzeba jednak ich jakos przekonac i tzrymam za ciebie kciuki :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie taka bania zrobiła się po niedelikatnej wymianie kolczyków - podrażniłam kanał -przekłułam i zdezynfekowałam - tam była krew , nie wiem co siedzi w tej twojej bańce ale jak twarda i nie da się przebić i boli to może tam jest ropa wtedy tribiotik zastosuj :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julineczka sama jestem rodzicem i rozumiem twoją mamę :) boi się , przecież powikłań nie da się przewidzieć a potem za parę lat mogłabyś mieć do niej pretensje że ci pozwoliła i masz paskudne blizny :(( - tak może być :(( a każda mama chce mieć zdrowe i piękne dziecko - uwierz mi - może za parę lat sobie zrobisz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Popieram dziewczyny jestes jeszcze mlodziutka lepiej z tym zaczekaj tym bardziej ze aby zrobic sobie kolczyka w nosie lub gdzies indziej to trzeba miec 16 lat a jesli tyle nie masz to musisz isc tam z rodzicem...A oni wlasnie nie zgadzaja sie na kolczyka probuj ich namawiac mowic ze Ci na tym zalezy ja tak robilam i dopielam swego,co prawda dopiero po roku ale mi sie udalo.Pozdrawiam :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kolcykwnosku
to nie boli mi srka robiła i pwiem ze się bałamalee to nie boli ja sę artwie o klocyk w pępku czy tboli u 14 latek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
To nie ma rożnicy ile masz lat zeby przeklowanie ciala bolało...kazdy ten zabieg przechodzi indywdualnie jedna osobe on boli a inna nie hehe pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolkaa
Hej ;d. Chciałabym was zapytać o kolczyk w nosie . Mam bardzo dobrych rodziców ;DD . Sami nasuneli mi ten pomysł więc z przekonywaniem nie mam problemu (; .Wszyscy mówicie że kolczyki zakończone kuleczką zarastają i nie da się potem ich wyjąć , albo jest to badzo trudne . Wspominacie coś o kolczykachw kształcie litery L ;D .Czy to są takie kolczyki http://allegro.pl/item400622447_kolczyk_do_nosa_z_krysztalkiem_8_kolorow.html Bo mam dylemat jakie kupić (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Tak to są te,ale masz jeszcze odkręcane i one tez są dobre i tez Ci je polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolkaa
dzięki dziewczyny ;D . A trudno się go wkłada ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolkaa
i czy mozna się kąpać ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Nie je nie wklada sie trudno,ale co do kąpania to jesli masz swiezo przekloty nos to powinnas uwazac jak sie myjesz na twarzy bo te rozne plyny moga ci podraznic kanal wiec trzeba uwazac pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolkaa
chodziło mi o kąpiel w basenie ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolkaa
i nurkowanie ;DD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Joannay ma racje nie wolno tak samo jak powinnas tez unikac solarium i nadmiernego opalania sie pzdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolkaa
hehe ;D . Dzięki dziewczynyy ;d ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko.
sama sobie przekułam nos. co prawda nie do konca, bo zostala mi ostatnia wartsrwa, ktora przekuje jak tamta sie wygoi. kolczyk goi mi sie bez zadnych powikłań, jestem zadowolona. Nie boli ani nic. A poza tym. Mam pytanie: Skąd wiecie, że kosmetyczka nie natrafi na ten nerw ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Kosmetyczna wlasnie latwo moze Ci trafic na nerw...One nie maja zielonego pojecia o przeklowaniu ciala i co gorsza robia to pistoletami a ich sie nie da wysterylizowac...Twoja decyzja o przeklociu sobie samej nos tez nie byla za mądra bo mozesz to sobie zrobic źle i potem bedziesz miala problemy z wkladaniem kolczyka...:( ale miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok jak do tej pory :) pzdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłać wielki błąd nos przekłuwa się na wylot , a nie kawałek , o Boże nie będę tego komentować :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kolczyk
cześć;) bez sensu jest wydawać pieniądze i przekłuwać w salonie.. koszutuje to około 70-80 zł ;) i nie jest to mało jak na włożenie igły do nosa ;) ja zrobiłam to w domu ;) po prostu kupiłam nową igłe , spirytus , kolczyk ;) i to wszystko ;) najpierw zamroziłam nos lodem ;) żeby mniej bolało ;) wbiłam igłe;) potrzymałam ją chwilę i wyciągnełam włożyłam kolczyk ;) i mam ;) zagoiło się szybko ;) ale nie tak szybko jak powinno ;) ponieważ wyciągałam codzennie ;) (do szkoły) wiec naprawde dziewczyny nie ma sensu sie kosztować;) dobrze odkaźcie dbajcie o to ;) pozdrawiam ;) p.s tak bardzo nie boli ;) mniej niż pępek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko.
do konca przekluje igłą jak mi sie wygoi poprzednia warstwa. może i nie mądra ale chciałam sama bo w każdej chwili jakby mnie bolało to bym mogła przestac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Ale skoro sie decydowalas na kolczyka w nosie to to jest wiadome ze bedzie cie troche bolec...Nas to tez bolalo ale tylko trochę(przynajmniej mnie) ale zyjemy jak widzisz nic nam sie nie stalo a pozatym piercmeni robia to szybko wiec boli cie to tylko przez najwyzej sekunde i masz pewnosc ze masz zrobione to dobrze a tak pozatym to rany swiezej po przeklociu nie mozna smarowac spirytusem tylko solą fizjologiczą! Nie macie pojecia jakie ryzyko podejmujecie robiąc sobie same kolczyka w nosie... :( Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×