Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość Andzia pp
oh ho ho .... sporo postow doszlo :O:O hehe cos ostatnio dziwnie wyszlo bo mnie na kompie prawie wcale nie bylo:P:P hehe pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko ja też robiłam sama i ... do końca ,inaczej wcale bym się za to nie brała - nos wygojony, kolce noszę jakie chcę, wymieniam sobie ,mam pewność że żaden mi z nosa nie wypadnie - kolczyk musi być przeprowadzony na wylot koniecznie od razu, nie wolno robić po kawałku :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
hehe no wlasnie zauwazylam ze nasza andzia sie odezwala! xD hehe pzdr =* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko.
no to lipa. wyjmę go i zrobię nowy w salonie jak uzbieram kasę albo sama i też tym razem do końca. a jakie są lepsze kolczyki . ? z kuleczką czy z zakrętką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już to pisałam więc wklejam swojego posta :taki kolczyk z kulką od środka jest do d.. nawet jak zagoisz rankę to wyjęcie może być bardzo bolesne kolczyk do nosa powinien wyglądać tak http://www.wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat= 100 http://www.wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat= 160 czyli nimilabret to ten prosty lub nostril- zagięty minilabret ma odkręcaną kulkę więc jest wygodny bo można wymieniać sobie końcówki kolczyka bez jego wyjmowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Nie rob sobie sama kolczyka za wszelka cene bo mozesz tego zalowac naprawde! Lepiej jest uzbierac sobie kase i zrobic go u specjalisty niz potem cierpiec i zalowac ze ma sie źle przekloty nos jesli robisz to sama! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Dokladnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka1662
Dziewczyny może mi pomożecie. Zrobiła mi się w nosku wokół dziurki od środka taka banieczka. I nie wiem co mam zrobić żeby to zniknęło!!Pomóżcie jeśli możecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taką bańkę przyciskam mocno palcem i przekłuwam igłą potem odkażam i ... z głowy , mi się 3 razy już robiła :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
A mi ani razu hehe :D co prawda mialam male problemy z gojeniem bo mi ropiał nosek czesto i bolał ale juz jest mam nadzieje wszystko OK nie ropieje mi ostatnio i nic nie boli niedlugo bede go wymieniac jak sobie jakiegos kolczyka do nosa dokupię =D Pozdrawiam =* =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kolczyk w nosie
ja kolczyk robiłam u zwykłej kosmetyczki. zrobiła mi to pistoletem do uszu. nie bolało. poczułam tylko strumien łynącej krwi w środku. teraz już mnie nos nie boli(bolał tylko jakies 30 min). pierwsze uczucie było dziwne. zadko go wyjmuje bo jest to bolące. oczywiscie przemywam dziurke i o niego dbam. bardzo mi sie podoba. uwazam,ze ladnie wyglada a w dodatku nieboli tak mocno jak przekłocie np pępka czy jezyka. szybko sie goi powtarzam ladnie wyglada i jest super:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka1662
Właśnie wczoraj próbowałam przebić tą bańkę ale za bardzo się nie dało:(. i nosek mnie boli i mam czerwoną tą stronę z której jest kolczyk:(. nie wiem co robić , nie chcę pozbywać się kolczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asienka1662 myślę że zbiera się ropa :(( kup tribiotik i smaruj to 3 razy dziennie po przemyciu spirytusem przez jakieś 5 dni i nie wyjmuj kolczyka to nic nie da a szkoda by było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glorita
Hej wszystkim :) Ja dzisiaj robilam sobie kolczyk w nosie w profesionalnym zakladzie w Niemczech (akurat jestem na wakacjach). Mam male pytanie... Ile czasu musze czekac aby go wymienic i czy to boli... Uprzedzam ze nos byl przebity igla ( w niemczech przebijanie pistoletem jest zabronione ze wzgedu na duza ilosc zakazen). Z gory dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Asieńka1662 Nie przemywaj nosa SPIRYTUSEM za wszelka cene!!!! ja robilam kolczyka w profesjonalnym studiu i powiedzieli mi ze NIE WOLNO przemywac swiezo przeklotej rany spirytusem!!!Użyj do tego soli fizjologicznej lub tez jak powiedziala Joannay tribiotyku to ci powinno pomoc! ale NIE PRZEMYWAJ TEJ RANY SPIRYTUSEM BO TO JEST ZBYT SILNY SRODEK I MOZE CI JESZCZE WIECEJ SZKOD NAROBIC! Pzdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Glorita: Aby wymienic sopbie kolczyka w nosie musisz zaczekac dopoki ci sie on nie wygoi a ten proces trwa od 2 do 3 miesięcy...Mozesz go wymienic wczesniej ale robisz to na wlasne ryzyko i to moze Cie bolec przedewszystkim bo rana bedzie jeszcze nie zagojona...Ale jesli zaczekasz az do wygojenia sie rany(ja tak wlasnie zrobilam):) to potem wymiana go nie bedzie bolesna,ale to tez zalezy jakiego kolczyka bedziesz do niego wkladac hehe.Oby to nie byly kolczyki z kuleczką na końcu bo one są beznadziejne,wiec Ci ich nie polecam.Pzdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spirytusu nie stosuje się zapobiegawczo jak nic się nie dzieje ale przy problemach to sól nic nie da ! tak jak mówię przemyć spirytusem i nałożyć tribiotik - przecież tu nie mówimy o pielęgnacji po przekłuciu ale o infekcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Tak ale to wyzera rane i jest niebezpieczne bo tak mi powiedzial piercmen robi ona jak zechce ale ja to odradzam...ale sam trybiotyk zamiast spirytusu bylby lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzera rane po świeżym przekłuciu a my mówimy o smarowaniu i przemywaniu zmiany która się zrobiła a nie kanału po przekłuciu ,jak się boi spirytusu to można zamiennie zastosować Octenisept też świetnie odkaża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Tego środka to nie znalam i nie stosowalam,ale na szczescie nie mam zadnych problemow z noskiem juz =D pzdr :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nos też już ok :) ale 3 razy musiałam taką bańkę goić :) to paskudztwo nigdy nie wiadomo kiedy się zrobi , często nawet na wygojonym nosie np po mocnym szarpnięciu i mocnym opalaniu- to było u mnie przyczyną :( a Octenisept jest używany w studiach piercingu do odkażania skóry przy kolczykowaniu i tatuowaniu - jest drogi ale doskonały ;) sama na nim goiłam swoje kolczyki :) a spirytus używam tylko do wysuszania tych paskudnych banieczek :))) Pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Ja chyba bym piszczala z bólu jak bym uzyla spirytusu ! chocby sam smrod jego mnie odpycha! haha xD ale czasami mi jeszcze nosek ropieje ale to juz nie to samo co wczesniej...bo poprzednio ropial mi prawie nieustannie i bolal...Nie powiem dawal mi popalic hehehe Pozdrawiam :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulam
hejo mam 14lat!!! mam kolczyk w nosie oraz 6 kolczykow w uszach... mama i tata niemaja nic przeciwko temu.hmm kolczyk w nosie mam od niedawna i troszke boje sie go wyjac ze pozniej nieznajde dziurki jak mam temu zapobiec?czy wyjmowianie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Dziurkę znajdziesz,ale to czy wlożysz bez problemu kolczyka zalezy od tego kto Ci nos przeklowal i czy jest to zrobione dobrze jesli masz np pod skos to jest beznadzieja jednym slowem (nie polecam kosmetyczek bo one robią czesto takie błędy) pod skosem sie ciezko wklada kolczyka bo nie mozesz namierzyc dziurki...=/ A pozatym to powinnas zaczekac do calkowitego wygojenia sie dziurki dopiero wtedy zmienic kolczyka,bo jesli zrobisz to teraz to będzie Cie boleć,poniewaz rana jest jeszcze świeża. :) Pzdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulam
kolczyk w nosie robilam w profesjonalnym salonie kosmetycznym i mialam robione specjalna nowa igla... kolczyk mam od piatku, ile powinnam czekac na zmiane? jakie kolczyki sa najlepsze? przeklucie napewno jest swieze... pozderki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
To dobrze ze pozłaś do profesjonalnego studia bardzo sie ciesze rozsądnie postąpiłaś :) Na zmiane powinnas poczekac az do calkowitego wygojenia sie rany czyli ok 2 lub 3 miesiące bo tyle sie nos goi :) Najlepsze są kolczyki z tytanu ktore maja zakonczenie w kształcie litery "L"(ja taki wlasnie mam) lub tez dobre sa takie z odkręcanymi i przykręcanymi kuleczkami,nie polecam Ci np kolczyków z kuleczką(nieodręcaną i nieprzykręcaną) na końcu bo ich zakladanie jest trudne i moze powodować ból :( te co Ci podałam wyżej są najlepsze i takie Ci polecam :) Pzdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mróweczka572x
Niedawno udało mi się namówić rodziców na kolczyk w nosie. Zaszłam do studia które okazało sie bardzo przytulne i wypytałam kosmetyczke o wszystko.Tylko mam 2 dylematy. 1. Nie mam zielonego pojęcia po której str. mam zrobic. jedni mowia ze po lewej, drudzy po prawej. Ja jestem bardziej przekonana do prawej strony, ale boje sie ze bede załowała, ze nie przekłółamn po lewej.. eh.. 2. Kostetyczka robi kolczyk PISTOLETEM!!!. ;o. I nie wiem co robić.Czy zrezygnować? Mnie to bardzo zdziwiło i przeraziło, a moja mame wręcz uspokoiło. Pytałam kobietke (bardzo fajna i miła pani) czy to bezpieczne, a ona powiedziała ze tak i ze robi tylko pistoletem. Zapytałam sie o gojenie, czy bedzie przebiegało tak samo jak po przekłóciu igłą. powiedziała ze tak. Do pistoletu są dość beznadziejne kolcyzki z tego co mi pokazywała, ale zawsze mozna zmienić. Prosze odpiszcie mi. Jeżeli któraś z was miała przekłócie pistoletem niech napisze czy warto.. Pomóżcie mi podjąc decyzje co do przekłócia pistoletem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PISTOLETEM ????? - zrezygnuj, zrobisz jak chcesz ja mówię NIE PISTOLETEM :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
hej dawno mnie tu nie bylo :P tez jestem po tej stronie nie weim dlaczego zeby nie robic pistoletem tylko tak sie zawstanawiam dlaczego ??? pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×