Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość klaudia1024
hey ludziska :* mam do was pytanko.... czy jak ma sie kolczyk po prawej stronie nosa to oznacza ze jest sie lesba czy tez nie.... proszę napiszcie mi na mail t.klaudia@onet.eu z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Nieźle...A masz go tam dalej czy zdjęłaś?(tego kolczyka w pępku)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina18
sam mi wyleciał. Zgubiłam kuleczke. A,że była to już sobota wieczorem to w niedziele kosmetyczka była nieczynna...Wystarczyło,że przez godzine nie wsadzalam kolczyka to już miałam problemy z jego włożeniem:/ Więc dałam sobie spokój.Nigdy sobie już tam nie zrobie...strasznie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
O kurcze to nieźle musisialas sie nacierpiec...:( :( to dobrze ze mi to mowisz ja tez sobie w takim razie tam nie zrobie kolczyka wystarczy mi w nosie hehe :D pzdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka D
Heeej xD Mam kolczyka w nosie od niedzieli ;) kolezanka robila mi go w lazience o 23.35 xD mialam znieczulenie ale to i tak nic nie pomaga nic nie boli ;) i naprawde warto ;) Kolczyk ladnie sie goi i w ogole naprawde polecam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poza noskiem mam jeszcze w wardze 2 tygodnie dopiero :) nosek z prawej strony dolna warga z lewej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
mylicie sie co do pepka ale nie kazde dziewczyny maja pecha z pepkiem a po co sciagaliscie kolczyka ???? ja nie sciagam mam juz kolczyka w pepku 2 tygodnie i nie wyciagalam :):) a w nosie tez sie bede napewno bala ... ojej ;/;/ pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
aha wyleciala kuleczka .. kurcze ... dziwna sprawa mi tak mocno zakrecila ze nie moge odkrecic probowalam chociaz nie powinnam ... ale musze jeszcze poczeakc .... mnie nie bolalo przeklucie jak ona obcinala ta niby zylke to pieklo troche .. a tak jak igla szla ta takie nie mile uczucie takie po prostu nie do opisania ... i nie zaluje :DD pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Heh nieźle ja bym sobie nie dala przekloc noska kolezance musisz byc odwazna skoro tak ryzykujesz =P Pozdrawaim =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamciasta
Ja właśnie przed jakąś godzinką przebiłam noska :)Moja mama jest kosmetyczką zamówiła aparat i stało się :P:P Troszeczkę bolało ale to tylko takie pulsowanie jak przy uszach. Prawde mówiąc to się trochę tego bałam ale jest super :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Hehe no to fajnie =) ja tez sie balam jak nos przeklowalam z tym ze robilam to u specjalisty :) wiec znam ten strach tak jak inni ktorzy sie dziurawią jak my hehehe xD :) pzdr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciula
Siema=D Mam pewien problem tzn. to nie problem tylko bardzo jestem ciekawa jak to się robi... tzn. jak sie przebija noc osobiscie to mialam przebijany 2 razy pepek no i szykuje sie do 3 oraz uszy i jezyk ( za kazdym razem nic mnie nie blało..) No i wlasnie tuatj kieruje swoje pytania czy przebiscie nosa boli?? :) No bo chcialam aby moja kolezanka przebila mi nos ale nie wiem jaka trzeba kupic igle czy to boli itp... Dziewczynki jak mialyscie przeklówane noski w domku lub przez kolezanke to prosze was o zdanie relacji jak to przebiegalo;p Z góry dziękuję:*:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśnia DD
Siemka :* Ja sobie przekułam nos 3 dni temu ;) i mówie bardzo warto ^^ Trochę tylko bolało jak chciała mi na chwilke wyjac ;P;P Heh ... ja mam kolczyk z prawej str. ;] i mam z kuleczką :/ i bardzo się boje jak bd chciala wymienic kolczyk na inny :(:( bo to boli jak sie wyjmuje :(( Dobra PaAaA :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamciasta
Ja miałam taki specjalny i tam był taki kolczyk z ostrą końcówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia15.1992
Ja wczoraj zrobiłam sobie kolczyk po lewej stronie teraz wydaje mi się ,żźe jednak ładniej by było po prawej stronie a wy co myślicie?????? samo przekłucie bolało tylko troszeczkę a teraz zeby się wygoiło smaruje taką maścią tribiotyk(1.60 zł 1 saszetka w aptece) |Kolczyk jest śliczny i oczywiście polecam wszystkim:):):):):) Pozdrawiam wszystkie dziewczynki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka1662
agaciula!!ja sobie sama przebijałam nosek zaostrzonym kolczykiem potem go wyjęłam i szybciutko włożyłam prawidłowy kolczyk z kuleczką.samo przebicie tak mnie nie bolało jak przekładanie kolczyka:/. ale żeby się wygoiło przemywałam 2 razy dziennie wodą utlenioną i smarowałam maścią tribiotic(oczywiście bez wyjmowania kolczyka). A ja mam kolczyk tym razem z lewej strony i też ładnie wygląda:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula94
hej mam pytanie mam troche duzy nos i chce se zrobic kolczyka w nosie..i niw wiem czy to bedzie ladnie wygladac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam duży nos i wygląda bardzo dobrze ale przy dużym nosie lepiej wygląda większy kolczyk np kulka 3mm z cyrkonią tak jak ja mam , miałam 2mm i jakoś było nie tak .. ale sama sobie dobierzesz na pewno ci będzie pasował - przecież wybór kolczyków jest duży :))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam duży nos i wygląda bardzo dobrze ale przy dużym nosie lepiej wygląda większy kolczyk np kulka 3mm z cyrkonią tak jak ja mam , miałam 2mm i jakoś było nie tak .. ale sama sobie dobierzesz na pewno ci będzie pasował - przecież wybór kolczyków jest duży :))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula94
o dzieki:) super..napewno se kupie ten wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
hehe :P:P:P :):):):) ucichlo te forum trzeba by je tak odzywic :P:P:P tylko jaaaak ... ?? hehe pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazarof
ja mam kolczyk od 4 miesięcy ;P i mam jeszcze w dziurce rope ale goji sie powoli ;P mam dokońca przebity . ale nie moge go za nic wyjąć bo chyba zarosła mi dziurka od zewnętrznej strony i kuleczka na końcu mi nie przechodzi próbowałam wyjmować z całej siły ale nic to nei dało .. czy tak mi już zostanie ? jak mam go wyjąć ?? yhh ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teżż miałam na początku z kuleczką ,ale udało mi się go wyjąć, posmaruj czymś tłustym i powoli delikatnie ruszaj nim na boki i góra- dół żeby poszseżyć kanał, pobaw się tak długo... ja tak męczyłam kolec ok. godzinę ,potem powoli ale zdecydowanie wyjmuj... powinno wyjść, jak nie to tnij kolczyk cążkami do metalu i NIGDY WIĘCEJ TAKIEGO NIE WKŁADAJ TYLKO NOSTRIL LUB MINILABRET DO NOSA. http://www.wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat=100 http://www.wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat=113 http://www.wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat=160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
:P:):P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pats
Tydzień temu i 2 dni przekułam sobie nos. Jestem zadowolona bo zabieg był szybki i bezbolesny, tylko nieprzyjemne uczucie wkładanie kolczyka przez węflon. Wyjełam Go przed wczoraj i nie moge go spowrotem wsadzić (jest to kolczyk typu slimaczek lub jak kto wili z zagięciem) Czy na to jest potrzebna jakaś metoda?narazie sadziłam sobie prostego kolczyka, ale jednak wolę ze z zagięciem. Pomóżcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś nostril - za szybko wyjęłaś ponowne włożenie będzie trudne i bolesne ja mam 2 mieś po kłuciu , wymieniam sobie już bez bólu ale 1 raz zrobiłam to 3 tyg po przekłuciu i bolało bardzo i troszkę rozwaliłam kanał bo krwawiło - może lepiej będzie jak poczekasz teraz z tym prostym kolcem - tak myślę kolczyk można wymieniać nie wcześniej niż po zagojeniu tj. ok miesiąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka1662
Kurcze dziewczyny też mam problem. Nos przebiłam sobie ponad miesiąc temu i nadal mam ropę w dziurce i cholernie boli kiedy wyjmuje żeby przemyć. codziennie nawet bez wyjmowania kolczyka przemywam wodą utlenioną. Tylko jest chyba jeden minus ten kolczyk jest z kuleczką na końcu:/i czy to może być tym spowodowane, że tak boli kiedy go wyjmuje??i dlaczego po takim czasie mam nadal ropę??Proszę o pomocne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pats
Kupiłam sobie kolczk prosty, taki jaki mi pasuje i test ok:) POczekam teraz az mi się zagoji. Odp: Wydaje mi się że to jest własnie przez to wyjmowanie i wkładanie kolczyka, jesli mówisz że na końcu kolczyka jest kuleczka, to ona własnie może podrażniać kanał. Ja też mam teraz ropę w nosku, ale to dlatego że bardzo sobie podrażniłam niezagojoną rankę. Radze Ci albo Go nie wyjmować tylko odchylac Go delikatnie zeby przemywać nosek, albo zmienic sobie kolczyk z prostym sztywtem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki kolczyk z kulką od środka jest do d.. nawet jak zagoisz rankę to wyjęcie może być bardzo bolesne kolczyk do nosa powinien wyglądać tak http://www.wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat=100 http://www.wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat=160 czyli nimilabret to ten prosty lub nostril- zagięty :) minilabret ma odkręcaną kulkę więc jest wygodny bo można wymieniać sobie końcówki kolczyka bez jego wyjmowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×