Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość Aga16
Hej! wlasnie zrobilam sobie kolczyka w nosie i nic nie bolalo, poczulam tylko takie male uklucie. Tylko dziwi mnie to, ze ten kolczyk jakby sie wbil w ten nos jest on duzy, bo leczniczy. u kolezanek jest on bardzo widoczny a u mnie przez to ze taki jakby "wbity" jest malutki nie wiem co sie dzieje moze ktos tez mial taki przypadek pomozcie!! :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita123
hej ja mam kolczyk od 23 czerwca, przekuwalam u kosmetyczki igla wszystko bylo ok bolalo jak cholera (70zl zaplacilam) co prawda zmienilam juz kolczyk chyab za wczesnie!! bo teraz mam taka jakby narosl na dziurce niby to przebijam i nie boli ale sie martwie czy ktos mail cos takiego??? prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pats
Aga16: z tego opisu nie bardzo jest jak Ci pomóc, może zrób zdjęcie i podaj linka noska to w tedy może Ci ktos pomorze. Anita123: Ja przekułam sobie nos 10 dni temu i tez zmieniłam kolczyk. Mnie się błonka tylkok raz zrobiła jak przemyłam to woda utleniona, ale nic mi sie teraz z tym nie dzieje. Wydaje mi się jednak że powinnas odczekac pełny miesiąc az do zagojenia się noska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wladzia
hmm.. ja już mam swój w nosie jakieś 8 miesięcy.. i się zagoił wszystko ładnie. i z pewnych przyczyn jestem zmuszona go na chwilę wyjąć.. i za cholerę nie daję rady.. może to głupie ale może mi ktoś powiedzieć jak wyjąć ten nieszczęsny kolczyk? :/ no i ogólnie też kolejnym problemem jest to że mam go przekute tak hmmm po skosie........:/ i nie mogę sobie poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita123
dzieki za pomoc poczekam jeszce troche jak to sie wszytsko wygoji i moze samo zejdzie ...!! a ruda wladzia JAKI MASZ KOLCZYK??? zakonczony kuleczka czy taki zakrecony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wladzia
zakręcony...... :/ i ciężko jest.. moze by nie było problemu gdyby on był normalnie przekłuty a jest jakos po ukosie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wladzia
a ta twoja narosl jak wyglada?? mi kiedys na kolczyku na przekluciu taka kulka jakby sie zrobila i to rosnac zaczelo :| obrzydliwe było :/ i poszłam tam gdzie mi przekluwali to mi to facet skalpelem wyciąl :/ i dwa razy to mialam.. za drugim razem bylo mniejsze naszczęscie samo znikło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita123
to jest taki jakby babel... nie wiem jak to obisac chyba wlasnie pojde z tym do tej klijentki co mi przekuwala niech mi powie co to?? ale jeszcze troche zaczekam... :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita123
sprobuj tak wez wyciagnij na tyle ile sie da na ile jest prosty kolczyk pozniej jak sie zaczyna te zagiencie od spody sprobuj palcm wypchnac... ja tak go wyjelam bo tez nie moglam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wladzia
idz z tym lepiej jak najszybciej bo zeby gorzej sie nie zrobilo..moze masz to co ja mialam .... no wlasnie problem w tym ze u mnie tak sie nie da wyciagnac tego jak jest proste... bo jest po skosie zrobione.. wiec ja odrazu musze jakos nie wiem chwycic czy wyjac takjak to zagiecie jest w kolczyku .. nie umiem wytlumaczyc o co mi chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wladzia
pats no ja tez chyba bede musiala isc :((( chodz chcialam juz w ostatecznosci... :((( bo nie chcialam juz tam wiecej wracac tak w ogóle :P:P a teraz dajesz rade juz sobie sama wyciągać czy nie masz wcale? i wiesz co boje sie tego ze jak go wyjme to sie znowu bedzie paprać i wszystko od nowa :( a teraz jest wygojone ladnie.. ehhh a nie mam wyjscia.. zwała... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona_Różyczka
Witam :) Ja byłam już przekonana do przekłucia nosa, ale wczoraj naczytałam się na różnych forach, że przekłuwając nos można trafić na jakiś nerw, przez co można stracić wzrok... :P Trochę to dziwne bo przecież wiele dziewczyn ma kolczyk w nosie, teraz jest to spotykane tak często jak kolczyki w uszach i jakoś żadnej nic się nie stało... Rozumiem cięzkie gojenie u niektórych itp., w końcu wszystko przechodzi się indywidualnie, ale żeby wzrok stracić?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorci
Hej dziewczyny:) Mam problem.... Czytalam te wszystkie posty i troszkę oglupialam:( Chcę sobie przebić nos, ale niestety to nie bedzie u kosmetyczki tylko będzie mi przebijać kolezanka po kursie. Nie boje się samego przebijania tylko wlasnie tego sparaliżwania.......:( Duże jest prawdopodobieństwo tego nieszczęścia?? Kiedy może to nastąpić?? I jeszcze jedno:) Jeśli bym się zdecydowala to jaki kolczyk bylby najlepszy dla poczatkującej??:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stracić wzrok? od kolczyka w nosie ? nierealne chyba że przekłuwający będzie totalnie pijany i wpakuje ci igłę w oko a nie w nos :( paraliż ? nos nie posiada żadnego nerwu którego uszkodznie mogło by to spowodować :( nie słuchajcie takich bajek , brwi są niebezpieczne po wewn, stronie :( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorci :) na pewno nie ten z kuleczką od środka bo nie wyjmiesz go potem :( minilabret do nosa jak już pisałam wcześniej lub nostril :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona_Różyczka
No właśnie, mi się trochę śmiać chciało gdy to przeczytałam :P Dlatego pytam czy ktoś miał po prostu przypływ weny (a raczej głupoty :P) pisząc takie bzdury, czy to jednak prawda :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wladzia
nic ci sie nie sparaliżuje:D:D i pamietaj zeby kolczyk byl ze stali bo od srebra mozesz miec pozniej uczulenie ... ja tak mialam, bo po przekluciu uparlam sie ze chce srebrny bo byl ladny i sie psuc zaczelo.. pozniej wymienilam na zloty i bylo jeszcze gorzej .. a teraz mam ze stali i sie wszystko ladnie zagoilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona_Różyczka
Kurcze, bardzo mi się podobają kolczyki w nosie, szczególnie te maleńkie, ale nadal się zastanawiam czy u mnie będzie to dobrze wyglądać, bo mam dziwny nosek... Ale nie jak wcześniej pisałyście duży, tylko taki śmieszny, szeroki, czy to nie powiększało by mi go bardziej..? Ah teraz będę się czepiać każdej pierdołki, z pępkiem było to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wladzia
jak bedziesz miec maly kolczyk to bedzie dobrze wygladac i nosa nie powiekszy... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nosek szeroki to kolczyk nie może odstawać bo bardziej poszerzy więc koniecznie płaski i malutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona_Różyczka
Racja... :D zapomniałam, że są też te płaskie, jakoś skupiłam się na tych wszytkich "kuleczkach" :) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona_Różyczka
Aha.. więc tak-zebrałam już następujące informacje:D : -kolczyk najlepiej z bioplastu albo tytanu -nie zakończony kuleczką, tylko ten z zakręconym końcem -tylko studio piercingu, ewentualnie chirurg ale nie kosmetyczka Hmm.. Chyba z tym info mogę iść się spokojnie kłuć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsądnie :) najpierw odpowiednie przygotowanie i wiedza na ten temat a potem kłucie - pochwalam takie podejście , życzę ci powodzenia i trzymam kciuki - wszystko będzie OK :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona_Różyczka
Dzięki bardzo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita123
hej mam pytanie!! sory ze odbiegam od tematu... czy moze ktoras z was uczeszczala na lekcje tanca wieczie jak to wyglada... trzeba byc jakim super rozciagnietym itp... bo ja nie jestem i wlasnie sie nad tym zastanawiam.... orjetujecie sie mozew w cenie...?? prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Higher
Witam wszystkich... mam straszny problem... Baaardzo chcę mieć kolczyk w nosie ale moja mama się na to nie zgadza.! powiedziała stanowczo nie i koniec.! nie umiem przebić sobie sama a nie mam nikogo kto moglby mi w tym pomoc. nie mam tez narazie kasy na to zeby isc do kosmetyczki... a teraz mama nie chce mi dac kasy bo wie na co ja przeznacze... PROSZE O POMOC.! Pozdrawiam.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
heh ile czytania ;p;p ale przynajmniej cos sie dzieje :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Higher: Porozmawiaj ze swoja mamą wkońcu moze Ci pozwoli ja prosilam swoich rodzicow ROK! rozumiesz? ROK! A moj tata i tak sie na to nie zgadzal ale przekonalam do tego LEDWO mame przez to ze ciagle jej o tym mowilam pokazywalam jej rozne filmiki i dziewczyny z kolczykami w nosku i takie tam po prostu nieźle kombinowalam hehe moj tata mowil dokladnie to samo co Twoja mama ale jak juz przeklolam sobie nosek to nic nie mowił nawet sie ze mna wyglupia i sie glupkowato pyta co ja mam w nosie hehe.A co do kasy to zbieraj sobie jezeli mama Ci nie da to z nieba jej nie weźmiesz...Albo idz do pracy np na roznoszenie ulotek lub na cokolwiek z kad bedziesz mogla czerpac kase dasz sobie rade napewno.Rob to co Ci powiedzialam mow ze Ci na tym zalezy i takie tam a wkoncu moga juz NAWET ZE ZMECZENA ZEBYS IM JUZ NIE TRULA TYLKA TYM KOLCZYKIEM W NOSIE sie na to zgodzic hehehe.Pozdrawiam. =* :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadatliwa142
wiec ja mam pytanie.chce zrobic kolczyka w nosie i wy mowicie raz tak raz tak i juz nie wiem... chcialam wiedziec czy jak zrobie sama to bedzie zle czy lepiej u kosmetyczki... i czy bardzo boli i puchnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
heh ja jeszcze nie mam kolczyka w nosie ale bede miala narazie mam w pepku oi mi wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×