Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Hej dziewczyny!!! wiece,to chyba jest topik jedynaczek bo ja tez nie mam siostry ani brata:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer:) SAME JEDYNACZKI!!!!!niech jeszcze Ola i Erotica napisza ze nie maja rodzenstwa to normalnie zaczne wierzyc w przeznaczenie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh zabawne :):):) Gregia kochana o tej godzince to ja akurat jeszcze spie,hehe...no chyba ze jest weekend i jade doszkoly wtedy w sobote i niedziele wsatje przed 6 :O Oj i od tego weekendu sie zacznie 4 razy pod rzad, potem pzrerwa swiateczna i juz do czerwca 3 weekendy w miesiaca...ale przezyje;)...chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa..no a ja wlasnie z bibloteki wrocilam...z uczelni. I przy okazji bylam na zkupkach :) Bo moje malenstwo ma pol roczku i mikolaj jest,to jej kupilam takiego rozkosznego misiorka i sweterek...chyba jeszcze bardziej rozkoszny,az sie nie chce wierzyc ze dla takich malych dzieciaczkow sa juz takie rzeczy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kaczorynka 🖐️ ja niestety o tej godzinie juz w robocie sie mecze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglabym isc do jakiejs pizzeri, pubu, spozywczego czy gdzies...ale co jak nie moge Mam pozwolenie na prace w sklepie z kosmetykami, z ciuchami, obuwiem, spozywczy - ale,jezeli jest otwarty normalnie od 9-17 bo jak taki co nonstop gdzie sa 2 zmiany i sie robi i w niedziele to juz nie moge...:O No albo moge isc do innej pracy np.zwiazanej z kierunkiem studiow w przedszkolu albo palcowce do dzieci,ale co z tego jak tam to mnie nie przyjma :O I miej tu faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kaczorynka zawze to jakis czlowiek własny pieniadz ma nie? a skoro studiusjesz zaocznie to chcoiaz na jakis staz nie mozesz sobie pojsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby moge...ale nie wiem czemu inne dziewczyny to dostaja staz w jakims urzedzie miasta czy cos podobnego...a jak mnie poslali to do skelpu spozywczego i na dodatek jak wlasciciel o studiach slyszal 3 razy w miesiaca a nie 2 to popdziekowal,a ja w sumie nie zalowalam bo i tak bym tam nie pracowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kaczorynka to rzeczywiscie dziwne co piszesz. Ja jak szlam na staz to w urzedzie pracy sie zapytalam czy w wybranym przezemnie miejscu jest wolny staz.Zawsze mozessz sobie sama załatwic staz i tlyko dopelnic formalnosci w UP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie tak....sama to sobie na solarium probowalam zalatwic. I tak samo, jak popatrzyla na moj grafik, ze ja 3 razy w miesiacu musze do szkloy jechac, to powiedziala ze to tylko jeden weekend kiedy ja moge pracowac...jakby to byly 2 to nie ma sprawy i tez mi podziekowala. Zlozylam tez cv w sklepie kosmetycznym \"rossmanie\", bo buduja nowy niedaleko mojego miasta i byly przyjecia. Mial ktos zadzwonic, a to bylo 2 tyg. temu i narazie nikt nie dzwonil, no to chyba nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiem,ze jakbym sie uparla i na sile potrzebowala pracy to bym znalazla i to zaraz...bo uwazam, ze ci co naprawde chca znajda prace, jasne moze nie cudowna ale jak ktos jest na bezrobociu to dobra kazda praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mnie az tak sie nie spieszy, tymbardziej, ze moj szczur nie pozwoli mi isc do kazdej pracy, tylko takiej ktora mu odpowiada. I ciagle gada, ze narazie sie ucze, a on zarabia to wcale nie musze. Ale obiecalam sobie, ze po nowym roku zaczne szukac wlasnie w placowkach takich opiekunczych dla dzieci, albo w przdszkolu albo w zlobku, moze beda chcieli wlasnie na staz. Bo ja tam wole, chociazby male pieniadze, ale swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wlasnie zastanawiam sie nad jednym.........:O Ja mam dziewczyne na roku w moim wieku i ona jak skonczyla liceum to zaraz poszla do pracy do przedszkola... i to nie jako pomoc tylko normalnie opiekunka, przedszkolanka. Dla mnie to dziwne, bez zadnego pedagogicznego wyksztalcenia i ja przyjeli. No, ale ona powiedziala, ze poprostu nie bylo nikogo z wyksztalceniem tam do pracy, bo to mala miejscowosc. A wg mnie to ona raczej tam po znajomosci sie dostala. Minal rok, no i w koncu musiala isc na jakis kierunek zwiazany z tym. Chyba... moze sie myle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorynka tez mi sie wydaje ze po znajomosci ja przyjeli. Dobrze przeciez znamy dzisiejsze realia przyjmownaia do pracy. Kto przyjmie do przedszkolei da pod opieke kilkanascie malycgh dzieciaczkow osobie bez odpowiedniego wykształcenia i doswiadczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie.... A tak wogole to HALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLO.... Co czy tylko my z Gregia tu bedziemy pisac ;) Pffff nie chcecie pisac to nie :P Przynajmniej mam GREGIE :) i moge sobie z nia popisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorynka jak mi sie milo zrobilo 🌼 wroce za 20 min bo mam sprawe do zalatwienia ale niedlugo wracam obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mowie ci pomysl o tym stazu moze kasak nie duza niestety ale zawsze jakies pieniazki i cos sobie w cv wpiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, ale to po nowym roku poszukam....pojde najpierw tu u nas, do zlobka, jest tez taka placowka opiekuncza i do przedszkola tez pojde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za zadnego brzydala..tylko po co piszesz nonstop te bzdury... I tak juz wszyscy wiedza,ze jestes prawiczkiem (chyba ;) ) i nie musisz tego az tak podkreslac i innym docinac...i to naprawde bez sensu zeby prawiczek gadal prawiczkowi co ma robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma za znaczenie o co ty go pytales....mi chodzi o sam fakt,ze sie wypowiadasz na takich topikach...ja tez bym sie tam nie wypowiedziala jakbym nie zobaczyla tylu twoich postow. Bo rozumie jakbys napisal jakiegos jednego posta...no to ok...ale tam jest pelno twoich wpisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az tak znowu to ja do ciebie nic nie mam,ale niekiedy przesadzasz z dziwna gadka. Robisz z siebie jakiegos biedaczka,ktory nigdy baby nie maial. A na dodatek jak ci ktos radzi co masz zrobic ze swoim wygladem (np. o tych wasach) to ty gadasz o mamusi, ktora ci mowi ze jest ok. No wez ty sie puknij czyms ciezkim w glowe... I nie rob z siebie przydupasa.... I pzrepraszam za brzydkie okreslenie, ale juz nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×