Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

a mi sie plakac chce bo ogladam filmik z SUNRISE i wspomnienia wracaja ajak to impreza...😭 dopiero nastepny SUNRISE za 7 m-cy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleee paskudne te chłopy, Tomku. Takie wymuskane gogusie, zero męskości w tym. Dziewczyny, normalnie dopadła mnie deprecha. Jasiek tu pisał, że ja to należę do tych okrągłych babeczek, które tutaj na forum przez niektórych nazywane są świniakami itd, a teraz, w ciąży to boję się, że przytyję. Niby lekarz mówi, że wszystko jest ok, że nie ma zagrożenia dla dziecka ani dla mnie, nie ma zagrożenia cukrzycą ani żadnymi zakrzepami, ale już było tak fajnie, odkąd poznałam Jasia schudłam 10 kg, teraz pewnie nadrobię z nawiązką. Chudłam głównie dlatego, że nie chciało mi się jeść, a Jankowi nie przeszkadzało to jak wyglądam... No nie wiem, dopada mnie deprecha, teraz mam smaki na owoce, ale wczoraj to znowu miałam dzień na słodycze... Olalee, kopnij w dupkę tego chłopa, bo nie jest Ciebie wart. Janko pozdrawia Was, laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. nie odkąd go poznałam, tylko odkąd jesteśmy razem:) Bo znamy się już łoo ho ho. Etorica, oby to rzeczywiście był tylko jeden raz, trzymam kciuki, że już będzie dla Ciebie taki jaki dla mnie jest Janek. Zajrzę tu jeszcze potem, póki co idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌻 Oho widze ze tu sie stronek zapisalooooooo :D tez mam kota,nawet 2 :P Nudzi mi sie :O Gregia ladny suwaczek :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko na nudę jest jeden sposób - trzeba się rozebrać i ubrań pilnować :P Ewa o kilogramy będziesz się martwić po porodzie. Póki co możesz z czystym sumieniem się zajadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa nie przejmuj sie tymi kilogramami;) uwierz mi ze lepiej miec troszke wiecej niz byc za chuda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle witam was dziewczynki z rana 🖐️ dzisiaj nareszcie piatek i weekend:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Translate tak przeczytałam twoj pomysł an nude i sie smiac zaczełam bo na taki sam wpadła moja kolezanka z pracy jak jej powiedzialam ze zaraz zeswiruje z nudów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byscie mogly chcoiaz raz wtsac i ze mna o tej 7 posiedziec ipogadac:P:P:P Ewa ty sie niczym nie przejmuj i niczego nie odmawiaj tylko dbaj o siebie, teraz to masz prawo jessc co chcesz na co tylko amsz ochotke:D:D powiem ci Ewa ze ja jestem chudzina bo wszyskto na mnie wisi taka mam po prostu figure i uwierz tbyc chuda wcale nie jest fajne, kazdy gada do ciebie ale chuda jestes wszystko na Tobie wisi chcesz sobie cos fajnego kupioc to albo za duze rozmairy albo wszystko wisi:(:(:(jak ja mam kupic sobie spodnie to jest tragedia:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja bym dała zeby wazyc wiecej i miec troche wiecej tu i tam.kolezanki sie smieja do mnie ze chcesz to ci troche swojego ciała odam ale ja naprawde bym chciala miec troszke tyłka i cycka:P a nie takie 5 minut na zegarku:O mam nadzieje ze po ciązy mi zostanie toche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaki dobry kawał znalalzłam : spotkały się dwie sąsiadki i jedna zaczyna sie skarzyc na swojego meza że pije.druga chwilke pomyslała i mówi do tej pierwszej. -sprobój zrobic tak jak ja.napełnij wanne wódką,wrzuc do niej zdechłego kota i zamknij meża na klucz w łazience.Moj jjak zobaczyl tego kota to nabrał takiego obrzydzenia do alkoholu że juz od dawna nie pije. przyszla wiec ta pierwsza sasiadka do domu,napełniła wanne wódka i mażwrócił zpracy zamknęła go łazience.Czeka 1 dzień,drugi dzien na trzeci dzień nie wytrzymała i zagląda do łazienki a jej mąż kompletnie pijany siedzi na brzegu wanny trzyma w rekach martwego kota,wyciska go jak mokry recznik i bełkoce:nno kkicciuśsssss jeszccze kropelka. rewelacyjny:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba dzisiaj zeswruje w tej robocie:O:O:O:O:O najgorzej jest usiedziec w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wczoraj pisalam ze jak dobrze pojdzie to do konca roku do 100 stronki dojdziemy nono jak tak dalej pojdzie to moze w niedziele bedziemy meic 100 stronke jak bedziemy meic takie tempo pisania jak wczoraj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest teraz post czy nie wkoncu??????? bo ide dzisiaj na baletki i nie wiem czy nie grzesze:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla relaxu ogladam sobie zdjecia waranów z komodo strasznie mnie pasjonują te wielkie smoki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello🌻 Ja juz dawno wstalam ale dopoiero treaz komputerek wlaczylam... ...u nas w miescie wszyscy panikuja,bo sprawdzaja czy ludzie maja legalne oprogramowania i jest oblezenie na nasze miasteczko ;) Windowsa i pare programow mam orginalnych,(zrezygnowalam z urzedzenia dla tego kure**** :D )...no ale gorzej z officem :O A gregia co do tego jedzonka w ciazy...to ja sie nie zgodze i kazdy ginekolog ci powie,ze matka w ciazy nie powinna jesc jak to mowia \"za dwoje\",ale dla dwojga...i zjesc (owszem wiecej),ale sie nie opychac. Bo dzidzia zabierze tylko tyle ile potrzebuje,a reszta zostaje w postaci sadelka. No chyba ze kobieta wie,ze nie ma tendencji do tycia i moze sobie pozwolic,bo i tak jej po ciazy nic nie zostanie...:D:D Ja raczej nie moglabym sobie pozwolic ;)...duuuuuuzo owocow jesc. Acha,ale od czasu do czasu zachcianki mozna spelniac,co nie...;) ale OD CZASU DO CZASU!!!! Chyba ze ktos sie w ogole nie przejmuje tym jak wyglada...to moze jesc do woli :D...ale niestety to nie jest zdrowe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta w ciazy przede wszystkim nie powinnam odmawiac sobie jedzenia jak czuje głod jescze brakuje by na diecie byla przez 9 m-cy.Ja nie mowilam o chorym objadaniu sie bo to juz inny temat romzowy tylko mowilam ze jak ma ochote na cos to nie powinna sonbie załowac bo widocznie tego wlasnie organim i dzidzia sie domaga.Ja tam moge sie objadac mi nic nie zaszkodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×