Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Zabrakło pana i władcy i już się rozsypuje.... Co tam, drogie Panie i Panowie? U nas super, córa rośnie jak na drożdżach :) Buziaki i pozdrówki od Ewy, Mai i Jasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :) dziewczyny i faceci, jestescie tu mopze? zaglądne wieczorkiem, moze ktos sie odezwie :) napiscie co u was słychać, proszę :) pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a co u Ciebie Erotico?:) ja studiuje, pracuje i czasu mi brakuje;) no ale chyba czas przywrocic do zycia ten topic:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Coś słabo ta reanimacja topiku idzie ;) Erotico właśnie oglądałam zdjątka na twoim blogu..... ale Oliwka urosła!!!! No i cudna jest jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Faktycznie twoja Oliwcia rośnie jak na drożdzach i jest coraz śliczniejsza!Piszcie co tam u was? U mnie wszystko w porzadku,nic ciekawego w moim życiu się nie wydarzyło żeby tu pisać i was przynudzać:D Może oprócz tego że zrobiłam prawko w wakacje,zdane za pierwszym razem:D Pozdrawiam wszystkich!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqgfgfdgdfgd
ghfghfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqgfgfdgdfgd
fffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jeszcze w ogóle ktoś tu zaglada, ale jeśli to chciałam Wam wszystkim życzyć Wesołych Świąt!! Stołów pięknie ozdobionych, jadłem suto zastawionych i prezentów z dwa tuziny, niech zazdroszczą Wam rodziny! Żadnych sporów, żadnych kłótni, niechaj nikt nie będzie smutny - grunt to dobre wieść pożycie, a karpiowi... daruj życie! I każdemu - przyjaciela, co czasami łzę ociera... i wszystkiego co Wam trzeba, no i jeszcze gwiazdki z nieba. życzy Wam Sylwia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio widocznie potrafię grzebać :classic_cool: Dziś też grzebię, bo mój gnom wyjechał i mi się nudzi. :O I co wygrzebałam??? Nasza gregia w ciąży jest??!!!! Kliknęłam w jej nick, a tam napisane \"przyszła mama\"!!! Nawet się nie pochwaliła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 26 lat i 4 miesiące i nigdy nie miałem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORCHIDEA....
No BOSKI... i umarł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogliby napisać co u nich, ale kto trafi na pomysł żeby tu wejść. Mnie ciekawi jak tam Olaa - czy ma już normalnego chłopaka i Giovani - jak tam córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORCHIDEA...
Ale zstąpił z nieba ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierzę :D kto to się pojawił :) ja nadal mam ten top w ulubionych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na Kafe nie byłem od czasu mojego ostatniego posta! :) Właśnie wykąpałem Szymka, śpi grzecznie, Majka z mamą zaszyły się w młodej pokoju i zajmują się "babskimi sprawami, nie rozumiesz tatuś" :) A mnie się przypomniał stary adres mailowy na wp i właśnie przeczytałem maila od MrMaciejki :D Sprzed roku, ale mi wstyd! Co u Ciebie Translate????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty masz już dwójkę dzieciaków?? Jestem w szoku :D ale pozytywnym :) a u mnie to nie ma aż takich nowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×