Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Najbardziej to rodziców szkoda. Nie wyobrażam sobie co mogą teraz czuć :( Idę spać, bo łeb mi pęka dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry ;) jak tam robaczki, ile pączków zaliczyliście? Ja jeszcze ani jednego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farciarz A ja tu już mam jęzor do pasa, tak mi się chce cieplutkiego pączka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No CZESC wszystkim!!!! Ja tez nie zjadlam ani jednego paczka 😭 I nie zjem!!! Bo nie mam :( No mowi sie trudno, jak bede w Polsce to sobie odbije. Ale za to w niedziele bede jadla faworki...moje kochanie mi zrobi...bo ja nie umie ;) POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani :* :* :* Jak miło że o mnie pamiętaliście :D Zastanawiałam się gdzie jesteście na jakim topicu, bo myslałam że ten nie istnieje, a Jasiek zapomiał mi przesłać linku :P Dzięki Translate że mnie odszukałaś, niezły z ciebie Bond 007 :D No więc zaraz sobie poczytam co tam naskrobaliście :) u mnie jest super, jestem zadowolona, pamiętam jak marudziłam jak to mi się nie układa.... szczerze mówiąc to w swoim życiu dotarłam do punku kuliminacyjnego ze gorzej być nie mogło - więc potem było tylko lepiej i z marcinem zaczynaliśmy wszystko od nowa :) Teraz jesteśmy szczęśliwą rodziną, Oliwka ma już 3,5 roku, ja na razie nie pracuję, właśnie skończyłam staż w działalności marcinka, hihi, więc poobijałam się domu w sumie :)) Bardzo się ucieszyłam jak Gio do mnie napisał na moim blogu, potem ty Translate... :* a swoją drogą, to dawno tu nie zaglądałam ... bardzo rzadko tu bywałam, bez naszego topicu jakos mi tu pusto było i myslalam ze was i tak nigdy nie odnajdę :)) a tu taka niespodzianka :D ok, kończę ten mój wywód i czytam zaległości :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Pisałam kiedyś z wami od samego początku topiku heh:) Więc pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem gapa, zalogowalam sie starym pseudo, haha :D a swoją drogą to skąd ja brałam pomysły na te beznadziejne ksyfki :O hehe, miło tu być :* a Tomaszku, widzę, że to Ty mnie wyczaiłeś na blogu moim, dzieki, miło tu być :D a...to juz drugi raz piszę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :* wszyscy się zaraz znajda :)) a swoją drogą pytanko, z którego wolicie bym sie logowala, tzn który bardziej wam sie kojarzy ze mną, hehe \"sen nocy...\" czy ten obecny?? chyba zostanę przy tym co mam, ale dla sprostowania od razu dodam ze ten sen nocy.... to też mój.... ale namieszalam, od razu jak przyszłam i plączę znów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe agentka Sylwia wzięła się do roboty, to od razu wszystkich zagoniła na topic :D ale się cieszę dziewczyny :D Kaczorynka napisz co u Ciebie, w Norwegii mieszkasz tak? A facet dalej ten sam? A Ciebie Gosiu to ja od czasu do czasu podglądam na blogu :) Oliwka śliczna, no i z twoich opisów wynika, że jesteście szczęśliwi. Unitra, a Ty kim byłaś wtedy?? Bo pod tym nikciem to ja nikogo nie pamietam :) P.S. Z pączkami nadrobiłam, ale dałam radę tylko dwa zaliczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku trochę mi wstyd ale nie pamiętam o czym tu pisaliśmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, ja też jestem za Eroticą.... zawsze lubiłam czytać Twoje posty. Zabawnie pisałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem od samego początku topiku. znajdziesz mnie na pierwszej stronce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a faktycznie, ale w ogóle Cię nie kojarzę :( chyba musiałaś gdzieś się zgubić po drodze, bo dalej chyba nie pisałaś z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja.....nie w Norwegii, w Holandii...juz od lata 2007. W miare fajnie tu...no to sie zasiedziałam....mieszkam nad morzem....nad samym morzem :D patrze na nie z okna ;) no to mi sie podoba. Facet...dalej ten sam. Za 64 dni zmieniem stan cywilny :) A tak ogolnie to wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to chyba gregia miała wyjechać do Norwegii. Do nich niestety nie mam żadnych namiarów. Ale kiedyś tam kliknęłam w gregii nick no i wyśledziłam, ze była w ciąży. To dawno było, więc chyba już teraz jest mamusią :) 64 dni to już bardzo niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,a mnie moze skojarzylas z Norwgia,bo moj T byl. Ale przeniosl sie do Holandii to ja za nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie :D czyli jeszcze mam całkiem niezłą pamięć :) skleroza jeszcze mi nie grozi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo pięknie moje drogie Panie! Gosieńko, Ty się mi kojarzysz tylko z EROTICĄ.... ;) Kaczorynko, witaj! Unitra, fajnie, że znów jesteś! Brakuje Gregii i Natii, no i Oli oraz MrMaciejki... Do tego ostatniego wystosowałem maila, ale czy to odniesie skutek to nie wiem. Cieszę się, że mój haremik wrócił :D 🌼 dla każdej z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za nimi listów gończych nie wystosuję, bo nie mam pomysłu jak je znaleźć :( Chociaż.....hmmm, musze zajrzeć na swojego maila, chyba w książce adresowej mam do nich jakieś namiary. Tylko czy one jeszcze korzystają z tych maili to niewiadomo :O ale najpierw to musze lecieć z psem, bo mi w domu narobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, że prędzej by się nauczył korzystać z toalety, niż by ten tunel wykopał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę sprawić moim dzieciom psiaka... Jaką rasę polecacie? A może kundelka? Zawsze marzył mi się golden retriever - podobno mają anielską cierpliwość do dzieci i są bardzo łagodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się zawsze golden marzył... no i to podobno typowo rodzinny pies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony ... takie biedne kundelki w schronisku mieszkają i są takie wdzięczne i oddane. Hmm... musimy zrobić naradę rodzinną. Tymczasem oglądam "House, M.D.". Uwielbiam gościa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×