Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Gość To i ja odpowiem
Bo niby jaki jest czas oczekiwania na tą " lepsza skore"??? Co ja kurna wąz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSZKA___
mi tez super pomagal i pomaga! ale dzis kurcze wyskoczyl mi jeden na policzku i pare malych na drugim:(:(:( ale jestem pewna ze to od sobotniej balangi,wiadomo papieroski,winko,piwko i za pare dni cera tak reaguje,od niewyspania tez:( ale wlasnie sie posmarowalan brevoxylem,a na te pryszcze dalam wiecej:) mam nadzieje,ze pomoze i jutro obudze sie z lepsza buzia. ps.troche probowalam wycisnac,na pewno jutro bede miala czerwone.cholera :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
jeżeli wyskakuja guzki - to napewno brevoxyl nie pomoże - musisz isc do dermatologa - moze trzeba zrobic posiew - może to byc jakies paskudztwo - moga to byc lambrie lub gronkowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietta13
no dobrze pomaga na tradzik. A co z grudkami, dziurkami, wagrami?? czy na to tez pomoze? Bo owszem, mam czasem jakies syfki, ale nie za wiele i od czasu do czasu. Nie mam juz 16 lat tylko 25, wiec tradzik nie jest moim problemem. Jest nim natomiast straaaaaaasznie nierowna, grudkowana, podziurawiona cera z przebarwieniami ktorej nie upiwekszy zaden fluid.... Dodam ze cere mam tlusta, jakze by inaczej... Powiedzcie - czy w takim przypadku warto go zastosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA TO BEDZIE DOBRY
BO JA TAK MIALAM: dokladnie jak w twoim opisie,ja mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
ja mam 32 i stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi nie
stasuje juz dosyc dlugo-ponad miesiac i zero efektow, jest nawet gorzej :o wysypało mnie jak nihdy dotąd!!ratunku!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysusza na maxa
mam tak sucha twarz ze nie wiem co robic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
wiadomo nawilżać nawilzac i nawilzac ja rano 2 razy kladlam krem nawilzajacy bo skora była sucha i to na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To i ja odpowiem
O! widze ze nie jestem jedyna. Kasialux, ja wczesniej guzkow na buzi nie mialam. Po brevoxylu mnie obsypalo guzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
kochana nie wiem co mam ci doradzic najlepiej to zrobic posiew i zabaczyc czy nie ma sie lambri lub gronkowca ja kiedys mialam wiec guzki na twarzy tez mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
to ze masz guzki to nie znaczy ze od kremu - ale tego nie wykluczam moze to sprawy hormonalne? np. tarczyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To i ja odpowiem
tak tez mysle..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
bo tojest miłe forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
dziewczyny - pytanie z innej beczki przeczytałam gdzies na forum ze" przy stosowaniu masci brevixyl i innych złuszczajacych skóre nalezy brac leki na watrobe - bo uszkadzają' kurcze - co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogorszenie
ja rowniez po brevoxylu mam straszna cere, czy to mozliwe ze przez niego mam te wielkie grudy???? rany ja wygladam cosraz gorzej,nie wiem czy odstawic zy dalej smarowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad czym ten cały zachwyt
przecież Brevoxyl to jest to samo co Benzacne, którym ja walczyłam z pryszczami 20 lat temu, i do terza jest w sprzedaży. Tylko ten pierwszy kosztuje 3 razy więcej. Brevoxyl jest nawet słabszy ma 4% nadtlenku benzoilu, a Benzacne wystepuje pod postacią 5% lub 10% żelu i kosztuje ok 6 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad czym ten cały zachwyt
sorry za literówkę - miało być - "teraz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novika novinka
Tak to prawda ze Benzacne jest tansze ale dla mnie jak i dla innych Brevoxyla okazuje sie lepszy od Benzacne pomimo ze benzacne ma wieksze stezenie benzoilu. A to co wiecej nieznaczy lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad czym ten cały zachwyt
chyba między stężeniem 5% a 4% nie ma aż takiej różnicy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novika novinka
Tak . lepsze jest leczenie w rozlozeniu na dlugi okres czasu nizeli by to mialo byc w ekspresowym tempie a potem jeszcze gorzej bedzie sie miala skora tak jak zdietami -cud ktore to mowia ze schudniesz 13kg wdzien a potem jojo :) lepiej byc cierpliwym. No mnie osobiscie powiem ze bardziej nadaje sie Brevoxyl i nie jest to jakas reklama tylko poprostu moja opinia natemat tego preparatu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novika novinka
mialo byc 3kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To i ja odpowiem
pogorszenie - ja przestałam to swinstwo brac:( sorrka za to slowo.. ale jestem wsciekla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novika novinka
widocznie tobie sie nienadaje ten krem. Widzisz nie na wszystkich dziala kojaco muzyka klasyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssi
Hmmm mam pytanie czy zaczerwienienia na skorze wystepuja zaraz na drugi dzień po zastosowaniu tego kremu? I czy naprawdę jest tak dobry jak wszyscy piszą no prawie wszyscy :P z małymi wyjątkami Troszke się boje go spróbowac ale może warto? Moja skóra się bardzo przetłuszcza i mam troszke na twarzy wągrów czy też sie nadaje do tego typu rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
nadaje sie tylko uwazaj z gruboscia smarowania - cieniutko i najlepiej na noc co 2 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solistka
U mnie zaczerwienienie i swedzenie pojawiło sie dopiero po 2 tyg stosowania. wiec ostrożnie z tym kremem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja już stosuje od poniedziałku tylko na noc! narazie nie mam żadnych podrażnień zaczerwienionej skóry itp. to chyba dobry znak, narazie jestem zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×