Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Gość ja tez na ranki uzylam tzn
posmarowalam cala buzke brevoxylem a jak wysechl na ranki dalam tormentiol!! a kremu nawilzajacego mozest n uzyc proderma pichtowy,albo jakiegos dla dzieci(nie podraznia chociaz i nie ma konserwantow) albo nivea soft,tez ok!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko ze Nivea Soft
ma ten nieszczesny Liquidum Parrafinum w skladzie ktory jest zabojczy dla posiadaczy cer problemowych poniewaz zatyka pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
to moze jakis dzieciecy np bambino? pichtowy mam ale chyba jestem na niego uczulona albo był zbieg okolicznosci ze po nim wyskakiwały mi duze syfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko ze Nivea Soft
endi sprawdz sklad tego kremu pichtowego i jak kupujesz jakis kosmetyk a zwlaszcza krem to patrz na skladniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
do "tak tylko ze nivea soft" a jaki Ty bys mi poleciła? który np ze znanych Ci kremów nie ma składników zatykajacych pory itd? z góry dzieki................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
kiedys uzywałam swietnej maseczki nawilzajacej ale ja wycofali - cos z minerałami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko ze Nivea Soft
hmm a masz bardzo tlusta cere>? ja mam mieszana z problemami ktore pojawiaja sie od czasu do czasu natomiast przebawrienia mam po tradziku ktore sa mi wierne niestety. Jesli chodzi o nawilzajacy krem to uzywam od La roche-posay Hydraphase legere nawilzajacy lecz lekki. Od razu po nalozeniu go czuc komfort nawilzenia i nieuszczy mi sie skora dzieki temu kremowi bo jak uzywam na noc Brevoxyl to taka mozliwosc istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko ze Nivea Soft
a jaka ta maseczka byla ? moze cos wzamian jest teraz na rynku kosmetycznym? ja uzywam te z glinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam od poczatku do konca,bo troche tego jest łatwiej mis ie zapytac -CZY TO DAJE COS NA WąGRY NA NIOSIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
podobno na wagry tez stosowac mozna ten krem do ......nivea........... to była mała maseczka w saszetce białe opakowanie z kolorowymi jakby kryształkami w nazwie było cos maseczka z minerałami dobrze tez nawilza z kolastyny w saszetce rózowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko ze Nivea Soft
onak- No jesli chodzi o Brevoxyl to nie moge nic o nim powiedziec a jesli chodzi o wagry tym bardziej. bo stosuje 2 dni dopiero a przezucilam sie na niego od Benzacne ktory uzywalam i nie dawla rezultatow takze by oczysczic pory raz na zawsze. A ja sobie buzke zepsulam moja niewiedza bo kremy ktore dotychcasz kupowalam byly porazka choc wydawaly by sie swietne dlatego teraz poszlam po krem do apteki sie poradzic iwlasne kupilam ten co powyzej opisuje, bo jak wiadomo zaskorniiki powstaja glownie zpowodu zapychania porow a krem moze byc glownym sprawcom chocbym niewiem jakbys dbala o buzke to jesli krem masz nieodpowiedni nic ci nie da pielegnacja. Jak jakies pytanka macie to pytajcie z checia odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta32452
droga OnaK - stosuje dlugo brevoxyl i nie widze zmian w wagrach, ale faktem jest ze mam je tylko na nosie a na nos daje malo tej masci, ale tak czy inaczej jak dla mnie- pryszcze, zaskorniki - TAK, a wagry Nie.(niestety) p.s.na wagry najlepszy zel kolastyna, ale musisz regularnie 2 razy dziennie uzywac, po 2 tyg nie ma juz sladu wagrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki to jest zel
kolastyny? do mycia czy pielegnujacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta32452
antybakteryjny do mycia twarzy bez mydla, ostatnio go kupilam jak byl jeszcze w starej formie za okolo 10zl, a teraz ma ulepszony sklad (moze faktycznie jeszcze lepszy - bo bez SLS), widzialam ostatnio w rossmanie za 8,99zl takie niebiesko niebieskie opakowanie:) Daj znac czy Ci pomogl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki to jest zel
Ja na pewno kupie izobaczymy co i jak> Ale to chodzi o ta serie Nastolatki czy cos takiego ? Bo soraya ma taka wlasnie i jest niebieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta32452
Upewnilam sie jeszcze, to jest seria Nastolatki, ale to nie jest Soraya ! z tej serii jest na pewno jesczze tonik, tez niebieski, ale nic wiecej nie wyprobowywalam. Tonik jak na razie jest niezly z serii Tintin ziaja - ale jak to tonik - bez rewelacji;) albo nie trafilam na naprawde dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki to jest zel
juz wiem to jest Kolastyna na pewno ;) to mowisz ze ten zel usuwa wagry? po jakim czasie i ile razy dziennie mylas twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta32452
Jak juz pisalam po 2 tyg stosowania 2 razy dziennie mialalam juz czysciutki nosek:) potem uzywalam juz tylko raz dziennie i tez bylo ok.a niedlugo pozniej odstawilam kompletnie zel i po dluzszym czasie wrocily(niestety nie pamietem jakim czasie)Potem drugi raz zaczelam "kuracje" i znowu znikly:) ale ze jestem len to znowu jak tylko znikly to zaprzestalam stosowania, i po dluzszym czasie wrocily;-/choc juz nie tak duzo, i teraz zaczynam juz tzreci raz stosowanie i obiecuje sobie wytrwalosc !- i jestem dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wagry na nosie najlepszy
jest banzacne 10% na noc a na cala buzie z zaskornikami i wagrami a takze pryszczami brevoxyl. i po klopocie:) pa:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta32452
oj nie wiem, mnie benzace nie pomogl i w ogole nie zbyt dobrze go wspominam-nic nie wyleczyl,no i nadawal sie tylko na noc bo bylo go widac po posmarowaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
Dziewczyny ratujcie Nie moge juz wytrzymac ze swoja twarza taka jest sucha po tym brevoxylu:( Czym ja nawilzacie? Pichtowy nie pomaga, babydream tez nie, nivea oczywiscie odpada przez to nieszczesne parafinum liquidum... Jeszcze chyba nigdy nie mialam takiej suchej twarzy:( Przezyje nawet swiecenie sie ale juz nie wytrzymam z ta suchoscia... A to dopiero trzeci dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie....mam ten sam problem z suchą skórą. Posmarowałam sie Brevoxylem dopiero 2 razy, ale juz czuje ściągniętą i sucha cerę:/ pomocy!!!!! no ale przynajmniej sie skóra nie świeci:) a czy ten krem-cud pomoże, o tym za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
kurde chyba ide do rossmanna po cokolwiek bo oszaleje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba normalne ze jest such
a skoro brevoxyl dziala zluszczajaco!! schodzi stara na miesjce nowej ! tak jak po kwasach! to chyba normalne! ja stisuje brevoxyl na noc tylko a na dzien babydream bo jest trche tlustszy albo jakis nawilzajacy! fakt-po pichtowym nie jest za dobrze,wysusza :( najwazniejsze ze cera gladka i bez pryszczy i ze nie musze sie tapetowac .):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zachęciłyście mnie. Kupuję. Ale opakowanie przypomina mi bardzo Benzacne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy lek ocenie sie po opa
kowaniu? a moj ex przypomina mi mojego obecnego...z tym ze moj ex nie dzialal na mnie tak jak moj obecny:) to jak z benzacne i brevoxyem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
tak to normalne ze brevoxyl zluszcza i przez to wysusza ale przeciez nie oznacza to ze nie mozna skory nawilzac! Wprost trzeba to robic jak nie chce sie miec skorupy! Przeciez skora to zywy organ... Tylko czym cholerka jak nic czego probowalam nie nawilza wystarczajaca dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto mowi zeby nie nawilzac
nie umiesz czytac! chyba pisze ze stosowac na noc a na dzien nawilzac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babydream dobrze nawilza
i pod makijaz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×