Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość Beatazoliborz
Nie polecam pani Izy na ul. Lwowskich 9 w Warszawie. Pisze ku przestrodze. Zamiast rzes 1:1 pani dokleja kepki do jednej naturalnej rzęsy. Po takim przedluzaniu rzes zostało mi kilka własnych rzes. Nie polecam. Pani chwali sie ze robi rzęsy w 40 minut. Dziewczyny! Nie da sie w 40 minut zrobic rzes 1:1. !!!!!!!!!! Uważajcie i nie dajcie sie nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ennika
W Warszawie polecam tylko ten salon www.przedluzanierzes-warszawa.pl/ Nie trafiłam przyznam wcześniej na nic lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanndeczkaa
Co do pieknych i długich rzęs przed ślubem, to polecam Wam dziewczyny cos co ja sama teraz mam na rzęsach- aplikacje Nouveau Scary. Efekt super, aplikacja 30 minut, mozna spokojnie aplikowac u osób noszących szkła. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alikkk
A czym robicie demakijaż? Czy wacik ze. Zwykłą woda jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukkrecjja
Przy przedłużeniu rzes taka metodą nie musisz niczego zmywać. Wystarczy jak przemyjesz oko samą wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamellaamella
Polecam zrobić sobie takie szkolenie z tej metody. Na pewno bedziecie bardzo zadowolone z tego ze w Waszych salonach będzie coraz wiecej nowych klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylizacja rzęs Katowice
Gdyby ktoś szukał doświadczonej stylistki rzęs w okolicach Katowic, to polecam siebie :) Mam pracownie niedaleko centrum Katowic. Zakładam rzęsy metoda 1 do 1, 2 do 1, a także niedługo 3 do 1 i stylizacje za pomocą 100% norki naturalnej. Wykonuję stylizacje zarówno imitujące naturalne, wytuszowane rzęsy, jak i efektowne rzęsy na ślub lub inna okazję. Można dowolnie stopniować wielkość rzęs, tylko trzeba dokładnie powiedzieć o jaki efekt chodzi. Mam również rzęsy ciemnobrązowe, kolorowe, ombre (cieniowane), brokatowe, cyrkonie swarovskiego, co się komu zamarzy :) Dużo zdjęć i więcej informacji: http://www.anastazjabalon.com/Portfolio/Przedluzanie-rzes,12/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjjjuszkoawa
Ja jestem kosmetyczką i wykonuje taki zabiegi, wiec moge sie w tym temacie wypowiedzieć. Najpierw wykonuje się zabieg LVL podkręcenie rzęs a następnie można zastosować aplikację NouveauScara - efekt rewelacyjny, klientki bardzo zadowolone. I coraz chętniej decyduja sie na takie zabiegi. A ja tez dzięki temu spełniam sie w zyciu zawodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoosia1979
Dziewczyny, zanim udałam się na zabieg przedłużania rzęs, przeczesałam cały internet, dosłownie ! Przeczytałam wszystkie możliwe fora. W ten sposob trafilam do jednego z salonu na ulicy górczewskiej, mialam po prostu najbliżej. Wyszlam w szoku. Aż się nie chciało wierzyć. Rzęska do rzęski, nic nie czułam podczas zabiegu. Nie pisała bym opini na forum, ale wszystkie moje koleżanki zachwalają bo nie raz widziały sztuczne rzęsy, ale moje powalają wszytkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taAlicja
Witam, zastanawiam się nad przedłużeniem rzęs. Mieszkam na bemowie, więc w sumie może bym się wybrała na tą górczewską, a gdzie to jest dokładnie? Jak się nazywa salon? I napisz proszę, czy te rzęsy się dobrze trzymają, bo słyszałam, że różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taAlicja
A właśnie i jaka to metoda, bo wiem, że są różne. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariowsska
A ja jednak na Woli wolę ten salon Pani Żbikowskiej. Po prostu uwazam ze jesli już miałabym wybierac to nawet gdyby byl na końcu miasta opłaca mi sie tam pojechac chociazby dla samych świetnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggdalenka9
W sumie własnie jesli ma sie juz trafiony i upatrzony przez siebie taki salon to ja też jestem takiego zdania ze powinnismy sie go trzymac. Zwłaszcza ze sam zabieg jest wykonany profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryllka222
Coś w tym jest. Ja tez już tyle salonów odwiedziłam ze w sumie mogłabym napisac o każdym z nich książkę. Ale wlasnie mam swoj ulubiony salon na Woli, Pani Kamili Żbikowskiej i tylko tam jezdze na rzesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okinałeczkoo
Ile w tym salonei na Woli o którym napisałas kosztuje takie przedłużenie a potem też uzupełnienie rzęs ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoosia1979
odpowiedź dla TaAlicja. przepraszam, że tak późno, mam nadzieje ze tu jeszcze zajżysz. Ten salon to Kokieteria na ulicy górczewskiej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Białystok
MEGA PROMOCJA !!!! Oczaruj spojrzeniem swego mężczyznę i nie tylko! Zapraszam na przedłużanie rzęs metodą 1:1 Posiadam ukończony kurs potwierdzony certyfikatem. Posiadam różne długości, grubości oraz profile rzęs (J, B, C) przez co każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Nie czekaj ! Zapisz się już dziś Napisz i uzyskaj więcej informacji. Zapytaj się o możliwe promocje. Zapraszam !! Więcej informacji na mailu: justa.i@wp.pl lub pod nr 508681246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odżywka na porost rzęs - http://bit.ly/1DR9zDG Nie spodziewałam sie takich efektów! Rzęsy są zauważalnie dłuzsze. Obecnie używam produktu tylko na górną linię rzęs ponieważ dolne urosły mi tak bardzo, że aż głupio to wygląda. Wszystkie obietnice zostały spełnione. Oprawa oka dzieki tej odżywce wyglada zniewalająco.! Rzęsy są ciemniejsze, grubsze, błyszczące i dłuuuugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfectart
Zapraszam wszystkie panie na przedłużanie rzes metodami 1:1, 2:1 i 3:1 na Bemowie. Przedłużaniem rzes zajmuje sie od 2010 roku. Wszelkie informacje na stronie www.perfect-art.com.pl Na hasło promocja listopadowa założenie rzes w cenie 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulibka23
Jeśli chodzi o stolicę, to ja od kilku miesięcy już jeżdzę do Pani Kamili www.przedluzanierzes-warszawa.pl/ i chyba nie przestanę, bo strasznie mi sie podoba ten widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladaaaaaa
Ja z czystym sumieniem mogę polecić w Gorzowie Wielkopolskim p. Angelike pracuję w salonie Cosmex. Trafiłam do salonu z polecenia mojej klientki i jestem bardzo zadowolona. Przyjemna atmosfera, mam piękne rzęski 1:1 i polecam wszystkim paniom ten zbieg! duża wygoda jak dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaWro
Mogę Wam polecić panią Beatkę z Wrocławia. Co prawda salon ma daleko od centrum, bo to chyba już brochow, ale jest rewelacyjna jeśli chodzi o rzęski. Robiłam u niej kurs i takiego szkolenia jeszcze nigdy nie miałam. Mega profeska!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Katowice to ja polecam tą Panią www.facebook.com/pages/Stylizacja-rz%C4%99s/485927314777210?ref=hl bardzo profesjonalnie i świetny efekt, sprawdzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda7233
Można spokojnie spróbować samej przedłużyć rzęsy,wystarczy mieć tylko do tego odpowiednie akcesoria,polecam w tym celu http://sklep.abclashes.pl/ nie zawiodłam się na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×