Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Paula033 a czy każdy kto pisze, że zrobił sobie przedłużanie rzęs to od razu reklamuje? Bez sensu. Ja robiłam w salonie Kleopatra w wawie. Nie znam się na tym sama i nie chciałam robić w domu u kogoś kogo nie byłam pewna. Zabieg trwał bardzo długo co mnie nieco męczyło ale czego nie robi się dla urody. W sumie nie zapytałam nawet jakich rzęs pani użyła ale z efektu końcowego jestem zadowolona. Teraz tylko uzupełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
Salon urody ,, STYLIZATORNIA '' zaprasza na zabieg PERMANENTNEGO PRZEDŁUZANIA RZĘS z okazji zbliżających się ŚWIĄT WIELKANOCNYCH do każdej aplikacji: masaż twarzy-szyi-dekoltu + maska algowa GRATIS !!!! W ofercie posiadamy również rzęsy kolorowe jak i z cyrkoniami swarowskiego !!! Koszt pierwszej aplikacji 300zł kontakt: 517306190 permanent_lashes@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie odradzam przedłużanie rzęs. Sama to zrobiłam i żałuję. Kosztuje to sporo czasu i pieniędzy! Efekt oczywiście super, ale wytrzymałość nie jest taka jak wszyscy piszą. Dopełnianie raz w tygodniu! I to jest prawda, a nie, że niby co 6-8 tygodni! Każdy kto zakłada rzęsy tak mówi, bo chce po prostu zarobic i złapać klientkę. I opowieści, że niby źle założone, że źle śpię, że rzęsy naturalne były w fazie wypadnia itp... to wyssane z palca. PO PROSTU NIKT NIE POWIE PRAWDY, ŻE UZUPEŁNIA SIĘ JE CO TYDZIEŃ, ŻEBY BYŁY WCIĄŻ ŁADNE. Owszem można rzadziej, ale wtedy wygląda sie okropnie, tworzą się takie "dziury". Ja wytrzymałm miesiąc i w koncu ściągnęłam, bo to nie ma sensu. Co z tego, że rano nie musiałam ich malować, zaoszczędziłam raptem 5 minut, co zreszta z nawiązką musiałm przeznaczyć na czesanie rzęs sztucznych. PROSZĘ MI WIERZYĆ. sAMA TEGO DOŚWIADCZYŁAM! ZDECYDOWANIE ODRADZAM! No chyba, że ktoś ma dużo czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robjana
Zapraszam na rzęski do Legnicy :) tel. 602 41 39 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffifarafa
witam ja polecam z opola p.dorotke! super efekt,prawdziwa solidna frima!pierwsze uzupelnienie gratis, na firmie nouva lashes pracuje, bardzo fachowa osoba oprocz tego cala kosmetka twarzy madra,zdolna osoba!!polecam!!i nie drogo jak na te firme/! jej numer firmowy 888 605 048 pytac,dzownic mozna,ja tak zaczynalam!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jeśli zastanawiacie się gdzie w Warszawie pójść na rzęsy polecam Magdę Pieczonkę. Robię u niej rzęsy Nouveau Lashes od kilku miesięcy. To ona pomogła mi w momencie kiedy wcześniejsza kosmetyczka doprowadziła moje do ruiny. Aplikację wykonuje u siebie w mieszkaniu na Włochach. Podaję numer do Magdy w razie gdybyście były zainteresowane albo miały jakieś pytania 510-413-997. Pozdrawiam Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editat
szukam kogoś kto by mi to wykonal w austrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editat
kto moe mi to wzkona w austrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2wersia
Czesc dziewczyny;] powiem wam ze przedluzalam sobie rzesy ostatnio i to nie w salonie za 600zl tylko u dziewczyny posiadajacej certyfikat za 130zł. Rzesy sa cudowne i wogole sie ich nie czuje.zabieg trwał 1,5h.Przestrzegalam wszystkiego co mi powiedziala:czyli unikalam wody przez 24h i nie stosuje tlustych rzeczy do demakijazu i jest super;] Nawet z ciekawosci pociagnelam za ta przyklejona rzese zeby zobaczyc jak to sie trzyma i o dziwo nic nie ruszylo;D musialabym juz chyba wyrwac cala swoja ale nie jestem masocistka;D jak narazie trzyma sie tydzien i wypadly mi chyba tylko z 2 rzesy...a ze mialam zrobione je bardzo gesto to wogole nie widac roznicy;] jak zauwaze jakies minusy to napisze;D coc narazie jestem pewna ze mam dosc malowania i wole raz w miesiacu isc na uzupelnienie;] a poza tym nie ma to jak zobaczyc sie z rana w lustrze z takimi pieknymi rzesami-uczucie BEZCENNE!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja przedłuzam rzeski sobie juz prawie 2 lata u jednej stylistki ktora przyjezdza do mnie do domu jak i rowniez w salonie,i powiem szczerze ze niewyobrazam sobie zycia bez nich;] polecam moja pania 500-196-721 DOJEZDZA w kazde miejsce w Warszawie i chyba poza rowniez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edithat
szukam kogoś kto profesjonalnie wykona mi to w austrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęski
Witam dziewczyny. Ja równiez juz od roku zakładam sobie rzęsy i jestem bardzo zadowolona,efekt naprawde jest imponujący,chodze raz na 4 tyg.na dopełnienie i naprawde wszystkim to polecam. Wykonuje to u kosmetyczki,która równiez szkoli dziewczyny. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęski
Witam dziewczyny. Ja równiez juz od roku zakładam sobie rzęsy i jestem bardzo zadowolona,efekt naprawde jest imponujący,chodze raz na 4 tyg.na dopełnienie i naprawde wszystkim to polecam. Wykonuje to u kosmetyczki,która równiez szkoli dziewczyny. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo-zadowolona-kraków
nie bede tutaj perfidnie zamieszczac reklamy salonu.powiem tylko tyle ze przedłużam juz ponad 2 lata i z reką na sercu ,moge polecic salon.Wiem jak latwo jest trafic w kiepskie miejsce i kiepsko wykonana robote dlatego wychodze z pomoca.Piszcie kochane na mail profil_29@interia.pl podam tam telefon do stylistki! Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!:) ja jestem niesamowicie zadowolona z rzęs są śliczne i wcale nie musze ich uzupełniac co tydzień, co 5 tyg uzupełniam i jest super:) nie musze malowac ich tuszem do rzes i za to mam wiecej czasu rano a straszny ze mnie spioch:) bardzo polecam moja stylistke ktora przedłuza za 200zł w salonie w Sosnowce, podaje numer jakby ktos by zainteresowany 664-488-367 pozdrowki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!:) ja jestem niesamowicie zadowolona z rzęs są śliczne i wcale nie musze ich uzupełniac co tydzień, co 5 tyg uzupełniam i jest super:) nie musze malowac ich tuszem do rzes i za to mam wiecej czasu rano a straszny ze mnie spioch:) bardzo polecam moja stylistke ktora przedłuza za 200zł w salonie w Sosnowce, podaje numer jakby ktos by zainteresowany 664-488-367 pozdrowki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teoma
Dziewczyny, ja kiedyś robiłam u takiej stylistki na Bielanach która mi rzęsy posklejala, oczy swędziały pół rzęs sobie wydrapałam.... istny koszmar... ale trafiłam na genialną dziewczynę która zdjęła mi te posklejane grudy, sprowadziła mi świetną odżywkę taką w pisaku i kazała zrobić miesiąc dwa przerwy i dać rzęsom po tych torturach odpocząć. Jak trochę odżyły to się do niej udałam na założenie rzęs, rzęsy były cieniutkie bez żadnych grud i wyglądały mega naturalnie , teraz chodzę do niej na uzupełnienia i jestem naprawdę bardzo zadowolona, zawsze doradzi tak by nie zaszkodzić. Gdyby ktoś potrzebował dam na nią namiary bo ta dziewczyna to skarb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teoma
Dziewczyny, ja kiedyś robiłam u takiej stylistki na Bielanach która mi rzęsy posklejala, oczy swędziały pół rzęs sobie wydrapałam.... istny koszmar... ale trafiłam na genialną dziewczynę która zdjęła mi te posklejane grudy, sprowadziła mi świetną odżywkę taką w pisaku i kazała zrobić miesiąc dwa przerwy i dać rzęsom po tych torturach odpocząć. Jak trochę odżyły to się do niej udałam na założenie rzęs, rzęsy były cieniutkie bez żadnych grud i wyglądały mega naturalnie , teraz chodzę do niej na uzupełnienia i jestem naprawdę bardzo zadowolona, zawsze doradzi tak by nie zaszkodzić. Gdyby ktoś potrzebował dam na nią namiary bo ta dziewczyna to skarb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o przedłużanie rzęs to ja polecam Salon kosmetyczny La Grace w Warszawie! Pod adresem www.lagrace.pl/zabiegi/przedluzanie_rzes_warszawa.html znajdziecie troche informacji o tym zabiegu. Ja byłam i jestem mega zadowolona! Teraz mają tam 20% zniżki! POLECAM! Zresztą salon ma już całkiem niezłą renomę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe-rzesy
Przedłużanie rzęs Poznań. Zapraszam wszystkie Panie z Wielkopolski na przedłużanie rzęs www.nowe-rzesy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe-rzesy
Przedłużanie rzęs Poznań. Zapraszam wszystkie Panie z Wielkopolski na przedłużanie rzęs www.nowe-rzesy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o przedłużanie rzęs to ja polecam Salon kosmetyczny La Grace w Warszawie! Pod adresem www.lagrace.pl/zabiegi/przedluzanie_rzes_warszawa.html znajdziecie troche informacji o tym zabiegu. Ja byłam i jestem mega zadowolona! Teraz mają tam 20% zniżki! POLECAM! Zresztą salon ma już całkiem niezłą renomę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na przedłużanie rzęs metodą 1:1 w Bydgoszczy:) więcej informacji oraz szczegółowy cennik dotyczący świadczonych przeze mnie usług (przedłużanie paznokci, przedłużanie włosów metodą keratynową i na mikroringi,makijaże okolicznościowe, zabiegi pielęgnacyjne, odmładzające na twarz, henna brwi i rzęs, manicure, pedicure) wszystkie zabiegi mogą zostać wykonane w domowym zaciszu klientki, dojazd gratis zapraszam na strone: www.justi.ovh.org www justi ovh org Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na przedłużanie rzęs metodą 1:1 w Bydgoszczy:) więcej informacji oraz szczegółowy cennik dotyczący świadczonych przeze mnie usług (przedłużanie paznokci, przedłużanie włosów metodą keratynową i na mikroringi,makijaże okolicznościowe, zabiegi pielęgnacyjne, odmładzające na twarz, henna brwi i rzęs, manicure, pedicure) wszystkie zabiegi mogą zostać wykonane w domowym zaciszu klientki, dojazd gratis zapraszam na strone: www.justi.ovh.org www justi ovh org Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINA OLSZTYN
Zapraszam na zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 w Olsztynie:)Przyjmuję w salonie na ul. Iwaszkiewicza. Koszt zabiegu wynosi 250 zł.Zapraszam serdecznie:)tel. 503-791-498. Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajmuje sie tym od dluzszego czasu faktem jest iz wyglad jest super ale jesli sa pomalowane lub usztywnione odzywka po umyciu ,demakijazu(ktory trzeba robic bardzo delikatnie zeby nie powyrywac z cebulkami) lub po nocy sie wywijaja kazda w inna strone i czesto ciezko je naprostowac .jednak ze nie ma co wierzyc ze sa calkowicie nie szkodliwe wkoncu to cialo obce jesli cebulka twojej rzesy nie jest na tyle mocna na utrzymanie rzesy beda ci pojedynczo wypadac ty zeby efekt byl normalny bedziesz je doklejac "no bo co przeciez nie bede chodzic z paroma a z paroma nie" wiec wkoncu jak juz ci wypadna wszystkie obudzisz sie i stwierdzisz ze to bylo nie potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita**
witam:)gdzie najlepiej w Katowicach przedluzaja rzesy?p0owiedzcie bo pojecia nie mam ktory salon wybrac.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×