Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość fantazja1604
ktoś bardzo dobrze założył Ci rzęsy. Moim klientkom też się tyle trzymają. a czemu nie zdecydowałaś się na dopełnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iqunetka
bo moja koleżanka też założyła sobie rzęsy,wcześniej niż ja ( w innym gabinecie) i widziałam co stało się z jej naturalnymi rzęsami- koszmar. ale ona w ogóle trafiła na słabą kosmetyczkę widocznie... I wystraszyłam się, że zniszczę swoje naturalne,na które z resztą nie miałam wcześniej co narzekać. Uznałam, że zainwestuje w super tusz do rzęs i odżywki zamiast dopełniać sobie rzęsy. Obawiałam się, że to wszystko zbyt obciąży moje rzęsy, ich cebulki, tak jak dredy obciążają cebulki włosów, ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIP lashes Wrocław
"(...)bo moja koleżanka też założyła sobie rzęsy,wcześniej niż ja ( w innym gabinecie) i widziałam co stało się z jej naturalnymi rzęsami- koszmar. ale ona w ogóle trafiła na słabą kosmetyczkę widocznie... I wystraszyłam się, że zniszczę swoje naturalne,na które z resztą nie miałam wcześniej co narzekać. Uznałam, że zainwestuje w super tusz do rzęs i odżywki zamiast dopełniać sobie rzęsy. Obawiałam się, że to wszystko zbyt obciąży moje rzęsy, ich cebulki, tak jak dredy obciążają cebulki włosów, ha (...)" Jeśli kosmetyczka dobieże Ci odpowiednią grubość nie powinno się nic takiego dziać. Możliwe, że przyzwyczaiłaś się do tych doklejonych i dlatego wydają się rzadsze? Jeśli masz słabe rzęski poproś o grubość 0,10mm normalne - 0,15mm. Pozdrawiam, Klaudia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabet
aleczka25 - slabo podkrecone bo prawdopodobnie masz wygięcie J, Najbardziej podkrecone jest C ale podkrecenie zalezy od tego jaki masz ksztalt oka. Co znaczy niesforne?? Generalnie ja tez probowalam kilka ksztaltow i dlugosci zanim uzyskalam taki efekt jak chcialam, dalam tez stylistce wolna reke by zasugerowala najlepsze rozwiaznie. Nie zawsze za pierwszym razem jest dokaldnie tak jak sobie wypbrazasz. Przegadaj to ze stylistka na uzupelnieniu lub zmien stylistke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabet
iqunetka - teraz masz rzadkie i o połowę krótsze ... poniewaz to sa mlode nie wyrosniete rzeski. To jest naturalny proces - to nowe rzesy ktore jeszcze nie urosly, a te stare ze sztcznymi Ci wypadly :-) Stylistka ci tego nie tlumaczyla?? :-) Rzesy sa jak wlosy - wyrastaja, sa dorosle i wypadaja. Te mlode sa krotke bo musza urosnac, potem sa dorosle - to te nasze najdluzsze, a potem wypadaja. Caly cykl tra ok 3 miesiecy. Nie uzupelnilas wiec te starsze ze sztucznymi ci wypadly, zostaly mlode. Sztuczne rzesy nie osolabiaj naszych poniewaz nie maja stycznosci z cebulkami, nie dotykaja skory itd. Bez zadnych olejkow rycynowych Twoje rzesy za kilka tygodni beda takie jak kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też w poniedziałek wybieram się na ten cudowny zabieg:):) weszłam na forum bo wlasnie obawialam sie ze potem moje naturalne rzesy nie beda wygladaly jak teraz, mam dosyć grube i długie, kosmetyczka kazała mi zarezerwować od 3 do 4 h, czy to naprawde az tyle trwa?? jestem ciekawa efektu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula1nap
Ja przedłużam rzęsy u siebie w domu we Wrocławiu , mam profesjonalny sprzęt i łóżko...codziennie w godzinach popołudniowych (po 16). Z racji tego, iż robię je w domu koszt jest dużo niższy niż w salonie... zamiast 450 zł... jedynie 100 zł (uzupełnienie 80 zł) ... sama noszę rzęsy już od półtora roku i nie wyobrażam sobie już bez nich życia :) aby zachować dobry wygląd oka rzęsy uzupełniam po ok 3-4 tygodniach, wtedy efekt jest najlepszy :) chętne na zabieg we Wrocławiu zapraszam na emiala lub 693 501 464. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my lovely lashes warszawa
u nas zabieg 1:1 trwa 1h-1.5h. Efekt, w zależności od Twojego upodobania, może być mniej lub bardziej spektakularny. Zależy to od grubości i długości rzęs. Zapraszam do salonu My Lovely Lashes w Warszawie na Lwowską 9. Zabieg 1:1 kosztuje 300,-. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabet
nie wierze ze mozna zalozc rzeski w 1 -1,5 godz, mowie o pierwszej aplikacji. Chyba ze ktos to robi niedokladnie, nie dokleja do wszystkich rzes. Robilam w kilku salonach i zawsze min to 2,5 godz. A 3 czy 4 to jak ktos ma bardzo duzo rzes lub stylistka wolniej pracuje. Ale tez umowmy sie ze jak wejdziesz do gabinetu to trzeba porozmawiac jakie rzski zakladamy, obejrzec fotki realizacji, przygotowac materialy.... a czas leci wiec mozliwe ze pani poprosla bys zarezerwowala 3-4 godz by miec zapas czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my lovely lashes warszawa
Jak widać jest możliwe założenie 1:1 w 1.5 godziny. Zapraszamy. Może Pani sama sprawdzić. :) zapewniam, że zabieg jest wykonywany dokładnie, a nasz stylista ma wieloletnie doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagadzam się! można załozyc w godzinę! zakładam rzesy od dwóch lat , przeszłam wielostopniowe szkolenie w Xtreme Lashes i nigdy nie opuszczam zadnej rzesy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIP Lashes Wrocław
Do: "my lovely lashes warszawa u nas zabieg 1:1 trwa 1h-1.5h. Efekt, w zależności od Twojego upodobania, może być mniej lub bardziej spektakularny. Zależy to od grubości i długości rzęs. Zapraszam do salonu My Lovely Lashes w Warszawie na Lwowską 9. Zabieg 1:1 kosztuje 300,-. " DO momentu zaznajomienia się z ofertą na stronie mylovelylashes.com zgadzałam się z forumowiczkami, że niemożliwa jest aplikacja rzęs w 1-15h. Można ten czas skrócić (powiedzmy, ze podczas szkolenia zajmuje to okolo 4h), do minimum 2h z końcowym rozdzieleniem tych rzes, które się skleiły. Ale wchodzac na strone my lovely lashes do sklepuy internetowego mozna przeczytac: Rzęsy typu W 69.00 zł B/0,20/12mm Rzęsy typu W idealne rozwiązanie dla Pań stawiających pierwsze kroki w wykonywaniu zabiegu przedłużania rzęs. Rzęsy przyklejone są po trzy lub jak w przypadku rzęsy typu Y po dwie w jednym punkcie na samoprzylepnej taśmie, co bardzo ułatwia chwytanie rzęsy. Dodatkowo, taśmę, na której są przyklejone rzęsy, możemy przykleić do własnej ręki, co przyspieszy wykonywanie zabiegu. Ostatecznie mozna to nazwac jeden do jednego, ale dla mnie to bardziej METODA 3 DO 1 ponizej link http://www.mylovelylashes.com/images/photo/24_w.gif Pozdrawiam, Klaudia Straknowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my lovely lashes warszawa
Rzęsy, o których Pani mówi mamy w sprzedaży. Stanowią duże ułatwienie dla początkujących. Jednak nasz stylista nie używa takich rzęs podczas pracy i zabiegu 1:1. Posługujemy się zwykłymi rzęsami, gdzie każda jest oddzielnie. Mamy je również w sprzedaży. Zapraszamy na zabiegi i zakupy do salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabet
Klaudia - nazwa 1:1 oznacza jedna rzesa sztuczna do 1 naturalnej, a nie ilosc szucznych rzesek na pasku czy innym nosniku wiec mylne znalazlas wytlumaczenie :-)) My lovely Lashes - generalnie nie jestem przekonana bo juz kilkakrotnie robilam pierwsza aplikację, u roznych stylistek i nigdy sie nei zdazylo by trwalo to krocej niz 2 godz. A co do zaproszenia to poki co jestem zadowolona z mojej w B&B Clinic wiec ie ebde eksperymenowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my lovely lashes warszawa
ja oczywi8ście nie namawiam do skorzystania z zabiegu akurat u nas. Mogę jedynie zapewnić, że zabieg 1:1 w naszym salonie trwa od godziny do 1.5h. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby klientka była niezadowolona z naszych usług :) jest możliwość skorzystania z zabiegu Lovely Express przed 1:1, aby "sprawdzić" stylistę, jakość usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartaaa
Witam. Jeżeli któraś z Pań jest zainetresowana zabiegiem przedłużania oraz zagęszczania rzęs to zapraszam. Jestem po specjalnym kursie i pracuję na produktach posiadających atest. Cena zabiegu to jedyne 90zł. Kontakt pod nr tel.: 604-112-947 OLSZTYN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech te rzęsy
Wczoraj założyłam sobie,przedłużyłam i zagęściłam rzęsy. Hmm... W salonie nikt mnie nie zapytał, jaką chcę długośc i grubośc. Sama poprosiłam o jak najbardziej naturalny efekt,uprzedziłam,żeby nie były za długie, by nie wyglądały sztucznie. Aplikacja trwała ok. 1.5 h Przy pierwszym oku, na początku czułam szczypanie,podrażnienie-/miałam wrażenie,że klej dostał mi się pod powiekę... Przyznam, że się zaniepokoiłam, ale w związku z tym, że przy drugim oku już takich akcji nie było, uspokoiłam się. Efekt? Bardzo mnie zaskoczył! Rzęsy były wręcz nienaturalnie długie, wszystkie w jednakowym rozmiarze... Wyglądało to komicznie! Oczywiście, zwróciłam uwagę,że są za długie, ale Pani tylko powtórzyła po mnie, tak, są długie... Ech, z racji tej,że nie lubię się kłocic, podziękowałam,zapłaciłam-/ 250zl/ i wyszłam. W domu wyrwałam częśc rzęs z zewnętrznych kącików oka, bo czułam się w nich jak cyrkowy klown... Generalnie, nawet mąż uznał,że są za wielkie, a teściowa od razu zauważyła,że mam doklejone rzęsy! Cóż, chciałam ,by było subtelnie,delikatnie, a wyszło zbyt ordynarnie;-( Na e-maila mogę podesłac zdjęcia zainteresowanym. Generalnie, nie polecam. Dziś wstydziłam się wejśc do sklepu po bułki... Gdyby nie słoneczne okulary, miałabym z tym duży problem. Mam nadzieję,że jak zaczną wypadac, to złagodza ten spektakularny efekt, a przy tym nie narobią mi problemów z moimi naturalnymi "biedactwami" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula1nap
,,ech te rzęsy" jeżeli nie jesteś zadowolona z założonych rzęs nie powinnaś ich wyrywać tylko poprosić w salonie o ich ściągnięcie! ściągniecie rzęs specjalnym preparatem powinno być w salonie bezpłatne! w żadnym wypadku nie wolno ich wyrywać, bo po pierwsze strasznie to musi boleć! a po drugie możesz sobie coś uszkodzić! Proszę, jeżeli nie jesteś zadowolona udaj się do salonu aby je ściągnąc i nie zrażaj się do rzęs, bo ewidentnie nie dobrano tego zabiegu do twoich potrzeb... Miałam ostatnio Klientkę, która była na zabiegu gdzieś w Jeleniej Górze i rzęsy wypadały jej kępami bo były posklejane i źle założone... ściągnęłyśmy je i nałożyłyśmy nowe, a Klientka prawie płakała ze szczęścia jak obejrzała się w lusterku po zabiegu... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Best Choice
Przedłużanie rzęs EXTREME motodą 1:1 tel 787 678 027- salon kosmetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my lovely lashes_warszawa
"echterzesy": ja również nie polecam wyrywania, bo to tylko pogarsza efekt i tak już niezadowalający. Jeśli jest Pani zainteresowana zapraszam na zdjęcie i założenie profesjonalnego zabiegu w naszym salonie w Warszawie. Zawsze rozmawiamy z klientką przed wykonaniem zabiegu, doradzamy. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby ktoś był niezadowolony z usługi. Zapraszam serdecznie na Lwowską 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczna
skad w ogole tu sie wziela dyskusja na temat tego co jest wazniejsze czas czy efekt? bo wydaje mi sie ze efekt, i dyskusja gdzie krocej mozna zrobic byla troche bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapinka
liczy sie efekt! i jesli mam siedziec godzinę dłużej na fotelu a w zamian miec rzesy jak marzenie to posiedze bez narzekania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaasza
nie zawsze - slyszalam o przypadkach gdzies jakas stlistka z ogloszenia strasznie dlugo robila a w efekcie na rzesach byly kepki rzes a nie ladny wachlarz... no i efekt ktory ktoras z was tu opisywala czyli za dlugie rzesy ktore sa tej samej dlugosci i za dlugie to moze byc skutek zle wyszkolonej stylistki, albo co gorsza nie wyszkolonej. dlatego koniecznie zaaawsze trzeba pytac czy osoba robiaca rzesy posiada certyfikat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_87
ja na moim przykladzie moge powiedziec, ze da sie polaczyc sliczny efekt z odpowiednim czasem spedzonym na fotelu. przedluzalam rzesy w xtreme lashes [efekt oczywiscie extra] a czas na fotelu mi minal tak szybko, ze pod koniec nawet troche zalowalam ze juz koniec:P a no i pytalam pania czy ma tam certyfikat i oczywiscie miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę za dużo tutaj reklamy.. miał byc temat gdzie kogo warto polecic a nie zabijac się kto wklei wiecej swoich reklam.. Ja jestem z Wrocławia. przygodę z rzęsami zaczęłam fatalnie, bo wyszukalam dziewczyne przez portal gumtree, skusilam sie ceną 100zl przyznaje.. chcialam za wszelka cene miec rzesy jak kolezanki i pozalowalam... nawet nie widzialam jej certyfikatu:/ ale rzesy mialam, dwa dni. wypadaly na potęge nie wiedzialam co sie dzieje no bo skad, fora zaczelam czytac dopero teraz, polak madry po szkodzie. szczescie mialam, ze tego dnia kiedy chcialam je juz wszystkie powyrywac dziewczyna siedzaca obok mnie w autobusie, z przerazonym spojrzeniem wreczyla mi swoja wizytowke, mowiaz ze nie wie kto mi to zrobil ale ona chetnie mi to naprawi jesli sie zdecyduje. zabrzmialo glupio, ale patrzac na siebie w lustro z obrzydzeniem juz wrecz, zadzwonilam do niej po pomoc, chociaz na poczatku chcialam zeby tylko sciagnela mi to co mialam na rzesach. okazalo sie ze dziewczyna mnie oszukala i naklejala mi zwykle kepki na rzesy,nie rzese jedna do jednej mojej:( nie widzialam tego z mojej strony poza tym pierwszy raz mialam to na oczach. czego efektem bylo ich nadmierne wypadania jedna po drugiej.ale skracajac juz moje opowiadanie :D chcialam powiedziec ze dziewczyna ktora znalazlam okazala sie moim zbawieniem! rzesy robie juz pol roku, trzymaja sie 5tygodni, a z tego co czytam na forach powinny 3-4tygodni jak u wiekszosci, nie oszczedza na produktach,a ceny ma ustalane pod klientki- jezeli jakas zyczy sobie robote w domu robi w domu za mniej, jesli jakas chce w salonie robi w salonie za ciut wiecej. mysle ze to uczciwe:) nie bede podawac jej telefonow ani nic ale pome polecic bloga ze zdjeciami prac wykonanych ( www.dream-lashes.blogspot.com )nawet zebyscie zobaczyly jak powinien zabieg wygladac. ja zaluje ze nie odkrylam forum i internetu wczesniej, moze teraz mialabym zdrowsze rzesy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaskia
ja uwazam ze przedluzane rzesy juz sie "skonczyly" :-( Maja j glównie plastikowe solariowe laski... blleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się. Moje klientki to najczęściej tzw"kobiety pracujące" często na nocne dyżury, zabiegane, które chcą atrakcyjnie wyglądac przy aktywnym trybie życia. Są też takie, którym natura poskąpila pięknych naturalnych rzęs.Są kobiety wyjeżdżające na wakacje do ciepłych krajów gdzie tusz zwykle sie nie sprawdza. Są dojrzale kobiety pracujące w mediach, na kierowniczych stanowiskach. Nie PLASTIKOWE LALE. Najczęściej zakladam krotkie rzęsy i wtedy uzuskuje sie naturalny efekt i powiem, że oko wyglada dużo mlodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIP lashes Wrocław
Zgadza się z koleżanką powyżej, większość kobiet to zadbane kobiety w okolicach 30stki, niektóre na poważniejszych stanowiskach i chcą efektywnie się prezentować, najczęściej wybierają naturalny efekt, po prostu nie chcą codziennie tracić czasu na malowanie. Bądź tak jak napisała balbina wyjeżdżają na wakacje lub sa to panny młode. Wiele młodych dziewczyn nie moze sobie pozwolić na taki zabieg, bo jest dość kosztowny, a nawet jesli znajdziemy tańśze oferty (np.prywatnie) i tak należy wykonywać uzupełnienie co 2-3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIP lashes Wrocław
Ps. Poza tym rzęsy są bardziej popularne dopiero od roku, tak więc myśle, że dopiero się zaczynają sądząc po coraz większej liczbie klientek. Jakby się przyjrzeć bardzo wiele kobiet, które spotykamy, na ulicy, w sklepie, kinie itd. ma doczepiane rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×