Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość sarrita
oczywiscie klienta *zazyczyla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylka
Dziewczyny nawiązując do mojej wypowiedzi chodzi o to ,że czy w SPA czy w domu wykonuję tą aplikacje tak samo ......czyli przykładam się i widzę klientkę która przyjdzie uzupełnić nie musi chodzić z masakrycznymi rzęsami wypadającymi zaraz po aplikacji .........)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonaKosmetix Monika Olbryś
Stylka, nie wiem które zdjęcie Ci się nie podobało, ale tam jest wsztstko opisane-przed W TRAKCIE i po. Zgadzam się z Sarritą - są różne klientki... Niektóre Panie chcą mieć mega mega dużo rzęs, a niektóre proszą żeby robić co którąś bo w pracy nie wypada im aż tak "błyszczeć" bo wiadomo jakie są kobiety - zawistne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonaKosmetix Monika Olbryś
A kto powiedział, że po naszych aplikacjach rzęsy wypadają od razu.... nikt! więc nie masz podstaw, żeby tak mówić w naszym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylka
Nie zrozumiałaś chyba mojej oceny chodzi oto że ja nie oceniam tylko daje koleżeńską radę ,bo psujecie renomę przedłużania rzęs...........) a potem są różne opinie klientek na temat Warszawy.............). Sądzę że nie oto chodzi..............., "klient nasz Pan''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonaKosmetix Monika Olbryś
Zgadzam się, klient nasz Pan. . . Nie miałam żadnych skarg na moje prace, ani reklamacji. Wiem, że nie robię tego jeszcze stu procentowo super, ale człowiek uczy się całe życie. i mogę się założyć, że Tobie na poczatku też róznie to wychodziło. Ja widzę swoje błedy i co klient staram się je poprawiać - na kim mamy się uczyć jak nie na klientach. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylka
Monia chodzi o to że takie szczere uwagi mogą ci pomóc a nawet pomóc w dalszych aplikacji ...........................oczywiście nikt nie jest od razu mistrzem.........) Sądzę że miło by było wymienić swoje doświadczenia na osobie w ty samej dziedzinie ,a mianowicie zapraszam na wzajemną wymianę kiedy będziesz w Katowicach ..........)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrita
Mysle, ze takie uwagi powinny byc pisane na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonaKosmetix
Sarrita, w pełni się z Tobą zgadzam, ale jak widać nie każdy ma to wyczucie. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinix5
"przedluzanie rzes-dojezdzam do klientki-Bydgoszcz.603127100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMETISTAN
Dziewczyny, słyszałam że rzęsy D strasznie sztucznie wyglądaja - CZY TO PRAWDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinix5
Rzesy wcale nie wygladaja sztucznie,wrecz przeciwnie bardzo naturalnie,w zaleznosci jaka dlugos zrobisz,nie trzeba urzywac tuszu.wedlog mnie sa fantastyczne:-) na lato rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkasia
przeczytałam ostatnie uwagi i mam wrażene, że większość osób na forum to panie, które się reklamują a oto chyba nie chodzi???? jestem klientką pani Kasi która wykonuje zabieg stylizacji rzęs w Ambasadzie urody w Opolu i robi to w profesjonalny sposób-nie ćwiczy na klientkach, precyzyjnie dobiera rzęsy do budowy oka oraz do rysów twarzy.uważam, że wykonywanie zabiegu w domu to napewno niższa cena usługi ale również brak pewności, że stylistka pracuje na sprawdzonych produktach i robi to dokładnie z zachowaniem wszystkich zasad higieny-w salonach podpisywana jest zgoda na zabieg (mam pewność, że stylistka wykonująca zabieg robi to odpowiedzialnie). jeżeli Panie chcą wiedzieć co styliska robi z ich rzęsami i chcą meć pewność precyzyjnie wykonanego zabiegu polecam p. kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzesy
Najlepsze jest stwierdzenie że większość wpisów to reklama,po czym sama reklamuje ;) . Rewelacja! Ja też przedłużam i mam kilka uwag/porad,bez własnej reklamy;). po pierwsze nie wierzę w genialnych samouków,tez tak zaczynałam ale po jakimś czsie zauważyłam różnice u spotykanych pań,niestety na niekorzyść moich zabiegów.wzięłam tak zwaną konwersję ze znanej firmy, i trening pod okiem doświadczonej trenerki pozwolił mi na udoskonalenie(bardzo!) techniki,a że nie ukrywała żadnych tricków to było baaardzo owocne spotkanie.myślę że własnie to jest przewaga należenia do jakieś firmy, wsparcie i stała pomoc.Nie zauważyłam dużej różnicy w samych rzęsach,może te firmowe są troszkę gładsze od tych z allegro,ale to wszystko,za to sam klej to już kolosalna różnica,inny-szybszy czas schnięcia,nie powstają grudki,nie ma potrzeby używania pompki-dmuchawki ,no i trzyma dużo dłużej,bez uszkodzenia rzęs naturalnych.w poszukiwaniu oszczędności kilka klejów przerobiłam,te z allegro albo nie trzymaja,albo nie schną a jak już trzymają to po zdjęciu rzes naturalne są spalone, a od kleju firmowego mogę wymagać więcej za większe pieniądze no i w razie czego jest od kogo egzekwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzesy
Co do ceny-salon ma dużo większe koszty to i cena musi być wyższa i to raczej dużo.sama zakładam rzęsy i robię pedicure po domach,odchodzi koszt opłat za lokal ale dochodzi koszt dojazdów i amortyzacji za samochód,płacę resztę bo mam zgłoszoną działalność.pracuję jednak z łóżkiem przenośnym i lampą-lupą i nie widzę możliwości zakładania rzęs na kanapie,kto mi zapłaci za mój kręgosłup i moje oczy,że nie wspomnę o wygodzie i bezpieczeństwie klientki.tak samo jest z pedicure,kupiłam profesjonalny sprzęt z pochłaniaczem w rączce i specjalnym kufrem,gdzie cały sprzęt jest bezpiecznie i sterylnie przechowywany,a laseczki kasują połowę mojej stawki dojeżdżając z mała frezareczką i używanymi/brudnymi cążkami autobusem. Wracając do rzęs,nieczyszczonymi pęsetami też można przenosić choroby.Ale wybór należy do Ciebie droga Klientko,Twoje pieniądze,Twój czas i Twoje zdrowie ( uroda). ;). Mimo wszystko polecam tą usługę,nic tak nie poprawia naszego wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narki3
Hej. Co do p. Kasi z Ambasady urody....rowniez uwazam, ze jest to auto reklama...poza tym... Chcesz miec pewnosc, ze pracuje na sprawdzonych i firomwych produktach...zapytaj o certyfikat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narki3
Higiena....pensety...oczywiscie wymagaja sterylizacji...czy w domu nie mozna miec sterylizatora ???? Gdzie jest mniej zarazkow...w salonie, w ktorym sie przewija po kilkadziesiat osob na dzien...np. pani, ktora ledwie co wysiadla z autobusu spozniona do kosmetyczki nie miala czasu umyc rak, matka dziecka, ktore przynioslo chorobe ze szkoly, starsza pani, ktora nie ma sily juz dbac o siebie i przychodzi na obciecie paznokci u nog ( czesto z grzybica...), Tak mozna wymieniac w nieskonczonosc.... A u klientki w domu sa tylko bakterie jej samej, domownikow no i te, ktore przyniesie osoba wykonujac zabieg. Gdzie jest wieksze ryzyko przy zalozeniu, ze w gabinecie dezynfekuje sie tak samo pensety jak mozna to zrobic w domu ??? Gdzie jest wiecej potencjalnych ''dawcow'' bakterii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narki3
To na jakich produktach osoba dojezdzajaca do domu pracuje mozna bardzo latwo sprawdzic. Wystarczy poprosic o pokazanie, wpisac w wyszukiwarke, w dzisiejszych czasa internet jest w kazdym domu, i sprawdzic... Zgodze sie z tym, ze samemu nie mozna sie tego nauczyc...to nie paznokcie... Trzeba zobaczyc na modelce jak to sie robi i pod okiem szkoleniowca probowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narki3
Co do kregoslupa..fakt, ze wykonujac zabieg na kanapie, nie siedze w super pozycji i moj kregoslup cierpi ale to jest moj kregoslup... Mysle, ze klientce jest duzo wygodnie lezac na kanapie, niz na rozkladanym lozku przenosnym przeznaczonym do masarzu...takie lozko jest waskie i dosc twarde. Sama chcialam takie kupic ale zrezygnowalam z obawy, ze klientka nie wytrzyma dlugiego zabiegu na twardym, a niektore beda mialy obawe, ze z niego zleca. No ale kazdy radzi sobie jak moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narki3
AMETISTAN Oczywiscie, jesli zalozysz rzesy o dlugosci 15mm albo i dluzsze to beda ona wygladaly sztucznie, natomiast jesli wybierzesz optymalna dla siebie dlugosc aby wygladaly one na grubsze, gestsze i ciut dluzsze niz naturalne to nie ma szans zeby ktos poznal ,ze masz syntetyczne rzesy. Zgodze sie z Martinix5, ze na lato to rewelacja!!! Nie musisz uzywac maskary, ktora pod wplywem wody lub ciepla sie rozplynie, a rzesy i tak wygladaj jak pomalowane. Zapraszam serdecznie na zabiegi w Bydgoszczy i oczywiscie goraco polecam bo to sama wygoda :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narki3
przepraszam za blad ort. masaz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrita
narki3 totalna bzdura sie tak meczyc. ja mam lozko do masazu, ktore sciele kocem i podkladam klientce pod glowe poduszke i tez czesto pod kregoslup. nawet na miekkim lozku bedzie niewygodnie po 4 h bez ruchu w jednej pozycji, wiec nie dajmy sie zwariowac. poza tym mozna robic 10 min przerwy, ktore daja mozliwosc odsapniecia Twoim oczom i kosci ogonowej klientki. wystarczy po prostu dobrze sobie to zaaranzowac. a aplikacja na lozku klientki z nadwyrezonym kregoslupem to wierutna bzdura i przede wszystkim fuszerka. mam tez nastepne pytanie, co te Twoje klientki robia na tym lozku, ze boja sie ze zleca? to sa chyba obawy 5 letniego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salika
Drogie Panie, chciałabym się zapytać, ile na chwilę obecną kosztuje zabieg przedłużania rzęs oraz jak często trzeba je uzupełniać i wówczas jakie są tego koszty :) Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaaaa123321
Dziewczyny, jakie byście poleciły odtłuszczacze do rzęs metodą 1:1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia_ślask
witam.chcialam sie podzielic i swoja opinia o noszeniu rzes. dzis mija 7 tygodni. uzupelnialam je 3x. mam zalozone rzesy 12-13 mm. i powiem wam ze ja z nimi nie obchodze sie dobrze. tzn. po zabiegu jak wracam do domu nakladam na nie tusz.( o zgrozo!- ale ja tak uwielbiam wytuszowane rzesy)uzywam tuszu clinique.Tak pomalowane nosze ok 7 dni. raz w tygodniu biore wacik i zmywam tusz zelem tez clinique. delikatnie i powoli odciskam. potem lekko czesze szczoteczka. podczas mycia wypada mi ok 4-6 sztuki. w tygodniu nic. wogole ich nie ruszam i tym samym nie wypadaja. rzesy nie odksztalcaja sie , nie wyginaja . moja pani smieje sie ze jetsem jedyna ktora je maluje i sa w takim swietnym stanie. jedynie mam obawe co bedzie jak zdejme. troche sie tego boje ale zdaje sobie sprawe ze dobrze moze nie byc. ale decydujac sie musialam miec to na uwadze. za rzesy zaplacilam 390 zl a za korekte do 3 tyg. place 100 zl. dziewczyna przyjmuje w domu , ale pokoj ma przygotowany do takich zabiegow i wyposazony odpowiednio. acha, bylam w tych rzesach na sunie, jackuzzi, na basenie i wogole w spa. zero problemow. ogolnie jestem bardzo zadowolona z wyboru i rzes i osoby. Dziewczyna zaklada je w 1,5-2 godz. korekta w 1-1,5 godz. to chyba dobrze..?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuniaaaaaa
Witam, mam pytanko jak wygladaja wasze rzesy po ściagnieciu sztucznych rzęs? i jak je ściagałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspirationWROCŁAW
Witam wszystkich, Zauważyłam, że pojawiło się wiele pytań oraz wiele wątpliwości dotyczących tematy przedłużania rzęs, dlatego jeśli mogę Wam dziewczyny doradzić to pytajcie się specjalistów, jest wiele osób które zdecydowały się na zabieg i trafiły na niewłaściwe osoby, stąd też biorą się te negatywne wypowiedzi. Wiele firm pracuje też na tanich produktach, które nie posiadają rekomendacji, a w które w efecie mogą uczulać lub powodować przedwczesne wypadanie rzęs. Dlatego też dziewczyny jeśli macie pytania piszcie na gg 12585047 lub na maila jic_inspiration@o2.pl (chętnie odpowiem na każde pytanie lub podeślę zdjęcia przed i po zabiegu). Zabieg wykonuję wykorzystując produkty firmy NOUVEAU LASHES (klej tej firmy nie posiada aldehydów - czego nie można powiedzieć o wielu innych). Zachęcam gorąco do odwiedzenia firmowej strony NOUVEAU LASHES www.biarbeauty.com tam również znajdziecie wiele informacji, które rozwieją wasze wątpliwośći. Ja natomiast zapraszam do przekonania się na własnej skórzejak bezpieczny jest zabieg i jak spektakularne efekty można osiągnąć. Osoby chętne zapraszam do skorzystania z promocji, ze względu na nowo otwarty salon w centrum Wrocławia (zabieg kosztuje 300 zl bez względu na ilosc zaaplikowanych rzęs). pozdrawiam serdecznie i czekam na pytania:) OPEN YOUR EYES..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do inspiration
a masz moze strone www do tego salonu? ja mialam juz rzesy i kobieta doczepila ich ponad 100, czyliu was tez moge ozekiwac ze za 300zł dokleicie mi ok.100rzęs? do kiedy trwa ta promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzesiska
Coraz więcej specjalistek i coraz więcej fuszerek,to samo co z paznokciami.Dziewczyna mówi że zakłada już od 3 lat a później zakłada kilka godzin a na drugi dzień połowa już zapowietrzona.Bo może i zakłada od kilku lat ale jak często,a że ma ceny tańsze to i produkty kupuje z allegro,bo tak samo dobre tylko tańsze ;) . Rzęsy też już można założyć w każdym akademiku i to po 150zł,a kleją chyba kropelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspiration WROCŁAW
DZIEWCZYNY JESLI JESTESCIE ZAINTERESOWANE BĄDŹ MACIE JAKIES PYTANIA PROSZĘ PISZCIE NA PODANY JUŻ WCZESNIEJ MAIL LUB GG, OBIECUJE ZE NA WSZYSTKIE WIADOMOSCI ODPOWIEM. TROCHE TRUDNO SLEDZIC KAZDY WPIS NA KAFETERII:)) A ODPOWIADAJĄC NA PYTANIE : TAK BEZ WZGLĘDU NA ILOSC PRZYKLEJONYCH RZĘS KAŻDY ZAPŁACI JEDYNE 300 ZL. SALON JEST NOWO OTWARTY, JEST TO PRESTIZOWE MIEJSCE A NIESTETY PANOWIE OD REKLAMY ORAZ GRAFICY KOMPUTEROWI NIE WYROBILI SIE ZE SWOJA PRACA I STAD TA PROMOCJA:) POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE I CZEKAM NA PYTANKA:) w związku z wypowiedzią mojej poprzedniczki, mysle dziewczyny ze nie dowiecie sie jesli same nie sprobujecie, nie ma co reklamowac i wypisywac pieknych epitetow mysle ze zadowolone klientki wychodzące z salonu mówią same za siebie:) pozdrawiam pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×