Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość Alenka
Drogie dziewczęta!Zapraszam do mnie do salonu kosmetycznego we Wrocławiu na przedłużanie rzęs 8 marca się zbliża!!!!!!!!!!!! Zniżki do 20% Zadzwoń!!! 0 519 184 772

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alenka
Drogie dziewczęta! Zapraszam na przedłuzanie rzęs do salonu kosmetycznego we Wrocławiu!!! 8 marca się zbliża!!!!!!!!!! Zniżki do 20%!!! Zadzwoń 0 519184772 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesiska
do black saphira/alenka - reklamuj(cie) się ale dajcie spox z tymi dziecięcymi podchodami......,tylko tracisz na wiarygodności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym wiedziala jak po przedluzaniu rzes beda wygladac moje naturalne rzesy, nigdy bym sie na to nie zdecydowala!!! Faktycznie na poczatku wygladaly pieknie, choc sam zabieg byl nie przyjemny gdyz klej draznil oczy co powodowalo lzawienie. Koszmar zaczal sie pozniej... Po okolo trzech tygodniach kepki rzes zaczely odpadac wraz z moimi bardzo oslabionymi rzesami. Postanowilam pozbyc sie pozostalych kepek, aby jak najszybciej dac moim naturalnym rzesom mozliwosc regeneracji. Pani kosmetyczka zapewniala mnie ze do usuniecia sztucznych rzes wystarczy tluste mleczko do demakijazu. Niestety nie bardzo to pomagalo- ani mleczko, ani plyn dwufazowy, ani srodek do rozpuszczania zwyklego kleju uzywanego do samodzielnego przyklejania kepek. Mala czesc sztucznych rzes odpadla (z moimi), reszte musialam zerwac. W efekcie zostalo mi doslownie piec rzes na krzyz, a naprawde mialam bardzo ladne naturalne rzesy. Niestety przed wazna impreza dalam sie namowic na sztuczne i bardzo tego zaluje. Na odklejoych rzesach widac ewidentnie mnostwo moich wloskow ktore odpadly sklejone ze sztucznymi rzesami. Niedlugo wybieram sie do Pani kosmetyczki, aby pokazac jej taka odklejona kepke z moimi rzesami i zapytac czy na tym ma polegac ta cudowna metoda. Moje oczy wygladaja teraz fatalnie, a zabieg jest jednorazowy, bo teraz chocbym chciala to nie mam do czego sztucznych rzes przykleic. Gdybym znala konsekwencje przedluzania rzes to nigdy bym sie na to nie zdecydowala, naprawde mialam kiedys ladne rzesy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym wiedziala jak po przedluzaniu rzes beda wygladac moje naturalne rzesy, nigdy bym sie na to nie zdecydowala!!! Faktycznie na poczatku wygladaly pieknie, choc sam zabieg byl nie przyjemny gdyz klej draznil oczy co powodowalo lzawienie. Koszmar zaczal sie pozniej... Po okolo trzech tygodniach kepki rzes zaczely odpadac wraz z moimi bardzo oslabionymi rzesami. Postanowilam pozbyc sie pozostalych kepek, aby jak najszybciej dac moim naturalnym rzesom mozliwosc regeneracji. Pani kosmetyczka zapewniala mnie ze do usuniecia sztucznych rzes wystarczy tluste mleczko do demakijazu. Niestety nie bardzo to pomagalo- ani mleczko, ani plyn dwufazowy, ani srodek do rozpuszczania zwyklego kleju uzywanego do samodzielnego przyklejania kepek. Mala czesc sztucznych rzes odpadla (z moimi), reszte musialam zerwac. W efekcie zostalo mi doslownie piec rzes na krzyz, a naprawde mialam bardzo ladne naturalne rzesy. Niestety przed wazna impreza dalam sie namowic na sztuczne i bardzo tego zaluje. Na odklejoych rzesach widac ewidentnie mnostwo moich wloskow ktore odpadly sklejone ze sztucznymi rzesami. Niedlugo wybieram sie do Pani kosmetyczki, aby pokazac jej taka odklejona kepke z moimi rzesami i zapytac czy na tym ma polegac ta cudowna metoda. Moje oczy wygladaja teraz fatalnie, a zabieg jest jednorazowy, bo teraz chocbym chciala to nie mam do czego sztucznych rzes przykleic. Gdybym znala konsekwencje przedluzania rzes to nigdy bym sie na to nie zdecydowala, naprawde mialam kiedys ladne rzesy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neweye
-do "Maliny8686" Miałaś źle i nieprofesjonalnie wykonany zabieg. Kosmetyczka nieumiejętnie posklejała ze soba Twoje naturalne rzęsy i sztuczne. Naturalna rzęsa, która szybciej rośnie wyrywa pozostałe. To błąd w sztuce, taka "praca" jest karygodna. Zajmuje się rzęsami 4-ty rok i wiem, co mówię. Gdy zabieg jest właściwie wykonany KAŻDA RZĘSA JEST ODDZIELNIE PRZEDŁUŻONA, co da sie zauważyć, gdy się przyjrzymy. Produkt musi byś najwyższej jakości, a kosmetyczka musi mieć supersprawne obie dłonie, prawą i lewą!! Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiej regeneracji własnych rzęs (od 100-120 dni) Justyna Koselak www.novalash.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neweye
-do "Maliny8686" Miałaś źle i nieprofesjonalnie wykonany zabieg. Kosmetyczka nieumiejętnie posklejała ze soba Twoje naturalne rzęsy i sztuczne. Naturalna rzęsa, która szybciej rośnie wyrywa pozostałe. To błąd w sztuce, taka "praca" jest karygodna. Zajmuje się rzęsami 4-ty rok i wiem, co mówię. Gdy zabieg jest właściwie wykonany KAŻDA RZĘSA JEST ODDZIELNIE PRZEDŁUŻONA, co da sie zauważyć, gdy się przyjrzymy. Produkt musi byś najwyższej jakości, a kosmetyczka musi mieć supersprawne obie dłonie, prawą i lewą!! Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiej regeneracji własnych rzęs (od 100-120 dni) Justyna Koselak www.novalash.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neweye
-do "Maliny8686" Miałaś źle i nieprofesjonalnie wykonany zabieg. Kosmetyczka nieumiejętnie posklejała ze soba Twoje naturalne rzęsy i sztuczne. Naturalna rzęsa, która szybciej rośnie wyrywa pozostałe. To błąd w sztuce, taka "praca" jest karygodna. Zajmuje się rzęsami 4-ty rok i wiem, co mówię. Gdy zabieg jest właściwie wykonany KAŻDA RZĘSA JEST ODDZIELNIE PRZEDŁUŻONA, co da sie zauważyć, gdy się przyjrzymy. Produkt musi byś najwyższej jakości, a kosmetyczka musi mieć supersprawne obie dłonie, prawą i lewą!! Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiej regeneracji własnych rzęs (od 100-120 dni) Justyna Koselak www.novalash.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neweye
Chętnie odpowiem na pytania i watpliwości odnośnie przedłużania rzęs. Pozdrawiam :) Justyna Koselak www.novalash.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neweye
Chętnie odpowiem na pytania i watpliwości odnośnie przedłużania rzęs. Pozdrawiam :) Justyna Koselak www.novalash.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrita
neweye niestety nie zgodze sie z Toba do konca, gdyz kepki a metoda 1:1 to sa dwie rozne bajki. Byc moze kolezanka malina8686 miala nawet i dobrze przedluzone rzesy, ale trzba pamietac, ze stosowanie kepek jest po prostu bardzo inwazyjne bo doklejane do powieki! pomiedzy naturalnymi rzesami, lapia wloski i przy wypadaniu bardzo ladnie je za soba pociagaja - oczywscie je wyrywajac. Metoda 1:1 semipermanentnego przedluzania rzes jest bezpieczna poniewaz doklejana rzesa wypada wraz z naturalna kiedy ta konczy swoja zywotnosc co trwa srednio okolo 3 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrita
neweye niestety nie zgodze sie z Toba do konca, gdyz kepki a metoda 1:1 to sa dwie rozne bajki. Byc moze kolezanka malina8686 miala nawet i dobrze przedluzone rzesy, ale trzba pamietac, ze stosowanie kepek jest po prostu bardzo inwazyjne bo doklejane do powieki! pomiedzy naturalnymi rzesami, lapia wloski i przy wypadaniu bardzo ladnie je za soba pociagaja - oczywscie je wyrywajac. Metoda 1:1 semipermanentnego przedluzania rzes jest bezpieczna poniewaz doklejana rzesa wypada wraz z naturalna kiedy ta konczy swoja zywotnosc co trwa srednio okolo 3 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrita
neweye niestety nie zgodze sie z Toba do konca, gdyz kepki a metoda 1:1 to sa dwie rozne bajki. Byc moze kolezanka malina8686 miala nawet i dobrze przedluzone rzesy, ale trzba pamietac, ze stosowanie kepek jest po prostu bardzo inwazyjne bo doklejane do powieki! pomiedzy naturalnymi rzesami, lapia wloski i przy wypadaniu bardzo ladnie je za soba pociagaja - oczywscie je wyrywajac. Metoda 1:1 semipermanentnego przedluzania rzes jest bezpieczna poniewaz doklejana rzesa wypada wraz z naturalna kiedy ta konczy swoja zywotnosc co trwa srednio okolo 3 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatalasz
siemanko ja już od dłuższego czasu mam przedłużane rzesy , i wszystko jest ok, fajnie to wygląda , efekt naturalny , polecam http://www.studiokleopatra.pl/ to w wawie sprawdzony punkt pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda ze metoda przedluzania rzes 1 do 1 jest lepsza (tak mi sie wydaje), jednak kepki niosa ze soba takie konsekwencje jakie wlasnie mnie spotkaly :( Moje rzesy sa w oplakanym stanie. Zostawilam sobie jedna kepke z mnostwem moich rzes i w srode pokaze to Pani kosmetyczce. Zobaczymy co mi powie... Strasznie zmartwilam sie tez tym ze az 100 dni trzeba czekac az rzesy odrosna!!! Gdybym tylko wiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda ze metoda przedluzania rzes 1 do 1 jest lepsza (tak mi sie wydaje), jednak kepki niosa ze soba takie konsekwencje jakie wlasnie mnie spotkaly :( Moje rzesy sa w oplakanym stanie. Zostawilam sobie jedna kepke z mnostwem moich rzes i w srode pokaze to Pani kosmetyczce. Zobaczymy co mi powie... Strasznie zmartwilam sie tez tym ze az 100 dni trzeba czekac az rzesy odrosna!!! Gdybym tylko wiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda ze metoda przedluzania rzes 1 do 1 jest lepsza (tak mi sie wydaje), jednak kepki niosa ze soba takie konsekwencje jakie wlasnie mnie spotkaly :( Moje rzesy sa w oplakanym stanie. Zostawilam sobie jedna kepke z mnostwem moich rzes i w srode pokaze to Pani kosmetyczce. Zobaczymy co mi powie... Strasznie zmartwilam sie tez tym ze az 100 dni trzeba czekac az rzesy odrosna!!! Gdybym tylko wiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrita
neweye niestety nie zgodze sie z Toba do konca, gdyz kepki a metoda 1:1 to sa dwie rozne bajki. Byc moze kolezanka malina8686 miala nawet i dobrze przedluzone rzesy, ale trzba pamietac, ze stosowanie kepek jest po prostu bardzo inwazyjne bo doklejane do powieki! pomiedzy naturalnymi rzesami, lapia wloski i przy wypadaniu bardzo ladnie je za soba pociagaja - oczywscie je wyrywajac. Metoda 1:1 semipermanentnego przedluzania rzes jest bezpieczna poniewaz doklejana rzesa wypada wraz z naturalna kiedy ta konczy swoja zywotnosc co trwa srednio okolo 3 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrita
malina8686 przede wszystkim metoda 1:1 jest o tyle lepsza, ze przyklejana jest tylko do jednej rzesy i kiedy ta konczy swoja faze wzrostu i po okolo 3 miesiacach naturalnie Ci wypada to ona wypada razem z nia. Nie pociaga kolezanek bedacych obok. Dodatkowo nie dotykasz klejem do powieki - dzieki temu masz pewnosc, ze klej Cie nie uczuli (chociaz i tak nie uczula, ja przynajmniej nie znam takiego przypadku) a dzieki temu, ze klej jest czarny Twoje rzesy wygladaja jakby byly juz potuszowane - nie musisz nakladac dodatkowej warstwy mascary. Jest wiele plusow... nie wspominajac juz o spektakularnych efekcie wygladu oka;) I jesli moge tez cos polecic to odzywke Talika do rzes... ma same bardzo dobre opinie, wiec zapewne i Tobie pomoze w odbudowie dawnego wygladu rzes. Produkt ten znacznie przyspiesza odrastanie rzes, ktore sa znacznie dluzsze i gestrze niz przed aplikacja. Poczytaj o niej w internecie, mysle, ze warto sie zainteresowac. Pozdrawiam, Sara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za rade co do odzywki. Bede jej szukac choc kupilam juz odzywke do rzes Isadora. Smaruje tez olejem rycynowym, slyszalam, ze tez daje efekty. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za rade co do odzywki. Bede jej szukac choc kupilam juz odzywke do rzes Isadora. Smaruje tez olejem rycynowym, slyszalam, ze tez daje efekty. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za rade co do odzywki. Bede jej szukac choc kupilam juz odzywke do rzes Isadora. Smaruje tez olejem rycynowym, slyszalam, ze tez daje efekty. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za rade co do odzywki. Bede jej szukac choc kupilam juz odzywke do rzes Isadora. Smaruje tez olejem rycynowym, slyszalam, ze tez daje efekty. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nosze przedluzone rzesy xtreme lashes w instytucie Diora i sa boskie , wszystkie kolezanki mi zazdroszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannazuzanna
mam pytanie,ostatnio doczepialam rzeski metoda 1:1 i na koncu pani je liczyla,w jednym oku mialam 35 a w 2gim 38( dodam ze efekt byl naprawde ladny) rzeski byly grube bo takie chcialam i dlugie chyba 13 ale nie pamietam dokaldnie pow jej ze niektore dziewczyny pisza ze doklejaja po okolo 100 rzesek na oko i zapytalam dlaczego ja mam tak malo a ona pow ze nie wie jak to jest mozliwe bo nidgy wiecej nie wkleila jak 45 na jedno oczko czy moze mi to ktos wytlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamora
Cóż to za odżywka Talika, po wpisaniu w wyszukiwarce dostałam odpowiedź: "Twoje zapytanie przypomina automatyczne żądania generowane przez wirusy komputerowe lub aplikacje typu spyware. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników nie możemy go zrealizować". Dzięki zabezpieczeniom nie ściągnęłam sobie wirusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrita
pannazuzanna, tak naprawde efekt koncowy osiaga sie przy okolo 60-100 rzesach na oko. Chociaz przyznam, ze 100 to juz duzo - ale wszystko zalezy od tego ile rzes ma klienta - bo w koncu tą syntetyczna trzeba do czegos przykleic nom i od ceny, ktora czasami jest uzalezniona od efektu (naturalny lub spektakularny). Nie chce tu oceniac Twojej stylistki, ze dobrze lub zle robi, ale ilosc 38 sztuk to dosc malo, gdyz jak rzeski beda Ci sukcesywnie wypadac bedziesz miala widoczne braki na oku... jesli tych rzesek jest gesciej, nosic mozna je znacznie dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrita
tamora, proponuje sprobowac na allegro - mysle, ze wirusy tam Ci nie groza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrita
tamora, proponuje sprobowac na allegro - mysle, ze wirusy tam Ci nie groza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam ,że jedna nosi rok i nic się nie dzieje,co za głupota,po co wprowadzać ludzi w błąd,skoro prawdziwa rzęsa żyje do 4 tygodni i wypada,to ta doklejona wraz z nią,czyli po miesiącu trzeba uzupełniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×