Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość Escada34
Hej kobietki,jestem zabieganą mamą dwóch uroczych bliżniaczek i z czasem dla siebie jest krucho.Aby być zadbaną muszę niestety czasami się mocno nagłowić aby wygospodarować choc troche czasu dla siebie.Najiwekszy problem sprawiało mi codzienne malowanie rzęs .Pomalowane rzęsy wiadomo lekko wydłużone i pogrubione dodają mnóstwo uroku i chyba każda z Pań marzy o firankowych rzęskach :) Niestey na malowanie obecnie często brakuje mi czasu a i moje naturalne rzęsy są dalekie do ideału .Uskładałam i skusiłam się na profesjonalne permanentne przedłurzanie i zagęszczanie rzęs.Pani która mi przedłurzała najpierw poprosiła mnie o wypełnienie takiej specjalnej ankiety,określenie efektu glamour natural itd Zależało mi na wyrazistym glamour.Po 3 godzinach profesjonalnego przedłużania doczekałam sie upragnionego efektu.Rzęsy przedłużyła mi bardzo profesjonalnie .Zachwyt koleżanek i pytanie o namiary . Póki co trzymają się już 2 tydzień i mają tak do miesiąca ale zobaczymy jak to będzie w praktyce.Nie muszę ich malować i o dziwo mogę w nich pływać .Zapłaciłam 700 zł .Do tego w trakcie zabiegu miałam naklejone relaksująco rewitalizujące płatki pod oczy o cudownym aromaterapeutycznym zapachu i dostałam błyszczyk Clinique powiększający usta .Nowy zapakowany,miałam kilka kolorów do wyboru :) Pełen profesjonalizm i gratisy markowych produktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masa6789
Ja dzis zrobiłam sobie rzeski w Krakowie.Znajoma mnie namówiła bo robiła tam pare mc temu.Matkotroche sie bałam ale jest super.Jestem z Krakowa jak ktos namiary podam na mala_29_1978@o2.pl ps.fajna sprawa,mam teraz takie wyraziste oczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankoo
a ktos z Wrocławie moze polecic salon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach RZęski
Ja wykonałam usługę przedłużania za 400pln rzęsami Great Lashes Alessandro u Pani Madzi w Studio Q10 na śląsku też jestem zadowolona bo trzymają\się bardzo dobrze już 5 tydzień i czuje sie z nimi swietnie. polecam wszystkim zabieganym, rano zero problemu od razu dobrze sie wyglada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-wrocław
do: \"pytanko\" hej, ja we wrocławiu robię w salonie euphoria u pani dagmary, polecam serdecznie, to jest na kuźniczej, podaje ci telefon: 71-346-11-25, mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-wroceław
do: \"pytanko\" hej, ja we wrocławiu robię w salonie euphoria u pani dagmary, polecam serdecznie, to jest na kuźniczej, podaje ci telefon: 71-346-11-25, mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexn83
Witam:) Szukam osoby z certyfikatem,ktora zagesci i przedluzy mi rzesy z okolic Bydgoszczy.Jesli ktos ma zdjecie to prosze wyslac na moego e maila: aleksandranarozynska@wp.pl.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexn83
Witam:) Szukam osoby z certyfikatem,ktora zagesci i przedluzy mi rzesy z okolic Bydgoszczy.Jesli ktos ma zdjecie to prosze wyslac na moego e maila: aleksandranarozynska@wp.pl.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florenka
W Bydgoszczy to tylko u Elki,ktos ja juz tu reklamowal,nie wiem jak z terminami bo ona tez szkoli ,ale za 300 zl mam po ponad 100 rzes na oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliska
poszukuje jakiegoś salonu w Opolu, który profesjonalnie i niedrogo wykona przedłużenie rzęs 1:1 czy znacie jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przedłużałam sobie rzesy u takiej dziewczyny z Wrocławia....ona dojezdza do domów...i z tego co wiem często jeździ do domu przez Opole wiec mysle ze bez problemu mogła by Ci zrobic....ja jestem bardzo zadowolona z jej usługi...rzesy przepiekne !:) dziewczyna miła i niedroga:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przedłużałam sobie rzesy u takiej dziewczyny z Wrocławia....ona dojezdza do domów...i z tego co wiem często jeździ do domu przez Opole wiec mysle ze bez problemu mogła by Ci zrobic....ja jestem bardzo zadowolona z jej usługi...rzesy przepiekne !:) dziewczyna miła i niedroga:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przedłużałam sobie rzesy u takiej dziewczyny z Wrocławia....ona dojezdza do domów...i z tego co wiem często jeździ do domu przez Opole wiec mysle ze bez problemu mogła by Ci zrobic....ja jestem bardzo zadowolona z jej usługi...rzesy przepiekne !:) dziewczyna miła i niedroga:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiadorota
Ja robię we Wrocławiu u dziewczyny która przyjeżdża do domu lub robi u siebie - jak kto woli - Jestem zadowolona - cena niewygórowana , miło , sympatyczne i co najważniejsze rzęsy trzymają sie zadowalająco długo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliska
do Marzena 2929 Oferujesz bardzo korzystną cenę :) Choć jestem z W-wy chętnie wybiorę się aż na Śląsk, żeby zrobić sobie rzęski profesjonalnie i w takiej cenie. Jak można się z Tobą skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliska
do Marzena 2929 Oferujesz bardzo korzystną cenę :) Choć jestem z W-wy chętnie wybiorę się aż na Śląsk, żeby zrobić sobie rzęski profesjonalnie i w takiej cenie. Jak można się z Tobą skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliska
A może jest ktoś, kto robi takie zabiegi profesjonalnie a w niezbyt wygórowanej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliska
W Warszawie lub okolicach? Może kogoś możecie polecić. 700 zł to dla mnie niestety za dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rospudka
W Wawie polecam Select na Krakowskiej 200 coś,laski maja szkole wizażu,szkoła i zakładają rzęsy metoda Lash perfect,płaciłam 300 za założenie w czasie kursu,ale chyba nic drożej jak normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilia
Kurde, zrobiłam sobie wczoraj rzęsy i są okropne, od razu widać, że sztuczne!!! NAJGORZEJ WYDANE PIENIĄDZE W ŻYCIU!!! mam robione metodą 1:1 i jakaieś kępki zagęszczające. Rzęsy alessandro. za tydzień lub 2 mam iść na korektę, ale nie wiem czy się zdecyduję, bo wcale mi się nie podobają i mam nadzieję, że szybko wylecą, (jeżeli sama ich wcześniej nie powyrywam) Jak wy macie robione, że jesteście zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenna
Kilka dziewczyn sie skarzylo na zle zalozenie,u nas w Poznaniu Alesandro ma dobra renome,ale od paznokci,jezeli to ich nowa usluga,to sie rozdrabniaja-a wiadomo,od wszystkiego to od niczego ;).Ja bym poszla do jakies specjalistki od rzes i niech porawi,doradzi.a o doczepianiu kepek i jeden do jeden to pierwsze slysze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-wroceław
wilia, jeżeli ci się tak strasznie nie podoba to przecież można te rzęsy ściągnąć, podobno ten klej jest rozupszczalny, mi kosmetyczka mówiła, że można ściągnąć je u niej kiedy się chce, w żadnym razie nie wyrywaj bo będziesz miała łyse oko-wyobraź sobie to tylko... a może masz poprostu nieprofesjonalnie zrobione, bo szczerze mówiąc nie wiem jak to może się nie podobać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sally02
Witajcie! Jesli chodzi o przedłużanie rzęs to polecam salon Tamara we Wrocławiu. Robię juz u nich bardzo długo i jestem bardzo zadowolona! Maja tam rzęsy wykonane z jedwabiu, są tak delikatne i zblizone do naturalnych co bardzo mi odpowiada! Nie musze ich wcale malowac, super wygoda! Gorąco polecam! Zapłaciłam 600zł ale naprawdę warto! Bałam się, ze nie bedą sie trzymac ale nic się z nimi nie dzieje. Naprawdę mozna sie uzaleznic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiadorota
Rzęsy jedwabne u mnie odpadają - jestem alergiczką a one chłoną kurz i wilgoć - wolę robić u Ady - dojeżdża w każde miejsce we Wrocławiu albo robi u siebie - jak kto chce ...Poza tym robiłam u niej już kilka razy i jestem zachwycona ... no i cena jest rewelacyjna - duuużo mniej niż 600 zł a ja jestem pracującą studentką i nie stać byłoby mnie na zrobienie rzęs w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-wroceław
gosiadorota, a po ile rzes na oko wkleja ta ada? co ile chodzisz na uzupełnienia? i czy nie robi grudek, bo widziałam takie rzęsy i nie za ciekawie to wyglądało, jakiej firmy robi rzęsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiadorota
Nie noooo... gdyby robiła grudki albo inne paskudztwa to nie pisałabym ,że jestem zachwycona . A ja podzielam zdanie wszystkich maniaczek przedłużania rzęs - to jest super i jestem uzależniona :))) Co do ceny niestety nie pamiętam dokładnie ile płaciłam za pierwszy raz ale chyba coś koło 150 zł , teraz uzupełniam sobie tak raz w miesiącu i wystarcza mi. Nie wiem ile rzęs ona przykleja na oko ale kiedyś pytałam ją o to i też odpowiedziała że nie liczy - przykleja aż do zadowalającego efektu...nie wiem też jakiej firmy rzęsy mam przyklejane - ale wiem ,że są syntetyczne .Dla mnie najważniejsze jest to , że efekt jest właśnie zadowalający - mam rzęsy o jakich marzyłam i chyba o to każdemu chodzi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-wroceław
ale dla mnie właśnie ważne jest to ile rzęs jest na oku, to ja poproś żeby ci je przeliczyła następnym razem ok? bo niestety dla jednych "zadawalający" będzie efekt 35 rzęs na oku dla innych nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladatka
Ja mam przedłuzane rzesy juz od roku.Faktycznie czlowiek sie uzaleznia tak samo jak od permanentnego ( mam slodka kreseczke na oczach).Babeczka lepi od 30 do nawet 60.Za pierwszym razem mialam najwiecej teraz wiadomo przy uzupelnianiu kleji sie ich mniej.Ja robilam w Krakowie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa38
A JA POLECAM W WARSZAWIE www.claire.com.pl Najlepsze są rzęsy z Nouveau Lashes.... nawet Extreme odpada w przedbiegach ba sa mniej intensywnego koloru przez co trzeba je malowac... Wiem bo mialam najpierw extreme lashes a teraz nosze wylacznie Nouveau Lashes. Sa naprawde piekne. fiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×