Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość fionaa38
W W-wie mogę polecić stylistkę rzęs która pracuje na Nouveau Lashes. Według mnie to najlepsza firma. Miałam 2 razy zalozone rzesy Extreme Lashes - efekt ładny , byłam zadowolona. Kolezanka namowila mnie jednak bym odwiedziła tą jej stylistkę . Poszłam, założono mi rzęski Nouveau Lashes i byłam w szkoku. Efekt naprawde mega odjazdowy! Precyzja i idealne opracowanie oka. Piekny efekt kreski ( jak e liner( Od tąd chodzę tylko do tej Pani. AAa i co ważne. Pani ta pracuje w specjalnych chirurgicznych okularach powiększajacych- dzięki temu mam rzęski zalozone mega precyzyjnie i dokładnie :):):) polecam, to strona internetowa miejsca w którym moja stylistka przyjmuje: www.claire.com.pl mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubas_m4
witam wszystkie Panie :) przeczytalam sobie wasze wypowiedzi na temat rzes i musze powiedziec ze nie zgadzam sie ze wszystkimi. Osobiscie uwazam ze jesli sa dobrze przyklejone, nie sa posklejane to efekt jest zdumiewajacy. Przyznam szczerze, ze ja sama zakldam takie rzeski i chyba nie mialam jeszcze klientki ktora nie byla by zadowolona, chyba, ze sie przeceniam w tym momencie. W razie pytań piszcie :) pozdrawiam magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapata
Widzę ze ponad połowa postów to wpisy reklamowe stylistek rzęs ,jako własnych klientek ;) .Cos dodam od siebie,najlepszą rekomendacja są dobrze założone rzęski,jak widzę u znajomej(lub nie ) to pytam u kogo,niekoniecznie na jakich materiałach,choć okazuje się że niektóre specjalistki kupują kleje i rzęsy na allegro i ebayu,bo tanio, a czy dobre i nieszkodliwe to się okaże po czasie...,okazuje się że dobre firmy sprzedają materiały tylko do własnych specjalistek z ich dyplomem,wiem bo chciałam kupić kilka na próbę ;),to ma gwarantować jakość i bezpieczeństwo i chyba coś w tym jest.Nie wierzę że "Pani Ania" kupując w chinach przez ebay klej,dostanie certyfikatach lub sama go przebada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubas_m4
ja sie nie reklamuje. osobiscie uwazam, ze jesli rzesy sa dobrze zrobione to wszystko jest fajnie. Mysle rowniez ze "poczta pantoflowa" to najlepsza reklama. ja pracuje w salonie i uzywam jedwabnych rzes, wszystko jest z firmy a nie z jakiegos nie wiadomego zrodla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.sunspa.ewitryna.pl
witam we Wrocławiu można to zrobić w salonie Al. Jarzębinowa 15a Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narki_3
Rapata, zgadzam sie z Toba, iz chinskie rzesy zakupione na allegro czy ebay to szajs. Moja koezanka po fachu - kosmetyczka zakupila takie za 120 zl caly zestaw. Smiech na sali nie wiadomo co to jest i jak bedzie wplywal klej na nasze rzesy. Profesjonalny zestaw razem z kursem kosztuje minimum 2500 zl. Produkty z profesjonalnej firmy sa sprzedawane tylko osobie z certyfikatem i przedewszystkim sa przebadane dermatologicznie, a klej ktorego sie uzywa sluzy w chirurgii do bezszwowego klejenia ran pooperacyjnych. Dziewczyny, zwracajcie uwage na jakich produktach i z jakiej firmy pracuje kosmetyczka!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Chorzów
Witajcie! Ja zrobiłam piękne rzęsy u Pani Beaty z Gliwic metodą NOUVEAU LASHES czyli jeden do jednego i jestem bardzo zadowolona :) Znalazłam ją na allegro. Przywiozła i odwiozła mnie a miałam kawałek drogi bo jestem z Chorzowa. No i chciałam napisać jeszcze że nie wyobrażam sobie że ktoś może jeździć do kogoś do domu i robić tam rzęsy bo do tego potrzebny jest fotel kosmetyczny, specjalna lampa.... ciekawe jakie efekty są po zrobieniu... Ja i moje koleżanki mamy efekt superowy :) pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narki3
Ola Chorzów... Oczywiscie, ze mozna zrobic to w domu u klientki. Wystarczy miec mala lampke, taka jak na biurko i kanape, na ktorej mozna sie wygodnie polozyc.A efekt gwarantowany jak w studiu. Dla chcacego nic trudnego. Wystarczy troche pomyslowosci. Swoja droga mysle, ze p. Ola reklamuje sama swoje uslugi, a nie jest zadna zadowolona klientka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania - rzeszów
a jest ktoś może z Rzeszowa?? bo bardzo chętnie zrobiłabym sobie rzęski ale niestety nie wiem czy są w Rzeszowie salony wykonujące takie efekty.... bardzo proszę o odpowiedź:) i gorąco pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Dąbrowska
Witam! Chciałabym dowiedzieć się gdzie można przedłużyć sobie rzęsy w Olsztynie. Proszę o informacje. Z góry dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omim
witam...mialam zrobione rzesy ale teraz wyladam strasznie zniszczylam sobie tylko naturalne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omim
OSTRZEGAM WSZYSTKIE DZIWCZYNY PRZED TYM ZABIEGIEM!!!!! efekt jest super ale horror zaczyna sie po ich sciagnieciu!! moje naturalne rzesy powypadaly ilosc ich na jednej powiece zmieszcze na palcach jednej reki!!!jeszcze raz ostrzegam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do omim
nie wiem co ty za bzdury gadasz, ja miałam te rzęsy już 3 razy i do tej pory moim naturalnym nic nie było, bzdury piszesz jak małoktóry, ktoś ci musiał chyba spartaczyc robote....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania poznan
Witajcie, jak chcecie przedluzyc sobie rzesy w Poznaniu zapraszam do Studia Urody Passia tam są zakładane rzesy przez certyfikowana stylistke w cenie od 300-350 zl.Goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania poznan
Witajcie, jak chcecie przedluzyc sobie rzesy w Poznaniu zapraszam do Studia Urody Passia tam są zakładane rzesy przez certyfikowana stylistke w cenie od 300-350 zl.Goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna2201
Witam. Proszę mi polecić, gdzie w Szczecinie mogę bez obaw przedłużyć rzęsy metodą jeden do jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherinina
Czy ktos wie gdzie przeniosla sie Pani Elcia z Bydgoszczy z Poznanskiej,slyszalam ze na Gdanska,ale zdarlam dzisiaj buty i nie znalazlam jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panizmokraglowa
Do katheriny Przed świętami byłam u elci na gdanskiej 62 ,II piętro nad veramoda,tam ma takie duże centrum szkoleń i tez tam zakłada klientkom .nosze juz kilka miesięcy ,zamierzałam robić sobie przerwę na jesień,ale po zdjęciu czułam się jak łysa,wszystkie rzęsy naturalne są w normalnej kondycji,wiec na nowo założyłam i ciągle nosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tianona
Za każdym razem jak czytam te opowieści o super marce, gwarantowanej jakości materiałów, o tych jedwabnych rzęskach, czy z naturalnego włókna, itp. to śmiech mnie ogarnia. Dziewczyny, to kłamstwo , że zabieg przedłużania rzęs 1:1 musi być taki drogi, bo kurs, bo materiały, bla, bla... Najważniejsze to dobry klej - i to prawda , że markowe firmy zwykle dają doskonały klej. Po drugie, ważne jest żeby osoba wykonująca usługę była dokładna, czysta, cierpliwa i precyzyjna. Bo od tego zależy jak wam przyklei te rzęski, prawda? A co do trwałości, to żaden klej wam nie zagwarantuje nic, jeśli będziecie narażały swoje piękne rzęski na połamanie lub inne mechaniczne urazy. To bardzo skraca ich życie. nie wspominając o tym, że każda z nas ma indywidualny cykl życia rzęs, ok 8 do 12 tygodni. Dlatego tyle potrwa zanim wasze długie rzęski wypadną, razem z tymi na które są naklejone... :) ja robiłam w Warszawie u pani Tani za 4stóweczki i byłam bardzo zadowolona. To od niej sporo się dowiedziałam i o rzęskach i o różnych kosmetycznych tematach, polecam wizytę u niej tel. 505867028, widać i słychać, że się zna. O ile wiem, właśnie odnawia swoje studio w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Ziółek
Witam, nazywam się Izabela Ziółek i jestem dyrektorem treningów Xtreme Lashes Polska. Niestety muszę zareagować,ponieważ poziom absolutnie nieprawdziwych informacji na temat usługi przedłużania i zagęszczania rzęs w ogóle (niestety nie na podstawie faktów) bardzo mnie niepokoi,chętnie więc zdementuję parę stwierdzeń ,które znalazłam na tym forum. Otóż po pierwsze usługa przedłużania i zagęszczania rzęs oprócz naprawdę ugruntowanych umiejętności stylisty łączy się z przepisami dotyczacymi warunków w których odbywa się jakakolwiek usługa kosmetyczna oraz mozliwością zapewnienia klientce i sobie komfortu wykonania zabiegu, a więc stwierdzenie,że "płacimy gabinetowi za czynsz i dzierżawę" jest o tyle nietrafionym komentarzem,że to jest tak jakby miało się pretensję do lekarza,że przyjmuje w gabinecie, a nie w "dużym pokoju". Druga kwestia, która mnie bulwersuje, to informacja, że rzekomo znalezienie się na naszej stronie internetowej jako nasz specjalista związane jest jakąkolwiek opłatą - jedynym kryterium aby się tam znaleźć póki co są tylko i wyłącznie umiejętności kandydata,a wystawiamy tam osoby,które nie dość,ze mają certyfikat ,to jeszcze przedstawiły nam dodatkowe prace które nas upewnią ,że powinny się tam, a wszystko w trosce o najwyższą jakość naszych usług - jest to bardzo szczegółowo opisane na naszej stronie internetowej. Drogie Panie - świat jest dla wszystkich, ale nie od dziś wiadomo,że chcąc kupić mercedesa idziemy w tym celu do autoryzowanego salonu i jeśli nawet uda nam się kupić coś "podobnej" jakosci korzystniej na aukcji internetowej, to mamy do czynienia z wyjątkiem od reguły i szczęśliwym trafem, a nie powstaniem konkurencji dla firmy Mercedes Benz. Natomiast równie dobrze może zdarzyć się tak, że ziści się reguła "kto płaci mało,ten płaci dwa razy" i wtedy nie dość,ze stracimy pieniądze,to jeszcze nie bardzo będzie wiadomo do kogo właściwie mieć pretensję? Do tej osoby? Do producenta? Do serwisu internetowego? Czy może do siebie,że zaufałyśmy komuś kogo umiejetności,czy towar możemy zweryfikować wyłącznie na podstawie tego co sam o sobie pisze, za którym nie stoi żadna konkretna placówka,która udzieliłaby mu pozwolenia i rekomendacji na takie działania?Za kogo umiejętności nikt nie może poświadczyć, lub poświadczyć na zasadzie,że jedynie odbył (daj Boze!)szkolenie i tyle, a czy coś umie to już oddzielna kwestia.Przeciez opowiadac o zadowolonych klientach moze każdy, a pomijam już kwestię,ze czesto klienci mogą nawet nie mieć odnośników jakościowych i poprostu nie wiedzieć,że można to zrobić lepiej,wygodniej,higieniczniej,choć - oczywiście - nie taniej. Ale to już jest kwestią bądź nieswiadomości (na czym żeruje niestety całe mnóstwo tzw.specjalistów) lub po prostu gustu, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Dlatego nie będę tu opowiadać,że rzęsy Xtreme Lashes sa najlepsze, mogę jedynie stwierdzić na podstawie faktów,że np. wybrały nas prestiżowe salony znane z wysokiej jakości świadczonych usług,że nasi klienci wyrazając opinię na naszej stronie internetowej www.xtremelashes.pl podpisują się zazwyczaj imieniem i nazwiskiem, a to,ze nasza firma obsługuje np. galę wręczenia Oscarów i festiwal filmowy w Cann oraz,że jesteśmy najszerzej reprezentowaną tego typu firmą na świecie(jestesmy w ponad 25 krajach!) mówi samo za siebie i jest w pełni weryfikowalne na stronie www.xtremelashes.com Pozdrawiam i zachęcam do wyciągania właściwych wniosków,bo mam wielka wiarę,ze uczestniczki forum są mądrymi kobietami. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krabek
Studia Urody Passia -ostrzegam tylko nie tam!Rzęsy wyglądały jak zwykłe posklejane kępki!!!tragedia,odpadły po dwóch dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania poznan
Najlepiej jest wypisywac bzdury z zazdrosci niebylo w naszym salonie klientki ktora byla by nie zadowolona, ponadto panie przychodza regularne na uzupelnianie rzes juz prawie rok wiec to swiadczy o wysokim poziomie wykonywanych uslug i zadowoleniu klientek.Caly czas przychdza nowe panie ktore wracaj.Kazdy czytajacy te posty i majacy zdrowy rozsadek nie bedzie sugerowal sie opiniami wysanymi z palca. Dziekuję Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia500
Ja polecam we Wrocławiu Agnieszkę Rawnik. Przyjeżdża do domku i nie jest droga, około 400 złotych za wszystko ale to zależy od tego ile rzęs zużyje. Efekt naprawdę super. Potem tylko uzupełnianie raz na 2-4 tygodnie i już. Jestem bardzo zadowolona z tej pani bo wcześniej przedłużałam rzęsy w renomowanym salonie we Wrocławiu i bez komentarza. jej numer tel 668-055-207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała23
Witam :) czy możecie mi odpowiedzieć czym różnią się od siebie te metody zakładania rzęs: Nouveau,Great, Xtreme Lashes. Czytając wypowiedzi widziałam tylko opinie. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narki3
mała23 Witam czy możecie mi odpowiedzieć czym różnią się od siebie te metody zakładania rzęs: Nouveau,Great, Xtreme Lashes. Czytając wypowiedzi widziałam tylko opinie. Z góry dziękuję To nie sa metody tylko nazwy firm, z ktorych pochodza rzesy.Chociaz nie slyszalam o firmie Great...chodzi tu chyba o GREAT LASHES firmy „alessandro”. Ja osobiscie pracuje na Lash Perfect i jestem bardzo zadowolona. To, ze robie rzesy u klientki w domu wiaze sie tylko i wylacznie z tym, iz nie mam wlasnego gabinetu gdyz jeszcze mam zbyt malo na to finansow, a pracowac u kogos i oddawac mu ponad polowe za zabieg jest dla mnie komiczne(nie chce tu nikogo obrazic) To jest bardzo zmudny i czasochlonny zabieg wiec czemu mam sie dzielic zaplata za moja prace. W domowych warunkach mozna to zrobic rownie dobrze i higienicznie co w salonie. Wystarczy kanapa, male krzeselko , lampka i srodek do dezynfekcj w sprayu. Szkolila mnie Ela z Gdanskiej (kiedys Poznanska). Posiadam certyfikat. Jeszcze raz serdecznie zapraszam narki3@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narki3
Rzesy zakladam w Bydgoszczy i okolicach :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papadan1
Jedno pytanie dotyczące przedłużania rzęs. Większość firm zachwala swoje produkty piszą że ich np. kleje mają certyfikaty amerykańskie,nie wspominając o certyfikatach UE,czy te produkty nie muszą spełniać norm europejskich?Przecież żywność transgeniczna (chyba się to tak nazywa)w Ameryce jest sprzedawana,ale jej nie wolno sprowadzać do Europy. Czy rzęsy i kleje mogą uczulać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegnuj.pl
Witam, pracuję na rzęsach firmy Lash Perfect i jestem również bardzo zadowolona. Kurs przeszłam w tamtym roku, moje umiejętności poparte są certyfikatem... Zabieg wykonuję u siebie w domu-Warszawa- (koszty otwarcia lub wynajęcia jakiegoś swojego miejsca jest troszkę przerażająca na chwilę obecną :) ). Chętne Panie zapraszam do siebie na zjawiskowe rzęsy po promocyjnej cenie do 13.lutego 2009 r. :) Odpisuje na wszystkie maile... Pozdrawiam i ZAPRASZAM :) Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×