Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość pielegnuj.pl
Witam, pracuję na rzęsach firmy Lash Perfect i jestem również bardzo zadowolona. Kurs przeszłam w tamtym roku, moje umiejętności poparte są certyfikatem... Zabieg wykonuję u siebie w domu-Warszawa- (koszty otwarcia lub wynajęcia jakiegoś swojego miejsca jest troszkę przerażająca na chwilę obecną :) ). Chętne Panie zapraszam do siebie na zjawiskowe rzęsy po promocyjnej cenie do 13.lutego 2009 r. :) Odpisuje na wszystkie maile... Pozdrawiam i ZAPRASZAM :) Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkoooo
same panie wykonujace tu sie reklamuja.To ja przynajmniej polece sprawdzony punkt gdzie od miesiecy wraz z przyjaciolka przedluzam rzesy w Krakowie.Piszcie dziewuszki na maila to podam adres zeby mi tu ktos reklamy nie zazucil.Rzeski tam kosztuja od 300 do 500 magda.pb@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzęsyy
Serdecznie zapraszam Panie z Warszawy! Efekt jest naprawdę olśniewajacy! U mnie nie płacisz dodatkowych kosztów za wynajem salonu i obsługi. Pracuję na profesjonalnych amerykańskich narzędziach i kosmetykach, dzięki temu masz gwarancję pełnego profesjonalizmu! Cena promocyjna - przy zapisach do końca lutego - 350zł!! Zainteresowanych proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie czytalam calego topiku bo nie mam czasu:) czy ktos moze mi powiedziec gdzie przedluzyc rzesy we wroclawiu?? dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lybyny
a w lublinie;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Ziółek
Witam, Padły tu dwa wazne pytania, na które bardzo chcę odpowiedzieć: otóż pytała któraś z Pań czy kleje mogą uczulać? Oczywiście,że mogą. Nie ma takiej substancji chemicznej na świecie,która nikogo i nigdy nie uczuliła. Jednakże przyznawanie atestów polega m.in. na tym,że dany specyfik testowany jest na grupie osób ze skłonnościami do alergii. Jeśli w tej grupie nie zdarzy się żadna niepożądana reakcja to oznacza to tylko tyle,że ryzyko jest ponizej jakiegoś pułapu,że jest marginalne,a wysoki jest poziom bezpieczeństwa stosowania danego preparatu,ale nie oznacza to niestety,że mamy gwarancję iż nigdy nie zdarzy sie nikomu uczulenie.Biorąc pod uwagę,że można miec nawet uczulenie na własny pot nie możemy wymagac od nikogo takiej gwarancji, Wiadomo,ze jezeli ktoś zgłasza się na taki zabieg ze świadomością, że w przeszłości miewał silne reakcje alergiczne,np. na kremy,czy tusz do rzęs, to jest to przeciwwskazanie względne i musi brać pod uwagę, że alergia jednak jest w takim przypadku bardziej prawdopodobna niż u osoby, która nigdy nie miała takich problemów. Tak więc jeśli ktoś pisze, że ma preparat absolutnie niealergizujący, to albo klepie formułkę ,której go nauczono, albo jest poprostu nierzetelny, w najlepszym razie niepoprawny optymista:o) Natomiast sama przyczyna alergii - jeśli już,bo muszę przyznać,ze na 2 lata mojej wytężonej pracy odsetek takich przypadków jest naprawdę stosunkowo niewielki - to wbrew pozorom nie bezpośredni kontakt z klejem(bo ten prawidłowo stosowany w pewnej odległości od powieki nie ma ze skórą kontaktu),ale z jego oparami, względnie jest to nadwrażliwość na preparaty towarzyszące usłudze jak podkładki żelowe czy primer. Alergia potrafi też zamanifestować się po jakimś czasie, czyli dłuższym kontakcie z alergenem, ale to tez żadna nowośc niestety. Jako ciekawostkę powiem jeszcze,ze udowodniono, że same rzęsy równiez mogą uczulać(jak np. te wykonane z futer zwierząt) i dlatego rzęsy syntetyczne są pod tym względem znacznie bezpieczniejsze od naturalnych, poliester jest też lżejszy i można standaryzowac jego produkcję,czyli nadawać dowolny kształt, kolor,grubośc i długość. Natomiast co do samej metody- ktoś zapytał czym się różnią te wszystkie firmy- otóż metoda jest jedna, nazywa się jeden do jednego(1:1), bo chodzi o przyklejanie pojedynczego włoska syntetycznego do pojedynczej rzęsy naturalnej. Ale poniewaz oczywiscie" każda sroczka swój ogonek chwali", to ponieważ występują jednakróżnice w stosowanej technice pracy i jakości, podejściu do tematu,utarło się,ze kazda z firm zajmujących się tą dziedziną nazywa metodę "swoją". Coś w tym jest, ale warto wiedzieć,że cały ten szum marketingowy zawsze sprowadza się tylko do jednego - SKUTECZNOSCI i WIARYGODNOŚCI. Jeśli firma jest potężnym koncernem i nie ustaje w udoskonalaniu swoich preparatów, jesli od lat specjalizuje się w tej jednej dziedzinie i inwestuje w najnowsze badania, nowe preparaty, nowe techniki pracy, to efekty przyjść poprostu muszą i nieważne co się napisze, fakty pozostaną faktami. Więc zgodnie z sentencją "psy szczekają, karawana idzie dalej" jestem spokojna o los takiej firmy jak Xtreme Lashes, bo pewne realia biznesu, założeń jakościowych i włożonej pełnej pasji pracy procentują zawsze, a statystyki są bezlitosne, tak samo z resztą jak klienci:o) I bardzo dobrze,bez nich nie mielibysmy inspiracji aby się doskonalic, a tak- ich uśmiech i lojalnosć to najlepsza nagroda dla kazdego profesjonalisty. Żebyśmy tylko w naszym pięknym kraju mieli dogodniejsze warunki,aby kazdemu z nas chciało sie walczyć o tę pracę w godnych warunkach, abyśmy nie znajdowali zbyt łatwych usprawiedliwień do tzw."wytaniania",bo 3/4 takich opowieści o strasznym czynszu i opłacaniu obsługi jest niestety pójściem na łatwiznę i tyle.Smutne to, ale prawdziwe, sami podcinamy gałąź na której siedzimy, bo jesli specjaliści nie szanują się sami, to klientki też nie będą dłużne, nie mówiąc już o różnorakich urzędach. Ale staruszek swiat jest dla wszystkich i pewne zjawiska weryfikuje samoistnie i zgodnie z pewnymi regułami, choć wydawac by się mogło,że pogodził się już ,że jest jednym wielkim od nich wyjątkiem:o) Pozdrawiam i chętnie odpowiem na następne pytania, jeśli takowe się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaZonkaMaRogi
izabela a czy mozna miec szkla kontaktowe majac przegluzone rzesy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaZonkaMaRogi
izabela a czy mozna miec szkla kontaktowe majac przegluzone rzesy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Ziółek
Tak, można nosić szkła kontaktowe, jednak należy pamiętać, aby nie mieć ich na sobie w trakcie zabiegu, poniewaz może się to zakończyć podrażnieniem rogówki oraz żeby zabrać ze sobą w związku z tym okulary,aby jakoś wrócić do domu:o) I najlepiej przez 24h jednak dać oczom spokój i korzystać z okularów, ale nie jest to zalecenie bezwzględne.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada1124
Ja robię rzęsy we Wrocławiu :) Wszystkie klientki wychodzą zadowolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alenka
Przedłużam rzęsy we Wrocławiu.Pośiadam sertyfikat Lash Perfect. Metodą 1 do 1.Zabiegi wykonuję w Salonie Kosmetycznym .Wszystkie Pani są bardzo zadowoleni. Serdecznie Zapraszam! Walentynkowa zniżka 20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bylam tydzien temu na rzeskach u ady :) jestem zadowolona z efektu:) rzeski wygladaja bardzo ladnie :) dlugie i geste ale domalowuje je sobie maskara :) dziewczynka bardzo mila i sympatyczna :) zaplacilam 190zl wiec cena tez rewelacyjna :) p/s ma 18 lat,rzeskami zajmuje sie 2 lata,ma certyfikat:) wiec bravo za rozwijanie sie :) serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bylam tydzien temu na rzeskach u ady :) jestem zadowolona z efektu:) rzeski wygladaja bardzo ladnie :) dlugie i geste ale domalowuje je sobie maskara :) dziewczynka bardzo mila i sympatyczna :) zaplacilam 190zl wiec cena tez rewelacyjna :) p/s ma 18 lat,rzeskami zajmuje sie 2 lata,ma certyfikat:) wiec bravo za rozwijanie sie :) serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rastkanastka
A swistaki zawijaja w papierki,prosze cie w wieku 16 lat dostala certyfikat?Dwa lata temy kilka osob w calej Polsce zakladalo rzeski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiadorota
Jejku !!! znowu ktoś pluje żółcią - jakie to oczywiste na tym forum... to ja doradziłam BlackSaphir83 żeby zrobiła rzęsy u Ady ... A skąd Ty wiesz ,że ona od 2-ch lat ma certyfikat ??? Rzęsy są może nowością w Polsce ale niekoniecznie np w Niemczech - prawda ??? Ja robię u Ady już dość długo i nie widzę powodu żeby jej wiek miał być przeszkodą - jak ktoś chce to pracuje nawet w tak młodym wieku . Znam Adę i wiem ,że uczyła się w Niemczech w gabinecie swojej kuzynki . Nikt nie zmusza nikogo aby korzystać z jej czy innych usług ... ktoś pyta ,ktoś odpowiada , ktoś poleca ... Przeczytaj sobie temat tego postu i zauważ czego on dotyczy ... i trzyaj się tematu nie zaśmiecaj forum albo załóż sobie nowy temat pt. poobrzucajmy się błotkiem ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooo1
Kurcze, ja jestm po zabiegu pzredłużania rzęs. Robiłam na Ursynowie, prywatnie. Cena 2x niższa niż w salonie! A efekt - dla mnie bomba. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez nich:) Mi trzymają się b. długo - moze to zasługa kleju i dobrych kosmetyków na których parcuje p. Joanna. ale naprawdę polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooo1
A no włąśnie gdyby ktoś chciał namiar, to wystarczy przegooglowac jej imię i nazwisko (Joanna Abram) i napewno wsykoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooo1
A no włąśnie gdyby ktoś chciał namiar, to wystarczy przegooglowac jej imię i nazwisko (Joanna Abram) i napewno wsykoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooo1
A no włąśnie gdyby ktoś chciał namiar, to wystarczy przegooglowac jej imię i nazwisko (Joanna Abram) i napewno wsykoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kometoszka
Drogie dziewczęta!Nie wszystko co drogie jest dobre,nie wszystko co tanie musi być złe.Ja robiłam rzęski u dyplomowanej stylistki Lash perfect w Krakowie i jestem bardzo zadowolona.Mam je już 3 tydzień a nadal wyglądają świetnie.Do tego trzeba mieć poprostu talent.Za tydzień idę na dopełnienie i podejrzewam że będę chodzić co miesiąc bo nie wyobrażam sobie codziennego tracenia czasu na makijaż.Wiem że dojeżdża też do klientek.Naprawdę polecam efekt zdumiewający.508 249 244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kometoszka
Drogie dziewczęta!Nie wszystko co drogie jest dobre,nie wszystko co tanie musi być złe.Ja robiłam rzęski u dyplomowanej stylistki Lash perfect w Krakowie i jestem bardzo zadowolona.Mam je już 3 tydzień a nadal wyglądają świetnie.Do tego trzeba mieć poprostu talent.Za tydzień idę na dopełnienie i podejrzewam że będę chodzić co miesiąc bo nie wyobrażam sobie codziennego tracenia czasu na makijaż.Wiem że dojeżdża też do klientek.Naprawdę polecam efekt zdumiewający.508 249 244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kometoszka
Drogie dziewczęta!Nie wszystko co drogie jest dobre,nie wszystko co tanie musi być złe.Ja robiłam rzęski u dyplomowanej stylistki Lash perfect w Krakowie i jestem bardzo zadowolona.Mam je już 3 tydzień a nadal wyglądają świetnie.Do tego trzeba mieć poprostu talent.Za tydzień idę na dopełnienie i podejrzewam że będę chodzić co miesiąc bo nie wyobrażam sobie codziennego tracenia czasu na makijaż.Wiem że dojeżdża też do klientek.Naprawdę polecam efekt zdumiewający.508 249 244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kometoszka
Drogie dziewczęta!Nie wszystko co drogie jest dobre,nie wszystko co tanie musi być złe.Ja robiłam rzęski u dyplomowanej stylistki Lash perfect w Krakowie i jestem bardzo zadowolona.Mam je już 3 tydzień a nadal wyglądają świetnie.Do tego trzeba mieć poprostu talent.Za tydzień idę na dopełnienie i podejrzewam że będę chodzić co miesiąc bo nie wyobrażam sobie codziennego tracenia czasu na makijaż.Wiem że dojeżdża też do klientek.Naprawdę polecam efekt zdumiewający.508 249 244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kometoszka
Przepraszam,mam kłopot z sygnałem internetowym.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kometoszka
Przepraszam,mam kłopot z sygnałem internetowym.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamora
a gdzie można przedłużyć rzęsy w Opolu lub okolicy? Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty Elixir
Witam serdecznie! Zapraszam do salonu w Poznaniu na rzęski i makijaż permanentny. Daję gwarancję profesjonalnie wykonanych zabiegów! Duże rabaty dla stałych klientek. www.nbm.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty Elixir
Witam serdecznie! Zapraszam do salonu w Poznaniu na rzęski i makijaż permanentny. Daję gwarancję profesjonalnie wykonanych zabiegów! Duże rabaty dla stałych klientek. www.nbm.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×