Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość Kasencja
Ja weszlam na strone Extreme Lashes i tam maja wykaz specjalistow z certyfikatami. Bylam u pani Anety w Warszawie. Rewelacja. Bylam na uzupelnieniu i jak do tej pory nikt nie poznal, ze sa sztuczne, a wrecz wzbudzaja zachwyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasencja
Ja robilam u Pani Anety za 700 zl. Efekt niesamowitego zageszczenia i przedluzenia. Jednorazowy koszt jest duzy, ale potem cieszysz sie niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania-przedłużanie rzęs
Koszt zabiegu jest uzależniony od ilości doklejonych rzęs jednak 1200zł to baaardzo dużo. Rzęsy wyglądają rewelacyjnie. Można uzyskać efekt całkowicie naturalny lub wręcz teatralny w zależności od preferencji klientki, jednak musi to być wykonane bardzo precyzyjnie (widziałam kilka Pań u których było to zrobione źle tzn posklejane rzęsy lub niedokładnie doklejone końcówki co po jakimś czasie wywołuje podrażnienie oka). U mnie taki zabieg kosztuje ok 400-500zł. Na terenie Warszawy dojeżdżam do klientki lub umawiam się u mnie w domu. Podaję nr telefonu w razie jakichkolwiek pytań i zapraszam chętne Panie. (0601-534-532)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastinaaaaa
ja czytalam o tym bardzo duzo nie tylko na forach internetowych i w czasopismach kobiecych ale i w gazetach medycznych , profesjonalnych czasopismach dla wizazystów ...ect..i uwazam ze ta metoda ma swoje plusy i minusy jak kazda... ale jesli jest wykonana przez profejonaliste i dobre preparaty to warto .. jak kupisz badziewny tusz do rzes tez beda ci sie sklejac a jesli kupisz cos lepszego np z grzebykiem i troche sie wykosztujesz to efekt jest nieporownywalny tak samo musi byc z tymi rzesami.... wiecie moze gdzie robia te rzesy w krakowie ?? jesli tak podajcie mi wszystkie adresy musze posprawdzac co gdzie za ile no i jakimi preparatami bo to jest wazne ... jesli nie sprobuje nie dowiem sie;p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasencja
Wezcie pod uwage, ze nie kazdy robi to znakomicie. Pytajcie o CERTYFIKATY!!!!!!!!!!. Nie latwo je zdobyc. Tylko to da Wam pewnosc, ze macie do czynienia z fachowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita29
Witam, Ja przedłużam rzęsy u pani Ani w Ambasadzie Urody w Warszawie od pół roku. Uzupelniam co miesiac. Troche z tyma zachodu, bo trzeba je zmywac specjalnym zmywaczem i codziennie czesać, trzeba uwazac zeby nie potraktowac ich jakims tlustym preparatem. Ale warto, bo sa piekne. Teraz już nie wyobrażam sobie życia bez nich. Efekt jest niesamowity. Ostanio fundnęlam sobie także makijaż permanentny brewki i kreski na powiekach i wcale sie juz nie maluje. Na lato chce sobie sprawic kolorowe. Kiedys przyklejalam sobie kepki, ale to jest o wiele lepsza metoda. Chodze na basen i na aerobik i zupelnie mi nie przeszkadzaja ani się nie odklejaja. Polecam, bo warto. ps. Ostatnio zauważyłam, że wiele aktorek je nosi. Acha, płace 300 zł za dopełnienie, a pierwsze chyba kosztowały 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza006
Dobry Wieczor drogie Panie ja juz praktycznie wykonuje ten zabieg zageszczania i przedluzania rzes,ale musze jeszcze pare dni poczekac na certyfikat bo bez tego ani rusz;)jestem ze slaska w razie pytan prosze dzwonic,chetnie odpowiem na pytania dot.rzes.tel;793083006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martina26
Od listopada przedluzam rzesy u pani Anety w Celebrity w Warszawie i uzupelnienie mnie kosztuje 150-200 zl. Chodze regularnie i nie mam zadnych problemow z rzesami. Ja mam zrobione je tak, ze nie musze ich juz tuszowac. Sa boskie. Tylko lata nie moge sie doczekac, bo marze o kolorowych na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara888
ja noszę takie rzęsy, bzdury tu niektóre z was piszą, nic nie niszczy naszych naturalnych przy tym zabiegu bo przyklejona rzęsa sztuczna wypada razem z naturalną i w tym miejscu rośnie nowa wiec czemu miałaby by zniszczona??? no i to nie to samo co kępki, tu sie rzęsę do rzęsy przykleja, każdą osobno!!! u mnie efekt jest zarąbisty, drogo troche było przy pierwszym razie, ale czego sie nie robi dla urody, tak się napaliłam na to, że odżałowałam 590zł.. potem miałam darmowe uzupełnienie a teraz regularnie dopełniam za 100zł, i jestem mega zadowolona z tego, na pocieszenie powiem wam, za to oszczędzam kasę na dobrym tuszu, który i tak nie dawal takiego efektu :) no i czas rano na malowanie, tu wstajesz rano i już dobrze wyglądasz-taka prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akmzbcyrodf
mozecie mi doradzic jakis salon w Tychach, albo Katowicach?Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimek01
a w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panizmokraglowa
Ja zalozylam w Bydgoszczy na Poznanskiej 28 w Atelier28,zaplacilam 250 zl ,trwalo to niecale 2 godziny.Za tydzien uzupelnienie 150 zl,ale po 3 tygodniach odpadlo mi z 10 rzes,moze zaplace mniej ;).Firma z ktorej sa rzesy to Lash Perfect,pani Elcia jest szkoleniowcem i zaklada perfekcyjnie.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara888
a ja w EUPHORII - we wrcławiu w rynku, a teraz słyszałam, że mają jakąś promocję na pierwszy zabieg, jak się 2 osoby razem zapiszą, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada1124
Witam. Wykonuje zabieg przedłużania rzęs we Wrocławiu za naprawde niewygórowaną cene( konkurencyjna). Zabieg wykonuje u klientki w domu albo u mnie-wg. zyczenia. Polecam-efekt wspaniały :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitunia
no to czyli jaka cena? i ile rzęs na jedno oko przyklejasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada1124
500 zł, a przyklejam koło 20 rzęs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nareszcie zatrybiło
Olejek rycynowy jest na to dobry, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada1124
Wypowiedź powyżej nie jest moja (ja to robię taniej)- o cenę zapytaj na maila - odpowiem na wszystkie pytania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA BEZNADZIEJA
co to za przedłuznie dwudziestoma rzęsami! Przykleja się min 60 szt na jedo oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitunia
ada, wysłam ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Celebrity-certyfikat
Dziekuje za slowa pochwaly w moim kierunku. Wlaczylam sie w dyskusje, bo probuje sobie wyobrazic efekt z 20-toma rzesami. Ja przyklejam ok. 80 na jedno oko i wtedy efekt jest naturalny i trwalszy. Mialam okazje w zeszlym tygodniu przyklejac rzesy mezczyznie i postanowilam je przeliczyc, bo swoje rzesy mial geste, ale krotkie. Bylo ich ponad 120 na jednym oku. Pytajcie o certyfikaty, bo te osoby na pewno staraja sie dobrze wykonywac prace. Jezeli macie jakies pytania to mozna dzwonic, chetnie pomoge 605526177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada1124
Napisałam już raz i napiszę jeszcze - proszę czytać posty z uwagą - nie doklejam 10 czy 20 rzęs - ktoś podszył się pode mnie i pisał bzdury...pewnie ktoś z konkurencji ... i to słabiutkiej konkurencji skoro musi robić takie rzeczy ... Dopowiem jeszcze ,że jeśli chodzi o certyfikaty to można je zdobyć przez internet - wpłacasz pieniądze ,emailem przysyłają szkolenie a pocztą certyfikat - i nikt nie pozna który certyfikat jest zdobyty na prawdziwym szkolenie a który nie...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekutnica77
Polecam panią Madzię , ktora świetnie przedluża rzęski Great Lashes i ma certyfikat Alessandro i odpowiada za markę i bardzo dobrze się na tym zna . robi zabiegi przedłuzania w Piekarach Śląskich w studio urody Q10, jest równiez kosmetologiem więc bez obaw możecie sie oddać w jej rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domyślam sie..
domyślam się, ze ty własnie taki certyfikat sobie sama wydrukowałaś skoro piszesz takie rzeczy.. no coment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia_Wrocław
Witam. Dzięki temu forum znalazłam kontakt to Pani Ady (ada1124@op.pl) właśnie wczoraj miałam zabieg przedłużania rzęs i muszę przyznać, że efekt jest naprawdę zniewalający. Naprawdę polecam:) a do tego uzupełnianie będę mieć gratis!!! co do certyfikaty czy Wy naprawdę wierzycie osobie która w 1 dzień nauczyła się tego robić na jakimś pseudokursie i tak naprawdę doszkalać się będzie na Was? czy bardziej przemawia do Was może to że ktoś ma doświadczenie w tej dziedzinie i pełno zadowolonych klientek na koncie. Wybór należy do Was ja postawiłam na to drugie i wcale nie żałuje. Pozdrawiam. Jak ktoś chcę mogę wysłać na maila zdjęcie oczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha.............
no nieźle nieźle ado...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×