Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość Ada1124
Witam:) Znam dziewczyne która przedłuża rzesy we Wrocławiu metodą 1 do 1 za naprawde konkurencyjną cene:) w razie pytań piszcie na ada1124@op.pl Pozdrawiam, Ada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misza_pl
Ja mam takie rzęski i są suuuuper.Polecam wszystkim laseczką które mają zadkie,słabe.Efekt niesamowity i nawet teraz nie musze ich tuszować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liilkaa
A ja sie zastanawiam bo takie lichotki mam a mama sobie zrobila i wyglada bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja05
Zostałam zaproszona na jutro na zabieg testowy przedłużania rzęs (mam być modelką). Trochę się boję, bo będą to robić, co prawda pod okiem specjalisty, ale osoby, które się dopiero uczą. Czy duże jest ryzyko,że będę miała gorsze rzęsy, niż przed zabiegiem? Jakie mogą być negatywne konsekwencje? W sumie nie jest tak źle z moimi rzęsami, są w miarę gęste. Czy po tym zabiegu mogą odrastać słabsze rzęsy, jeśli ktoś go źle wykona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata 28
Ja polecam panią z salonu Mimoza ul gołebia raków pani Marta. Ja byłam i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makumba0000000
Ja polecam rzęski bo to fajna sprawa.Mam sama sie skusilam pare tyg temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imangi
hmmm........... moge tylko powiedziec ze ceny sa kolosalne w Polsce... Zabieg taki w Danii kosztuje ok. 150- 300 zl.. pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
Hejka, mam pytanko czy ktoś wie gdzie we Wrocławiu mozna kupić kolorowe rzęsy oraz rzęsy typu semi.Chodzi mi o te do zdobienia rzesa do rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makumba0000000
Ja zrobiłam w Krakowie za 300 zl rzesy.Cena nie mała ale są salony które biorą 500:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO IMANGI
Nie można porównywać cen z Danią czy jakimkolwiek innym państwem, nawet w miastach się to różni a pozatym byłam niedawno na Ukrainie i w Kijowie takie zabiegi są dwa razy droższe choć wydawałoby się że powinno być na odwrót więc to nie jest dobre porównanie. Pozatym dziewczyny kończą kursy i wymyślają sobie ceny jak chcą co nie zawsze jest adekwatne do pracy. Każda i tak znajdzie swojego klienta. KAżdy narzeka że stylistki pracujące na Xtreme Lashes mają wysokie ceny tylko nie wszyscy wiedzą że ta firma z góry narzuca cennik którego nie wolno zaniżać bo zabiorą Ci certyfikat i tak powinno być ze wszystkimi firmami bo wielu ludzi psuje rynek i to tylko dlatego że boją się że nie znajdą klientek i zaniżają ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAWO NARESZCIE
KTOŚ TU NORMALNIE ROZUMUJE!! Wiecie wogóle co to jest EKONOMIA? że w cene zabiegu wlicza się jeszcze mnóstwo innych rzeczy oprócz nakładu materiału? Jak czytam niektóre wypowiedzi to mam wrażenie że w tym kraju rzeczywiście zostały same MATOŁY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matol
Jednym z podstawowych praw ekonomi jest różnicowanie cen zależnie od wielu warunków,jednym z nich jest położenie geograficzne,ilość mieszkańców ich zasobność,lokalizacja i prestiż salonu.Ustalanie ogólnopolskiej ceny jest totalnym absurdem i ekonomicznym samobójstwem!Cena za usługę musi być rynkowa a nie wydumana.Nie jest tajemnicą dlaczego Extrime nakazuje trzymanie ceny-bo nikt nie robiłby zakładania w Łomankach,więc dbają o interes nie współpracujących gabinetów tylko własny.Nie wspomnę już o płatnym umieszczaniu adresów wyszkolonych gabinetów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka33
Ja robiłam.Trzymały sie pieknie.Pare razy dosztukowywałam do pełnego efektu.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minGfrkjnm
Chcialam sobie zrobic ale w takiej malej miescinie jak moja tylko manicure i pedicure w ofercie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profilka89
ja tez chce zrobic.naczytalam sie o tej metodzie ostatnio i robi sie bardzo modna widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbcsjlncdsk
zna ktos salon w Gdańsku?Widzialam na tvn style tą metodę i chcialabym sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalija77
www.lecil.pl przedłużanie rzęs w Gdyni.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W SŁUPSKU NIESTETY NIE MA PROFESJONALISTEK SA TYLKO .....W TEJ DZIEDZINIE MUSIMY JESZCZE POCZEKAC TO ZA MAŁA DZIURA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla908
a jak dlugo takie rzeski sa na oczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biebrzanka
Do Rebeka:na allegro sprzedaja,ale ja kupilam i byly jakies takie matowe,szukam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzesy wypadaja stopniowo nawet juz w pierwszy dzien po zabiegu a już ok 3 tyg masz takie przeciagi ze hej wiec nalezy uzupełnic za 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęsiorki
ja mam takie rzeski juz 4 tydzien.Wypadly mi góra dwie,wiec jescze nie mam potzreby uzuplenienia.Pewnie zalezy to od wykonania i materialu.Jak ja tu czytam o jakis rzesach z allegro to nie dziwne ze wypadaja natychmiast.Dziewczymy jesli juz inwestujecie to tylko w gabinecie profesjonalnym.ja moge podac namiary na ten gdzie ja wykonywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie rzesy juz rok czasu w salonie kosmetycznym w słupsku i powiem ze za załozenie dalam 650 zł a uzupełniam za 150 co 3 tygodnie wiec kupa kasy i wypadaja zaraz po zabiegu no nie wszystkie ale jedna dwie to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęsiorki
boze a ja dalam w Krakowie 300 zeta trzymaja sie rewelacyjnie.Sa szalenie naturalne,bosko zagescily moje naturalne i wydluzyly.A nie uzupelnialam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęsiorki
jak jakiej firmy?nie wiem wykonalam je w salonie nie pytalam z jakiej firmy sa.A babeczka byla szkolona z clarena to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fillutek
fajna sprawa moja mama ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×